900'ün üzerinde araç kiralama tedarikçilerden ucuz fiyatlar

Ubon Ratchathani - Havaalanı bulunan LUXURY kiralık araba [UBP]

LUXURY Ubon Ratchathani - Havaalanı araç kiralama fırsatlarımızı inceleyin ve en uygun teklifi seçin. UBP Havaalanında bulunan LUXURY araç kiralama firmalarını, fiyatlarını ve tedarikçilerini öğrenin.

Kompakt

Toyota Altis

sixt
A
5
5
3
Toyota Altis

şuradan:

$35.84 /güny

Ekonomi

Honda City

sixt
A
5
5
2
Honda City

şuradan:

$27.11 /güny

Mini

Toyota Yaris

sixt
A
4
3
2
Toyota Yaris

şuradan:

$24.08 /güny

Ubon Ratchathani - Havaalanı [UBP], Tayland LUXURY kiralık araç sınıfları hakkında bilgi

Lüks sınıf kiralık araçlar, piyasadaki sadece en iyi ve en güzel araçlardan müteşekkildir. Bu arabalar sürüş deneyiminizi kesinlikle yeni bir seviyeye taşıyor. Üstün ses yalıtımı ve modernize edilmiş zengin bir iç mekân ile optimize edilmiş olan bu arabalara, en kısa yolculuklardan sonra bile kayıtsız kalamayacaksınız.

Araba kiralamada para sizin için önemli bir sorun değilse, lüks araç kiralama konfor ve şıklık söz konusu olduğunda mutlak olarak bir adım öndedir. Bu arabalar, sokağa her girişinizde insanların kafalarını arabanıza çevirmelerini sağlayacak.

LUXURY UBP Havaalanı araç kiralama

Ubon Ratchathani - Havaalanı LUXURY sınıfı, aşağıdaki araba kiralama modelleri ile sunulmaktadır:, veya benzer LUXURY kiralık araçlar.

En iyi LUXURY Ubon Ratchathani - Havaalanı araç kiralama tedarikçileri

Ubon Ratchathani - Havaalanı [UBP] LUXURY araba kiralama anlaşmasını en iyi şekilde yapmak için, yalnızca kiralık aracın modeline ve fiyatına değil, aynı zamanda bu anlaşmayı sağlayan araç kiralama acentesine de dikkat edin. Ubon Ratchathani - Havaalanı Havaalanında LUXURY araç sunan araç kiralama acenteleri, farklı müşterilerimizden farklı araç kiralama koşullarına ve puanlama ortalamalarına sahiptir.

Ubon Ratchathani - Havaalanı bulunan LUXURY araba kiralama tekliflerinin en geniş çeşitliliği THRIFTY tarafından sağlanmaktadır.

Thrifty

Thrifty 10 reviews

8.4 / 10

Hertz Direct

Hertz 52 reviews

8.3 / 10

Thai Rent A Car

Thai 153 reviews

8.3 / 10

SIXT Franchise

SIXT 25 reviews

7.8 / 10

Avis Direct

Avis 143 reviews

7.6 / 10

Sıkça sorulan sorular - LUXURY Ubon Ratchathani - Havaalanı araba kiralama

Ubon Ratchathani - Havaalanı konumunda LUXURY araç kiralama rezervasyonu nasıl yapılır?

Arama formunda gerekli teslim alma konumunu ve teslim etme adresini yazmaya başlayın ve açılır listeden en uygun olanları seçin. Kiralama için gerekli tarih ve saati seçin. Arama sonuçları sayfasında, tercih ettiğiniz kiralık araç sınıfına göre tüm araç kiralama fırsatlarını filtreleyebilir ve sıralayabilirsiniz.

UBP Havaalanında en ucuz LUXURY araba kiralama hangisidir?

Ubon Ratchathani - Havaalanı en ucuz LUXURY arabası sixt'dan Toyota Altis aracıdır. Günlük fiyatı $35.84 civarındadır.

Ubon Ratchathani - Havaalanı içindeki LUXURY otomobil için ne kadar yakıt harcayacağım?

UBP Havaalanı yakınındaki benzin fiyatları $3.20 ile $3.43 arasında değişmektedir.

mini 4.5l/100km 51 US mpg
ekonomi 5.1l/100km 46 US mpg
kompakt 5.3l/100km 44 US mpg
orta 7.0l/100km 33 US mpg
standart 7.0l/100km 33 US mpg
tam boyut 7.4l/100km 31 US mpg
7 kişilik 7.4l/100km 31 US mpg
premium 9.1l/100km 25 US mpg
minibüs 7.8-11.6l/100km 20-30 US mpg
JİP 8.6l/100km 27 US mpg
van 11.6l/100km 20 US mpg
egzotik/spor 10.6l/100km 22 US mpg
cabrio 5-9l/100km 26-47 US mpg

Yani, LUXURY 100 km sürmek için yaklaşık 7.95$ harcayacaksınız. LUXURY araçta ile 100 ABD mili bir sürüş de size yaklaşık 12.85$ mal olacak.

Ubon Ratchathani - Havaalanı LUXURY kiralık araba alırken nelere ihtiyacım var?

Genellikle, şunları sunmak yeterlidir:

  • Tam ehliyet. İngiltere ehliyeti sahipleri aynı zamanda fotoğraflı kimlik de sunmak zorundadır. Ehliyetiniz Roma alfabesinde değilse (yani Arapça, Yunanca, Kiril veya Çince ise), yerel ehliyetinizle birlikte uluslararası bir sürüş izni getirmeniz gerekir.
  • Geçerli fotoğraflı kimlik (pasaport veya ulusal kimlik).
  • Asıl sürücü adına geçerli bir kredi kartı. Kiralama masasında bir araç kiralama depozitosu için ön provizyon alınması gerekir.

Ubon Ratchathani - Havaalanı LUXURY aracını kiralamak için kaç yaşında olmalıyım?

Ubon Ratchathani - Havaalanı LUXURY aracını kiralamak için genellikle 25 ile 70 yaş arasında olmanız gerekir. Ubon Ratchathani - Havaalanı araç kiralama şirketlerinin yaş sınırlamaları önemli ölçüde farklılık gösteriyor.

Bu yaş sınırlamalarının dışında kalırsanız, ek bir genç sürücü ek ücreti veya üst düzey sürücü ücreti ödemeniz veya ek sigorta satın almanız koşuluyla araç kiralamanıza izin verecek araç kiralama sağlayıcılarını her zaman bulabilirsiniz.

LUXURY arabasını tek yönlü kiralamak mümkün müdür?

Evet, bazı satıcılar Ubon Ratchathani - Havaalanı bu şekilde LUXURY araç kiralama hizmeti sağlıyor. Bir sağlayıcı seçerken dikkatli olun. Tek yönlü kiralamalar arıyorsanız, bazı kısıtlamaların ve ek ödemelerin geçerli olabileceği konusunda hazırlıklı olun. Tek yönlü kiralamanın gerçek kullanılabilirliğinden ve maliyetinden emin olmak için şirketle iletişim kurmayı unutmayın.

iOS ve Android için 14CARS.com araç kiralama uygulaması

Size en yakın araç kiralama şirketlerini bulur, fiyatları ve fırsatları karşılaştırır ve seveceğiniz bir arabayı kiralar. Hızlı ve kolay!