900'ün üzerinde araç kiralama tedarikçilerden ucuz fiyatlar

Ordu Giresun Airport bulunan 9-SEATER kiralık araba [OGU]

9-SEATER Ordu Giresun Airport araç kiralama fırsatlarımızı inceleyin ve en uygun teklifi seçin. OGU Havaalanında bulunan 9-SEATER araç kiralama firmalarını, fiyatlarını ve tedarikçilerini öğrenin.

Ekonomi

Renault Clio ya da benzer araçlar

BUDGET
A
5
5
2
Renault Clio ya da benzer araçlar

şuradan:

$40.24 /güny

JIP

Dacia Duster ya da benzer araçlar

BUDGET
M
4
3
2
Dacia Duster ya da benzer araçlar

şuradan:

$40.68 /güny

Kompakt

Renault Megane ya da benzer araçlar

BUDGET
A
5
5
3
Renault Megane ya da benzer araçlar

şuradan:

$49.05 /güny

Ordu Giresun Airport [OGU], Türkiye 9-SEATER kiralık araç sınıfları hakkında bilgi

9-SEATER OGU Havaalanı araç kiralama

Ordu Giresun Airport 9-SEATER sınıfı, aşağıdaki araba kiralama modelleri ile sunulmaktadır:, veya benzer 9-SEATER kiralık araçlar.

Ordu Giresun Airport yakınlarındaki 9-SEATER araba kiralama yerleri

Ordu Giresun Airport konumuna en yakın yerde ve havaalanı dışındaki araç kiralama noktalarındaki araba kiralama fırsatlarını kontrol etmeyi unutmayın. Otomobillerin fiyatları ve bulunabilirliği genellikle farklıdır. En iyi seçimi yaptığınızdan emin olun.

Şehir merkezi yakınlarında araç kiralama noktaları

En iyi 9-SEATER Ordu Giresun Airport araç kiralama tedarikçileri

Ordu Giresun Airport [OGU] 9-SEATER araba kiralama anlaşmasını en iyi şekilde yapmak için, yalnızca kiralık aracın modeline ve fiyatına değil, aynı zamanda bu anlaşmayı sağlayan araç kiralama acentesine de dikkat edin. Ordu Giresun Airport Havaalanında 9-SEATER araç sunan araç kiralama acenteleri, farklı müşterilerimizden farklı araç kiralama koşullarına ve puanlama ortalamalarına sahiptir.

Ordu Giresun Airport bulunan 9-SEATER araba kiralama tekliflerinin en geniş çeşitliliği BUDGET EMEA FRANCHISE tarafından sağlanmaktadır.

BUDGET EMEA Franchise

BUDGET 50 reviews

7.6 / 10

Sıkça sorulan sorular - 9-SEATER Ordu Giresun Airport araba kiralama

Ordu Giresun Airport konumunda 9-SEATER araç kiralama rezervasyonu nasıl yapılır?

Arama formunda gerekli teslim alma konumunu ve teslim etme adresini yazmaya başlayın ve açılır listeden en uygun olanları seçin. Kiralama için gerekli tarih ve saati seçin. Arama sonuçları sayfasında, tercih ettiğiniz kiralık araç sınıfına göre tüm araç kiralama fırsatlarını filtreleyebilir ve sıralayabilirsiniz.

OGU Havaalanında en ucuz 9-SEATER araba kiralama hangisidir?

Ordu Giresun Airport en ucuz 9-SEATER arabası BUDGET'dan Renault Clio ya da benzer araçlar aracıdır. Günlük fiyatı $40.24 civarındadır.

Ordu Giresun Airport içindeki 9-SEATER otomobil için ne kadar yakıt harcayacağım?

Ordu Giresun Airport 9-SEATER kiralık araba alırken nelere ihtiyacım var?

Genellikle, şunları sunmak yeterlidir:

  • Tam ehliyet. İngiltere ehliyeti sahipleri aynı zamanda fotoğraflı kimlik de sunmak zorundadır. Ehliyetiniz Roma alfabesinde değilse (yani Arapça, Yunanca, Kiril veya Çince ise), yerel ehliyetinizle birlikte uluslararası bir sürüş izni getirmeniz gerekir.
  • Geçerli fotoğraflı kimlik (pasaport veya ulusal kimlik).
  • Asıl sürücü adına geçerli bir kredi kartı. Kiralama masasında bir araç kiralama depozitosu için ön provizyon alınması gerekir.

Ordu Giresun Airport 9-SEATER aracını kiralamak için kaç yaşında olmalıyım?

Ordu Giresun Airport 9-SEATER aracını kiralamak için genellikle 25 ile 70 yaş arasında olmanız gerekir. Ordu Giresun Airport araç kiralama şirketlerinin yaş sınırlamaları önemli ölçüde farklılık gösteriyor.

Bu yaş sınırlamalarının dışında kalırsanız, ek bir genç sürücü ek ücreti veya üst düzey sürücü ücreti ödemeniz veya ek sigorta satın almanız koşuluyla araç kiralamanıza izin verecek araç kiralama sağlayıcılarını her zaman bulabilirsiniz.

9-SEATER arabasını tek yönlü kiralamak mümkün müdür?

Evet, bazı satıcılar Ordu Giresun Airport bu şekilde 9-SEATER araç kiralama hizmeti sağlıyor. Bir sağlayıcı seçerken dikkatli olun. Tek yönlü kiralamalar arıyorsanız, bazı kısıtlamaların ve ek ödemelerin geçerli olabileceği konusunda hazırlıklı olun. Tek yönlü kiralamanın gerçek kullanılabilirliğinden ve maliyetinden emin olmak için şirketle iletişim kurmayı unutmayın.

14CARS.com iOS ve Android araç kiralama uygulamaları

Size en yakın araç kiralama şirketlerini bulur, fiyatları ve fırsatları karşılaştırır ve seveceğiniz bir arabayı kiralar. Hızlı ve kolay!