900'ün üzerinde araç kiralama tedarikçilerden ucuz fiyatlar

Nan Nakhon Airport bulunan THAI kiralık arabalar [Airport_Code]

Nan Nakhon Airport havaalanında mevcut büyük THAI araba kiralama fırsatlarını incelemek için çekinmeyin. Şu anda mevcutlar arasından en çok tercih edilenleri seçmek için Airport_Code havaalanında bu tekliflere göz atın.

Ekonomi

Nissan Almera

thai
A
5
5
2
Nissan Almera

şuradan:

$31.09 /güny

JIP

Mitsubishi Pajero

thai
A
5
5
4
Mitsubishi Pajero

şuradan:

$63.31 /güny

Mini

Toyota Yaris

avis
A
4
5
2
Toyota Yaris

şuradan:

$23.69 /güny

Kompakt

Toyota Vios

avis
A
5
5
3
Toyota Vios

şuradan:

$24.82 /güny

Ekonomi

Honda Jazz

avis
A
5
5
2
Honda Jazz

şuradan:

$27.05 /güny

Standart

Toyota Altis

hertz
A
5
4
4
Toyota Altis

şuradan:

$45.40 /güny

JIP

Honda CR-V

hertz
A
5
5
4
Honda CR-V

şuradan:

$69.56 /güny

Nan Nakhon Airport THAI hakkında bilgi

Aşağıdaki tabloda, THAI'un teslim yeri, iade adresi, telefon numarası, çalışma saatleri, yakıt politikası, teslim türü ve THAI'un Nan Nakhon Airport sağladığı bonuslar hakkında [NNT] bilgiler bulabilirsiniz.

THAI Car Rental

Şirket ismi:

THAI Car Rental

Adres:

Nan Nakhon Airport Nan-Thung Chang Road, Phasing, Mueang, Nan 55000, Nan, 55000, Thailand, Nan

Yakıt politikası

Tam yakıtla teslim alma ve teslim etme

Teslim alış türü

Havalimanı terminalinden teslim alış

Ekstralar

  • - Ücretsiz ek sürücür
  • - Havalimanı ücreti
  • - Yol yardımı
  • - Sınırsız kilometre

Nan Nakhon Airport en iyi araba kiralama şirketleri [NNT]

THAI'a alternatif olarak, Nan Nakhon Airport [NNT] çalışan diğer yerel ve uluslararası araç kiralama acenteleri var. Bunların arasından, dünyaca ünlü otomobil tedarikçilerinden özel indirim ve kuponları kontrol ettiğinizden emin olun ve sizin için en iyi seçeneği seçin.

Hertz Direct

Hertz 47 reviews

8.3 / 10

Avis Direct

Avis 140 reviews

7.5 / 10

Nan Nakhon Airport [NNT] Havaalanından bir sonraki seyahatiniz için küçük bir arabaya ihtiyacınız varsa, AVIS firmasından araç kiralama fırsatlarına daha yakından bakmalısınız. Nan Nakhon Airport en büyük EKONOMI ve araç kiralama sınıfı araçlarını sağlıyorlar.

Nan Nakhon Airport havaalanında HERTZ tarafından çok sayıda orta ölçekli otomobil kiralama hizmeti sağlandı. STANDART ve araç kiralama sınıfları için en uygun fiyatlı aracı bulmak istiyorsanız bu tedarikçileri takip edin.

Nan Nakhon Airport [NNT] içindeki en iyi SUV araç kiralama anlaşmasını bulmak için, HERTZ'ten SUV'lara bakın. Bu sağlayıcı Nan Nakhon Airport en büyük JIP otomobil koleksiyonunu sunuyor.

THAI Nan Nakhon Airport Araba Kiralama Filosuna Genel Bakış

Nan Nakhon Airport THAI NNT, farklı araç kiralama sınıflarından çok çeşitli otomobiller sunar: Economy, Suv, Mini, Compact, Standard,.

THAI Nan Nakhon Airport için Ekonomi arabası kiralamaya karar verdiyseniz Nissan Almera, ve Honda Jazz ,veya bir araç sınıfı geliştirmesi almaya hazır olun.

Bir Kompakt araç kiralamaya karar verenleriniz için ve Toyota Vios ,Veya araç sınıfı güncellemesi alabilirsiniz.

THAI Nan Nakhon Airportn “veya benzeri” işareti olan bir Standart sınıf araba rezervasyonu yaptığınızda ve Toyota Altis .

THAI Nan Nakhon Airport konumundan JİP araç kiralama sınıfına bir araba rezerve ettiğinizde, aşağıdaki araçlardan birini alacaksınız: Mitsubishi Pajero, ve Honda CR-V .

Hangi araç sınıfında rezervasyon yaptıysanız, rezervasyon yaptırdığınız araç sınıfında uygun araç yoksa, her zaman ücretsiz olarak araç sınıfı yükseltme hakkı kazanabilirsiniz.

Amacınıza Göre THAI Nan Nakhon Airport Aracınızı Seçin

  • Kendi ailenizle birlikte bir yolculuğa çıkıyorsanız, farklı araç kiralama sınıflarındaki araçlara dikkat etmelisiniz. Bir veya iki çocuğu olan küçük aileler ve az miktarda bagaj için, Ekonomi veya Kompakt otomobil sınıfları size uygun olabilir. Daha fazla bagajla seyahat ediyorsanız, JİP veya Tam Boy araba kiralama sınıflarına dönmelisiniz. Daha fazla yolcu olan bir seyahat için 7 kişilik, 9 kişilik ve belki 12 kişilik arama yapmanız gerekir.
  • Nan Nakhon Airport içindeki THAI'dan sevdiklerinizle seyahat etmek için bir araba bulmaya çalışıyorsanız, Mini, Ekonomi, Cabrio ve hatta Lüks araç kiralama sınıfları araçlarını dikkate almalısınız.
  • Nan Nakhon Airport içindeki iş seyahatleri için, THAI'dan en uygun araçlar, Tam Boyut, Lüks ve Egzotik araç kiralama sınıflarıdır, Ayrıca, Nan Nakhon Airport içindeki THAI'dan düğünler, doğum günleri ve diğer kutlama türleri gibi özel günler için uygun bir araç bulabilirsiniz. Herhangi bir parti için bir araca ihtiyacınız varsa, Nan Nakhon Airportki THAI konumundan Lüks ve Egzotik araç kiralama sınıflarını göz önünde bulundurun.
  • Genç sürücüler için THAI, ayrıca bazı araç kiralama olanaklarına sahiptir. Nan Nakhon Airport THAI'dan Mini, Ekonomi ve Cabrio araç kiralama sınıflarına bakın ve bunları not edin.

Sıkça sorulan sorular - THAI Nan Nakhon Airport araba kiralıyor

Nan Nakhon Airport konumunda THAI'dan araba kiralamak nasıl yapılır?

Gerekli araç alış ve dönüş konumunu girin ve arama formundaki kira, tarih ve saati seçin. Arama sonuçlarını aldıktan sonra, tercih ettiğiniz satıcıya göre filtreleyebilirsiniz.

NNT Havaalanında THAI konumundan en ucuz araba kiralama hangisi?

THAI'dan Nan Nakhon Airportki en ucuz araba Nissan Almera. Geçerli ilgili fiyat günlük olarak $31.09'dır.

Nan Nakhon Airport [NNT]'daki en popüler THAI kiralık araba hangisi?

THAI'dan gelen Nan Nakhon Airportki en popüler kiralık araba şu anda NISSAN ALMERA. Bu araç için en düşük fiyat günde $31.09.

THAI araba kiralama rezervasyonumu Nan Nakhon Airport bir banka kartıyla ödeyebilir miyim?

Evet, online rezervasyona ödeme yapmak için bir banka kartı kullanabilirsiniz. Ancak, araç pikap alımı sırasında, araç kiralama mevduatını kapsayacak şekilde ana sürücü adına verilen bir kredi kartı gerekir.

Benim dışımda başka biri kiralık Arabamı kullanabilir mi?

Çevrimiçi rezervasyon sırasında ek sürücü seçeneğini belirlerseniz bu mümkün olacaktır. Çoğu zaman bu, araç kiralama masasında ücretlendirilen ekstra ücretli bir seçenektir.

Rezervasyon sırasında belirli bir araba kiralama modeli rezerve edebilir miyim?

Evet, belirli araba modellerini içeren teklifler, arama sonuçları sayfasında "Garantili Otomobil Modeli" işareti ile işaretlenmiştir.

THAI, Nan Nakhon Airportki [NNT] çocuklar için araba koltuğu kiralama seçeneği sunuyor mu?

Evet, çevrimiçi rezervasyonunuz sırasında çocuk koltuğu rezervasyonu yaptırabilir ve THAI araba kiralama masasında ödeme yapabilirsiniz.

Nan Nakhon Airport adresinden araç kiralama için ek sigorta almalı mıyım?

Bu nedenle, tam sigorta teminatı almayacaksanız, teminatınızı güvence altına almak için sigorta almanız önerilir. Satıcınıza, aracın ödemesi için gereken yeterli miktarda fonu olan bir kredi kartı sağlamanız gerekecektir. Ancak herhangi bir para çekme meydana gelirse, sigorta şirketi masrafları karşılayacaktır.

Bu tür bir sigortayı, online araç kiralama rezervasyonu sırasında web sitemizden satın alabilirsiniz.

iOS ve Android için 14CARS.com araç kiralama uygulaması

Size en yakın araç kiralama şirketlerini bulur, fiyatları ve fırsatları karşılaştırır ve seveceğiniz bir arabayı kiralar. Hızlı ve kolay!