900'ün üzerinde araç kiralama tedarikçilerden ucuz fiyatlar

Portoroz - Havaalani bulunan EUROPCAR kiralık arabalar [POW]

Portoroz - Havaalani havaalanında mevcut büyük EUROPCAR araba kiralama fırsatlarını incelemek için çekinmeyin. Şu anda mevcutlar arasından en çok tercih edilenleri seçmek için POW havaalanında bu tekliflere göz atın.

Mini

Renault Twingo

EUROPCAR
M
4
3
2
Renault Twingo

şuradan:

$63.32 /güny

Ekonomi

Renault Clio

EUROPCAR
M
5
5
2
Renault Clio

şuradan:

$64.02 /güny

Kompakt

Volkswagen Golf

EUROPCAR
M
5
5
3
Volkswagen Golf

şuradan:

$73.76 /güny

Estate

Renault Megane Estate

EUROPCAR
M
5
5
4
Renault Megane Estate

şuradan:

$96.36 /güny

Estate

Volkswagen Passat Estate

EUROPCAR
M
5
5
5
Volkswagen Passat Estate

şuradan:

$151.68 /güny

Van

Volkswagen Touran

EUROPCAR
M
5
5
4
Volkswagen Touran

şuradan:

$117.58 /güny

Standart

Volkswagen Passat

EUROPCAR
M
5
4
4
Volkswagen Passat

şuradan:

$139.86 /güny

9 kişilik

Renault Trafic

EUROPCAR
M
9
5
4
Renault Trafic

şuradan:

$185.77 /güny

7 kişilik

Volkswagen Sharan

EUROPCAR
A
7
5
2
Volkswagen Sharan

şuradan:

$279.00 /güny

Portoroz - Havaalani EUROPCAR hakkında bilgi

Aşağıdaki tabloda, EUROPCAR'un teslim yeri, iade adresi, telefon numarası, çalışma saatleri, yakıt politikası, teslim türü ve EUROPCAR'un Portoroz - Havaalani sağladığı bonuslar hakkında [POW] bilgiler bulabilirsiniz.

Europcar

Şirket ismi:

Europcar

Adres:

PORTOROZ AIRPORT SECOVLJE 19, SECOVLJE 19, PORTOROZ, 6333

Telefon:

386 59 070500

Teslim alış türü

Havalimanı terminalinden teslim alış

POW Havaalanı yakınındaki EUROPCAR konumları

Seyahatinizi daha iyi planlamak için, lütfen Portoroz - Havaalani yakınındaki mevcut tüm araç kiralama konumlarının bulunduğu aşağıdaki haritaya gidin. Tüm simgeler, gidiş ve dönüş konumuna karşılık gelir: Havaalanı, tren istasyonu, liman ve şehir merkezi konumları.

Şehir merkezi yakınlarında araç kiralama noktaları

EUROPCAR Portoroz - Havaalani Araba Kiralama Filosuna Genel Bakış

Portoroz - Havaalani EUROPCAR POW, farklı araç kiralama sınıflarından çok çeşitli otomobiller sunar: Mini, Economy, Compact, Estate, Van, Standard, 9-seater, 7-seater,.

EUROPCAR Portoroz - Havaalani için Ekonomi arabası kiralamaya karar verdiyseniz ve Renault Clio ,veya bir araç sınıfı geliştirmesi almaya hazır olun.

Bir Kompakt araç kiralamaya karar verenleriniz için ve Volkswagen Golf ,Veya araç sınıfı güncellemesi alabilirsiniz.

EUROPCAR Portoroz - Havaalanin “veya benzeri” işareti olan bir Standart sınıf araba rezervasyonu yaptığınızda ve Volkswagen Passat .

Bir grup insanla seyahat ediyorsanız ve EUROPCAR Portoroz - Havaalanin 7 koltuklu bir taşıyıcı araca ihtiyacınız varsa ve Volkswagen Sharan .

Hangi araç sınıfında rezervasyon yaptıysanız, rezervasyon yaptırdığınız araç sınıfında uygun araç yoksa, her zaman ücretsiz olarak araç sınıfı yükseltme hakkı kazanabilirsiniz.

Amacınıza Göre EUROPCAR Portoroz - Havaalani Aracınızı Seçin

  • Kendi ailenizle birlikte bir yolculuğa çıkıyorsanız, farklı araç kiralama sınıflarındaki araçlara dikkat etmelisiniz. Bir veya iki çocuğu olan küçük aileler ve az miktarda bagaj için, Ekonomi veya Kompakt otomobil sınıfları size uygun olabilir. Daha fazla bagajla seyahat ediyorsanız, JİP veya Tam Boy araba kiralama sınıflarına dönmelisiniz. Daha fazla yolcu olan bir seyahat için 7 kişilik, 9 kişilik ve belki 12 kişilik arama yapmanız gerekir.
  • Portoroz - Havaalani içindeki EUROPCAR'dan sevdiklerinizle seyahat etmek için bir araba bulmaya çalışıyorsanız, Mini, Ekonomi, Cabrio ve hatta Lüks araç kiralama sınıfları araçlarını dikkate almalısınız.
  • Portoroz - Havaalani içindeki iş seyahatleri için, EUROPCAR'dan en uygun araçlar, Tam Boyut, Lüks ve Egzotik araç kiralama sınıflarıdır, Ayrıca, Portoroz - Havaalani içindeki EUROPCAR'dan düğünler, doğum günleri ve diğer kutlama türleri gibi özel günler için uygun bir araç bulabilirsiniz. Herhangi bir parti için bir araca ihtiyacınız varsa, Portoroz - Havaalaniki EUROPCAR konumundan Lüks ve Egzotik araç kiralama sınıflarını göz önünde bulundurun.
  • Genç sürücüler için EUROPCAR, ayrıca bazı araç kiralama olanaklarına sahiptir. Portoroz - Havaalani EUROPCAR'dan Mini, Ekonomi ve Cabrio araç kiralama sınıflarına bakın ve bunları not edin.

Sıkça sorulan sorular - EUROPCAR Portoroz - Havaalani araba kiralıyor

Portoroz - Havaalani konumunda EUROPCAR'dan araba kiralamak nasıl yapılır?

Gerekli araç alış ve dönüş konumunu girin ve arama formundaki kira, tarih ve saati seçin. Arama sonuçlarını aldıktan sonra, tercih ettiğiniz satıcıya göre filtreleyebilirsiniz.

POW Havaalanında EUROPCAR konumundan en ucuz araba kiralama hangisi?

EUROPCAR'dan Portoroz - Havaalaniki en ucuz araba Renault Twingo. Geçerli ilgili fiyat günlük olarak $63.32'dır.

Portoroz - Havaalani [POW] EUROPCAR ofis kiralama masasını nerede bulabilirim?

  • EUROPCAR araç kiralama masası, Portoroz - Havaalani sitesinde bulunabilir. Tam yerini havaalanı haritasına bakarak bulabilirsiniz.

EUROPCAR araba kiralama rezervasyonumu Portoroz - Havaalani bir banka kartıyla ödeyebilir miyim?

Evet, online rezervasyona ödeme yapmak için bir banka kartı kullanabilirsiniz. Ancak, araç pikap alımı sırasında, araç kiralama mevduatını kapsayacak şekilde ana sürücü adına verilen bir kredi kartı gerekir.

Benim dışımda başka biri kiralık Arabamı kullanabilir mi?

Çevrimiçi rezervasyon sırasında ek sürücü seçeneğini belirlerseniz bu mümkün olacaktır. Çoğu zaman bu, araç kiralama masasında ücretlendirilen ekstra ücretli bir seçenektir.

Rezervasyon sırasında belirli bir araba kiralama modeli rezerve edebilir miyim?

Evet, belirli araba modellerini içeren teklifler, arama sonuçları sayfasında "Garantili Otomobil Modeli" işareti ile işaretlenmiştir.

EUROPCAR, Portoroz - Havaalaniki [POW] çocuklar için araba koltuğu kiralama seçeneği sunuyor mu?

Evet, çevrimiçi rezervasyonunuz sırasında çocuk koltuğu rezervasyonu yaptırabilir ve EUROPCAR araba kiralama masasında ödeme yapabilirsiniz.

Portoroz - Havaalani adresinden araç kiralama için ek sigorta almalı mıyım?

Bu nedenle, tam sigorta teminatı almayacaksanız, teminatınızı güvence altına almak için sigorta almanız önerilir. Satıcınıza, aracın ödemesi için gereken yeterli miktarda fonu olan bir kredi kartı sağlamanız gerekecektir. Ancak herhangi bir para çekme meydana gelirse, sigorta şirketi masrafları karşılayacaktır.

Bu tür bir sigortayı, online araç kiralama rezervasyonu sırasında web sitemizden satın alabilirsiniz.

14CARS.com iOS ve Android araç kiralama uygulamaları

Size en yakın araç kiralama şirketlerini bulur, fiyatları ve fırsatları karşılaştırır ve seveceğiniz bir arabayı kiralar. Hızlı ve kolay!