900'ün üzerinde araç kiralama tedarikçilerden ucuz fiyatlar

La Palma - Havaalanı - Kanarya Adaları bulunan KEDDY-BY-EUROPCAR kiralık arabalar [SPC]

La Palma - Havaalanı - Kanarya Adaları havaalanında mevcut büyük KEDDY-BY-EUROPCAR araba kiralama fırsatlarını incelemek için çekinmeyin. Şu anda mevcutlar arasından en çok tercih edilenleri seçmek için SPC havaalanında bu tekliflere göz atın.

Ekonomi

Seat Ibiza

KEDDY BY EUROPCAR
M
5
5
2
Seat Ibiza

şuradan:

$27.69 /güny

Kompakt

Citroen C-Elysee

KEDDY BY EUROPCAR
M
5
3
3
Citroen C-Elysee

şuradan:

$28.15 /güny

Mini

Toyota Aygo

TOPCAR
M
4
5
2
Toyota Aygo

şuradan:

$20.63 /güny

Mini

Volkswagen Up

TOPCAR
M
4
5
2
Volkswagen Up

şuradan:

$25.87 /güny

Ekonomi

Citroen C3

TOPCAR
M
5
5
2
Citroen C3

şuradan:

$21.40 /güny

Ekonomi

Peugeot 2008

EUROPCAR
M
5
5
2
Peugeot 2008

şuradan:

$46.24 /güny

Kompakt

Renault Captur

TOPCAR
M
5
5
3
Renault Captur

şuradan:

$23.87 /güny

Kompakt

Fiat Linea

EUROPCAR
M
5
3
3
Fiat Linea

şuradan:

$40.62 /güny

Estate

Skoda Fabia Estate

BUDGET
M
5
5
4
Skoda Fabia Estate

şuradan:

$26.37 /güny

Estate

Opel Astra Estate

TOPCAR
M
5
5
4
Opel Astra Estate

şuradan:

$32.08 /güny

JIP

Nissan Juke

TOPCAR
M
5
5
2
Nissan Juke

şuradan:

$27.31 /güny

JIP

Hyundai Tucson

THRIFTY
M
5
5
4
Hyundai Tucson

şuradan:

$62.35 /güny

Van

Volkswagen Caddy

TOPCAR
M
5
5
3
Volkswagen Caddy

şuradan:

$33.60 /güny

Van

Renault Scenic

THRIFTY
M
5
5
4
Renault Scenic

şuradan:

$59.89 /güny

7 kişilik

Dacia Lodgy

TOPCAR
M
7
5
1
Dacia Lodgy

şuradan:

$34.94 /güny

7 kişilik

Citroen C4 Grand Picasso

TOPCAR
M
7
5
1
Citroen C4 Grand Picasso

şuradan:

$52.48 /güny

Convertible

Mini One

TOPCAR
M
4
2
1
Mini One

şuradan:

$44.07 /güny

Convertible

Volkswagen Beetle Convertible

TOPCAR
M
4
2
3
Volkswagen Beetle Convertible

şuradan:

$50.06 /güny

9 kişilik

Renault Trafic

TOPCAR
M
9
5
4
Renault Trafic

şuradan:

$79.08 /güny

La Palma - Havaalanı - Kanarya Adaları KEDDY-BY-EUROPCAR hakkında bilgi

Aşağıdaki tabloda, KEDDY-BY-EUROPCAR'un teslim yeri, iade adresi, telefon numarası, çalışma saatleri, yakıt politikası, teslim türü ve KEDDY-BY-EUROPCAR'un La Palma - Havaalanı - Kanarya Adaları sağladığı bonuslar hakkında [SPC] bilgiler bulabilirsiniz.

Keddy by Europcar

Şirket ismi:

Keddy by Europcar

Adres:

APTO. LA PALMA. C. LA BAJITA LP-5 GPS 28.621620, -17.752370, VILLA DE MAZO, 38738

Telefon:

34911505000

Yakıt politikası

Tam yakıtla teslim alma ve teslim etme

Teslim alış türü

Ücretsiz shuttle servisi

Ekstralar

  • - Havalimanı ücreti
  • - Yol yardımı
  • - Çevre vergisi
  • - Sınırsız kilometre

SPC Havaalanı yakınındaki KEDDY-BY-EUROPCAR konumları

Seyahatinizi daha iyi planlamak için, lütfen La Palma - Havaalanı - Kanarya Adaları yakınındaki mevcut tüm araç kiralama konumlarının bulunduğu aşağıdaki haritaya gidin. Tüm simgeler, gidiş ve dönüş konumuna karşılık gelir: Havaalanı, tren istasyonu, liman ve şehir merkezi konumları.

Havalimanları yakınlarında araç kiralama noktaları

La Palma - Havaalanı - Kanarya Adaları en iyi araba kiralama şirketleri [SPC]

KEDDY-BY-EUROPCAR'a alternatif olarak, La Palma - Havaalanı - Kanarya Adaları [SPC] çalışan diğer yerel ve uluslararası araç kiralama acenteleri var. Bunların arasından, dünyaca ünlü otomobil tedarikçilerinden özel indirim ve kuponları kontrol ettiğinizden emin olun ve sizin için en iyi seçeneği seçin.

Hertz Canarias (Proa)

Hertz 47 reviews

8.6 / 10

TopCar

TopCar 104 reviews

8.5 / 10

Enterprise Corporate

Enterprise 174 reviews

8 / 10

Avis Direct

Avis 17 reviews

7.9 / 10

Thrifty Canarias (Proa)

Thrifty 75 reviews

7.7 / 10

EUROPCAR Corporate

EUROPCAR 295 reviews

7.7 / 10

ORLANDO RENT A CAR

ORLANDO 155 reviews

7.3 / 10

BUDGET Canaries Direct

BUDGET 48 reviews

6.6 / 10

La Palma - Havaalanı - Kanarya Adaları [SPC] Havaalanından bir sonraki seyahatiniz için küçük bir arabaya ihtiyacınız varsa, ve TOPCAR firmasından araç kiralama fırsatlarına daha yakından bakmalısınız. La Palma - Havaalanı - Kanarya Adaları en büyük EKONOMI ve araç kiralama sınıfı araçlarını sağlıyorlar.

La Palma - Havaalanı - Kanarya Adaları [SPC] içindeki en iyi SUV araç kiralama anlaşmasını bulmak için, TOPCAR'ten SUV'lara bakın. Bu sağlayıcı La Palma - Havaalanı - Kanarya Adaları en büyük JIP otomobil koleksiyonunu sunuyor.

La Palma - Havaalanı - Kanarya Adaları büyük bir araba arıyorsanız, TOPCAR ve THRIFTY'deki fırsatları göz önünde bulundurmalısınız. Çok sayıda 7 KIşILIK, VAN kiralama hizmetleri sunarlar.

La Palma - Havaalanı - Kanarya Adaları içinde lüks bir araç kullanmak isteyenler için teklifleri TOPCAR'den incelemelisiniz. La Palma - Havaalanı - Kanarya Adaları her zevkinize hitap edebilecek kadar EGZOTIK ve CONVERTIBLE otomobillerini sunuyorlar.

KEDDY-BY-EUROPCAR La Palma - Havaalanı - Kanarya Adaları Araba Kiralama Filosuna Genel Bakış

La Palma - Havaalanı - Kanarya Adaları KEDDY-BY-EUROPCAR SPC, farklı araç kiralama sınıflarından çok çeşitli otomobiller sunar: Economy, Compact, Mini, Estate, Suv, Van, 7-seater, Convertible, 9-seater,.

KEDDY-BY-EUROPCAR La Palma - Havaalanı - Kanarya Adaları için Ekonomi arabası kiralamaya karar verdiyseniz Seat Ibiza, Citroen C3, ve Peugeot 2008 ,veya bir araç sınıfı geliştirmesi almaya hazır olun.

Bir Kompakt araç kiralamaya karar verenleriniz için Citroen C-Elysee, Renault Captur, ve Fiat Linea ,Veya araç sınıfı güncellemesi alabilirsiniz.

KEDDY-BY-EUROPCAR La Palma - Havaalanı - Kanarya Adaları konumundan JİP araç kiralama sınıfına bir araba rezerve ettiğinizde, aşağıdaki araçlardan birini alacaksınız: Nissan Juke, ve Hyundai Tucson .

Bir grup insanla seyahat ediyorsanız ve KEDDY-BY-EUROPCAR La Palma - Havaalanı - Kanarya Adaların 7 koltuklu bir taşıyıcı araca ihtiyacınız varsa Dacia Lodgy, ve Citroen C4 Grand Picasso .

KEDDY-BY-EUROPCAR La Palma - Havaalanı - Kanarya Adaları içinden Cabrio araba kiralama sınıfını seçtikten sonra, mevcut araba modelleri Mini One, ve Volkswagen Beetle Convertible .

Hangi araç sınıfında rezervasyon yaptıysanız, rezervasyon yaptırdığınız araç sınıfında uygun araç yoksa, her zaman ücretsiz olarak araç sınıfı yükseltme hakkı kazanabilirsiniz.

Amacınıza Göre KEDDY-BY-EUROPCAR La Palma - Havaalanı - Kanarya Adaları Aracınızı Seçin

  • Kendi ailenizle birlikte bir yolculuğa çıkıyorsanız, farklı araç kiralama sınıflarındaki araçlara dikkat etmelisiniz. Bir veya iki çocuğu olan küçük aileler ve az miktarda bagaj için, Ekonomi veya Kompakt otomobil sınıfları size uygun olabilir. Daha fazla bagajla seyahat ediyorsanız, JİP veya Tam Boy araba kiralama sınıflarına dönmelisiniz. Daha fazla yolcu olan bir seyahat için 7 kişilik, 9 kişilik ve belki 12 kişilik arama yapmanız gerekir.
  • La Palma - Havaalanı - Kanarya Adaları içindeki KEDDY-BY-EUROPCAR'dan sevdiklerinizle seyahat etmek için bir araba bulmaya çalışıyorsanız, Mini, Ekonomi, Cabrio ve hatta Lüks araç kiralama sınıfları araçlarını dikkate almalısınız.
  • La Palma - Havaalanı - Kanarya Adaları içindeki iş seyahatleri için, KEDDY-BY-EUROPCAR'dan en uygun araçlar, Tam Boyut, Lüks ve Egzotik araç kiralama sınıflarıdır, Ayrıca, La Palma - Havaalanı - Kanarya Adaları içindeki KEDDY-BY-EUROPCAR'dan düğünler, doğum günleri ve diğer kutlama türleri gibi özel günler için uygun bir araç bulabilirsiniz. Herhangi bir parti için bir araca ihtiyacınız varsa, La Palma - Havaalanı - Kanarya Adalarıki KEDDY-BY-EUROPCAR konumundan Lüks ve Egzotik araç kiralama sınıflarını göz önünde bulundurun.
  • Genç sürücüler için KEDDY-BY-EUROPCAR, ayrıca bazı araç kiralama olanaklarına sahiptir. La Palma - Havaalanı - Kanarya Adaları KEDDY-BY-EUROPCAR'dan Mini, Ekonomi ve Cabrio araç kiralama sınıflarına bakın ve bunları not edin.

Sıkça sorulan sorular - KEDDY-BY-EUROPCAR La Palma - Havaalanı - Kanarya Adaları araba kiralıyor

La Palma - Havaalanı - Kanarya Adaları konumunda KEDDY-BY-EUROPCAR'dan araba kiralamak nasıl yapılır?

Gerekli araç alış ve dönüş konumunu girin ve arama formundaki kira, tarih ve saati seçin. Arama sonuçlarını aldıktan sonra, tercih ettiğiniz satıcıya göre filtreleyebilirsiniz.

SPC Havaalanında KEDDY-BY-EUROPCAR konumundan en ucuz araba kiralama hangisi?

KEDDY-BY-EUROPCAR'dan La Palma - Havaalanı - Kanarya Adalarıki en ucuz araba Seat Ibiza. Geçerli ilgili fiyat günlük olarak $27.69'dır.

La Palma - Havaalanı - Kanarya Adaları [SPC] KEDDY-BY-EUROPCAR ofis kiralama masasını nerede bulabilirim?

  • KEDDY-BY-EUROPCAR araç kiralama masası, La Palma - Havaalanı - Kanarya Adaları sitesinde bulunabilir. Tam yerini havaalanı haritasına bakarak bulabilirsiniz.

KEDDY-BY-EUROPCAR araba kiralama rezervasyonumu La Palma - Havaalanı - Kanarya Adaları bir banka kartıyla ödeyebilir miyim?

Evet, online rezervasyona ödeme yapmak için bir banka kartı kullanabilirsiniz. Ancak, araç pikap alımı sırasında, araç kiralama mevduatını kapsayacak şekilde ana sürücü adına verilen bir kredi kartı gerekir.

Benim dışımda başka biri kiralık Arabamı kullanabilir mi?

Çevrimiçi rezervasyon sırasında ek sürücü seçeneğini belirlerseniz bu mümkün olacaktır. Çoğu zaman bu, araç kiralama masasında ücretlendirilen ekstra ücretli bir seçenektir.

Rezervasyon sırasında belirli bir araba kiralama modeli rezerve edebilir miyim?

Evet, belirli araba modellerini içeren teklifler, arama sonuçları sayfasında "Garantili Otomobil Modeli" işareti ile işaretlenmiştir.

KEDDY-BY-EUROPCAR, La Palma - Havaalanı - Kanarya Adalarıki [SPC] çocuklar için araba koltuğu kiralama seçeneği sunuyor mu?

Evet, çevrimiçi rezervasyonunuz sırasında çocuk koltuğu rezervasyonu yaptırabilir ve KEDDY-BY-EUROPCAR araba kiralama masasında ödeme yapabilirsiniz.

La Palma - Havaalanı - Kanarya Adaları adresinden araç kiralama için ek sigorta almalı mıyım?

Bu nedenle, tam sigorta teminatı almayacaksanız, teminatınızı güvence altına almak için sigorta almanız önerilir. Satıcınıza, aracın ödemesi için gereken yeterli miktarda fonu olan bir kredi kartı sağlamanız gerekecektir. Ancak herhangi bir para çekme meydana gelirse, sigorta şirketi masrafları karşılayacaktır.

Bu tür bir sigortayı, online araç kiralama rezervasyonu sırasında web sitemizden satın alabilirsiniz.

14CARS.com iOS ve Android araç kiralama uygulamaları

Size en yakın araç kiralama şirketlerini bulur, fiyatları ve fırsatları karşılaştırır ve seveceğiniz bir arabayı kiralar. Hızlı ve kolay!