900'ün üzerinde araç kiralama tedarikçilerden ucuz fiyatlar

U-tapao - Airport bulunan SUV kiralık araba [UTP]

SUV U-tapao - Airport araç kiralama fırsatlarımızı inceleyin ve en uygun teklifi seçin. UTP Havaalanında bulunan SUV araç kiralama firmalarını, fiyatlarını ve tedarikçilerini öğrenin.

JIP

Isuzu MU-X

thrifty
A
5
5
5
Isuzu MU-X

şuradan:

$60.92 /güny

Mini

Toyota Yaris

avis
A
4
5
2
Toyota Yaris

şuradan:

$26.41 /güny

Kompakt

Toyota Vios

avis
A
5
5
3
Toyota Vios

şuradan:

$27.67 /güny

Ekonomi

Honda Jazz

avis
A
5
5
2
Honda Jazz

şuradan:

$30.15 /güny

Standart

Honda Civic

chic car rent
A
5
4
4
Honda Civic

şuradan:

$42.08 /güny

7 kişilik

Toyota Fortuner

asap rent a car
A
7
5
1
Toyota Fortuner

şuradan:

$59.40 /güny

U-tapao - Airport [UTP], Tayland SUV kiralık araç sınıfları hakkında bilgi

Kısaltma JIP olarak bilinen spor araçlar, genellikle 4 çekiş ile birlikte yükseltilmiş yerden yükseklik ve bol alana sahip büyük bir otomobillerdir. Bu sınıftaki kiralık arabalar açık havada aktif turizm ve aile tatilleri için mükemmeldir.

Mevcut dört tekerlekten çekiş mekanizması, optimize edilmiş şanzıman ve güçlü motor, JIP'lerin konforlu bir yol dışı seyahat kabiliyetine sahip olmasını sağlar. Ayrıca, daha küçük bir araca sığmayacak kadar büyük miktarda bagaj veya ekipmana uyacak bol miktarda bagaj ve iç mekân da mevcuttur.

SUV UTP Havaalanı araç kiralama

U-tapao - Airport SUV sınıfı, aşağıdaki araba kiralama modelleri ile sunulmaktadır: Isuzu MU-X, , veya benzer SUV kiralık araçlar.

U-tapao - Airport yakınlarındaki SUV araba kiralama yerleri

U-tapao - Airport konumuna en yakın yerde ve havaalanı dışındaki araç kiralama noktalarındaki araba kiralama fırsatlarını kontrol etmeyi unutmayın. Otomobillerin fiyatları ve bulunabilirliği genellikle farklıdır. En iyi seçimi yaptığınızdan emin olun.

Şehir merkezi yakınlarında araç kiralama noktaları

En iyi SUV U-tapao - Airport araç kiralama tedarikçileri

U-tapao - Airport [UTP] SUV araba kiralama anlaşmasını en iyi şekilde yapmak için, yalnızca kiralık aracın modeline ve fiyatına değil, aynı zamanda bu anlaşmayı sağlayan araç kiralama acentesine de dikkat edin. U-tapao - Airport Havaalanında SUV araç sunan araç kiralama acenteleri, farklı müşterilerimizden farklı araç kiralama koşullarına ve puanlama ortalamalarına sahiptir.

U-tapao - Airport bulunan SUV araba kiralama tekliflerinin en geniş çeşitliliği THAI RENT A CAR tarafından sağlanmaktadır.

Thai Rent A Car

Thai 32 reviews

8 / 10

Hertz Direct

Hertz 7 reviews

8 / 10

Avis Direct

Avis 28 reviews

7.8 / 10

Sıkça sorulan sorular - SUV U-tapao - Airport araba kiralama

U-tapao - Airport konumunda SUV araç kiralama rezervasyonu nasıl yapılır?

Arama formunda gerekli teslim alma konumunu ve teslim etme adresini yazmaya başlayın ve açılır listeden en uygun olanları seçin. Kiralama için gerekli tarih ve saati seçin. Arama sonuçları sayfasında, tercih ettiğiniz kiralık araç sınıfına göre tüm araç kiralama fırsatlarını filtreleyebilir ve sıralayabilirsiniz.

UTP Havaalanında en ucuz SUV araba kiralama hangisidir?

U-tapao - Airport en ucuz SUV arabası thrifty'dan Isuzu MU-X aracıdır. Günlük fiyatı $60.92 civarındadır.

U-tapao - Airport içindeki SUV otomobil için ne kadar yakıt harcayacağım?

UTP Havaalanı yakınındaki benzin fiyatları $2.50 ile $3.93 arasında değişmektedir.

mini 4.5l/100km 51 US mpg
ekonomi 5.1l/100km 46 US mpg
kompakt 5.3l/100km 44 US mpg
orta 7.0l/100km 33 US mpg
standart 7.0l/100km 33 US mpg
tam boyut 7.4l/100km 31 US mpg
7 kişilik 7.4l/100km 31 US mpg
premium 9.1l/100km 25 US mpg
minibüs 7.8-11.6l/100km 20-30 US mpg
JİP 8.6l/100km 27 US mpg
van 11.6l/100km 20 US mpg
egzotik/spor 10.6l/100km 22 US mpg
cabrio 5-9l/100km 26-47 US mpg

Yani, SUV 100 km sürmek için yaklaşık 7.3$ harcayacaksınız. SUV araçta ile 100 ABD mili bir sürüş de size yaklaşık 11.8$ mal olacak.

U-tapao - Airport SUV kiralık araba alırken nelere ihtiyacım var?

Genellikle, şunları sunmak yeterlidir:

  • Tam ehliyet. İngiltere ehliyeti sahipleri aynı zamanda fotoğraflı kimlik de sunmak zorundadır. Ehliyetiniz Roma alfabesinde değilse (yani Arapça, Yunanca, Kiril veya Çince ise), yerel ehliyetinizle birlikte uluslararası bir sürüş izni getirmeniz gerekir.
  • Geçerli fotoğraflı kimlik (pasaport veya ulusal kimlik).
  • Asıl sürücü adına geçerli bir kredi kartı. Kiralama masasında bir araç kiralama depozitosu için ön provizyon alınması gerekir.

U-tapao - Airport SUV aracını kiralamak için kaç yaşında olmalıyım?

U-tapao - Airport SUV aracını kiralamak için genellikle 25 ile 70 yaş arasında olmanız gerekir. U-tapao - Airport araç kiralama şirketlerinin yaş sınırlamaları önemli ölçüde farklılık gösteriyor.

Bu yaş sınırlamalarının dışında kalırsanız, ek bir genç sürücü ek ücreti veya üst düzey sürücü ücreti ödemeniz veya ek sigorta satın almanız koşuluyla araç kiralamanıza izin verecek araç kiralama sağlayıcılarını her zaman bulabilirsiniz.

SUV arabasını tek yönlü kiralamak mümkün müdür?

Evet, bazı satıcılar U-tapao - Airport bu şekilde SUV araç kiralama hizmeti sağlıyor. Bir sağlayıcı seçerken dikkatli olun. Tek yönlü kiralamalar arıyorsanız, bazı kısıtlamaların ve ek ödemelerin geçerli olabileceği konusunda hazırlıklı olun. Tek yönlü kiralamanın gerçek kullanılabilirliğinden ve maliyetinden emin olmak için şirketle iletişim kurmayı unutmayın.

iOS ve Android için 14CARS.com araç kiralama uygulaması

Size en yakın araç kiralama şirketlerini bulur, fiyatları ve fırsatları karşılaştırır ve seveceğiniz bir arabayı kiralar. Hızlı ve kolay!