900'ün üzerinde araç kiralama tedarikçilerden ucuz fiyatlar

Lugo - C/ Poeta Curros Enriquez bulunan VAN kiralık araba []

VAN Lugo - C/ Poeta Curros Enriquez araç kiralama fırsatlarımızı inceleyin ve en uygun teklifi seçin. Havaalanında bulunan VAN araç kiralama firmalarını, fiyatlarını ve tedarikçilerini öğrenin.

Van

Citroen Berlingo

enterprise
M
5
5
4
Citroen Berlingo

şuradan:

$21.77 /güny

Van

Mercedes Sprinter

enterprise
M
3
4
0
Mercedes Sprinter

şuradan:

$147.57 /güny

Mini

Ford Ka

enterprise
M
4
3
2
Ford Ka

şuradan:

$12.37 /güny

Ekonomi

Seat Ibiza

enterprise
M
5
5
2
Seat Ibiza

şuradan:

$15.34 /güny

Kompakt

Opel Astra

enterprise
M
5
5
3
Opel Astra

şuradan:

$20.09 /güny

Kompakt

Ford Focus

enterprise
M
5
3
3
Ford Focus

şuradan:

$84.85 /güny

Standart

Seat Toledo

enterprise
M
5
4
4
Seat Toledo

şuradan:

$25.89 /güny

Standart

Peugeot 3008

enterprise
A
5
4
4
Peugeot 3008

şuradan:

$103.19 /güny

7 kişilik

Seat Alhambra

enterprise
M
7
5
1
Seat Alhambra

şuradan:

$27.71 /güny

9 kişilik

Citroen Jumper 9 Seater

enterprise
M
9
5
5
Citroen Jumper 9 Seater

şuradan:

$31.86 /güny

, İspanya VAN kiralık araç sınıfları hakkında bilgi

Vanlar, insan taşıyıcıları olarak da bilinen büyük 10-12 kişilik binek araçlardır. Bu geniş arabalar genellikle büyük aileleri veya geniş insan gruplarını taşımak için seçilir. Vanlar da böyle bir gereklilik meydana gelmesi durumunda eşya taşımak için de ideal araçlardır. Örneğin, başka bir taşıma seçeneği yoksa ev taşırken bir kiralık minibüs iyi bir çözüm olabilir.

Bu arabalar, diğer kiralık sınıflardan gelen arabalarla elde edilemeyen aşırı miktarda alana ihtiyaç duyan insanlar için bir öncelik olmalıdır.

VAN Havaalanı araç kiralama

Lugo - C/ Poeta Curros Enriquez VAN sınıfı, aşağıdaki araba kiralama modelleri ile sunulmaktadır: Citroen Berlingo, Mercedes Sprinter, , veya benzer VAN kiralık araçlar.

Lugo - C/ Poeta Curros Enriquez yakınlarındaki VAN araba kiralama yerleri

Lugo - C/ Poeta Curros Enriquez konumuna en yakın yerde ve havaalanı dışındaki araç kiralama noktalarındaki araba kiralama fırsatlarını kontrol etmeyi unutmayın. Otomobillerin fiyatları ve bulunabilirliği genellikle farklıdır. En iyi seçimi yaptığınızdan emin olun.

Şehir merkezi yakınlarında araç kiralama noktaları

Sıkça sorulan sorular - VAN Lugo - C/ Poeta Curros Enriquez araba kiralama

Lugo - C/ Poeta Curros Enriquez konumunda VAN araç kiralama rezervasyonu nasıl yapılır?

Arama formunda gerekli teslim alma konumunu ve teslim etme adresini yazmaya başlayın ve açılır listeden en uygun olanları seçin. Kiralama için gerekli tarih ve saati seçin. Arama sonuçları sayfasında, tercih ettiğiniz kiralık araç sınıfına göre tüm araç kiralama fırsatlarını filtreleyebilir ve sıralayabilirsiniz.

Havaalanında en ucuz VAN araba kiralama hangisidir?

Lugo - C/ Poeta Curros Enriquez en ucuz VAN arabası enterprise'dan Citroen Berlingo aracıdır. Günlük fiyatı $21.77 civarındadır.

Lugo - C/ Poeta Curros Enriquez içindeki VAN otomobil için ne kadar yakıt harcayacağım?

Lugo - C/ Poeta Curros Enriquez VAN kiralık araba alırken nelere ihtiyacım var?

Genellikle, şunları sunmak yeterlidir:

  • Tam ehliyet. İngiltere ehliyeti sahipleri aynı zamanda fotoğraflı kimlik de sunmak zorundadır. Ehliyetiniz Roma alfabesinde değilse (yani Arapça, Yunanca, Kiril veya Çince ise), yerel ehliyetinizle birlikte uluslararası bir sürüş izni getirmeniz gerekir.
  • Geçerli fotoğraflı kimlik (pasaport veya ulusal kimlik).
  • Asıl sürücü adına geçerli bir kredi kartı. Kiralama masasında bir araç kiralama depozitosu için ön provizyon alınması gerekir.

Lugo - C/ Poeta Curros Enriquez VAN aracını kiralamak için kaç yaşında olmalıyım?

Lugo - C/ Poeta Curros Enriquez VAN aracını kiralamak için genellikle 25 ile 70 yaş arasında olmanız gerekir. Lugo - C/ Poeta Curros Enriquez araç kiralama şirketlerinin yaş sınırlamaları önemli ölçüde farklılık gösteriyor.

Bu yaş sınırlamalarının dışında kalırsanız, ek bir genç sürücü ek ücreti veya üst düzey sürücü ücreti ödemeniz veya ek sigorta satın almanız koşuluyla araç kiralamanıza izin verecek araç kiralama sağlayıcılarını her zaman bulabilirsiniz.

VAN arabasını tek yönlü kiralamak mümkün müdür?

Evet, bazı satıcılar Lugo - C/ Poeta Curros Enriquez bu şekilde VAN araç kiralama hizmeti sağlıyor. Bir sağlayıcı seçerken dikkatli olun. Tek yönlü kiralamalar arıyorsanız, bazı kısıtlamaların ve ek ödemelerin geçerli olabileceği konusunda hazırlıklı olun. Tek yönlü kiralamanın gerçek kullanılabilirliğinden ve maliyetinden emin olmak için şirketle iletişim kurmayı unutmayın.

iOS ve Android için 14CARS.com araç kiralama uygulaması

Size en yakın araç kiralama şirketlerini bulur, fiyatları ve fırsatları karşılaştırır ve seveceğiniz bir arabayı kiralar. Hızlı ve kolay!