900'ün üzerinde araç kiralama tedarikçilerden ucuz fiyatlar

Nakhon Si Thammarat - Havaalanı bulunan SUV kiralık araba [NST]

SUV Nakhon Si Thammarat - Havaalanı araç kiralama fırsatlarımızı inceleyin ve en uygun teklifi seçin. NST Havaalanında bulunan SUV araç kiralama firmalarını, fiyatlarını ve tedarikçilerini öğrenin.

Mini

Toyota Yaris أو ما شابه

thrifty
A
4
5
2
Toyota Yaris أو ما شابه

şuradan:

$22.97 /güny

Ekonomi

Honda City أو ما شابه

thrifty
A
5
5
2
Honda City أو ما شابه

şuradan:

$26.83 /güny

Kompakt

Honda Jazz أو ما شابه

thrifty
A
5
5
3
Honda Jazz أو ما شابه

şuradan:

$26.83 /güny

Nakhon Si Thammarat - Havaalanı [NST], Tayland SUV kiralık araç sınıfları hakkında bilgi

Kısaltma JIP olarak bilinen spor araçlar, genellikle 4 çekiş ile birlikte yükseltilmiş yerden yükseklik ve bol alana sahip büyük bir otomobillerdir. Bu sınıftaki kiralık arabalar açık havada aktif turizm ve aile tatilleri için mükemmeldir.

Mevcut dört tekerlekten çekiş mekanizması, optimize edilmiş şanzıman ve güçlü motor, JIP'lerin konforlu bir yol dışı seyahat kabiliyetine sahip olmasını sağlar. Ayrıca, daha küçük bir araca sığmayacak kadar büyük miktarda bagaj veya ekipmana uyacak bol miktarda bagaj ve iç mekân da mevcuttur.

SUV NST Havaalanı araç kiralama

Nakhon Si Thammarat - Havaalanı SUV sınıfı, aşağıdaki araba kiralama modelleri ile sunulmaktadır:, veya benzer SUV kiralık araçlar.

En iyi SUV Nakhon Si Thammarat - Havaalanı araç kiralama tedarikçileri

Nakhon Si Thammarat - Havaalanı [NST] SUV araba kiralama anlaşmasını en iyi şekilde yapmak için, yalnızca kiralık aracın modeline ve fiyatına değil, aynı zamanda bu anlaşmayı sağlayan araç kiralama acentesine de dikkat edin. Nakhon Si Thammarat - Havaalanı Havaalanında SUV araç sunan araç kiralama acenteleri, farklı müşterilerimizden farklı araç kiralama koşullarına ve puanlama ortalamalarına sahiptir.

Nakhon Si Thammarat - Havaalanı bulunan SUV araba kiralama tekliflerinin en geniş çeşitliliği AVIS DIRECT tarafından sağlanmaktadır.

Avis Direct

Avis 138 reviews

8 / 10

Sıkça sorulan sorular - SUV Nakhon Si Thammarat - Havaalanı araba kiralama

Nakhon Si Thammarat - Havaalanı konumunda SUV araç kiralama rezervasyonu nasıl yapılır?

Arama formunda gerekli teslim alma konumunu ve teslim etme adresini yazmaya başlayın ve açılır listeden en uygun olanları seçin. Kiralama için gerekli tarih ve saati seçin. Arama sonuçları sayfasında, tercih ettiğiniz kiralık araç sınıfına göre tüm araç kiralama fırsatlarını filtreleyebilir ve sıralayabilirsiniz.

NST Havaalanında en ucuz SUV araba kiralama hangisidir?

Nakhon Si Thammarat - Havaalanı en ucuz SUV arabası thrifty'dan Toyota Yaris أو ما شابه aracıdır. Günlük fiyatı $22.97 civarındadır.

Nakhon Si Thammarat - Havaalanı içindeki SUV otomobil için ne kadar yakıt harcayacağım?

Nakhon Si Thammarat - Havaalanı SUV kiralık araba alırken nelere ihtiyacım var?

Genellikle, şunları sunmak yeterlidir:

  • Tam ehliyet. İngiltere ehliyeti sahipleri aynı zamanda fotoğraflı kimlik de sunmak zorundadır. Ehliyetiniz Roma alfabesinde değilse (yani Arapça, Yunanca, Kiril veya Çince ise), yerel ehliyetinizle birlikte uluslararası bir sürüş izni getirmeniz gerekir.
  • Geçerli fotoğraflı kimlik (pasaport veya ulusal kimlik).
  • Asıl sürücü adına geçerli bir kredi kartı. Kiralama masasında bir araç kiralama depozitosu için ön provizyon alınması gerekir.

Nakhon Si Thammarat - Havaalanı SUV aracını kiralamak için kaç yaşında olmalıyım?

Nakhon Si Thammarat - Havaalanı SUV aracını kiralamak için genellikle 25 ile 70 yaş arasında olmanız gerekir. Nakhon Si Thammarat - Havaalanı araç kiralama şirketlerinin yaş sınırlamaları önemli ölçüde farklılık gösteriyor.

Bu yaş sınırlamalarının dışında kalırsanız, ek bir genç sürücü ek ücreti veya üst düzey sürücü ücreti ödemeniz veya ek sigorta satın almanız koşuluyla araç kiralamanıza izin verecek araç kiralama sağlayıcılarını her zaman bulabilirsiniz.

SUV arabasını tek yönlü kiralamak mümkün müdür?

Evet, bazı satıcılar Nakhon Si Thammarat - Havaalanı bu şekilde SUV araç kiralama hizmeti sağlıyor. Bir sağlayıcı seçerken dikkatli olun. Tek yönlü kiralamalar arıyorsanız, bazı kısıtlamaların ve ek ödemelerin geçerli olabileceği konusunda hazırlıklı olun. Tek yönlü kiralamanın gerçek kullanılabilirliğinden ve maliyetinden emin olmak için şirketle iletişim kurmayı unutmayın.

iOS ve Android için 14CARS.com araç kiralama uygulaması

Size en yakın araç kiralama şirketlerini bulur, fiyatları ve fırsatları karşılaştırır ve seveceğiniz bir arabayı kiralar. Hızlı ve kolay!