900'ün üzerinde araç kiralama tedarikçilerden ucuz fiyatlar

Altenrhein - Havaalani bulunan AVIS kiralık arabalar [Airport_Code]

Altenrhein - Havaalani havaalanında mevcut büyük AVIS araba kiralama fırsatlarını incelemek için çekinmeyin. Şu anda mevcutlar arasından en çok tercih edilenleri seçmek için Airport_Code havaalanında bu tekliflere göz atın.

Ekonomi

Volkswagen Polo

avis
M
5
3
2
Volkswagen Polo

şuradan:

$84.40 /güny

Standart

Skoda Octavia

avis
M
5
5
4
Skoda Octavia

şuradan:

$101.70 /güny

Kompakt

Volkswagen Golf

avis
A
5
5
3
Volkswagen Golf

şuradan:

$101.70 /güny

Estate

Volkswagen Golf Estate

avis
M
5
5
4
Volkswagen Golf Estate

şuradan:

$108.17 /güny

JIP

Ford Kuga

avis
M
5
5
4
Ford Kuga

şuradan:

$114.22 /güny

Lüks

Mercedes C Class

avis
A
5
4
4
Mercedes C Class

şuradan:

$158.40 /güny

Ekonomi

Ford Fiesta

hertz
M
5
5
2
Ford Fiesta

şuradan:

$79.59 /güny

Mini

Volkswagen Up

europcar
M
4
3
2
Volkswagen Up

şuradan:

$80.18 /güny

Kompakt

Ford Focus

hertz
M
5
5
3
Ford Focus

şuradan:

$87.50 /güny

Kompakt

Mercedes A Class

hertz
A
5
3
3
Mercedes A Class

şuradan:

$102.37 /güny

Estate

Hyundai i30 Estate

hertz
M
5
5
4
Hyundai i30 Estate

şuradan:

$96.61 /güny

Estate

Audi A6 Estate

europcar
A
5
5
6
Audi A6 Estate

şuradan:

$203.13 /güny

Standart

Volkswagen Golf Plus

europcar
M
5
3
3
Volkswagen Golf Plus

şuradan:

$96.90 /güny

Standart

Audi A4

europcar
A
5
4
4
Audi A4

şuradan:

$135.97 /güny

JIP

Jeep Renegade

hertz
M
5
5
2
Jeep Renegade

şuradan:

$99.07 /güny

JIP

Volkswagen Touareg

europcar
A
3
5
3
Volkswagen Touareg

şuradan:

$234.96 /güny

Van

BMW 2 Series Gran Tourer

hertz
M
5
5
4
BMW 2 Series Gran Tourer

şuradan:

$114.49 /güny

Tam boy

Audi A4 Avant Quattro

europcar
M
5
4
5
Audi A4 Avant Quattro

şuradan:

$141.03 /güny

7 kişilik

Seat Alhambra

europcar
M
7
5
2
Seat Alhambra

şuradan:

$144.49 /güny

7 kişilik

Mercedes V Class

europcar
A
7
5
3
Mercedes V Class

şuradan:

$235.55 /güny

Lüks

Audi Q5

europcar
M
5
4
3
Audi Q5

şuradan:

$166.88 /güny

Lüks

Audi Q7

europcar
A
5
5
3
Audi Q7

şuradan:

$284.32 /güny

9 kişilik

Volkswagen T6

europcar
A
9
5
4
Volkswagen T6

şuradan:

$180.61 /güny

Altenrhein - Havaalani AVIS hakkında bilgi

Aşağıdaki tabloda, AVIS'un teslim yeri, iade adresi, telefon numarası, çalışma saatleri, yakıt politikası, teslim türü ve AVIS'un Altenrhein - Havaalani sağladığı bonuslar hakkında [ACH] bilgiler bulabilirsiniz.

AVIS Car Rental

Şirket ismi:

AVIS Car Rental

Adres:

Hirn Rent Ag, Altenrhein, 9423

Yakıt politikası

Tam yakıtla teslim alma ve teslim etme

ACH Havaalanı yakınındaki AVIS konumları

Seyahatinizi daha iyi planlamak için, lütfen Altenrhein - Havaalani yakınındaki mevcut tüm araç kiralama konumlarının bulunduğu aşağıdaki haritaya gidin. Tüm simgeler, gidiş ve dönüş konumuna karşılık gelir: Havaalanı, tren istasyonu, liman ve şehir merkezi konumları.

Şehir merkezi yakınlarında araç kiralama noktaları

Altenrhein - Havaalani en iyi araba kiralama şirketleri [ACH]

AVIS'a alternatif olarak, Altenrhein - Havaalani [ACH] çalışan diğer yerel ve uluslararası araç kiralama acenteleri var. Bunların arasından, dünyaca ünlü otomobil tedarikçilerinden özel indirim ve kuponları kontrol ettiğinizden emin olun ve sizin için en iyi seçeneği seçin.

HERTZ

HERTZ 36 reviews

7.9 / 10

EUROPCAR Direct

EUROPCAR 48 reviews

7.1 / 10

Altenrhein - Havaalani [ACH] Havaalanından bir sonraki seyahatiniz için küçük bir arabaya ihtiyacınız varsa, HERTZ ve EUROPCAR firmasından araç kiralama fırsatlarına daha yakından bakmalısınız. Altenrhein - Havaalani en büyük EKONOMI ve araç kiralama sınıfı araçlarını sağlıyorlar.

Altenrhein - Havaalani havaalanında EUROPCAR tarafından çok sayıda orta ölçekli otomobil kiralama hizmeti sağlandı. STANDART ve TAM BOY araç kiralama sınıfları için en uygun fiyatlı aracı bulmak istiyorsanız bu tedarikçileri takip edin.

Altenrhein - Havaalani [ACH] içindeki en iyi SUV araç kiralama anlaşmasını bulmak için, HERTZ'ten SUV'lara bakın. Bu sağlayıcı Altenrhein - Havaalani en büyük JIP otomobil koleksiyonunu sunuyor.

Altenrhein - Havaalani büyük bir araba arıyorsanız, HERTZ'deki fırsatları göz önünde bulundurmalısınız. Çok sayıda 7 KIşILIK, VAN kiralama hizmetleri sunarlar.

Altenrhein - Havaalani içinde lüks bir araç kullanmak isteyenler için teklifleri EUROPCAR'den incelemelisiniz. Altenrhein - Havaalani her zevkinize hitap edebilecek kadar LüKS, EGZOTIK ve CONVERTIBLE otomobillerini sunuyorlar.

AVIS Altenrhein - Havaalani Araba Kiralama Filosuna Genel Bakış

Altenrhein - Havaalani AVIS ACH, farklı araç kiralama sınıflarından çok çeşitli otomobiller sunar: Economy, Standard, Compact, Estate, Suv, Luxury, Mini, Van, Fullsize, 7-seater, 9-seater,.

AVIS Altenrhein - Havaalani için Ekonomi arabası kiralamaya karar verdiyseniz Volkswagen Polo, ve Ford Fiesta ,veya bir araç sınıfı geliştirmesi almaya hazır olun.

Bir Kompakt araç kiralamaya karar verenleriniz için Volkswagen Golf, Ford Focus, ve Mercedes A Class ,Veya araç sınıfı güncellemesi alabilirsiniz.

AVIS Altenrhein - Havaalanin “veya benzeri” işareti olan bir Standart sınıf araba rezervasyonu yaptığınızda Skoda Octavia, Volkswagen Golf Plus, ve Audi A4 .

AVIS Altenrhein - Havaalani Full Size araba kiralama sınıfı, aşağıdaki araba kiralama modellerini içerir: ve Audi A4 Avant Quattro .

AVIS Altenrhein - Havaalani konumundan JİP araç kiralama sınıfına bir araba rezerve ettiğinizde, aşağıdaki araçlardan birini alacaksınız: Ford Kuga, Jeep Renegade, ve Volkswagen Touareg .

AVIS Altenrhein - Havaalani tarafından sağlanan Premium araba kiralama sınıfı şu araba modellerinden oluşur: Mercedes C Class, Audi Q5, ve Audi Q7 .

Bir grup insanla seyahat ediyorsanız ve AVIS Altenrhein - Havaalanin 7 koltuklu bir taşıyıcı araca ihtiyacınız varsa Seat Alhambra, ve Mercedes V Class .

Hangi araç sınıfında rezervasyon yaptıysanız, rezervasyon yaptırdığınız araç sınıfında uygun araç yoksa, her zaman ücretsiz olarak araç sınıfı yükseltme hakkı kazanabilirsiniz.

Amacınıza Göre AVIS Altenrhein - Havaalani Aracınızı Seçin

  • Kendi ailenizle birlikte bir yolculuğa çıkıyorsanız, farklı araç kiralama sınıflarındaki araçlara dikkat etmelisiniz. Bir veya iki çocuğu olan küçük aileler ve az miktarda bagaj için, Ekonomi veya Kompakt otomobil sınıfları size uygun olabilir. Daha fazla bagajla seyahat ediyorsanız, JİP veya Tam Boy araba kiralama sınıflarına dönmelisiniz. Daha fazla yolcu olan bir seyahat için 7 kişilik, 9 kişilik ve belki 12 kişilik arama yapmanız gerekir.
  • Altenrhein - Havaalani içindeki AVIS'dan sevdiklerinizle seyahat etmek için bir araba bulmaya çalışıyorsanız, Mini, Ekonomi, Cabrio ve hatta Lüks araç kiralama sınıfları araçlarını dikkate almalısınız.
  • Altenrhein - Havaalani içindeki iş seyahatleri için, AVIS'dan en uygun araçlar, Tam Boyut, Lüks ve Egzotik araç kiralama sınıflarıdır, Ayrıca, Altenrhein - Havaalani içindeki AVIS'dan düğünler, doğum günleri ve diğer kutlama türleri gibi özel günler için uygun bir araç bulabilirsiniz. Herhangi bir parti için bir araca ihtiyacınız varsa, Altenrhein - Havaalaniki AVIS konumundan Lüks ve Egzotik araç kiralama sınıflarını göz önünde bulundurun.
  • Genç sürücüler için AVIS, ayrıca bazı araç kiralama olanaklarına sahiptir. Altenrhein - Havaalani AVIS'dan Mini, Ekonomi ve Cabrio araç kiralama sınıflarına bakın ve bunları not edin.

Sıkça sorulan sorular - AVIS Altenrhein - Havaalani araba kiralıyor

Altenrhein - Havaalani konumunda AVIS'dan araba kiralamak nasıl yapılır?

Gerekli araç alış ve dönüş konumunu girin ve arama formundaki kira, tarih ve saati seçin. Arama sonuçlarını aldıktan sonra, tercih ettiğiniz satıcıya göre filtreleyebilirsiniz.

ACH Havaalanında AVIS konumundan en ucuz araba kiralama hangisi?

AVIS'dan Altenrhein - Havaalaniki en ucuz araba Volkswagen Polo. Geçerli ilgili fiyat günlük olarak $84.40'dır.

Altenrhein - Havaalani yakınındaki benzin fiyatı nedir?

ACH Havaalanı yakınındaki benzin fiyatları $5.48 ile $6.47 arasında değişmektedir.

AVIS araba kiralama rezervasyonumu Altenrhein - Havaalani bir banka kartıyla ödeyebilir miyim?

Evet, online rezervasyona ödeme yapmak için bir banka kartı kullanabilirsiniz. Ancak, araç pikap alımı sırasında, araç kiralama mevduatını kapsayacak şekilde ana sürücü adına verilen bir kredi kartı gerekir.

Benim dışımda başka biri kiralık Arabamı kullanabilir mi?

Çevrimiçi rezervasyon sırasında ek sürücü seçeneğini belirlerseniz bu mümkün olacaktır. Çoğu zaman bu, araç kiralama masasında ücretlendirilen ekstra ücretli bir seçenektir.

Rezervasyon sırasında belirli bir araba kiralama modeli rezerve edebilir miyim?

Evet, belirli araba modellerini içeren teklifler, arama sonuçları sayfasında "Garantili Otomobil Modeli" işareti ile işaretlenmiştir.

AVIS, Altenrhein - Havaalaniki [ACH] çocuklar için araba koltuğu kiralama seçeneği sunuyor mu?

Evet, çevrimiçi rezervasyonunuz sırasında çocuk koltuğu rezervasyonu yaptırabilir ve AVIS araba kiralama masasında ödeme yapabilirsiniz.

Altenrhein - Havaalani adresinden araç kiralama için ek sigorta almalı mıyım?

Bu nedenle, tam sigorta teminatı almayacaksanız, teminatınızı güvence altına almak için sigorta almanız önerilir. Satıcınıza, aracın ödemesi için gereken yeterli miktarda fonu olan bir kredi kartı sağlamanız gerekecektir. Ancak herhangi bir para çekme meydana gelirse, sigorta şirketi masrafları karşılayacaktır.

Bu tür bir sigortayı, online araç kiralama rezervasyonu sırasında web sitemizden satın alabilirsiniz.

iOS ve Android için 14CARS.com araç kiralama uygulaması

Size en yakın araç kiralama şirketlerini bulur, fiyatları ve fırsatları karşılaştırır ve seveceğiniz bir arabayı kiralar. Hızlı ve kolay!