900'ün üzerinde araç kiralama tedarikçilerden ucuz fiyatlar

Melilla - Airport bulunan OK-RENT-A-CAR kiralık arabalar [Airport_Code]

Melilla - Airport havaalanında mevcut büyük OK-RENT-A-CAR araba kiralama fırsatlarını incelemek için çekinmeyin. Şu anda mevcutlar arasından en çok tercih edilenleri seçmek için Airport_Code havaalanında bu tekliflere göz atın.

Mini

Fiat 500

ok rent a car
M
4
3
2
Fiat 500

şuradan:

$19.41 /güny

Ekonomi

Peugeot 107

ok rent a car
M
5
3
2
Peugeot 107

şuradan:

$19.41 /güny

Ekonomi

Renault Clio

ok rent a car
M
5
5
2
Renault Clio

şuradan:

$33.79 /güny

Kompakt

Volkswagen Golf

ok rent a car
M
5
5
3
Volkswagen Golf

şuradan:

$36.86 /güny

JIP

Nissan Juke

ok rent a car
M
5
5
2
Nissan Juke

şuradan:

$43.40 /güny

Melilla - Airport OK-RENT-A-CAR hakkında bilgi

Aşağıdaki tabloda, OK-RENT-A-CAR'un teslim yeri, iade adresi, telefon numarası, çalışma saatleri, yakıt politikası, teslim türü ve OK-RENT-A-CAR'un Melilla - Airport sağladığı bonuslar hakkında [MLN] bilgiler bulabilirsiniz.

Ok Rent A Car

Şirket ismi:

Ok Rent A Car

Adres:

Carretera de Yasinen, Melilla, 52005

Telefon:

0034902360636

Yakıt politikası

İadeli ve ön-ödemeli yakıt politikası

Teslim alış türü

Havalimanı terminalinden teslim alış

Ekstralar

  • - Havalimanı ücreti
  • - Yol yardımı
  • - Sınırsız kilometre tüm otomobiller için mevcut değildir.

OK-RENT-A-CAR Melilla - Airport Araba Kiralama Filosuna Genel Bakış

Melilla - Airport OK-RENT-A-CAR MLN, farklı araç kiralama sınıflarından çok çeşitli otomobiller sunar: Mini, Economy, Compact, Suv,.

OK-RENT-A-CAR Melilla - Airport için Ekonomi arabası kiralamaya karar verdiyseniz Peugeot 107, ve Renault Clio ,veya bir araç sınıfı geliştirmesi almaya hazır olun.

Bir Kompakt araç kiralamaya karar verenleriniz için ve Volkswagen Golf ,Veya araç sınıfı güncellemesi alabilirsiniz.

OK-RENT-A-CAR Melilla - Airport konumundan JİP araç kiralama sınıfına bir araba rezerve ettiğinizde, aşağıdaki araçlardan birini alacaksınız: ve Nissan Juke .

Hangi araç sınıfında rezervasyon yaptıysanız, rezervasyon yaptırdığınız araç sınıfında uygun araç yoksa, her zaman ücretsiz olarak araç sınıfı yükseltme hakkı kazanabilirsiniz.

Amacınıza Göre OK-RENT-A-CAR Melilla - Airport Aracınızı Seçin

  • Kendi ailenizle birlikte bir yolculuğa çıkıyorsanız, farklı araç kiralama sınıflarındaki araçlara dikkat etmelisiniz. Bir veya iki çocuğu olan küçük aileler ve az miktarda bagaj için, Ekonomi veya Kompakt otomobil sınıfları size uygun olabilir. Daha fazla bagajla seyahat ediyorsanız, JİP veya Tam Boy araba kiralama sınıflarına dönmelisiniz. Daha fazla yolcu olan bir seyahat için 7 kişilik, 9 kişilik ve belki 12 kişilik arama yapmanız gerekir.
  • Melilla - Airport içindeki OK-RENT-A-CAR'dan sevdiklerinizle seyahat etmek için bir araba bulmaya çalışıyorsanız, Mini, Ekonomi, Cabrio ve hatta Lüks araç kiralama sınıfları araçlarını dikkate almalısınız.
  • Melilla - Airport içindeki iş seyahatleri için, OK-RENT-A-CAR'dan en uygun araçlar, Tam Boyut, Lüks ve Egzotik araç kiralama sınıflarıdır, Ayrıca, Melilla - Airport içindeki OK-RENT-A-CAR'dan düğünler, doğum günleri ve diğer kutlama türleri gibi özel günler için uygun bir araç bulabilirsiniz. Herhangi bir parti için bir araca ihtiyacınız varsa, Melilla - Airportki OK-RENT-A-CAR konumundan Lüks ve Egzotik araç kiralama sınıflarını göz önünde bulundurun.
  • Genç sürücüler için OK-RENT-A-CAR, ayrıca bazı araç kiralama olanaklarına sahiptir. Melilla - Airport OK-RENT-A-CAR'dan Mini, Ekonomi ve Cabrio araç kiralama sınıflarına bakın ve bunları not edin.

Sıkça sorulan sorular - OK-RENT-A-CAR Melilla - Airport araba kiralıyor

Melilla - Airport konumunda OK-RENT-A-CAR'dan araba kiralamak nasıl yapılır?

Gerekli araç alış ve dönüş konumunu girin ve arama formundaki kira, tarih ve saati seçin. Arama sonuçlarını aldıktan sonra, tercih ettiğiniz satıcıya göre filtreleyebilirsiniz.

MLN Havaalanında OK-RENT-A-CAR konumundan en ucuz araba kiralama hangisi?

OK-RENT-A-CAR'dan Melilla - Airportki en ucuz araba Fiat 500. Geçerli ilgili fiyat günlük olarak $19.41'dır.

OK-RENT-A-CAR araba kiralama rezervasyonumu Melilla - Airport bir banka kartıyla ödeyebilir miyim?

Evet, online rezervasyona ödeme yapmak için bir banka kartı kullanabilirsiniz. Ancak, araç pikap alımı sırasında, araç kiralama mevduatını kapsayacak şekilde ana sürücü adına verilen bir kredi kartı gerekir.

Benim dışımda başka biri kiralık Arabamı kullanabilir mi?

Çevrimiçi rezervasyon sırasında ek sürücü seçeneğini belirlerseniz bu mümkün olacaktır. Çoğu zaman bu, araç kiralama masasında ücretlendirilen ekstra ücretli bir seçenektir.

Rezervasyon sırasında belirli bir araba kiralama modeli rezerve edebilir miyim?

Evet, belirli araba modellerini içeren teklifler, arama sonuçları sayfasında "Garantili Otomobil Modeli" işareti ile işaretlenmiştir.

OK-RENT-A-CAR, Melilla - Airportki [MLN] çocuklar için araba koltuğu kiralama seçeneği sunuyor mu?

Evet, çevrimiçi rezervasyonunuz sırasında çocuk koltuğu rezervasyonu yaptırabilir ve OK-RENT-A-CAR araba kiralama masasında ödeme yapabilirsiniz.

Melilla - Airport adresinden araç kiralama için ek sigorta almalı mıyım?

Bu nedenle, tam sigorta teminatı almayacaksanız, teminatınızı güvence altına almak için sigorta almanız önerilir. Satıcınıza, aracın ödemesi için gereken yeterli miktarda fonu olan bir kredi kartı sağlamanız gerekecektir. Ancak herhangi bir para çekme meydana gelirse, sigorta şirketi masrafları karşılayacaktır.

Bu tür bir sigortayı, online araç kiralama rezervasyonu sırasında web sitemizden satın alabilirsiniz.

iOS ve Android için 14CARS.com araç kiralama uygulaması

Size en yakın araç kiralama şirketlerini bulur, fiyatları ve fırsatları karşılaştırır ve seveceğiniz bir arabayı kiralar. Hızlı ve kolay!