900'ün üzerinde araç kiralama tedarikçilerden ucuz fiyatlar

Barselona - Havaalanı -terminal 2 bulunan INTERRENT kiralık arabalar [Airport_Code]

Barselona - Havaalanı -terminal 2 havaalanında mevcut büyük INTERRENT araba kiralama fırsatlarını incelemek için çekinmeyin. Şu anda mevcutlar arasından en çok tercih edilenleri seçmek için Airport_Code havaalanında bu tekliflere göz atın.

Ekonomi

Opel Corsa

thrifty
M
5
5
2
Opel Corsa

şuradan:

$26.27 /güny

Ekonomi

Renault Zoe Electric أو ما شابه

sixt
A
4
3
2
Renault Zoe Electric أو ما شابه

şuradan:

$110.97 /güny

Kompakt

Seat Leon

thrifty
M
5
5
3
Seat Leon

şuradan:

$29.95 /güny

Kompakt

Mercedes A Class أو ما شابه

sixt
A
5
5
3
Mercedes A Class أو ما شابه

şuradan:

$129.54 /güny

Mini

Fiat 500

thrifty
M
4
3
2
Fiat 500

şuradan:

$30.50 /güny

Mini

Audi A1 أو ما شابه

sixt
M
4
3
1
Audi A1 أو ما شابه

şuradan:

$115.83 /güny

Standart

Opel Zafira

thrifty
M
5
5
4
Opel Zafira

şuradan:

$31.69 /güny

Standart

Audi A4 أو ما شابه

sixt
M
5
4
4
Audi A4 أو ما شابه

şuradan:

$144.87 /güny

JIP

Seat Arona

firefly
M
5
5
3
Seat Arona

şuradan:

$46.10 /güny

JIP

Jaguar F-Pace أو ما شابه

sixt
A
5
5
4
Jaguar F-Pace أو ما شابه

şuradan:

$185.14 /güny

Estate

Seat Leon Estate

firefly
M
5
5
4
Seat Leon Estate

şuradan:

$47.64 /güny

Estate

Audi A6 Estate أو ما شابه

sixt
A
5
5
6
Audi A6 Estate أو ما شابه

şuradan:

$190.11 /güny

Van

Citroen Berlingo

sixt
M
5
5
3
Citroen Berlingo

şuradan:

$51.80 /güny

Van

Peugeot 5008 أو ما شابه

sixt
M
5
5
4
Peugeot 5008 أو ما شابه

şuradan:

$157.83 /güny

Convertible

Fiat 500 Convertible

keddy by europcar
M
4
2
1
Fiat 500 Convertible

şuradan:

$55.25 /güny

Convertible

BMW 4 Series Convertible أو ما شابه

sixt
A
2
2
4
BMW 4 Series Convertible أو ما شابه

şuradan:

$259.20 /güny

7 kişilik

SsangYong Rodius

thrifty
M
7
5
2
SsangYong Rodius

şuradan:

$76.01 /güny

7 kişilik

Volkswagen Caddy Maxi أو ما شابه

sixt
M
7
5
2
Volkswagen Caddy Maxi أو ما شابه

şuradan:

$178.01 /güny

Lüks

BMW 5 Series

sixt
A
5
4
4
BMW 5 Series

şuradan:

$88.18 /güny

Lüks

BMW 7 Series أو ما شابه

sixt
A
5
4
4
BMW 7 Series أو ما شابه

şuradan:

$305.41 /güny

9 kişilik

Volkswagen Caravelle

europcar
M
9
5
4
Volkswagen Caravelle

şuradan:

$104.28 /güny

9 kişilik

Volkswagen Caravelle أو ما شابه

europcar
M
9
5
4
Volkswagen Caravelle أو ما شابه

şuradan:

$208.47 /güny

Barselona - Havaalanı -terminal 2 INTERRENT hakkında bilgi

Aşağıdaki tabloda, INTERRENT'un teslim yeri, iade adresi, telefon numarası, çalışma saatleri, yakıt politikası, teslim türü ve INTERRENT'un Barselona - Havaalanı -terminal 2 sağladığı bonuslar hakkında [BCN] bilgiler bulabilirsiniz.

InterRent

Şirket ismi:

InterRent

Adres:

Aeropuerto del Prat Terminal 2, Barcelona, 8820

Telefon:

902747051

BCN Havaalanı yakınındaki INTERRENT konumları

Seyahatinizi daha iyi planlamak için, lütfen Barselona - Havaalanı -terminal 2 yakınındaki mevcut tüm araç kiralama konumlarının bulunduğu aşağıdaki haritaya gidin. Tüm simgeler, gidiş ve dönüş konumuna karşılık gelir: Havaalanı, tren istasyonu, liman ve şehir merkezi konumları.

Havalimanları yakınlarında araç kiralama noktaları

Barselona - Havaalanı -terminal 2 en iyi araba kiralama şirketleri [BCN]

INTERRENT'a alternatif olarak, Barselona - Havaalanı -terminal 2 [BCN] çalışan diğer yerel ve uluslararası araç kiralama acenteleri var. Bunların arasından, dünyaca ünlü otomobil tedarikçilerinden özel indirim ve kuponları kontrol ettiğinizden emin olun ve sizin için en iyi seçeneği seçin.

SIXT Corporate

SIXT 38 reviews

8.4 / 10

Avis Europe Corporate

Avis 134 reviews

7.7 / 10

BUDGET EMEA Corporate

BUDGET 331 reviews

7.7 / 10

Thrifty Corporate

Thrifty 35 reviews

7.6 / 10

Hertz Corporate

Hertz 10 reviews

7.5 / 10

EUROPCAR Corporate

EUROPCAR 292 reviews

7.5 / 10

CENTAURO

CENTAURO 56 reviews

6 / 10

Goldcar

Goldcar 248 reviews

4.6 / 10

Barselona - Havaalanı -terminal 2 [BCN] Havaalanından bir sonraki seyahatiniz için küçük bir arabaya ihtiyacınız varsa, THRIFTY ve SIXT firmasından araç kiralama fırsatlarına daha yakından bakmalısınız. Barselona - Havaalanı -terminal 2 en büyük EKONOMI ve araç kiralama sınıfı araçlarını sağlıyorlar.

Barselona - Havaalanı -terminal 2 havaalanında THRIFTY ve SIXT tarafından çok sayıda orta ölçekli otomobil kiralama hizmeti sağlandı. STANDART ve TAM BOY araç kiralama sınıfları için en uygun fiyatlı aracı bulmak istiyorsanız bu tedarikçileri takip edin.

Barselona - Havaalanı -terminal 2 [BCN] içindeki en iyi SUV araç kiralama anlaşmasını bulmak için, FIREFLY'ten SUV'lara bakın. Bu sağlayıcı Barselona - Havaalanı -terminal 2 en büyük JIP otomobil koleksiyonunu sunuyor.

Barselona - Havaalanı -terminal 2 büyük bir araba arıyorsanız, SIXT'deki fırsatları göz önünde bulundurmalısınız. Çok sayıda 7 KIşILIK, VAN kiralama hizmetleri sunarlar.

INTERRENT Barselona - Havaalanı -terminal 2 Araba Kiralama Filosuna Genel Bakış

Barselona - Havaalanı -terminal 2 INTERRENT BCN, farklı araç kiralama sınıflarından çok çeşitli otomobiller sunar: Economy, Compact, Mini, Standard, Suv, Estate, Van, Convertible, 7-seater, Luxury, 9-seater,.

INTERRENT Barselona - Havaalanı -terminal 2 için Ekonomi arabası kiralamaya karar verdiyseniz Opel Corsa, ve Renault Zoe Electric أو ما شابه ,veya bir araç sınıfı geliştirmesi almaya hazır olun.

Bir Kompakt araç kiralamaya karar verenleriniz için Seat Leon, ve Mercedes A Class أو ما شابه ,Veya araç sınıfı güncellemesi alabilirsiniz.

INTERRENT Barselona - Havaalanı -terminal 2n “veya benzeri” işareti olan bir Standart sınıf araba rezervasyonu yaptığınızda Opel Zafira, ve Audi A4 أو ما شابه .

INTERRENT Barselona - Havaalanı -terminal 2 konumundan JİP araç kiralama sınıfına bir araba rezerve ettiğinizde, aşağıdaki araçlardan birini alacaksınız: Seat Arona, ve Jaguar F-Pace أو ما شابه .

INTERRENT Barselona - Havaalanı -terminal 2 tarafından sağlanan Premium araba kiralama sınıfı şu araba modellerinden oluşur: BMW 5 Series, ve BMW 7 Series أو ما شابه .

Bir grup insanla seyahat ediyorsanız ve INTERRENT Barselona - Havaalanı -terminal 2n 7 koltuklu bir taşıyıcı araca ihtiyacınız varsa SsangYong Rodius, ve Volkswagen Caddy Maxi أو ما شابه .

INTERRENT Barselona - Havaalanı -terminal 2 içinden Cabrio araba kiralama sınıfını seçtikten sonra, mevcut araba modelleri Fiat 500 Convertible, ve BMW 4 Series Convertible أو ما شابه .

Hangi araç sınıfında rezervasyon yaptıysanız, rezervasyon yaptırdığınız araç sınıfında uygun araç yoksa, her zaman ücretsiz olarak araç sınıfı yükseltme hakkı kazanabilirsiniz.

Amacınıza Göre INTERRENT Barselona - Havaalanı -terminal 2 Aracınızı Seçin

  • Kendi ailenizle birlikte bir yolculuğa çıkıyorsanız, farklı araç kiralama sınıflarındaki araçlara dikkat etmelisiniz. Bir veya iki çocuğu olan küçük aileler ve az miktarda bagaj için, Ekonomi veya Kompakt otomobil sınıfları size uygun olabilir. Daha fazla bagajla seyahat ediyorsanız, JİP veya Tam Boy araba kiralama sınıflarına dönmelisiniz. Daha fazla yolcu olan bir seyahat için 7 kişilik, 9 kişilik ve belki 12 kişilik arama yapmanız gerekir.
  • Barselona - Havaalanı -terminal 2 içindeki INTERRENT'dan sevdiklerinizle seyahat etmek için bir araba bulmaya çalışıyorsanız, Mini, Ekonomi, Cabrio ve hatta Lüks araç kiralama sınıfları araçlarını dikkate almalısınız.
  • Barselona - Havaalanı -terminal 2 içindeki iş seyahatleri için, INTERRENT'dan en uygun araçlar, Tam Boyut, Lüks ve Egzotik araç kiralama sınıflarıdır, Ayrıca, Barselona - Havaalanı -terminal 2 içindeki INTERRENT'dan düğünler, doğum günleri ve diğer kutlama türleri gibi özel günler için uygun bir araç bulabilirsiniz. Herhangi bir parti için bir araca ihtiyacınız varsa, Barselona - Havaalanı -terminal 2ki INTERRENT konumundan Lüks ve Egzotik araç kiralama sınıflarını göz önünde bulundurun.
  • Genç sürücüler için INTERRENT, ayrıca bazı araç kiralama olanaklarına sahiptir. Barselona - Havaalanı -terminal 2 INTERRENT'dan Mini, Ekonomi ve Cabrio araç kiralama sınıflarına bakın ve bunları not edin.

Sıkça sorulan sorular - INTERRENT Barselona - Havaalanı -terminal 2 araba kiralıyor

Barselona - Havaalanı -terminal 2 konumunda INTERRENT'dan araba kiralamak nasıl yapılır?

Gerekli araç alış ve dönüş konumunu girin ve arama formundaki kira, tarih ve saati seçin. Arama sonuçlarını aldıktan sonra, tercih ettiğiniz satıcıya göre filtreleyebilirsiniz.

BCN Havaalanında INTERRENT konumundan en ucuz araba kiralama hangisi?

INTERRENT'dan Barselona - Havaalanı -terminal 2ki en ucuz araba Opel Corsa. Geçerli ilgili fiyat günlük olarak $26.27'dır.

Barselona - Havaalanı -terminal 2 yakınındaki benzin fiyatı nedir?

BCN Havaalanı yakınındaki benzin fiyatları $5.30 ile $6.18 arasında değişmektedir.

INTERRENT araba kiralama rezervasyonumu Barselona - Havaalanı -terminal 2 bir banka kartıyla ödeyebilir miyim?

Evet, online rezervasyona ödeme yapmak için bir banka kartı kullanabilirsiniz. Ancak, araç pikap alımı sırasında, araç kiralama mevduatını kapsayacak şekilde ana sürücü adına verilen bir kredi kartı gerekir.

Benim dışımda başka biri kiralık Arabamı kullanabilir mi?

Çevrimiçi rezervasyon sırasında ek sürücü seçeneğini belirlerseniz bu mümkün olacaktır. Çoğu zaman bu, araç kiralama masasında ücretlendirilen ekstra ücretli bir seçenektir.

Rezervasyon sırasında belirli bir araba kiralama modeli rezerve edebilir miyim?

Evet, belirli araba modellerini içeren teklifler, arama sonuçları sayfasında "Garantili Otomobil Modeli" işareti ile işaretlenmiştir.

INTERRENT, Barselona - Havaalanı -terminal 2ki [BCN] çocuklar için araba koltuğu kiralama seçeneği sunuyor mu?

Evet, çevrimiçi rezervasyonunuz sırasında çocuk koltuğu rezervasyonu yaptırabilir ve INTERRENT araba kiralama masasında ödeme yapabilirsiniz.

Barselona - Havaalanı -terminal 2 adresinden araç kiralama için ek sigorta almalı mıyım?

Bu nedenle, tam sigorta teminatı almayacaksanız, teminatınızı güvence altına almak için sigorta almanız önerilir. Satıcınıza, aracın ödemesi için gereken yeterli miktarda fonu olan bir kredi kartı sağlamanız gerekecektir. Ancak herhangi bir para çekme meydana gelirse, sigorta şirketi masrafları karşılayacaktır.

Bu tür bir sigortayı, online araç kiralama rezervasyonu sırasında web sitemizden satın alabilirsiniz.

iOS ve Android için 14CARS.com araç kiralama uygulaması

Size en yakın araç kiralama şirketlerini bulur, fiyatları ve fırsatları karşılaştırır ve seveceğiniz bir arabayı kiralar. Hızlı ve kolay!