900'ün üzerinde araç kiralama tedarikçilerden ucuz fiyatlar

Lugo - C/ Poeta Curros Enriquez bulunan ECONOMY kiralık araba []

ECONOMY Lugo - C/ Poeta Curros Enriquez araç kiralama fırsatlarımızı inceleyin ve en uygun teklifi seçin. Havaalanında bulunan ECONOMY araç kiralama firmalarını, fiyatlarını ve tedarikçilerini öğrenin.

Ekonomi

Seat Ibiza

enterprise
M
5
5
2
Seat Ibiza

şuradan:

$15.34 /güny

Mini

Ford Ka

enterprise
M
4
3
2
Ford Ka

şuradan:

$12.37 /güny

Kompakt

Opel Astra

enterprise
M
5
5
3
Opel Astra

şuradan:

$20.09 /güny

Kompakt

Ford Focus

enterprise
M
5
3
3
Ford Focus

şuradan:

$84.85 /güny

Van

Citroen Berlingo

enterprise
M
5
5
4
Citroen Berlingo

şuradan:

$21.77 /güny

Van

Mercedes Sprinter

enterprise
M
3
4
0
Mercedes Sprinter

şuradan:

$147.57 /güny

Standart

Seat Toledo

enterprise
M
5
4
4
Seat Toledo

şuradan:

$25.89 /güny

Standart

Peugeot 3008

enterprise
A
5
4
4
Peugeot 3008

şuradan:

$103.19 /güny

7 kişilik

Seat Alhambra

enterprise
M
7
5
1
Seat Alhambra

şuradan:

$27.71 /güny

9 kişilik

Citroen Jumper 9 Seater

enterprise
M
9
5
5
Citroen Jumper 9 Seater

şuradan:

$31.86 /güny

, İspanya ECONOMY kiralık araç sınıfları hakkında bilgi

Ekonomi sınıfı kiralık araçlar, Avrupa'da ‘superminis’ veya Kuzey Amerika'da ‘subcompact’ olarak da adlandırılmaktadır. Ekonomi otomobilleri genellikle standarttan daha hafif ve küçüktür, ancak minilerden daha fazla alan ve konfor sunar.

Bu sınıftaki kiralık araçlar, ılımlı boyutunun yanı sıra düşük kira fiyatı ve büyük yakıt verimliliği büyük bir kombinasyonudur. Bu tür arabalar genellikle 4 yolcunun bagaj ve kişisel eşyaları için ek alan ile rahatça seyahat etmesine izin verir.

Tarihsel olarak ekonomi sınıfı, arkadaşlarınızla veya ailenizle seyahat etmek ve kişisel işlerle uğraşmak için ucuz bir çözüm olduğundan en popüler sınıflardan biridir.

ECONOMY Havaalanı araç kiralama

Lugo - C/ Poeta Curros Enriquez ECONOMY sınıfı, aşağıdaki araba kiralama modelleri ile sunulmaktadır: Seat Ibiza, , veya benzer ECONOMY kiralık araçlar.

Lugo - C/ Poeta Curros Enriquez yakınlarındaki ECONOMY araba kiralama yerleri

Lugo - C/ Poeta Curros Enriquez konumuna en yakın yerde ve havaalanı dışındaki araç kiralama noktalarındaki araba kiralama fırsatlarını kontrol etmeyi unutmayın. Otomobillerin fiyatları ve bulunabilirliği genellikle farklıdır. En iyi seçimi yaptığınızdan emin olun.

Şehir merkezi yakınlarında araç kiralama noktaları

Sıkça sorulan sorular - ECONOMY Lugo - C/ Poeta Curros Enriquez araba kiralama

Lugo - C/ Poeta Curros Enriquez konumunda ECONOMY araç kiralama rezervasyonu nasıl yapılır?

Arama formunda gerekli teslim alma konumunu ve teslim etme adresini yazmaya başlayın ve açılır listeden en uygun olanları seçin. Kiralama için gerekli tarih ve saati seçin. Arama sonuçları sayfasında, tercih ettiğiniz kiralık araç sınıfına göre tüm araç kiralama fırsatlarını filtreleyebilir ve sıralayabilirsiniz.

Havaalanında en ucuz ECONOMY araba kiralama hangisidir?

Lugo - C/ Poeta Curros Enriquez en ucuz ECONOMY arabası enterprise'dan Seat Ibiza aracıdır. Günlük fiyatı $15.34 civarındadır.

Lugo - C/ Poeta Curros Enriquez içindeki ECONOMY otomobil için ne kadar yakıt harcayacağım?

Lugo - C/ Poeta Curros Enriquez ECONOMY kiralık araba alırken nelere ihtiyacım var?

Genellikle, şunları sunmak yeterlidir:

  • Tam ehliyet. İngiltere ehliyeti sahipleri aynı zamanda fotoğraflı kimlik de sunmak zorundadır. Ehliyetiniz Roma alfabesinde değilse (yani Arapça, Yunanca, Kiril veya Çince ise), yerel ehliyetinizle birlikte uluslararası bir sürüş izni getirmeniz gerekir.
  • Geçerli fotoğraflı kimlik (pasaport veya ulusal kimlik).
  • Asıl sürücü adına geçerli bir kredi kartı. Kiralama masasında bir araç kiralama depozitosu için ön provizyon alınması gerekir.

Lugo - C/ Poeta Curros Enriquez ECONOMY aracını kiralamak için kaç yaşında olmalıyım?

Lugo - C/ Poeta Curros Enriquez ECONOMY aracını kiralamak için genellikle 25 ile 70 yaş arasında olmanız gerekir. Lugo - C/ Poeta Curros Enriquez araç kiralama şirketlerinin yaş sınırlamaları önemli ölçüde farklılık gösteriyor.

Bu yaş sınırlamalarının dışında kalırsanız, ek bir genç sürücü ek ücreti veya üst düzey sürücü ücreti ödemeniz veya ek sigorta satın almanız koşuluyla araç kiralamanıza izin verecek araç kiralama sağlayıcılarını her zaman bulabilirsiniz.

ECONOMY arabasını tek yönlü kiralamak mümkün müdür?

Evet, bazı satıcılar Lugo - C/ Poeta Curros Enriquez bu şekilde ECONOMY araç kiralama hizmeti sağlıyor. Bir sağlayıcı seçerken dikkatli olun. Tek yönlü kiralamalar arıyorsanız, bazı kısıtlamaların ve ek ödemelerin geçerli olabileceği konusunda hazırlıklı olun. Tek yönlü kiralamanın gerçek kullanılabilirliğinden ve maliyetinden emin olmak için şirketle iletişim kurmayı unutmayın.

iOS ve Android için 14CARS.com araç kiralama uygulaması

Size en yakın araç kiralama şirketlerini bulur, fiyatları ve fırsatları karşılaştırır ve seveceğiniz bir arabayı kiralar. Hızlı ve kolay!