900'ün üzerinde araç kiralama tedarikçilerden ucuz fiyatlar

East London bulunan FIRST kiralık arabalar [Airport_Code]

East London havaalanında mevcut büyük FIRST araba kiralama fırsatlarını incelemek için çekinmeyin. Şu anda mevcutlar arasından en çok tercih edilenleri seçmek için Airport_Code havaalanında bu tekliflere göz atın.

Mini

Datsun Go

first
M
4
5
1
Datsun Go

şuradan:

$17.60 /güny

Ekonomi

Ford Figo

first
M
5
5
3
Ford Figo

şuradan:

$19.29 /güny

Kompakt

Volkswagen Polo

first
M
5
5
3
Volkswagen Polo

şuradan:

$21.91 /güny

Standart

Chevrolet Cruze

first
M
5
4
4
Chevrolet Cruze

şuradan:

$30.81 /güny

Van

Ford Tourneo

first
M
5
5
4
Ford Tourneo

şuradan:

$40.74 /güny

Van

Ford Ranger Double Cab

first
M
4
4
0
Ford Ranger Double Cab

şuradan:

$89.05 /güny

Tam boy

Volvo S60

first
A
5
4
4
Volvo S60

şuradan:

$51.79 /güny

JIP

Nissan X-Trail

first
A
5
5
3
Nissan X-Trail

şuradan:

$69.92 /güny

9 kişilik

Toyota Quantum

first
M
9
5
6
Toyota Quantum

şuradan:

$69.92 /güny

Lüks

Mercedes GLC

first
A
5
4
4
Mercedes GLC

şuradan:

$169.96 /güny

Mini

Hyundai i10

budget
M
4
5
1
Hyundai i10

şuradan:

$12.42 /güny

Ekonomi

Ford Fiesta

budget
M
5
5
3
Ford Fiesta

şuradan:

$14.99 /güny

Ekonomi

Volkswagen Polo Vivo

europcar
A
4
5
1
Volkswagen Polo Vivo

şuradan:

$27.45 /güny

Kompakt

Hyundai Accent

europcar
M
5
5
3
Hyundai Accent

şuradan:

$19.94 /güny

Standart

Toyota Corolla Quest

europcar
A
5
4
4
Toyota  Corolla Quest

şuradan:

$31.61 /güny

Tam boy

BMW 3 Series

budget
A
5
4
4
BMW 3 Series

şuradan:

$35.55 /güny

Lüks

Mercedes C Class

budget
A
5
4
4
Mercedes C Class

şuradan:

$35.55 /güny

Van

Toyota Avanza

avis
M
5
5
2
Toyota Avanza

şuradan:

$44.84 /güny

JIP

Ford Ecosport

avis
A
4
5
2
Ford Ecosport

şuradan:

$47.39 /güny

JIP

Toyota Fortuner

avis
A
5
5
5
Toyota Fortuner

şuradan:

$69.42 /güny

7 kişilik

Hyundai H1

europcar
M
7
5
3
Hyundai H1

şuradan:

$59.33 /güny

East London FIRST hakkında bilgi

Aşağıdaki tabloda, FIRST'un teslim yeri, iade adresi, telefon numarası, çalışma saatleri, yakıt politikası, teslim türü ve FIRST'un East London sağladığı bonuslar hakkında [] bilgiler bulabilirsiniz.

First Car Rental

Şirket ismi:

First Car Rental

Adres:

66 Settlers Way, East London, 5201, Eastern Cape

Yakıt politikası

Tam yakıtla teslim alma ve teslim etme

Teslim alış türü

Adres: Adresi göster

Ekstralar

  • - Havalimanı ücreti
  • - Yol yardımı
  • - Muhtelif masraflar
  • - Sınırlı kilometre

Havaalanı yakınındaki FIRST konumları

Seyahatinizi daha iyi planlamak için, lütfen East London yakınındaki mevcut tüm araç kiralama konumlarının bulunduğu aşağıdaki haritaya gidin. Tüm simgeler, gidiş ve dönüş konumuna karşılık gelir: Havaalanı, tren istasyonu, liman ve şehir merkezi konumları.

Havalimanları yakınlarında araç kiralama noktaları

East London en iyi araba kiralama şirketleri []

FIRST'a alternatif olarak, East London [] çalışan diğer yerel ve uluslararası araç kiralama acenteleri var. Bunların arasından, dünyaca ünlü otomobil tedarikçilerinden özel indirim ve kuponları kontrol ettiğinizden emin olun ve sizin için en iyi seçeneği seçin.

EUROPCAR Direct

EUROPCAR 61 reviews

7.5 / 10

East London [] Havaalanından bir sonraki seyahatiniz için küçük bir arabaya ihtiyacınız varsa, BUDGET ve EUROPCAR firmasından araç kiralama fırsatlarına daha yakından bakmalısınız. East London en büyük EKONOMI ve araç kiralama sınıfı araçlarını sağlıyorlar.

East London havaalanında EUROPCAR ve BUDGET tarafından çok sayıda orta ölçekli otomobil kiralama hizmeti sağlandı. STANDART ve TAM BOY araç kiralama sınıfları için en uygun fiyatlı aracı bulmak istiyorsanız bu tedarikçileri takip edin.

East London [] içindeki en iyi SUV araç kiralama anlaşmasını bulmak için, AVIS'ten SUV'lara bakın. Bu sağlayıcı East London en büyük JIP otomobil koleksiyonunu sunuyor.

East London büyük bir araba arıyorsanız, AVIS'deki fırsatları göz önünde bulundurmalısınız. Çok sayıda 7 KIşILIK, VAN kiralama hizmetleri sunarlar.

East London içinde lüks bir araç kullanmak isteyenler için teklifleri BUDGET'den incelemelisiniz. East London her zevkinize hitap edebilecek kadar LüKS, otomobillerini sunuyorlar.

FIRST East London Araba Kiralama Filosuna Genel Bakış

East London FIRST , farklı araç kiralama sınıflarından çok çeşitli otomobiller sunar: Mini, Economy, Compact, Standard, Van, Fullsize, Suv, 9-seater, Luxury, 7-seater,.

FIRST East London için Ekonomi arabası kiralamaya karar verdiyseniz Ford Figo, Ford Fiesta, ve Volkswagen Polo Vivo ,veya bir araç sınıfı geliştirmesi almaya hazır olun.

Bir Kompakt araç kiralamaya karar verenleriniz için Volkswagen Polo, ve Hyundai Accent ,Veya araç sınıfı güncellemesi alabilirsiniz.

FIRST East Londonn “veya benzeri” işareti olan bir Standart sınıf araba rezervasyonu yaptığınızda Chevrolet Cruze, ve Toyota Corolla Quest .

FIRST East London Full Size araba kiralama sınıfı, aşağıdaki araba kiralama modellerini içerir: Volvo S60, ve BMW 3 Series .

FIRST East London konumundan JİP araç kiralama sınıfına bir araba rezerve ettiğinizde, aşağıdaki araçlardan birini alacaksınız: Nissan X-Trail, Ford Ecosport, ve Toyota Fortuner .

FIRST East London tarafından sağlanan Premium araba kiralama sınıfı şu araba modellerinden oluşur: Mercedes GLC, ve Mercedes C Class .

Bir grup insanla seyahat ediyorsanız ve FIRST East Londonn 7 koltuklu bir taşıyıcı araca ihtiyacınız varsa ve Hyundai H1 .

Hangi araç sınıfında rezervasyon yaptıysanız, rezervasyon yaptırdığınız araç sınıfında uygun araç yoksa, her zaman ücretsiz olarak araç sınıfı yükseltme hakkı kazanabilirsiniz.

Amacınıza Göre FIRST East London Aracınızı Seçin

  • Kendi ailenizle birlikte bir yolculuğa çıkıyorsanız, farklı araç kiralama sınıflarındaki araçlara dikkat etmelisiniz. Bir veya iki çocuğu olan küçük aileler ve az miktarda bagaj için, Ekonomi veya Kompakt otomobil sınıfları size uygun olabilir. Daha fazla bagajla seyahat ediyorsanız, JİP veya Tam Boy araba kiralama sınıflarına dönmelisiniz. Daha fazla yolcu olan bir seyahat için 7 kişilik, 9 kişilik ve belki 12 kişilik arama yapmanız gerekir.
  • East London içindeki FIRST'dan sevdiklerinizle seyahat etmek için bir araba bulmaya çalışıyorsanız, Mini, Ekonomi, Cabrio ve hatta Lüks araç kiralama sınıfları araçlarını dikkate almalısınız.
  • East London içindeki iş seyahatleri için, FIRST'dan en uygun araçlar, Tam Boyut, Lüks ve Egzotik araç kiralama sınıflarıdır, Ayrıca, East London içindeki FIRST'dan düğünler, doğum günleri ve diğer kutlama türleri gibi özel günler için uygun bir araç bulabilirsiniz. Herhangi bir parti için bir araca ihtiyacınız varsa, East Londonki FIRST konumundan Lüks ve Egzotik araç kiralama sınıflarını göz önünde bulundurun.
  • Genç sürücüler için FIRST, ayrıca bazı araç kiralama olanaklarına sahiptir. East London FIRST'dan Mini, Ekonomi ve Cabrio araç kiralama sınıflarına bakın ve bunları not edin.

Sıkça sorulan sorular - FIRST East London araba kiralıyor

East London konumunda FIRST'dan araba kiralamak nasıl yapılır?

Gerekli araç alış ve dönüş konumunu girin ve arama formundaki kira, tarih ve saati seçin. Arama sonuçlarını aldıktan sonra, tercih ettiğiniz satıcıya göre filtreleyebilirsiniz.

Havaalanında FIRST konumundan en ucuz araba kiralama hangisi?

FIRST'dan East Londonki en ucuz araba Datsun Go. Geçerli ilgili fiyat günlük olarak $17.60'dır.

East London [] FIRST'dan en çok rezervasyon yapılan araba sınıfı hangisidir?

Havaalanında FIRST ülkesinden en sık rezervasyonu yapılan araba sınıfı LüKS. FIRST'dan en ucuz LüKS araç MERCEDES GLC. Fiyatı gün başına $169.96 ile başlar.

East London yakınındaki benzin fiyatı nedir?

Havaalanı yakınındaki benzin fiyatları $3.40 ile $4.24 arasında değişmektedir.

FIRST araba kiralama rezervasyonumu East London bir banka kartıyla ödeyebilir miyim?

Evet, online rezervasyona ödeme yapmak için bir banka kartı kullanabilirsiniz. Ancak, araç pikap alımı sırasında, araç kiralama mevduatını kapsayacak şekilde ana sürücü adına verilen bir kredi kartı gerekir.

Benim dışımda başka biri kiralık Arabamı kullanabilir mi?

Çevrimiçi rezervasyon sırasında ek sürücü seçeneğini belirlerseniz bu mümkün olacaktır. Çoğu zaman bu, araç kiralama masasında ücretlendirilen ekstra ücretli bir seçenektir.

Rezervasyon sırasında belirli bir araba kiralama modeli rezerve edebilir miyim?

Evet, belirli araba modellerini içeren teklifler, arama sonuçları sayfasında "Garantili Otomobil Modeli" işareti ile işaretlenmiştir.

FIRST, East Londonki [] çocuklar için araba koltuğu kiralama seçeneği sunuyor mu?

Evet, çevrimiçi rezervasyonunuz sırasında çocuk koltuğu rezervasyonu yaptırabilir ve FIRST araba kiralama masasında ödeme yapabilirsiniz.

East London adresinden araç kiralama için ek sigorta almalı mıyım?

Bu nedenle, tam sigorta teminatı almayacaksanız, teminatınızı güvence altına almak için sigorta almanız önerilir. Satıcınıza, aracın ödemesi için gereken yeterli miktarda fonu olan bir kredi kartı sağlamanız gerekecektir. Ancak herhangi bir para çekme meydana gelirse, sigorta şirketi masrafları karşılayacaktır.

Bu tür bir sigortayı, online araç kiralama rezervasyonu sırasında web sitemizden satın alabilirsiniz.

iOS ve Android için 14CARS.com araç kiralama uygulaması

Size en yakın araç kiralama şirketlerini bulur, fiyatları ve fırsatları karşılaştırır ve seveceğiniz bir arabayı kiralar. Hızlı ve kolay!