900'ün üzerinde araç kiralama tedarikçilerden ucuz fiyatlar

Ordu Giresun Airport bulunan VAN kiralık araba [OGU]

VAN Ordu Giresun Airport araç kiralama fırsatlarımızı inceleyin ve en uygun teklifi seçin. OGU Havaalanında bulunan VAN araç kiralama firmalarını, fiyatlarını ve tedarikçilerini öğrenin.

Ekonomi

Renault Clio

budget
A
5
5
2
Renault Clio

şuradan:

$79.56 /güny

Kompakt

Renault Megane

budget
A
5
5
3
Renault Megane

şuradan:

$104.74 /güny

Ordu Giresun Airport [OGU], Türkiye VAN kiralık araç sınıfları hakkında bilgi

Vanlar, insan taşıyıcıları olarak da bilinen büyük 10-12 kişilik binek araçlardır. Bu geniş arabalar genellikle büyük aileleri veya geniş insan gruplarını taşımak için seçilir. Vanlar da böyle bir gereklilik meydana gelmesi durumunda eşya taşımak için de ideal araçlardır. Örneğin, başka bir taşıma seçeneği yoksa ev taşırken bir kiralık minibüs iyi bir çözüm olabilir.

Bu arabalar, diğer kiralık sınıflardan gelen arabalarla elde edilemeyen aşırı miktarda alana ihtiyaç duyan insanlar için bir öncelik olmalıdır.

VAN OGU Havaalanı araç kiralama

Ordu Giresun Airport VAN sınıfı, aşağıdaki araba kiralama modelleri ile sunulmaktadır:, veya benzer VAN kiralık araçlar.

Ordu Giresun Airport yakınlarındaki VAN araba kiralama yerleri

Ordu Giresun Airport konumuna en yakın yerde ve havaalanı dışındaki araç kiralama noktalarındaki araba kiralama fırsatlarını kontrol etmeyi unutmayın. Otomobillerin fiyatları ve bulunabilirliği genellikle farklıdır. En iyi seçimi yaptığınızdan emin olun.

Şehir merkezi yakınlarında araç kiralama noktaları

En iyi VAN Ordu Giresun Airport araç kiralama tedarikçileri

Ordu Giresun Airport [OGU] VAN araba kiralama anlaşmasını en iyi şekilde yapmak için, yalnızca kiralık aracın modeline ve fiyatına değil, aynı zamanda bu anlaşmayı sağlayan araç kiralama acentesine de dikkat edin. Ordu Giresun Airport Havaalanında VAN araç sunan araç kiralama acenteleri, farklı müşterilerimizden farklı araç kiralama koşullarına ve puanlama ortalamalarına sahiptir.

Ordu Giresun Airport bulunan VAN araba kiralama tekliflerinin en geniş çeşitliliği BUDGET EMEA FRANCHISE tarafından sağlanmaktadır.

BUDGET EMEA Franchise

BUDGET 50 reviews

7.6 / 10

Sıkça sorulan sorular - VAN Ordu Giresun Airport araba kiralama

Ordu Giresun Airport konumunda VAN araç kiralama rezervasyonu nasıl yapılır?

Arama formunda gerekli teslim alma konumunu ve teslim etme adresini yazmaya başlayın ve açılır listeden en uygun olanları seçin. Kiralama için gerekli tarih ve saati seçin. Arama sonuçları sayfasında, tercih ettiğiniz kiralık araç sınıfına göre tüm araç kiralama fırsatlarını filtreleyebilir ve sıralayabilirsiniz.

OGU Havaalanında en ucuz VAN araba kiralama hangisidir?

Ordu Giresun Airport en ucuz VAN arabası budget'dan Renault Clio aracıdır. Günlük fiyatı $79.56 civarındadır.

Ordu Giresun Airport içindeki VAN otomobil için ne kadar yakıt harcayacağım?

Ordu Giresun Airport VAN kiralık araba alırken nelere ihtiyacım var?

Genellikle, şunları sunmak yeterlidir:

  • Tam ehliyet. İngiltere ehliyeti sahipleri aynı zamanda fotoğraflı kimlik de sunmak zorundadır. Ehliyetiniz Roma alfabesinde değilse (yani Arapça, Yunanca, Kiril veya Çince ise), yerel ehliyetinizle birlikte uluslararası bir sürüş izni getirmeniz gerekir.
  • Geçerli fotoğraflı kimlik (pasaport veya ulusal kimlik).
  • Asıl sürücü adına geçerli bir kredi kartı. Kiralama masasında bir araç kiralama depozitosu için ön provizyon alınması gerekir.

Ordu Giresun Airport VAN aracını kiralamak için kaç yaşında olmalıyım?

Ordu Giresun Airport VAN aracını kiralamak için genellikle 25 ile 70 yaş arasında olmanız gerekir. Ordu Giresun Airport araç kiralama şirketlerinin yaş sınırlamaları önemli ölçüde farklılık gösteriyor.

Bu yaş sınırlamalarının dışında kalırsanız, ek bir genç sürücü ek ücreti veya üst düzey sürücü ücreti ödemeniz veya ek sigorta satın almanız koşuluyla araç kiralamanıza izin verecek araç kiralama sağlayıcılarını her zaman bulabilirsiniz.

VAN arabasını tek yönlü kiralamak mümkün müdür?

Evet, bazı satıcılar Ordu Giresun Airport bu şekilde VAN araç kiralama hizmeti sağlıyor. Bir sağlayıcı seçerken dikkatli olun. Tek yönlü kiralamalar arıyorsanız, bazı kısıtlamaların ve ek ödemelerin geçerli olabileceği konusunda hazırlıklı olun. Tek yönlü kiralamanın gerçek kullanılabilirliğinden ve maliyetinden emin olmak için şirketle iletişim kurmayı unutmayın.

iOS ve Android için 14CARS.com araç kiralama uygulaması

Size en yakın araç kiralama şirketlerini bulur, fiyatları ve fırsatları karşılaştırır ve seveceğiniz bir arabayı kiralar. Hızlı ve kolay!