900'ün üzerinde araç kiralama tedarikçilerden ucuz fiyatlar

Hua Hin - Havaalanı bulunan THRIFTY kiralık arabalar [Airport_Code]

Hua Hin - Havaalanı havaalanında mevcut büyük THRIFTY araba kiralama fırsatlarını incelemek için çekinmeyin. Şu anda mevcutlar arasından en çok tercih edilenleri seçmek için Airport_Code havaalanında bu tekliflere göz atın.

Kompakt

Honda Jazz

thrifty
A
5
5
3
Honda Jazz

şuradan:

$27.56 /güny

Ekonomi

Honda City

thrifty
A
5
5
2
Honda City

şuradan:

$27.56 /güny

Standart

Toyota Altis

thrifty
A
5
4
4
Toyota Altis

şuradan:

$33.34 /güny

JIP

Honda CR-V

thrifty
A
5
5
4
Honda CR-V

şuradan:

$49.54 /güny

Mini

Toyota Yaris

hertz
A
4
5
2
Toyota Yaris

şuradan:

$33.34 /güny

Kompakt

Toyota Vios

hertz
A
5
3
3
Toyota Vios

şuradan:

$38.66 /güny

Hua Hin - Havaalanı THRIFTY hakkında bilgi

Aşağıdaki tabloda, THRIFTY'un teslim yeri, iade adresi, telefon numarası, çalışma saatleri, yakıt politikası, teslim türü ve THRIFTY'un Hua Hin - Havaalanı sağladığı bonuslar hakkında [HHQ] bilgiler bulabilirsiniz.

Thrifty

Şirket ismi:

Thrifty

Adres:

Passenger Terminal, 65 Phetkasem Road., Hua Hin, Prachuap Khiri Khan, 77110

Telefon:

+66 32520399

Yakıt politikası

Tam yakıtla teslim alma ve teslim etme

Teslim alış türü

Havalimanı terminalinden teslim alış

Ekstralar

  • - Yol yardımı
  • - Sınırsız kilometre

Hua Hin - Havaalanı en iyi araba kiralama şirketleri [HHQ]

THRIFTY'a alternatif olarak, Hua Hin - Havaalanı [HHQ] çalışan diğer yerel ve uluslararası araç kiralama acenteleri var. Bunların arasından, dünyaca ünlü otomobil tedarikçilerinden özel indirim ve kuponları kontrol ettiğinizden emin olun ve sizin için en iyi seçeneği seçin.

Hertz Direct

Hertz 22 reviews

8.7 / 10

Budget Direct

Budget 6 reviews

6.6 / 10

Hua Hin - Havaalanı [HHQ] Havaalanından bir sonraki seyahatiniz için küçük bir arabaya ihtiyacınız varsa, HERTZ firmasından araç kiralama fırsatlarına daha yakından bakmalısınız. Hua Hin - Havaalanı en büyük EKONOMI ve araç kiralama sınıfı araçlarını sağlıyorlar.

THRIFTY Hua Hin - Havaalanı Araba Kiralama Filosuna Genel Bakış

Hua Hin - Havaalanı THRIFTY HHQ, farklı araç kiralama sınıflarından çok çeşitli otomobiller sunar: Compact, Economy, Standard, Suv, Mini,.

THRIFTY Hua Hin - Havaalanı için Ekonomi arabası kiralamaya karar verdiyseniz ve Honda City ,veya bir araç sınıfı geliştirmesi almaya hazır olun.

Bir Kompakt araç kiralamaya karar verenleriniz için Honda Jazz, ve Toyota Vios ,Veya araç sınıfı güncellemesi alabilirsiniz.

THRIFTY Hua Hin - Havaalanın “veya benzeri” işareti olan bir Standart sınıf araba rezervasyonu yaptığınızda ve Toyota Altis .

THRIFTY Hua Hin - Havaalanı konumundan JİP araç kiralama sınıfına bir araba rezerve ettiğinizde, aşağıdaki araçlardan birini alacaksınız: ve Honda CR-V .

Hangi araç sınıfında rezervasyon yaptıysanız, rezervasyon yaptırdığınız araç sınıfında uygun araç yoksa, her zaman ücretsiz olarak araç sınıfı yükseltme hakkı kazanabilirsiniz.

Amacınıza Göre THRIFTY Hua Hin - Havaalanı Aracınızı Seçin

  • Kendi ailenizle birlikte bir yolculuğa çıkıyorsanız, farklı araç kiralama sınıflarındaki araçlara dikkat etmelisiniz. Bir veya iki çocuğu olan küçük aileler ve az miktarda bagaj için, Ekonomi veya Kompakt otomobil sınıfları size uygun olabilir. Daha fazla bagajla seyahat ediyorsanız, JİP veya Tam Boy araba kiralama sınıflarına dönmelisiniz. Daha fazla yolcu olan bir seyahat için 7 kişilik, 9 kişilik ve belki 12 kişilik arama yapmanız gerekir.
  • Hua Hin - Havaalanı içindeki THRIFTY'dan sevdiklerinizle seyahat etmek için bir araba bulmaya çalışıyorsanız, Mini, Ekonomi, Cabrio ve hatta Lüks araç kiralama sınıfları araçlarını dikkate almalısınız.
  • Hua Hin - Havaalanı içindeki iş seyahatleri için, THRIFTY'dan en uygun araçlar, Tam Boyut, Lüks ve Egzotik araç kiralama sınıflarıdır, Ayrıca, Hua Hin - Havaalanı içindeki THRIFTY'dan düğünler, doğum günleri ve diğer kutlama türleri gibi özel günler için uygun bir araç bulabilirsiniz. Herhangi bir parti için bir araca ihtiyacınız varsa, Hua Hin - Havaalanıki THRIFTY konumundan Lüks ve Egzotik araç kiralama sınıflarını göz önünde bulundurun.
  • Genç sürücüler için THRIFTY, ayrıca bazı araç kiralama olanaklarına sahiptir. Hua Hin - Havaalanı THRIFTY'dan Mini, Ekonomi ve Cabrio araç kiralama sınıflarına bakın ve bunları not edin.

Sıkça sorulan sorular - THRIFTY Hua Hin - Havaalanı araba kiralıyor

Hua Hin - Havaalanı konumunda THRIFTY'dan araba kiralamak nasıl yapılır?

Gerekli araç alış ve dönüş konumunu girin ve arama formundaki kira, tarih ve saati seçin. Arama sonuçlarını aldıktan sonra, tercih ettiğiniz satıcıya göre filtreleyebilirsiniz.

HHQ Havaalanında THRIFTY konumundan en ucuz araba kiralama hangisi?

THRIFTY'dan Hua Hin - Havaalanıki en ucuz araba Honda Jazz. Geçerli ilgili fiyat günlük olarak $27.56'dır.

Hua Hin - Havaalanı yakınındaki benzin fiyatı nedir?

HHQ Havaalanı yakınındaki benzin fiyatları $2.86 ile $4.46 arasında değişmektedir.

THRIFTY araba kiralama rezervasyonumu Hua Hin - Havaalanı bir banka kartıyla ödeyebilir miyim?

Evet, online rezervasyona ödeme yapmak için bir banka kartı kullanabilirsiniz. Ancak, araç pikap alımı sırasında, araç kiralama mevduatını kapsayacak şekilde ana sürücü adına verilen bir kredi kartı gerekir.

Benim dışımda başka biri kiralık Arabamı kullanabilir mi?

Çevrimiçi rezervasyon sırasında ek sürücü seçeneğini belirlerseniz bu mümkün olacaktır. Çoğu zaman bu, araç kiralama masasında ücretlendirilen ekstra ücretli bir seçenektir.

Rezervasyon sırasında belirli bir araba kiralama modeli rezerve edebilir miyim?

Evet, belirli araba modellerini içeren teklifler, arama sonuçları sayfasında "Garantili Otomobil Modeli" işareti ile işaretlenmiştir.

THRIFTY, Hua Hin - Havaalanıki [HHQ] çocuklar için araba koltuğu kiralama seçeneği sunuyor mu?

Evet, çevrimiçi rezervasyonunuz sırasında çocuk koltuğu rezervasyonu yaptırabilir ve THRIFTY araba kiralama masasında ödeme yapabilirsiniz.

Hua Hin - Havaalanı adresinden araç kiralama için ek sigorta almalı mıyım?

Bu nedenle, tam sigorta teminatı almayacaksanız, teminatınızı güvence altına almak için sigorta almanız önerilir. Satıcınıza, aracın ödemesi için gereken yeterli miktarda fonu olan bir kredi kartı sağlamanız gerekecektir. Ancak herhangi bir para çekme meydana gelirse, sigorta şirketi masrafları karşılayacaktır.

Bu tür bir sigortayı, online araç kiralama rezervasyonu sırasında web sitemizden satın alabilirsiniz.

iOS ve Android için 14CARS.com araç kiralama uygulaması

Size en yakın araç kiralama şirketlerini bulur, fiyatları ve fırsatları karşılaştırır ve seveceğiniz bir arabayı kiralar. Hızlı ve kolay!