900'ün üzerinde araç kiralama tedarikçilerden ucuz fiyatlar

Umea - Havaalanı [ UME] havaalanında 25 yaş altı araç kiralama fiyatları

Umea - Havaalanı havaalanında genç şoförler için uygulanmakta olan araç kiralama fiyatları ile ilgili bilgi almak için tablomuza göz atınız. Tabloda, 25 yaş altı şoförlere araç kiralayan ve UME havaalanında genç şoförlere araç kiralama hizmeti sunan firmaları bulabilirsiniz. Seçiminizi daha da kolaylaştırmak için her bir kiralama şirketinin en düşük fiyatlarını kırmızı ile vurguladık.

Ekonomi

Ekonomi

Standart

Standart

Tam boy

Tam boy

Lüks

Lüks

Kompakt

Kompakt

JIP

JIP

SIXT Rent A Car şuradan:$55.58 şuradan:$66.81 şuradan:$81.88 şuradan:$107.94 şuradan:$62.18 şuradan:$78.32
Europcar şuradan:$65.81 şuradan:$71.21
MABI Car Rentals şuradan:$55.66

Umea - Havaalanı (UME) havaalanındaki en iyi 25 yaş altı araç kiralama şirketleri

Umea - Havaalanı havaalanında faaliyet gösteren ve 25 yaş altı kiralama hizmeti sunan kiralama acentelerindeki hizmetimizden yararlanan müşterilerimizde farklı araba durumları ve göstericileri var. Kiralama firması seçerken tehlikesiz bir yolculuk için bu iki kriteri iyice düşünün.

BUDGET EMEA Corporate

BUDGET 13 reviews

9.2 / 10

EUROPCAR Franchise

EUROPCAR 47 reviews

8.7 / 10

SIXT Franchise

SIXT 42 reviews

8.5 / 10

Avis Europe Corporate

Avis 26 reviews

8.4 / 10

MABI

MABI 12 reviews

7.7 / 10

Umea - Havaalanı havaalanında araba kiralamak için en düşük yaş 25’tir. 25 yaşından gençseniz, yine de araba kiralayabilirsiniz. Kiralama şirketinin yaş limitlerine ayrıca dikkat edin ve 21-24 yaş arası şoförler için uygun teklifleri bulacaksınız.

Birçok durumda 25 yaş altı şoförler ek ücret ödemektedirler. Ancak bu ücret 21-24 yaş arası şoförler için 18-20 yaş için talep edilen ücretten daha düşüktür.

Sıkça sorulan sorular - Umea - Havaalanı havalanında 25 yaş altı araç kiralamak

25 yaştan gençler Umea - Havaalanı ’de nasıl araç kiralar?

Gerekli teslim alma ve teslim etme konumlarını arama formuna giriniz ve kiralamanız için gereken tarih ve saati seçiniz. Arama sonuçlarını aldıktan sonra, araç kiralama koşullarını ve özellikle bir araç için rezervasyon yapacağınız araç kiralama tedarikçisinin yaş sınırlamalarını dikkatlice okuyunuz.

En düşük araç kiralama yaşı 23’ten büyük olan bazı araç kiralama sağlayıcılarını bulabilirsiniz. Teslim sırasında ek bir genç şoför ücreti alınmayacağından, çok fazla tasarruf edebileceksiniz.

UME havaalanında 25 yaş altı şoförler için en ucuz araç kiralama hangisi?

Umea - Havaalanı havaalanındaki 25 şoförler için en ucuz araba Mini Cooper. Mevcut ilgili fiyat günlük $55.58.

Umea - Havaalanı havaalanı yakınındaki benzin fiyatı nedir?

UME havaalanı yakınındaki benzin fiyatları $5.60 ilâ $6.46 arasında değişmektedir.

Umea - Havaalanı havaalanında 25 yaş altı araç kiralama rezervasyonumu banka kartıyla ödeyebilir miyim?

Evet, online rezervasyon için ödeme yapmak için banka kartı kullanabilirsiniz. Ancak, araç alımı sırasında, araç kiralama depozitosunu karşılamak için ana şoför adına kayıtlı bir kredi kartına ihtiyacınız olacaktır.

Benden başka birisi kiralık arabamı kullanabilir mi?

Çevrimiçi rezervasyonunuz sırasında ek şoför seçeneğini seçerseniz bu mümkün olacaktır. Çoğu zaman bu, araç kiralama masasında ücretlendirilen ek bir seçenektir.

Rezervasyonum sırasında belirli bir araba kiralama modelini rezerve edebilir miyim?

Evet, belirli araba modellerini içeren teklifler, arama sonuçları sayfasında "Garantili Otomobil Modeli" şeklinde işaretlenmiştir.

Umea - Havaalanı konumunda 25 yaş altı aracım için ek sigorta almalı mıyım?

Bu nedenle de, tam sigorta teminatı almayacaksanız, teminatınızı güvence altına almak için sigorta satın almanızı öneriyoruz. Bu tür bir sigortayı 14CARS.com adresinden online araç kiralama rezervasyonu sırasında da satın alabilirsiniz.

iOS ve Android için 14CARS.com araç kiralama uygulaması

Size en yakın araç kiralama şirketlerini bulur, fiyatları ve fırsatları karşılaştırır ve seveceğiniz bir arabayı kiralar. Hızlı ve kolay!