900'ün üzerinde araç kiralama tedarikçilerden ucuz fiyatlar

Basel - Havaalani bulunan EDEL-STARK kiralık arabalar [Airport_Code]

Basel - Havaalani havaalanında mevcut büyük EDEL-STARK araba kiralama fırsatlarını incelemek için çekinmeyin. Şu anda mevcutlar arasından en çok tercih edilenleri seçmek için Airport_Code havaalanında bu tekliflere göz atın.

Ekonomi

Skoda Fabia

unirent
M
5
3
2
Skoda Fabia

şuradan:

$32.90 /güny

Ekonomi

Ford Fiesta

flizzr
M
5
3
2
Ford Fiesta

şuradan:

$88.33 /güny

Kompakt

Seat Leon

unirent
M
5
5
3
Seat Leon

şuradan:

$33.53 /güny

Kompakt

BMW 1 Series

flizzr
A
5
5
3
BMW 1 Series

şuradan:

$119.45 /güny

Estate

Skoda Fabia Estate

unirent
M
5
5
4
Skoda Fabia Estate

şuradan:

$39.00 /güny

Estate

BMW 5 Series Estate

flizzr
A
5
5
6
BMW 5 Series Estate

şuradan:

$222.92 /güny

JIP

Jeep Renegade

unirent
A
5
5
2
Jeep Renegade

şuradan:

$46.62 /güny

JIP

Volkswagen Touareg

europcar
A
3
5
3
Volkswagen Touareg

şuradan:

$288.17 /güny

Standart

Volvo V40

europcar
M
5
5
4
Volvo V40

şuradan:

$49.84 /güny

Standart

Peugeot 508

sixt
A
5
4
4
Peugeot 508

şuradan:

$252.51 /güny

Mini

Hyundai i10

alamo
M
4
3
2
Hyundai i10

şuradan:

$55.14 /güny

Lüks

Audi A6

europcar
A
5
4
4
Audi A6

şuradan:

$99.34 /güny

Lüks

Audi Q7

europcar
A
5
5
3
Audi Q7

şuradan:

$346.56 /güny

Van

Renault Scenic

flizzr
M
5
5
4
Renault Scenic

şuradan:

$114.91 /güny

7 kişilik

Volkswagen Touran

europcar
M
7
5
1
Volkswagen Touran

şuradan:

$143.35 /güny

7 kişilik

Mercedes V Class

alamo
A
7
5
3
Mercedes V Class

şuradan:

$216.34 /güny

Tam boy

BMW 3 Series

flizzr
A
5
4
4
BMW 3 Series

şuradan:

$167.34 /güny

9 kişilik

Ford Tourneo

flizzr
M
9
5
4
Ford Tourneo

şuradan:

$189.18 /güny

9 kişilik

Volkswagen T6

europcar
A
9
5
4
Volkswagen T6

şuradan:

$200.65 /güny

Convertible

BMW 2 Series Convertible

sixt
A
4
2
3
BMW 2 Series Convertible

şuradan:

$642.77 /güny

Basel - Havaalani EDEL-STARK hakkında bilgi

Aşağıdaki tabloda, EDEL-STARK'un teslim yeri, iade adresi, telefon numarası, çalışma saatleri, yakıt politikası, teslim türü ve EDEL-STARK'un Basel - Havaalani sağladığı bonuslar hakkında [BSL] bilgiler bulabilirsiniz.

Edel & Stark

Şirket ismi:

Edel & Stark

Adres:

Basel Airport, Delivery and Collection, Basel

Telefon:

+41 62 295 15 15

BSL Havaalanı yakınındaki EDEL-STARK konumları

Seyahatinizi daha iyi planlamak için, lütfen Basel - Havaalani yakınındaki mevcut tüm araç kiralama konumlarının bulunduğu aşağıdaki haritaya gidin. Tüm simgeler, gidiş ve dönüş konumuna karşılık gelir: Havaalanı, tren istasyonu, liman ve şehir merkezi konumları.

Şehir merkezi yakınlarında araç kiralama noktaları

Basel - Havaalani en iyi araba kiralama şirketleri [BSL]

EDEL-STARK'a alternatif olarak, Basel - Havaalani [BSL] çalışan diğer yerel ve uluslararası araç kiralama acenteleri var. Bunların arasından, dünyaca ünlü otomobil tedarikçilerinden özel indirim ve kuponları kontrol ettiğinizden emin olun ve sizin için en iyi seçeneği seçin.

FLIZZR Corporate

FLIZZR 22 reviews

8.8 / 10

SIXT Corporate

SIXT 18 reviews

8.5 / 10

Dollar - Hertz

Dollar 20 reviews

8.5 / 10

HERTZ

HERTZ 16 reviews

8.2 / 10

BUDGET EMEA Corporate

BUDGET 44 reviews

7.9 / 10

Alamo

Alamo 10 reviews

7.9 / 10

EUROPCAR Direct

EUROPCAR 10 reviews

7.8 / 10

UNIRENT

UNIRENT 26 reviews

7.5 / 10

Thrifty

Thrifty 8 reviews

7.2 / 10

Enterprise Franchise

Enterprise 18 reviews

7.1 / 10

Avis Europe Corporate

Avis 14 reviews

6.7 / 10

Basel - Havaalani [BSL] Havaalanından bir sonraki seyahatiniz için küçük bir arabaya ihtiyacınız varsa, UNIRENT ve FLIZZR firmasından araç kiralama fırsatlarına daha yakından bakmalısınız. Basel - Havaalani en büyük EKONOMI ve araç kiralama sınıfı araçlarını sağlıyorlar.

Basel - Havaalani havaalanında EUROPCAR ve SIXT tarafından çok sayıda orta ölçekli otomobil kiralama hizmeti sağlandı. STANDART ve TAM BOY araç kiralama sınıfları için en uygun fiyatlı aracı bulmak istiyorsanız bu tedarikçileri takip edin.

Basel - Havaalani [BSL] içindeki en iyi SUV araç kiralama anlaşmasını bulmak için, UNIRENT'ten SUV'lara bakın. Bu sağlayıcı Basel - Havaalani en büyük JIP otomobil koleksiyonunu sunuyor.

Basel - Havaalani büyük bir araba arıyorsanız, FLIZZR'deki fırsatları göz önünde bulundurmalısınız. Çok sayıda 7 KIşILIK, VAN kiralama hizmetleri sunarlar.

Basel - Havaalani içinde lüks bir araç kullanmak isteyenler için teklifleri EUROPCAR'den incelemelisiniz. Basel - Havaalani her zevkinize hitap edebilecek kadar LüKS, EGZOTIK ve CONVERTIBLE otomobillerini sunuyorlar.

EDEL-STARK Basel - Havaalani Araba Kiralama Filosuna Genel Bakış

Basel - Havaalani EDEL-STARK BSL, farklı araç kiralama sınıflarından çok çeşitli otomobiller sunar: Economy, Compact, Estate, Suv, Standard, Mini, Luxury, Van, 7-seater, Fullsize, 9-seater, Convertible,.

EDEL-STARK Basel - Havaalani için Ekonomi arabası kiralamaya karar verdiyseniz Skoda Fabia, ve Ford Fiesta ,veya bir araç sınıfı geliştirmesi almaya hazır olun.

Bir Kompakt araç kiralamaya karar verenleriniz için Seat Leon, ve BMW 1 Series ,Veya araç sınıfı güncellemesi alabilirsiniz.

EDEL-STARK Basel - Havaalanin “veya benzeri” işareti olan bir Standart sınıf araba rezervasyonu yaptığınızda Volvo V40, ve Peugeot 508 .

EDEL-STARK Basel - Havaalani Full Size araba kiralama sınıfı, aşağıdaki araba kiralama modellerini içerir: ve BMW 3 Series .

EDEL-STARK Basel - Havaalani konumundan JİP araç kiralama sınıfına bir araba rezerve ettiğinizde, aşağıdaki araçlardan birini alacaksınız: Jeep Renegade, ve Volkswagen Touareg .

EDEL-STARK Basel - Havaalani tarafından sağlanan Premium araba kiralama sınıfı şu araba modellerinden oluşur: Audi A6, ve Audi Q7 .

Bir grup insanla seyahat ediyorsanız ve EDEL-STARK Basel - Havaalanin 7 koltuklu bir taşıyıcı araca ihtiyacınız varsa Volkswagen Touran, ve Mercedes V Class .

EDEL-STARK Basel - Havaalani içinden Cabrio araba kiralama sınıfını seçtikten sonra, mevcut araba modelleri ve BMW 2 Series Convertible .

Hangi araç sınıfında rezervasyon yaptıysanız, rezervasyon yaptırdığınız araç sınıfında uygun araç yoksa, her zaman ücretsiz olarak araç sınıfı yükseltme hakkı kazanabilirsiniz.

Amacınıza Göre EDEL-STARK Basel - Havaalani Aracınızı Seçin

  • Kendi ailenizle birlikte bir yolculuğa çıkıyorsanız, farklı araç kiralama sınıflarındaki araçlara dikkat etmelisiniz. Bir veya iki çocuğu olan küçük aileler ve az miktarda bagaj için, Ekonomi veya Kompakt otomobil sınıfları size uygun olabilir. Daha fazla bagajla seyahat ediyorsanız, JİP veya Tam Boy araba kiralama sınıflarına dönmelisiniz. Daha fazla yolcu olan bir seyahat için 7 kişilik, 9 kişilik ve belki 12 kişilik arama yapmanız gerekir.
  • Basel - Havaalani içindeki EDEL-STARK'dan sevdiklerinizle seyahat etmek için bir araba bulmaya çalışıyorsanız, Mini, Ekonomi, Cabrio ve hatta Lüks araç kiralama sınıfları araçlarını dikkate almalısınız.
  • Basel - Havaalani içindeki iş seyahatleri için, EDEL-STARK'dan en uygun araçlar, Tam Boyut, Lüks ve Egzotik araç kiralama sınıflarıdır, Ayrıca, Basel - Havaalani içindeki EDEL-STARK'dan düğünler, doğum günleri ve diğer kutlama türleri gibi özel günler için uygun bir araç bulabilirsiniz. Herhangi bir parti için bir araca ihtiyacınız varsa, Basel - Havaalaniki EDEL-STARK konumundan Lüks ve Egzotik araç kiralama sınıflarını göz önünde bulundurun.
  • Genç sürücüler için EDEL-STARK, ayrıca bazı araç kiralama olanaklarına sahiptir. Basel - Havaalani EDEL-STARK'dan Mini, Ekonomi ve Cabrio araç kiralama sınıflarına bakın ve bunları not edin.

Sıkça sorulan sorular - EDEL-STARK Basel - Havaalani araba kiralıyor

Basel - Havaalani konumunda EDEL-STARK'dan araba kiralamak nasıl yapılır?

Gerekli araç alış ve dönüş konumunu girin ve arama formundaki kira, tarih ve saati seçin. Arama sonuçlarını aldıktan sonra, tercih ettiğiniz satıcıya göre filtreleyebilirsiniz.

BSL Havaalanında EDEL-STARK konumundan en ucuz araba kiralama hangisi?

EDEL-STARK'dan Basel - Havaalaniki en ucuz araba Skoda Fabia. Geçerli ilgili fiyat günlük olarak $32.90'dır.

Basel - Havaalani yakınındaki benzin fiyatı nedir?

BSL Havaalanı yakınındaki benzin fiyatları $5.33 ile $6.48 arasında değişmektedir.

EDEL-STARK araba kiralama rezervasyonumu Basel - Havaalani bir banka kartıyla ödeyebilir miyim?

Evet, online rezervasyona ödeme yapmak için bir banka kartı kullanabilirsiniz. Ancak, araç pikap alımı sırasında, araç kiralama mevduatını kapsayacak şekilde ana sürücü adına verilen bir kredi kartı gerekir.

Benim dışımda başka biri kiralık Arabamı kullanabilir mi?

Çevrimiçi rezervasyon sırasında ek sürücü seçeneğini belirlerseniz bu mümkün olacaktır. Çoğu zaman bu, araç kiralama masasında ücretlendirilen ekstra ücretli bir seçenektir.

Rezervasyon sırasında belirli bir araba kiralama modeli rezerve edebilir miyim?

Evet, belirli araba modellerini içeren teklifler, arama sonuçları sayfasında "Garantili Otomobil Modeli" işareti ile işaretlenmiştir.

EDEL-STARK, Basel - Havaalaniki [BSL] çocuklar için araba koltuğu kiralama seçeneği sunuyor mu?

Evet, çevrimiçi rezervasyonunuz sırasında çocuk koltuğu rezervasyonu yaptırabilir ve EDEL-STARK araba kiralama masasında ödeme yapabilirsiniz.

Basel - Havaalani adresinden araç kiralama için ek sigorta almalı mıyım?

Bu nedenle, tam sigorta teminatı almayacaksanız, teminatınızı güvence altına almak için sigorta almanız önerilir. Satıcınıza, aracın ödemesi için gereken yeterli miktarda fonu olan bir kredi kartı sağlamanız gerekecektir. Ancak herhangi bir para çekme meydana gelirse, sigorta şirketi masrafları karşılayacaktır.

Bu tür bir sigortayı, online araç kiralama rezervasyonu sırasında web sitemizden satın alabilirsiniz.

iOS ve Android için 14CARS.com araç kiralama uygulaması

Size en yakın araç kiralama şirketlerini bulur, fiyatları ve fırsatları karşılaştırır ve seveceğiniz bir arabayı kiralar. Hızlı ve kolay!