900'ün üzerinde araç kiralama tedarikçilerden ucuz fiyatlar

Krabi - Havaalanı bulunan AVIS kiralık arabalar [Airport_Code]

Krabi - Havaalanı havaalanında mevcut büyük AVIS araba kiralama fırsatlarını incelemek için çekinmeyin. Şu anda mevcutlar arasından en çok tercih edilenleri seçmek için Airport_Code havaalanında bu tekliflere göz atın.

Standart

Toyota Altis 1.8

avis
A
5
4
5
Toyota Altis 1.8

şuradan:

$49.64 /güny

Ekonomi

Nissan March

national
A
5
3
2
Nissan March

şuradan:

$17.92 /güny

Ekonomi

Toyota Yaris Sedan

europcar
A
5
3
2
Toyota Yaris Sedan

şuradan:

$18.08 /güny

Mini

Mitsubishi Mirage

europcar
A
4
5
2
Mitsubishi Mirage

şuradan:

$18.69 /güny

Mini

Honda Brio

sixt
A
4
5
2
Honda Brio

şuradan:

$24.53 /güny

Kompakt

Toyota Vios

europcar
A
5
5
3
Toyota Vios

şuradan:

$20.81 /güny

Kompakt

Honda Jazz

thrifty
A
5
5
3
Honda Jazz

şuradan:

$23.82 /güny

Standart

Nissan Sylphy

national
A
5
4
4
Nissan Sylphy

şuradan:

$24.78 /güny

Standart

Honda Civic

hertz
A
5
3
4
Honda Civic

şuradan:

$44.14 /güny

JIP

Honda BR-V

europcar
A
5
5
2
Honda BR-V

şuradan:

$30.15 /güny

JIP

Toyota Fortuner 2WD

national
A
5
5
5
Toyota Fortuner 2WD

şuradan:

$61.88 /güny

Krabi - Havaalanı AVIS hakkında bilgi

Aşağıdaki tabloda, AVIS'un teslim yeri, iade adresi, telefon numarası, çalışma saatleri, yakıt politikası, teslim türü ve AVIS'un Krabi - Havaalanı sağladığı bonuslar hakkında [KBV] bilgiler bulabilirsiniz.

AVIS Car Rental

Şirket ismi:

AVIS Car Rental

Adres:

Tampon Krabi NOI, Krabi, 81130

Telefon:

(66) 8 9969 8676

Krabi - Havaalanı en iyi araba kiralama şirketleri [KBV]

AVIS'a alternatif olarak, Krabi - Havaalanı [KBV] çalışan diğer yerel ve uluslararası araç kiralama acenteleri var. Bunların arasından, dünyaca ünlü otomobil tedarikçilerinden özel indirim ve kuponları kontrol ettiğinizden emin olun ve sizin için en iyi seçeneği seçin.

Thai Rent A Car

Thai 15 reviews

9.4 / 10

Europcar

Europcar 7 reviews

8.4 / 10

Hertz Direct

Hertz 52 reviews

8.3 / 10

Thrifty

Thrifty 9 reviews

8.3 / 10

National Direct

National 8 reviews

8 / 10

SIXT Franchise

SIXT 24 reviews

7.7 / 10

Krabi - Havaalanı [KBV] Havaalanından bir sonraki seyahatiniz için küçük bir arabaya ihtiyacınız varsa, NATIONAL ve EUROPCAR firmasından araç kiralama fırsatlarına daha yakından bakmalısınız. Krabi - Havaalanı en büyük EKONOMI ve araç kiralama sınıfı araçlarını sağlıyorlar.

Krabi - Havaalanı havaalanında NATIONAL ve HERTZ tarafından çok sayıda orta ölçekli otomobil kiralama hizmeti sağlandı. STANDART ve TAM BOY araç kiralama sınıfları için en uygun fiyatlı aracı bulmak istiyorsanız bu tedarikçileri takip edin.

Krabi - Havaalanı [KBV] içindeki en iyi SUV araç kiralama anlaşmasını bulmak için, EUROPCAR'ten SUV'lara bakın. Bu sağlayıcı Krabi - Havaalanı en büyük JIP otomobil koleksiyonunu sunuyor.

AVIS Krabi - Havaalanı Araba Kiralama Filosuna Genel Bakış

Krabi - Havaalanı AVIS KBV, farklı araç kiralama sınıflarından çok çeşitli otomobiller sunar: Standard, Economy, Mini, Compact, Suv,.

AVIS Krabi - Havaalanı için Ekonomi arabası kiralamaya karar verdiyseniz Nissan March, ve Toyota Yaris Sedan ,veya bir araç sınıfı geliştirmesi almaya hazır olun.

Bir Kompakt araç kiralamaya karar verenleriniz için Toyota Vios, ve Honda Jazz ,Veya araç sınıfı güncellemesi alabilirsiniz.

AVIS Krabi - Havaalanın “veya benzeri” işareti olan bir Standart sınıf araba rezervasyonu yaptığınızda Toyota Altis 1.8, Nissan Sylphy, ve Honda Civic .

AVIS Krabi - Havaalanı konumundan JİP araç kiralama sınıfına bir araba rezerve ettiğinizde, aşağıdaki araçlardan birini alacaksınız: Honda BR-V, ve Toyota Fortuner 2WD .

Hangi araç sınıfında rezervasyon yaptıysanız, rezervasyon yaptırdığınız araç sınıfında uygun araç yoksa, her zaman ücretsiz olarak araç sınıfı yükseltme hakkı kazanabilirsiniz.

Amacınıza Göre AVIS Krabi - Havaalanı Aracınızı Seçin

  • Kendi ailenizle birlikte bir yolculuğa çıkıyorsanız, farklı araç kiralama sınıflarındaki araçlara dikkat etmelisiniz. Bir veya iki çocuğu olan küçük aileler ve az miktarda bagaj için, Ekonomi veya Kompakt otomobil sınıfları size uygun olabilir. Daha fazla bagajla seyahat ediyorsanız, JİP veya Tam Boy araba kiralama sınıflarına dönmelisiniz. Daha fazla yolcu olan bir seyahat için 7 kişilik, 9 kişilik ve belki 12 kişilik arama yapmanız gerekir.
  • Krabi - Havaalanı içindeki AVIS'dan sevdiklerinizle seyahat etmek için bir araba bulmaya çalışıyorsanız, Mini, Ekonomi, Cabrio ve hatta Lüks araç kiralama sınıfları araçlarını dikkate almalısınız.
  • Krabi - Havaalanı içindeki iş seyahatleri için, AVIS'dan en uygun araçlar, Tam Boyut, Lüks ve Egzotik araç kiralama sınıflarıdır, Ayrıca, Krabi - Havaalanı içindeki AVIS'dan düğünler, doğum günleri ve diğer kutlama türleri gibi özel günler için uygun bir araç bulabilirsiniz. Herhangi bir parti için bir araca ihtiyacınız varsa, Krabi - Havaalanıki AVIS konumundan Lüks ve Egzotik araç kiralama sınıflarını göz önünde bulundurun.
  • Genç sürücüler için AVIS, ayrıca bazı araç kiralama olanaklarına sahiptir. Krabi - Havaalanı AVIS'dan Mini, Ekonomi ve Cabrio araç kiralama sınıflarına bakın ve bunları not edin.

Sıkça sorulan sorular - AVIS Krabi - Havaalanı araba kiralıyor

Krabi - Havaalanı konumunda AVIS'dan araba kiralamak nasıl yapılır?

Gerekli araç alış ve dönüş konumunu girin ve arama formundaki kira, tarih ve saati seçin. Arama sonuçlarını aldıktan sonra, tercih ettiğiniz satıcıya göre filtreleyebilirsiniz.

KBV Havaalanında AVIS konumundan en ucuz araba kiralama hangisi?

AVIS'dan Krabi - Havaalanıki en ucuz araba Toyota Altis 1.8. Geçerli ilgili fiyat günlük olarak $49.64'dır.

Krabi - Havaalanı [KBV]'daki en popüler AVIS kiralık araba hangisi?

AVIS'dan gelen Krabi - Havaalanıki en popüler kiralık araba şu anda TOYOTA ALTIS 1.8. Bu araç için en düşük fiyat günde $49.64.

Krabi - Havaalanı [KBV] AVIS'dan en çok rezervasyon yapılan araba sınıfı hangisidir?

KBV Havaalanında AVIS ülkesinden en sık rezervasyonu yapılan araba sınıfı STANDART. AVIS'dan en ucuz STANDART araç TOYOTA ALTIS 1.8. Fiyatı gün başına $49.64 ile başlar.

Krabi - Havaalanı yakınındaki benzin fiyatı nedir?

KBV Havaalanı yakınındaki benzin fiyatları $4.77 ile $5.30 arasında değişmektedir.

AVIS araba kiralama rezervasyonumu Krabi - Havaalanı bir banka kartıyla ödeyebilir miyim?

Evet, online rezervasyona ödeme yapmak için bir banka kartı kullanabilirsiniz. Ancak, araç pikap alımı sırasında, araç kiralama mevduatını kapsayacak şekilde ana sürücü adına verilen bir kredi kartı gerekir.

Benim dışımda başka biri kiralık Arabamı kullanabilir mi?

Çevrimiçi rezervasyon sırasında ek sürücü seçeneğini belirlerseniz bu mümkün olacaktır. Çoğu zaman bu, araç kiralama masasında ücretlendirilen ekstra ücretli bir seçenektir.

Rezervasyon sırasında belirli bir araba kiralama modeli rezerve edebilir miyim?

Evet, belirli araba modellerini içeren teklifler, arama sonuçları sayfasında "Garantili Otomobil Modeli" işareti ile işaretlenmiştir.

AVIS, Krabi - Havaalanıki [KBV] çocuklar için araba koltuğu kiralama seçeneği sunuyor mu?

Evet, çevrimiçi rezervasyonunuz sırasında çocuk koltuğu rezervasyonu yaptırabilir ve AVIS araba kiralama masasında ödeme yapabilirsiniz.

Krabi - Havaalanı adresinden araç kiralama için ek sigorta almalı mıyım?

Bu nedenle, tam sigorta teminatı almayacaksanız, teminatınızı güvence altına almak için sigorta almanız önerilir. Satıcınıza, aracın ödemesi için gereken yeterli miktarda fonu olan bir kredi kartı sağlamanız gerekecektir. Ancak herhangi bir para çekme meydana gelirse, sigorta şirketi masrafları karşılayacaktır.

Bu tür bir sigortayı, online araç kiralama rezervasyonu sırasında web sitemizden satın alabilirsiniz.

iOS ve Android için 14CARS.com araç kiralama uygulaması

Size en yakın araç kiralama şirketlerini bulur, fiyatları ve fırsatları karşılaştırır ve seveceğiniz bir arabayı kiralar. Hızlı ve kolay!