900'ün üzerinde araç kiralama tedarikçilerden ucuz fiyatlar

Bilbao’de araç kiralama fiyatları

Bilbao şehrindeki en güvenilir sağlayıcılardan farklı araç kiralama sınıflarından araç kiralama tekliflerini karşılaştırın. Bilbao şehrinde bulunan her bir araç sınıfının en ucuz araba kiralama teklifi kırmızıyla vurgulanmıştır.

AVIS Car Rental şuradan:$99.61
Budget Car Rental şuradan:$113.55 şuradan:$79.50 şuradan:$94.63
Thrifty Car Rental şuradan:$46.22 şuradan:$44.73
Hertz Car Hire şuradan:$58.50

Bilbao deki araba kiralama şirketleri

Bilbao şehrindeki araç kiralama acenteleri, yalnızca çeşitli araçlarda ve araç kiralama koşullarında değil, aynı zamanda daha önceki müşterilerimiz tarafından sağlanan ortalama derecelendirme puanlarında da önemli farklılıklar gösterebilirler.

SIXT Corporate

SIXT 271 reviews

7.8 / 10

Hertz Corporate

Hertz 356 reviews

7.8 / 10

Avis Europe Corporate

Avis 234 reviews

7.7 / 10

EUROPCAR Corporate

EUROPCAR 531 reviews

7.5 / 10

BUDGET EMEA Corporate

BUDGET 705 reviews

7.4 / 10

Bilbao şehrinde çok çeşitli kiralık araçlar vardır. Bilbao şehrinde kiralanabilen araç kiralama sınıfları EKONOMI, STANDART, TAM BOY, LüKS, CONVERTIBLE, VAN, JIP için EGZOTIK, 7 KIşILIK, 9 KIşILIK arasında değişmektedir. Bilbao şehrindeki en büyük araç koleksiyonu SIXT tarafından sağlanmaktadır.

Bilbao şehrinde seyahatleriniz için en iyi tedarikçiyi bulabilirsiniz. AVIS, SIXT, BUDGET, HERTZ, EUROPCAR ve INTERNATIONAL SUPPLIER kısa süreli, saatlik, günlük, uzun süreli, haftalık, aylık ve hatta tek yönlü araç kiralama anlaşmaları da sunulmaktadır. Ayrıca, Bilbao şehrinde 21 ve 25 yaş arasındaki şoförler için de araç kiralama fırsatları bulacaksınız.

Bilbao şehrindeki araç kiralama noktaları

Bilbao şehrindeki en iyi araç kiralama fırsatını bulmak için, sadece bir tane satın alma ve iade konumunda değil tüm araç kiralama acentelerini kontrol etmeniz gerekiyor. Ayrıca diğer en yakın noktalardaki araç kiralama tekliflerini de inceleyebilirsiniz: havaalanları, tren istasyonları, limanlar ve şehir merkezi.

Bilbao ’de araç kiralama genel bakışı

Bilbao şehrinde çok sayıda araç kiralama tedarikçisi olmasından dolayı, araç filosu çok farklı araçlarla temsil edilmektedir. Özel gereksinimlerinize bağlı olarak hangi aracın sizin için en uygun olduğunu daha iyi anlamak için lütfen aşağıdaki tabloyu kullanın.

Araç kiralama sınıfı Ne zaman en iyi Muhtemel araç kiralama modelleri
Mini Çok miktarda bagaj içermeyen nispeten kısa yolculuklar için Fiat 500, Audi A1, veya benzeri.
Ekonomi Daha ucuz araç kiralamaya öncelik veren gezginler için Ford Fiesta, Nissan Micra, veya benzeri.
Kompakt Daha küçük, yakıt tasarrufu sağlayan araçlar arayan kişiler için Nissan Pulsar, Renault Captur, veya benzeri.
Orta sınıf Kiralık araçlarda en iyi fiyat ve konfor kombinasyonuna ihtiyaç duyanlar için Nissan Sentra, veya benzeri.
Standart Uygun fiyata 5 yolcuya kadar olan bir grupla konforlu seyahat için Seat Toledo, Audi A4, veya benzeri.
Tam boy Daha çok boş yere sahip olan geniş araçlar arayanlar için Mercedes C Class, veya benzeri.
7 kişilik Normal 5 koltuklu araçlardan daha çok yer hayalinde olan insanlar için Seat Tarraco, Mercedes V Class, veya benzeri.
Van / 9-12 seater Kalabalık ve çok bagajlı aile yolculukları için Citroen Berlingo, Volkswagen Caddy, veya benzeri.
Premium İş seyahatleri ve önemli toplantılar için Buick Lacrosse, Lincoln MKS, veya benzeri.
JIP Yolun patronu gibi hissetmeyi seven kişiler için Peugeot 3008, Jaguar F-Pace, veya benzeri.
Lüks / Egzotik Fiyata değil de, en iyi sürüş deneyimine önem verenler için Mercedes E Class, BMW 7 Series, veya benzeri.
Convertible Sıcak havalardaki yolculuklarda kendini özgür hissetmek hayalinde olanlar için Volkswagen T-Roc Cabriolet, veya benzeri.

Sıkça sorulan sorular - Bilbao araç kiralamak

Bilbao 'de nasıl araç kiralanır?

Gerekli teslim alma ve teslim etme konumunu arama formuna giriniz ve kiralamanız için gereken tarih ve saati seçiniz. Arama sonuçlarını aldıktan sonra, tercih ettiğiniz kriterlere göre filtreleyebileceksiniz.

Bilbao şehrinde araba kiralamanın maliyeti nedir?

Bilbao şehrinde araç kiralama fiyatları, istenilen modele, teslim alma yerine ve kiralama seçeneklerine bağlı olarak günlük $11.65 ilâ günlük $120.91 arasında değişir.

Bilbao şehrinde en ucuz araç kiralama nerede?

Bilbao şehrindeki en ucuz araç kiralama teklifini Bilbao - City bulabilirsiniz. Araç kiralama fiyatları bu konum $11.65 fiyattan başlar.

Bilbao şehrinde hangi araç kiralama şirketleri faaliyet göstermektedir?

Bilbao şehrinde, EKONOMI, STANDART, TAM BOY, LüKS, CONVERTIBLE, VAN, JIP, EGZOTIK, 7 KIşILIK, ve 9 KIşILIK. gibi iyi bilinen sağlayıcılardan araba rezervasyonu yapabilirsiniz.

Bilbao şehrindeki en yüksek puanlı araç kiralama acentesi hangisidir?

Şu anda Bilbao şehrinde en yüksek kullanıcı memnuniyetine sahip araç kiralama şirketi, ortalama 7.8/10 puanı ile SIXT Corporate.

Bilbao şehrinde araba kiralama rezervasyonumu banka kartıyla ödeyebilir miyim?

Evet, online rezervasyon için ödeme yapmak üzere banka kartı kullanabilirsiniz. Ancak, araç alımı sırasında, araç kiralama depozitosunu karşılamak için ana şoför adına verilen bir kredi kartına ihtiyacınız olacaktır.

Benden başka birisi kiralık arabamı kullanabilir mi?

Çevrimiçi rezervasyonunuz sırasında ek şoför seçeneğini seçerseniz bu da mümkün olacaktır. Çoğu zaman bu, araç kiralama acentesinde ücretlendirilen ekstra bir seçenektir.

Rezervasyonum sırasında belirli bir araba kiralama modelini rezerve edebilir miyim?

Evet, belirli araba modellerini içeren teklifler, arama sonuçları sayfasında "Garantili Otomobil Modeli" şeklinde işaretlenmiştir.

Bilbao konumunda araç kiralama için ek sigorta almalı mıyım?

Bu nedenle de, tam sigorta teminatı almayacaksanız, teminatınızı güvence altına almak için sigorta satın almanızı öneriyoruz. Satıcınıza, aracın ödemesi için gereken yeterli miktarda bakiyesi olan bir kredi kartı sağlamanız gerekecektir. Ancak herhangi bir para çekme işlemi gerçekleşirse, sigorta şirketi masrafları karşılayacaktır.

Bu tür bir sigortayı, online araç kiralama rezervasyonu sırasında web sitemizden satın alabilirsiniz.