900'ün üzerinde araç kiralama tedarikçilerden ucuz fiyatlar

Khon Khaen - Havaalanı bulunan DOLLAR kiralık arabalar [Airport_Code]

Khon Khaen - Havaalanı havaalanında mevcut büyük DOLLAR araba kiralama fırsatlarını incelemek için çekinmeyin. Şu anda mevcutlar arasından en çok tercih edilenleri seçmek için Airport_Code havaalanında bu tekliflere göz atın.

Mini

Toyota Yaris

thai
A
4
5
2
Toyota Yaris

şuradan:

$28.87 /güny

Ekonomi

Nissan Almera

thai
A
5
5
2
Nissan Almera

şuradan:

$28.87 /güny

Kompakt

Honda Jazz

thrifty
A
5
5
3
Honda Jazz

şuradan:

$40.92 /güny

Kompakt

Toyota Vios

hertz
A
5
3
3
Toyota Vios

şuradan:

$44.39 /güny

Standart

Honda Civic

sixt
A
5
4
4
Honda Civic

şuradan:

$45.38 /güny

JIP

Mitsubishi Pajero

thai
A
5
5
4
Mitsubishi Pajero

şuradan:

$53.59 /güny

Khon Khaen - Havaalanı DOLLAR hakkında bilgi

Aşağıdaki tabloda, DOLLAR'un teslim yeri, iade adresi, telefon numarası, çalışma saatleri, yakıt politikası, teslim türü ve DOLLAR'un Khon Khaen - Havaalanı sağladığı bonuslar hakkında [KKC] bilgiler bulabilirsiniz.

Dollar

Şirket ismi:

Dollar

Adres:

68/24 Mariwan Road., Ban Ped, Muang, Khon Kaen 40000, Khon Kaen

Telefon:

+66 8 5064 0382

Ekstralar

  • - Yol yardımı
  • - Sınırsız kilometre

Khon Khaen - Havaalanı en iyi araba kiralama şirketleri [KKC]

DOLLAR'a alternatif olarak, Khon Khaen - Havaalanı [KKC] çalışan diğer yerel ve uluslararası araç kiralama acenteleri var. Bunların arasından, dünyaca ünlü otomobil tedarikçilerinden özel indirim ve kuponları kontrol ettiğinizden emin olun ve sizin için en iyi seçeneği seçin.

Hertz Direct

Hertz 9 reviews

8.8 / 10

Thrifty

Thrifty 37 reviews

8.6 / 10

Europcar

Europcar 50 reviews

8.1 / 10

Thai Rent A Car

Thai 41 reviews

7.9 / 10

SIXT Franchise

SIXT 30 reviews

7.4 / 10

Khon Khaen - Havaalanı [KKC] Havaalanından bir sonraki seyahatiniz için küçük bir arabaya ihtiyacınız varsa, THAI ve THRIFTY firmasından araç kiralama fırsatlarına daha yakından bakmalısınız. Khon Khaen - Havaalanı en büyük EKONOMI ve araç kiralama sınıfı araçlarını sağlıyorlar.

Khon Khaen - Havaalanı havaalanında SIXT tarafından çok sayıda orta ölçekli otomobil kiralama hizmeti sağlandı. STANDART ve TAM BOY araç kiralama sınıfları için en uygun fiyatlı aracı bulmak istiyorsanız bu tedarikçileri takip edin.

Khon Khaen - Havaalanı [KKC] içindeki en iyi SUV araç kiralama anlaşmasını bulmak için, THAI'ten SUV'lara bakın. Bu sağlayıcı Khon Khaen - Havaalanı en büyük JIP otomobil koleksiyonunu sunuyor.

DOLLAR Khon Khaen - Havaalanı Araba Kiralama Filosuna Genel Bakış

Khon Khaen - Havaalanı DOLLAR KKC, farklı araç kiralama sınıflarından çok çeşitli otomobiller sunar: Mini, Economy, Compact, Standard, Suv,.

DOLLAR Khon Khaen - Havaalanı için Ekonomi arabası kiralamaya karar verdiyseniz ve Nissan Almera ,veya bir araç sınıfı geliştirmesi almaya hazır olun.

Bir Kompakt araç kiralamaya karar verenleriniz için Honda Jazz, ve Toyota Vios ,Veya araç sınıfı güncellemesi alabilirsiniz.

DOLLAR Khon Khaen - Havaalanın “veya benzeri” işareti olan bir Standart sınıf araba rezervasyonu yaptığınızda ve Honda Civic .

DOLLAR Khon Khaen - Havaalanı konumundan JİP araç kiralama sınıfına bir araba rezerve ettiğinizde, aşağıdaki araçlardan birini alacaksınız: ve Mitsubishi Pajero .

Hangi araç sınıfında rezervasyon yaptıysanız, rezervasyon yaptırdığınız araç sınıfında uygun araç yoksa, her zaman ücretsiz olarak araç sınıfı yükseltme hakkı kazanabilirsiniz.

Amacınıza Göre DOLLAR Khon Khaen - Havaalanı Aracınızı Seçin

  • Kendi ailenizle birlikte bir yolculuğa çıkıyorsanız, farklı araç kiralama sınıflarındaki araçlara dikkat etmelisiniz. Bir veya iki çocuğu olan küçük aileler ve az miktarda bagaj için, Ekonomi veya Kompakt otomobil sınıfları size uygun olabilir. Daha fazla bagajla seyahat ediyorsanız, JİP veya Tam Boy araba kiralama sınıflarına dönmelisiniz. Daha fazla yolcu olan bir seyahat için 7 kişilik, 9 kişilik ve belki 12 kişilik arama yapmanız gerekir.
  • Khon Khaen - Havaalanı içindeki DOLLAR'dan sevdiklerinizle seyahat etmek için bir araba bulmaya çalışıyorsanız, Mini, Ekonomi, Cabrio ve hatta Lüks araç kiralama sınıfları araçlarını dikkate almalısınız.
  • Khon Khaen - Havaalanı içindeki iş seyahatleri için, DOLLAR'dan en uygun araçlar, Tam Boyut, Lüks ve Egzotik araç kiralama sınıflarıdır, Ayrıca, Khon Khaen - Havaalanı içindeki DOLLAR'dan düğünler, doğum günleri ve diğer kutlama türleri gibi özel günler için uygun bir araç bulabilirsiniz. Herhangi bir parti için bir araca ihtiyacınız varsa, Khon Khaen - Havaalanıki DOLLAR konumundan Lüks ve Egzotik araç kiralama sınıflarını göz önünde bulundurun.
  • Genç sürücüler için DOLLAR, ayrıca bazı araç kiralama olanaklarına sahiptir. Khon Khaen - Havaalanı DOLLAR'dan Mini, Ekonomi ve Cabrio araç kiralama sınıflarına bakın ve bunları not edin.

Sıkça sorulan sorular - DOLLAR Khon Khaen - Havaalanı araba kiralıyor

Khon Khaen - Havaalanı konumunda DOLLAR'dan araba kiralamak nasıl yapılır?

Gerekli araç alış ve dönüş konumunu girin ve arama formundaki kira, tarih ve saati seçin. Arama sonuçlarını aldıktan sonra, tercih ettiğiniz satıcıya göre filtreleyebilirsiniz.

KKC Havaalanında DOLLAR konumundan en ucuz araba kiralama hangisi?

DOLLAR'dan Khon Khaen - Havaalanıki en ucuz araba Toyota Yaris. Geçerli ilgili fiyat günlük olarak $28.87'dır.

DOLLAR araba kiralama rezervasyonumu Khon Khaen - Havaalanı bir banka kartıyla ödeyebilir miyim?

Evet, online rezervasyona ödeme yapmak için bir banka kartı kullanabilirsiniz. Ancak, araç pikap alımı sırasında, araç kiralama mevduatını kapsayacak şekilde ana sürücü adına verilen bir kredi kartı gerekir.

Benim dışımda başka biri kiralık Arabamı kullanabilir mi?

Çevrimiçi rezervasyon sırasında ek sürücü seçeneğini belirlerseniz bu mümkün olacaktır. Çoğu zaman bu, araç kiralama masasında ücretlendirilen ekstra ücretli bir seçenektir.

Rezervasyon sırasında belirli bir araba kiralama modeli rezerve edebilir miyim?

Evet, belirli araba modellerini içeren teklifler, arama sonuçları sayfasında "Garantili Otomobil Modeli" işareti ile işaretlenmiştir.

DOLLAR, Khon Khaen - Havaalanıki [KKC] çocuklar için araba koltuğu kiralama seçeneği sunuyor mu?

Evet, çevrimiçi rezervasyonunuz sırasında çocuk koltuğu rezervasyonu yaptırabilir ve DOLLAR araba kiralama masasında ödeme yapabilirsiniz.

Khon Khaen - Havaalanı adresinden araç kiralama için ek sigorta almalı mıyım?

Bu nedenle, tam sigorta teminatı almayacaksanız, teminatınızı güvence altına almak için sigorta almanız önerilir. Satıcınıza, aracın ödemesi için gereken yeterli miktarda fonu olan bir kredi kartı sağlamanız gerekecektir. Ancak herhangi bir para çekme meydana gelirse, sigorta şirketi masrafları karşılayacaktır.

Bu tür bir sigortayı, online araç kiralama rezervasyonu sırasında web sitemizden satın alabilirsiniz.

iOS ve Android için 14CARS.com araç kiralama uygulaması

Size en yakın araç kiralama şirketlerini bulur, fiyatları ve fırsatları karşılaştırır ve seveceğiniz bir arabayı kiralar. Hızlı ve kolay!