900'ün üzerinde araç kiralama tedarikçilerden ucuz fiyatlar

St. Moritz - Airport bulunan LUXURY kiralık araba [SMV]

LUXURY St. Moritz - Airport araç kiralama fırsatlarımızı inceleyin ve en uygun teklifi seçin. SMV Havaalanında bulunan LUXURY araç kiralama firmalarını, fiyatlarını ve tedarikçilerini öğrenin.

Lüks

Lamborghini Aventador Roadster

king
A
2
2
1
Lamborghini Aventador Roadster

şuradan:

$2,233.34 /güny

Lüks

Range Rover Vogue

king
A
5
5
5
Range Rover Vogue

şuradan:

$747.87 /güny

Convertible

BMW 6 Series Convertible

king
A
4
2
2
BMW 6 Series Convertible

şuradan:

$607.64 /güny

JIP

Audi Q7

king
A
7
5
2
Audi Q7

şuradan:

$560.90 /güny

JIP

Mercedes ML

king
A
5
5
4
Mercedes ML

şuradan:

$514.16 /güny

St. Moritz - Airport [SMV], İsviçre LUXURY kiralık araç sınıfları hakkında bilgi

Lüks sınıf kiralık araçlar, piyasadaki sadece en iyi ve en güzel araçlardan müteşekkildir. Bu arabalar sürüş deneyiminizi kesinlikle yeni bir seviyeye taşıyor. Üstün ses yalıtımı ve modernize edilmiş zengin bir iç mekân ile optimize edilmiş olan bu arabalara, en kısa yolculuklardan sonra bile kayıtsız kalamayacaksınız.

Araba kiralamada para sizin için önemli bir sorun değilse, lüks araç kiralama konfor ve şıklık söz konusu olduğunda mutlak olarak bir adım öndedir. Bu arabalar, sokağa her girişinizde insanların kafalarını arabanıza çevirmelerini sağlayacak.

LUXURY SMV Havaalanı araç kiralama

St. Moritz - Airport LUXURY sınıfı, aşağıdaki araba kiralama modelleri ile sunulmaktadır: Lamborghini Aventador Roadster, Range Rover Vogue, , veya benzer LUXURY kiralık araçlar.

St. Moritz - Airport yakınlarındaki LUXURY araba kiralama yerleri

St. Moritz - Airport konumuna en yakın yerde ve havaalanı dışındaki araç kiralama noktalarındaki araba kiralama fırsatlarını kontrol etmeyi unutmayın. Otomobillerin fiyatları ve bulunabilirliği genellikle farklıdır. En iyi seçimi yaptığınızdan emin olun.

Şehir merkezi yakınlarında araç kiralama noktaları

Sıkça sorulan sorular - LUXURY St. Moritz - Airport araba kiralama

St. Moritz - Airport konumunda LUXURY araç kiralama rezervasyonu nasıl yapılır?

Arama formunda gerekli teslim alma konumunu ve teslim etme adresini yazmaya başlayın ve açılır listeden en uygun olanları seçin. Kiralama için gerekli tarih ve saati seçin. Arama sonuçları sayfasında, tercih ettiğiniz kiralık araç sınıfına göre tüm araç kiralama fırsatlarını filtreleyebilir ve sıralayabilirsiniz.

SMV Havaalanında en ucuz LUXURY araba kiralama hangisidir?

St. Moritz - Airport en ucuz LUXURY arabası king'dan Lamborghini Aventador Roadster aracıdır. Günlük fiyatı $2,233.34 civarındadır.

St. Moritz - Airport içindeki LUXURY otomobil için ne kadar yakıt harcayacağım?

SMV Havaalanı yakınındaki benzin fiyatları $3.91 ile $4.39 arasında değişmektedir.

mini 4.5l/100km 51 US mpg
ekonomi 5.1l/100km 46 US mpg
kompakt 5.3l/100km 44 US mpg
orta 7.0l/100km 33 US mpg
standart 7.0l/100km 33 US mpg
tam boyut 7.4l/100km 31 US mpg
7 kişilik 7.4l/100km 31 US mpg
premium 9.1l/100km 25 US mpg
minibüs 7.8-11.6l/100km 20-30 US mpg
JİP 8.6l/100km 27 US mpg
van 11.6l/100km 20 US mpg
egzotik/spor 10.6l/100km 22 US mpg
cabrio 5-9l/100km 26-47 US mpg

Yani, LUXURY 100 km sürmek için yaklaşık 10$ harcayacaksınız. LUXURY araçta ile 100 ABD mili bir sürüş de size yaklaşık 16.05$ mal olacak.

St. Moritz - Airport LUXURY kiralık araba alırken nelere ihtiyacım var?

Genellikle, şunları sunmak yeterlidir:

  • Tam ehliyet. İngiltere ehliyeti sahipleri aynı zamanda fotoğraflı kimlik de sunmak zorundadır. Ehliyetiniz Roma alfabesinde değilse (yani Arapça, Yunanca, Kiril veya Çince ise), yerel ehliyetinizle birlikte uluslararası bir sürüş izni getirmeniz gerekir.
  • Geçerli fotoğraflı kimlik (pasaport veya ulusal kimlik).
  • Asıl sürücü adına geçerli bir kredi kartı. Kiralama masasında bir araç kiralama depozitosu için ön provizyon alınması gerekir.

St. Moritz - Airport LUXURY aracını kiralamak için kaç yaşında olmalıyım?

St. Moritz - Airport LUXURY aracını kiralamak için genellikle 25 ile 70 yaş arasında olmanız gerekir. St. Moritz - Airport araç kiralama şirketlerinin yaş sınırlamaları önemli ölçüde farklılık gösteriyor.

Bu yaş sınırlamalarının dışında kalırsanız, ek bir genç sürücü ek ücreti veya üst düzey sürücü ücreti ödemeniz veya ek sigorta satın almanız koşuluyla araç kiralamanıza izin verecek araç kiralama sağlayıcılarını her zaman bulabilirsiniz.

LUXURY arabasını tek yönlü kiralamak mümkün müdür?

Evet, bazı satıcılar St. Moritz - Airport bu şekilde LUXURY araç kiralama hizmeti sağlıyor. Bir sağlayıcı seçerken dikkatli olun. Tek yönlü kiralamalar arıyorsanız, bazı kısıtlamaların ve ek ödemelerin geçerli olabileceği konusunda hazırlıklı olun. Tek yönlü kiralamanın gerçek kullanılabilirliğinden ve maliyetinden emin olmak için şirketle iletişim kurmayı unutmayın.

iOS ve Android için 14CARS.com araç kiralama uygulaması

Size en yakın araç kiralama şirketlerini bulur, fiyatları ve fırsatları karşılaştırır ve seveceğiniz bir arabayı kiralar. Hızlı ve kolay!