900'ün üzerinde araç kiralama tedarikçilerden ucuz fiyatlar

San Sebastian - Havaalanı bulunan SUV kiralık araba [EAS]

SUV San Sebastian - Havaalanı araç kiralama fırsatlarımızı inceleyin ve en uygun teklifi seçin. EAS Havaalanında bulunan SUV araç kiralama firmalarını, fiyatlarını ve tedarikçilerini öğrenin.

Ekonomi

Nissan Micra

europcar
M
4
3
2
Nissan Micra

şuradan:

$67.16 /güny

Ekonomi

Peugeot 2008

europcar
M
5
5
2
Peugeot 2008

şuradan:

$83.31 /güny

Mini

Citroen C1

europcar
M
4
3
2
Citroen C1

şuradan:

$68.94 /güny

Kompakt

Fiat Linea

europcar
M
5
3
3
Fiat Linea

şuradan:

$77.85 /güny

San Sebastian - Havaalanı [EAS], İspanya SUV kiralık araç sınıfları hakkında bilgi

Kısaltma JIP olarak bilinen spor araçlar, genellikle 4 çekiş ile birlikte yükseltilmiş yerden yükseklik ve bol alana sahip büyük bir otomobillerdir. Bu sınıftaki kiralık arabalar açık havada aktif turizm ve aile tatilleri için mükemmeldir.

Mevcut dört tekerlekten çekiş mekanizması, optimize edilmiş şanzıman ve güçlü motor, JIP'lerin konforlu bir yol dışı seyahat kabiliyetine sahip olmasını sağlar. Ayrıca, daha küçük bir araca sığmayacak kadar büyük miktarda bagaj veya ekipmana uyacak bol miktarda bagaj ve iç mekân da mevcuttur.

SUV EAS Havaalanı araç kiralama

San Sebastian - Havaalanı SUV sınıfı, aşağıdaki araba kiralama modelleri ile sunulmaktadır:, veya benzer SUV kiralık araçlar.

San Sebastian - Havaalanı yakınlarındaki SUV araba kiralama yerleri

San Sebastian - Havaalanı konumuna en yakın yerde ve havaalanı dışındaki araç kiralama noktalarındaki araba kiralama fırsatlarını kontrol etmeyi unutmayın. Otomobillerin fiyatları ve bulunabilirliği genellikle farklıdır. En iyi seçimi yaptığınızdan emin olun.

Şehir merkezi yakınlarında araç kiralama noktaları

En iyi SUV San Sebastian - Havaalanı araç kiralama tedarikçileri

San Sebastian - Havaalanı [EAS] SUV araba kiralama anlaşmasını en iyi şekilde yapmak için, yalnızca kiralık aracın modeline ve fiyatına değil, aynı zamanda bu anlaşmayı sağlayan araç kiralama acentesine de dikkat edin. San Sebastian - Havaalanı Havaalanında SUV araç sunan araç kiralama acenteleri, farklı müşterilerimizden farklı araç kiralama koşullarına ve puanlama ortalamalarına sahiptir.

San Sebastian - Havaalanı bulunan SUV araba kiralama tekliflerinin en geniş çeşitliliği HERTZ CORPORATE tarafından sağlanmaktadır.

Hertz Corporate

Hertz 263 reviews

8 / 10

Thrifty Corporate

Thrifty 186 reviews

7.6 / 10

Sıkça sorulan sorular - SUV San Sebastian - Havaalanı araba kiralama

San Sebastian - Havaalanı konumunda SUV araç kiralama rezervasyonu nasıl yapılır?

Arama formunda gerekli teslim alma konumunu ve teslim etme adresini yazmaya başlayın ve açılır listeden en uygun olanları seçin. Kiralama için gerekli tarih ve saati seçin. Arama sonuçları sayfasında, tercih ettiğiniz kiralık araç sınıfına göre tüm araç kiralama fırsatlarını filtreleyebilir ve sıralayabilirsiniz.

EAS Havaalanında en ucuz SUV araba kiralama hangisidir?

San Sebastian - Havaalanı en ucuz SUV arabası europcar'dan Nissan Micra aracıdır. Günlük fiyatı $67.16 civarındadır.

San Sebastian - Havaalanı içindeki SUV otomobil için ne kadar yakıt harcayacağım?

EAS Havaalanı yakınındaki benzin fiyatları $4.90 ile $6.23 arasında değişmektedir.

mini 4.5l/100km 51 US mpg
ekonomi 5.1l/100km 46 US mpg
kompakt 5.3l/100km 44 US mpg
orta 7.0l/100km 33 US mpg
standart 7.0l/100km 33 US mpg
tam boyut 7.4l/100km 31 US mpg
7 kişilik 7.4l/100km 31 US mpg
premium 9.1l/100km 25 US mpg
minibüs 7.8-11.6l/100km 20-30 US mpg
JİP 8.6l/100km 27 US mpg
van 11.6l/100km 20 US mpg
egzotik/spor 10.6l/100km 22 US mpg
cabrio 5-9l/100km 26-47 US mpg

Yani, SUV 100 km sürmek için yaklaşık 12.65$ harcayacaksınız. SUV araçta ile 100 ABD mili bir sürüş de size yaklaşık 20.35$ mal olacak.

San Sebastian - Havaalanı SUV kiralık araba alırken nelere ihtiyacım var?

Genellikle, şunları sunmak yeterlidir:

  • Tam ehliyet. İngiltere ehliyeti sahipleri aynı zamanda fotoğraflı kimlik de sunmak zorundadır. Ehliyetiniz Roma alfabesinde değilse (yani Arapça, Yunanca, Kiril veya Çince ise), yerel ehliyetinizle birlikte uluslararası bir sürüş izni getirmeniz gerekir.
  • Geçerli fotoğraflı kimlik (pasaport veya ulusal kimlik).
  • Asıl sürücü adına geçerli bir kredi kartı. Kiralama masasında bir araç kiralama depozitosu için ön provizyon alınması gerekir.

San Sebastian - Havaalanı SUV aracını kiralamak için kaç yaşında olmalıyım?

San Sebastian - Havaalanı SUV aracını kiralamak için genellikle 25 ile 70 yaş arasında olmanız gerekir. San Sebastian - Havaalanı araç kiralama şirketlerinin yaş sınırlamaları önemli ölçüde farklılık gösteriyor.

Bu yaş sınırlamalarının dışında kalırsanız, ek bir genç sürücü ek ücreti veya üst düzey sürücü ücreti ödemeniz veya ek sigorta satın almanız koşuluyla araç kiralamanıza izin verecek araç kiralama sağlayıcılarını her zaman bulabilirsiniz.

SUV arabasını tek yönlü kiralamak mümkün müdür?

Evet, bazı satıcılar San Sebastian - Havaalanı bu şekilde SUV araç kiralama hizmeti sağlıyor. Bir sağlayıcı seçerken dikkatli olun. Tek yönlü kiralamalar arıyorsanız, bazı kısıtlamaların ve ek ödemelerin geçerli olabileceği konusunda hazırlıklı olun. Tek yönlü kiralamanın gerçek kullanılabilirliğinden ve maliyetinden emin olmak için şirketle iletişim kurmayı unutmayın.

iOS ve Android için 14CARS.com araç kiralama uygulaması

Size en yakın araç kiralama şirketlerini bulur, fiyatları ve fırsatları karşılaştırır ve seveceğiniz bir arabayı kiralar. Hızlı ve kolay!