900'ün üzerinde araç kiralama tedarikçilerden ucuz fiyatlar

Trang - Havaalanı bulunan INTERNATIONAL kiralık arabalar [Airport_Code]

Trang - Havaalanı havaalanında mevcut büyük INTERNATIONAL araba kiralama fırsatlarını incelemek için çekinmeyin. Şu anda mevcutlar arasından en çok tercih edilenleri seçmek için Airport_Code havaalanında bu tekliflere göz atın.

Mini

Toyota Yaris

avis
A
4
5
2
Toyota Yaris

şuradan:

$20.14 /güny

Kompakt

Toyota Vios

avis
A
5
5
3
Toyota Vios

şuradan:

$24.02 /güny

Ekonomi

Honda Jazz

avis
A
4
5
2
Honda Jazz

şuradan:

$24.59 /güny

Van

Toyota Hilux Pickup

budget
M
2
2
0
Toyota Hilux Pickup

şuradan:

$34.57 /güny

Van

Toyota Commuter

budget
M
12
4
4
Toyota Commuter

şuradan:

$57.48 /güny

Standart

Toyota Altis

thai
A
5
4
4
Toyota Altis

şuradan:

$36.25 /güny

Standart

Toyota Camry

budget
A
5
4
5
Toyota Camry

şuradan:

$74.50 /güny

JIP

Mitsubishi Pajero

thai
A
5
5
4
Mitsubishi Pajero

şuradan:

$46.00 /güny

JIP

Toyota Fortuner 4WD

budget
A
5
5
5
Toyota Fortuner 4WD

şuradan:

$74.50 /güny

7 kişilik

Toyota Innova

budget
A
7
5
1
Toyota Innova

şuradan:

$68.98 /güny

Trang - Havaalanı INTERNATIONAL hakkında bilgi

Aşağıdaki tabloda, INTERNATIONAL'un teslim yeri, iade adresi, telefon numarası, çalışma saatleri, yakıt politikası, teslim türü ve INTERNATIONAL'un Trang - Havaalanı sağladığı bonuslar hakkında [TST] bilgiler bulabilirsiniz.

International Supplier

Şirket ismi:

International Supplier

Adres:

Telefon:

Trang - Havaalanı en iyi araba kiralama şirketleri [TST]

INTERNATIONAL'a alternatif olarak, Trang - Havaalanı [TST] çalışan diğer yerel ve uluslararası araç kiralama acenteleri var. Bunların arasından, dünyaca ünlü otomobil tedarikçilerinden özel indirim ve kuponları kontrol ettiğinizden emin olun ve sizin için en iyi seçeneği seçin.

Thai Rent A Car

Thai 57 reviews

7.8 / 10

Avis Direct

Avis 36 reviews

7.7 / 10

Budget Direct

Budget 6 reviews

6.6 / 10

Trang - Havaalanı [TST] Havaalanından bir sonraki seyahatiniz için küçük bir arabaya ihtiyacınız varsa, AVIS firmasından araç kiralama fırsatlarına daha yakından bakmalısınız. Trang - Havaalanı en büyük EKONOMI ve araç kiralama sınıfı araçlarını sağlıyorlar.

Trang - Havaalanı havaalanında THAI ve BUDGET tarafından çok sayıda orta ölçekli otomobil kiralama hizmeti sağlandı. STANDART ve TAM BOY araç kiralama sınıfları için en uygun fiyatlı aracı bulmak istiyorsanız bu tedarikçileri takip edin.

Trang - Havaalanı [TST] içindeki en iyi SUV araç kiralama anlaşmasını bulmak için, THAI'ten SUV'lara bakın. Bu sağlayıcı Trang - Havaalanı en büyük JIP otomobil koleksiyonunu sunuyor.

Trang - Havaalanı büyük bir araba arıyorsanız, BUDGET'deki fırsatları göz önünde bulundurmalısınız. Çok sayıda 7 KIşILIK, VAN kiralama hizmetleri sunarlar.

INTERNATIONAL Trang - Havaalanı Araba Kiralama Filosuna Genel Bakış

Trang - Havaalanı INTERNATIONAL TST, farklı araç kiralama sınıflarından çok çeşitli otomobiller sunar: Mini, Compact, Economy, Van, Standard, Suv, 7-seater,.

INTERNATIONAL Trang - Havaalanı için Ekonomi arabası kiralamaya karar verdiyseniz ve Honda Jazz ,veya bir araç sınıfı geliştirmesi almaya hazır olun.

Bir Kompakt araç kiralamaya karar verenleriniz için ve Toyota Vios ,Veya araç sınıfı güncellemesi alabilirsiniz.

INTERNATIONAL Trang - Havaalanın “veya benzeri” işareti olan bir Standart sınıf araba rezervasyonu yaptığınızda Toyota Altis, ve Toyota Camry .

INTERNATIONAL Trang - Havaalanı konumundan JİP araç kiralama sınıfına bir araba rezerve ettiğinizde, aşağıdaki araçlardan birini alacaksınız: Mitsubishi Pajero, ve Toyota Fortuner 4WD .

Bir grup insanla seyahat ediyorsanız ve INTERNATIONAL Trang - Havaalanın 7 koltuklu bir taşıyıcı araca ihtiyacınız varsa ve Toyota Innova .

Hangi araç sınıfında rezervasyon yaptıysanız, rezervasyon yaptırdığınız araç sınıfında uygun araç yoksa, her zaman ücretsiz olarak araç sınıfı yükseltme hakkı kazanabilirsiniz.

Amacınıza Göre INTERNATIONAL Trang - Havaalanı Aracınızı Seçin

  • Kendi ailenizle birlikte bir yolculuğa çıkıyorsanız, farklı araç kiralama sınıflarındaki araçlara dikkat etmelisiniz. Bir veya iki çocuğu olan küçük aileler ve az miktarda bagaj için, Ekonomi veya Kompakt otomobil sınıfları size uygun olabilir. Daha fazla bagajla seyahat ediyorsanız, JİP veya Tam Boy araba kiralama sınıflarına dönmelisiniz. Daha fazla yolcu olan bir seyahat için 7 kişilik, 9 kişilik ve belki 12 kişilik arama yapmanız gerekir.
  • Trang - Havaalanı içindeki INTERNATIONAL'dan sevdiklerinizle seyahat etmek için bir araba bulmaya çalışıyorsanız, Mini, Ekonomi, Cabrio ve hatta Lüks araç kiralama sınıfları araçlarını dikkate almalısınız.
  • Trang - Havaalanı içindeki iş seyahatleri için, INTERNATIONAL'dan en uygun araçlar, Tam Boyut, Lüks ve Egzotik araç kiralama sınıflarıdır, Ayrıca, Trang - Havaalanı içindeki INTERNATIONAL'dan düğünler, doğum günleri ve diğer kutlama türleri gibi özel günler için uygun bir araç bulabilirsiniz. Herhangi bir parti için bir araca ihtiyacınız varsa, Trang - Havaalanıki INTERNATIONAL konumundan Lüks ve Egzotik araç kiralama sınıflarını göz önünde bulundurun.
  • Genç sürücüler için INTERNATIONAL, ayrıca bazı araç kiralama olanaklarına sahiptir. Trang - Havaalanı INTERNATIONAL'dan Mini, Ekonomi ve Cabrio araç kiralama sınıflarına bakın ve bunları not edin.

Sıkça sorulan sorular - INTERNATIONAL Trang - Havaalanı araba kiralıyor

Trang - Havaalanı konumunda INTERNATIONAL'dan araba kiralamak nasıl yapılır?

Gerekli araç alış ve dönüş konumunu girin ve arama formundaki kira, tarih ve saati seçin. Arama sonuçlarını aldıktan sonra, tercih ettiğiniz satıcıya göre filtreleyebilirsiniz.

TST Havaalanında INTERNATIONAL konumundan en ucuz araba kiralama hangisi?

INTERNATIONAL'dan Trang - Havaalanıki en ucuz araba Toyota Yaris. Geçerli ilgili fiyat günlük olarak $20.14'dır.

Trang - Havaalanı yakınındaki benzin fiyatı nedir?

TST Havaalanı yakınındaki benzin fiyatları $2.97 ile $3.66 arasında değişmektedir.

INTERNATIONAL araba kiralama rezervasyonumu Trang - Havaalanı bir banka kartıyla ödeyebilir miyim?

Evet, online rezervasyona ödeme yapmak için bir banka kartı kullanabilirsiniz. Ancak, araç pikap alımı sırasında, araç kiralama mevduatını kapsayacak şekilde ana sürücü adına verilen bir kredi kartı gerekir.

Benim dışımda başka biri kiralık Arabamı kullanabilir mi?

Çevrimiçi rezervasyon sırasında ek sürücü seçeneğini belirlerseniz bu mümkün olacaktır. Çoğu zaman bu, araç kiralama masasında ücretlendirilen ekstra ücretli bir seçenektir.

Rezervasyon sırasında belirli bir araba kiralama modeli rezerve edebilir miyim?

Evet, belirli araba modellerini içeren teklifler, arama sonuçları sayfasında "Garantili Otomobil Modeli" işareti ile işaretlenmiştir.

INTERNATIONAL, Trang - Havaalanıki [TST] çocuklar için araba koltuğu kiralama seçeneği sunuyor mu?

Evet, çevrimiçi rezervasyonunuz sırasında çocuk koltuğu rezervasyonu yaptırabilir ve INTERNATIONAL araba kiralama masasında ödeme yapabilirsiniz.

Trang - Havaalanı adresinden araç kiralama için ek sigorta almalı mıyım?

Bu nedenle, tam sigorta teminatı almayacaksanız, teminatınızı güvence altına almak için sigorta almanız önerilir. Satıcınıza, aracın ödemesi için gereken yeterli miktarda fonu olan bir kredi kartı sağlamanız gerekecektir. Ancak herhangi bir para çekme meydana gelirse, sigorta şirketi masrafları karşılayacaktır.

Bu tür bir sigortayı, online araç kiralama rezervasyonu sırasında web sitemizden satın alabilirsiniz.

iOS ve Android için 14CARS.com araç kiralama uygulaması

Size en yakın araç kiralama şirketlerini bulur, fiyatları ve fırsatları karşılaştırır ve seveceğiniz bir arabayı kiralar. Hızlı ve kolay!