900'ün üzerinde araç kiralama tedarikçilerden ucuz fiyatlar

Changi Havaalanı T3 bulunan HERTZ kiralık arabalar [Airport_Code]

Changi Havaalanı T3 havaalanında mevcut büyük HERTZ araba kiralama fırsatlarını incelemek için çekinmeyin. Şu anda mevcutlar arasından en çok tercih edilenleri seçmek için Airport_Code havaalanında bu tekliflere göz atın.

Kompakt

Ford Focus

hertz
A
5
5
3
Ford Focus

şuradan:

$77.23 /güny

Standart

Peugeot 508

hertz
A
5
4
5
Peugeot 508

şuradan:

$96.14 /güny

7 kişilik

Honda Odyssey

hertz
A
7
5
1
Honda Odyssey

şuradan:

$148.15 /güny

Tam boy

BMW 7 Series

hertz
A
5
4
5
BMW 7 Series

şuradan:

$379.81 /güny

Kompakt

Toyota Vios

avis
A
5
3
3
Toyota Vios

şuradan:

$64.65 /güny

Standart

Peugeot 408

thrifty
A
5
4
4
Peugeot 408

şuradan:

$72.50 /güny

Standart

Audi A4

avis
A
5
4
4
Audi A4

şuradan:

$124.20 /güny

JIP

Mazda CX-5 4x4

avis
A
5
5
2
Mazda CX-5 4x4

şuradan:

$110.40 /güny

JIP

Kia Sorento

thrifty
A
5
5
4
Kia Sorento

şuradan:

$148.15 /güny

7 kişilik

Ford Galaxy

thrifty
A
7
5
1
Ford Galaxy

şuradan:

$133.60 /güny

Lüks

BMW 3 Series

thrifty
A
5
4
5
BMW 3 Series

şuradan:

$171.79 /güny

Lüks

BMW 5 Series

thrifty
A
5
4
5
BMW 5 Series

şuradan:

$237.98 /güny

Van

Toyota Alphard

thrifty
A
7
5
3
Toyota Alphard

şuradan:

$266.34 /güny

Changi Havaalanı T3 HERTZ hakkında bilgi

Aşağıdaki tabloda, HERTZ'un teslim yeri, iade adresi, telefon numarası, çalışma saatleri, yakıt politikası, teslim türü ve HERTZ'un Changi Havaalanı T3 sağladığı bonuslar hakkında [SI3] bilgiler bulabilirsiniz.

Hertz Car Hire

Şirket ismi:

Hertz Car Hire

Adres:

Terminal 2 Arrival Hall, Singapore, NONE

Telefon:

65 65425300

SI3 Havaalanı yakınındaki HERTZ konumları

Seyahatinizi daha iyi planlamak için, lütfen Changi Havaalanı T3 yakınındaki mevcut tüm araç kiralama konumlarının bulunduğu aşağıdaki haritaya gidin. Tüm simgeler, gidiş ve dönüş konumuna karşılık gelir: Havaalanı, tren istasyonu, liman ve şehir merkezi konumları.

Havalimanları yakınlarında araç kiralama noktaları

HERTZ Changi Havaalanı T3 Araba Kiralama Filosuna Genel Bakış

Changi Havaalanı T3 HERTZ SI3, farklı araç kiralama sınıflarından çok çeşitli otomobiller sunar: Compact, Standard, 7-seater, Fullsize, Suv, Luxury, Van,.

Bir Kompakt araç kiralamaya karar verenleriniz için Ford Focus, ve Toyota Vios ,Veya araç sınıfı güncellemesi alabilirsiniz.

HERTZ Changi Havaalanı T3n “veya benzeri” işareti olan bir Standart sınıf araba rezervasyonu yaptığınızda Peugeot 508, Peugeot 408, ve Audi A4 .

HERTZ Changi Havaalanı T3 Full Size araba kiralama sınıfı, aşağıdaki araba kiralama modellerini içerir: ve BMW 7 Series .

HERTZ Changi Havaalanı T3 konumundan JİP araç kiralama sınıfına bir araba rezerve ettiğinizde, aşağıdaki araçlardan birini alacaksınız: Mazda CX-5 4x4, ve Kia Sorento .

HERTZ Changi Havaalanı T3 tarafından sağlanan Premium araba kiralama sınıfı şu araba modellerinden oluşur: BMW 3 Series, ve BMW 5 Series .

Bir grup insanla seyahat ediyorsanız ve HERTZ Changi Havaalanı T3n 7 koltuklu bir taşıyıcı araca ihtiyacınız varsa Honda Odyssey, ve Ford Galaxy .

Hangi araç sınıfında rezervasyon yaptıysanız, rezervasyon yaptırdığınız araç sınıfında uygun araç yoksa, her zaman ücretsiz olarak araç sınıfı yükseltme hakkı kazanabilirsiniz.

Amacınıza Göre HERTZ Changi Havaalanı T3 Aracınızı Seçin

  • Kendi ailenizle birlikte bir yolculuğa çıkıyorsanız, farklı araç kiralama sınıflarındaki araçlara dikkat etmelisiniz. Bir veya iki çocuğu olan küçük aileler ve az miktarda bagaj için, Ekonomi veya Kompakt otomobil sınıfları size uygun olabilir. Daha fazla bagajla seyahat ediyorsanız, JİP veya Tam Boy araba kiralama sınıflarına dönmelisiniz. Daha fazla yolcu olan bir seyahat için 7 kişilik, 9 kişilik ve belki 12 kişilik arama yapmanız gerekir.
  • Changi Havaalanı T3 içindeki HERTZ'dan sevdiklerinizle seyahat etmek için bir araba bulmaya çalışıyorsanız, Mini, Ekonomi, Cabrio ve hatta Lüks araç kiralama sınıfları araçlarını dikkate almalısınız.
  • Changi Havaalanı T3 içindeki iş seyahatleri için, HERTZ'dan en uygun araçlar, Tam Boyut, Lüks ve Egzotik araç kiralama sınıflarıdır, Ayrıca, Changi Havaalanı T3 içindeki HERTZ'dan düğünler, doğum günleri ve diğer kutlama türleri gibi özel günler için uygun bir araç bulabilirsiniz. Herhangi bir parti için bir araca ihtiyacınız varsa, Changi Havaalanı T3ki HERTZ konumundan Lüks ve Egzotik araç kiralama sınıflarını göz önünde bulundurun.
  • Genç sürücüler için HERTZ, ayrıca bazı araç kiralama olanaklarına sahiptir. Changi Havaalanı T3 HERTZ'dan Mini, Ekonomi ve Cabrio araç kiralama sınıflarına bakın ve bunları not edin.

Sıkça sorulan sorular - HERTZ Changi Havaalanı T3 araba kiralıyor

Changi Havaalanı T3 konumunda HERTZ'dan araba kiralamak nasıl yapılır?

Gerekli araç alış ve dönüş konumunu girin ve arama formundaki kira, tarih ve saati seçin. Arama sonuçlarını aldıktan sonra, tercih ettiğiniz satıcıya göre filtreleyebilirsiniz.

SI3 Havaalanında HERTZ konumundan en ucuz araba kiralama hangisi?

HERTZ'dan Changi Havaalanı T3ki en ucuz araba Ford Focus. Geçerli ilgili fiyat günlük olarak $77.23'dır.

HERTZ araba kiralama rezervasyonumu Changi Havaalanı T3 bir banka kartıyla ödeyebilir miyim?

Evet, online rezervasyona ödeme yapmak için bir banka kartı kullanabilirsiniz. Ancak, araç pikap alımı sırasında, araç kiralama mevduatını kapsayacak şekilde ana sürücü adına verilen bir kredi kartı gerekir.

Benim dışımda başka biri kiralık Arabamı kullanabilir mi?

Çevrimiçi rezervasyon sırasında ek sürücü seçeneğini belirlerseniz bu mümkün olacaktır. Çoğu zaman bu, araç kiralama masasında ücretlendirilen ekstra ücretli bir seçenektir.

Rezervasyon sırasında belirli bir araba kiralama modeli rezerve edebilir miyim?

Evet, belirli araba modellerini içeren teklifler, arama sonuçları sayfasında "Garantili Otomobil Modeli" işareti ile işaretlenmiştir.

HERTZ, Changi Havaalanı T3ki [SI3] çocuklar için araba koltuğu kiralama seçeneği sunuyor mu?

Evet, çevrimiçi rezervasyonunuz sırasında çocuk koltuğu rezervasyonu yaptırabilir ve HERTZ araba kiralama masasında ödeme yapabilirsiniz.

Changi Havaalanı T3 adresinden araç kiralama için ek sigorta almalı mıyım?

Bu nedenle, tam sigorta teminatı almayacaksanız, teminatınızı güvence altına almak için sigorta almanız önerilir. Satıcınıza, aracın ödemesi için gereken yeterli miktarda fonu olan bir kredi kartı sağlamanız gerekecektir. Ancak herhangi bir para çekme meydana gelirse, sigorta şirketi masrafları karşılayacaktır.

Bu tür bir sigortayı, online araç kiralama rezervasyonu sırasında web sitemizden satın alabilirsiniz.

iOS ve Android için 14CARS.com araç kiralama uygulaması

Size en yakın araç kiralama şirketlerini bulur, fiyatları ve fırsatları karşılaştırır ve seveceğiniz bir arabayı kiralar. Hızlı ve kolay!