900'ün üzerinde araç kiralama tedarikçilerden ucuz fiyatlar

Samsun - Havaalani bulunan HERTZ kiralık arabalar [SZF]

Samsun - Havaalani havaalanında mevcut büyük HERTZ araba kiralama fırsatlarını incelemek için çekinmeyin. Şu anda mevcutlar arasından en çok tercih edilenleri seçmek için SZF havaalanında bu tekliflere göz atın.

Kompakt

Fiat Linea ya da benzer araçlar

ESSENCE
M
5
5
3
Fiat Linea ya da benzer araçlar

şuradan:

$25.18 /güny

Kompakt

Mercedes A Class ya da benzer araçlar

ALAMO
A
5
5
3
Mercedes A Class ya da benzer araçlar

şuradan:

$91.30 /güny

Ekonomi

Ford Fiesta ya da benzer araçlar

ESSENCE
M
5
3
2
Ford Fiesta ya da benzer araçlar

şuradan:

$25.18 /güny

Ekonomi

Volkswagen Polo ya da benzer araçlar

ALAMO
A
4
5
2
Volkswagen Polo ya da benzer araçlar

şuradan:

$49.59 /güny

Mini

Fiat Panda

PANDORA CAR HIRE
M
4
3
2
Fiat Panda

şuradan:

$30.17 /güny

Mini

Citroen C1 ya da benzer araçlar

ALAMO
M
4
3
2
Citroen C1 ya da benzer araçlar

şuradan:

$32.80 /güny

Standart

Citroen C-Elysee

PANDORA CAR HIRE
M
5
4
4
Citroen C-Elysee

şuradan:

$33.98 /güny

Standart

Peugeot 508 ya da benzer araçlar

ESSENCE
A
5
4
4
Peugeot 508 ya da benzer araçlar

şuradan:

$144.48 /güny

JIP

Jeep Renegade ya da benzer araçlar

ESSENCE
A
5
5
2
Jeep Renegade ya da benzer araçlar

şuradan:

$49.62 /güny

JIP

Kia Sportage ya da benzer araçlar

PANDORA CAR HIRE
A
5
5
3
Kia Sportage ya da benzer araçlar

şuradan:

$79.82 /güny

Van

Dacia Lodgy

PANDORA CAR HIRE
M
6
4
2
Dacia Lodgy

şuradan:

$63.99 /güny

Lüks

Mercedes C Class ya da benzer araçlar

ALAMO
A
5
4
5
Mercedes C Class ya da benzer araçlar

şuradan:

$102.65 /güny

9 kişilik

Ford Custom

PANDORA CAR HIRE
M
9
5
4
Ford  Custom

şuradan:

$123.67 /güny

9 kişilik

Peugeot Traveller ya da benzer araçlar

PANDORA CAR HIRE
A
9
5
4
Peugeot Traveller ya da benzer araçlar

şuradan:

$132.70 /güny

Samsun - Havaalani HERTZ hakkında bilgi

Aşağıdaki tabloda, HERTZ'un teslim yeri, iade adresi, telefon numarası, çalışma saatleri, yakıt politikası, teslim türü ve HERTZ'un Samsun - Havaalani sağladığı bonuslar hakkında [SZF] bilgiler bulabilirsiniz.

Hertz Car Hire

Şirket ismi:

Hertz Car Hire

Adres:

Cinarlik Mah. Eyup Sultan Cad., Samsun, 55500

Telefon:

03628448646

Samsun - Havaalani en iyi araba kiralama şirketleri [SZF]

HERTZ'a alternatif olarak, Samsun - Havaalani [SZF] çalışan diğer yerel ve uluslararası araç kiralama acenteleri var. Bunların arasından, dünyaca ünlü otomobil tedarikçilerinden özel indirim ve kuponları kontrol ettiğinizden emin olun ve sizin için en iyi seçeneği seçin.

Essence Car Rental

Essence 6 reviews

8 / 10

Enterprise Franchise

Enterprise 73 reviews

7.5 / 10

Avis Europe Franchise

Avis 116 reviews

7.3 / 10

BUDGET EMEA Franchise

BUDGET 214 reviews

7.2 / 10

ALAMO

ALAMO 87 reviews

6.7 / 10

EUROPCAR Franchise

EUROPCAR 18 reviews

5.2 / 10

Samsun - Havaalani [SZF] Havaalanından bir sonraki seyahatiniz için küçük bir arabaya ihtiyacınız varsa, ve firmasından araç kiralama fırsatlarına daha yakından bakmalısınız. Samsun - Havaalani en büyük EKONOMI ve araç kiralama sınıfı araçlarını sağlıyorlar.

Samsun - Havaalani havaalanında ve tarafından çok sayıda orta ölçekli otomobil kiralama hizmeti sağlandı. STANDART ve TAM BOY araç kiralama sınıfları için en uygun fiyatlı aracı bulmak istiyorsanız bu tedarikçileri takip edin.

HERTZ Samsun - Havaalani Araba Kiralama Filosuna Genel Bakış

Samsun - Havaalani HERTZ SZF, farklı araç kiralama sınıflarından çok çeşitli otomobiller sunar: Compact, Economy, Mini, Standard, Suv, Van, Luxury, 9-seater,.

HERTZ Samsun - Havaalani için Ekonomi arabası kiralamaya karar verdiyseniz Ford Fiesta ya da benzer araçlar, ve Volkswagen Polo ya da benzer araçlar ,veya bir araç sınıfı geliştirmesi almaya hazır olun.

Bir Kompakt araç kiralamaya karar verenleriniz için Fiat Linea ya da benzer araçlar, ve Mercedes A Class ya da benzer araçlar ,Veya araç sınıfı güncellemesi alabilirsiniz.

HERTZ Samsun - Havaalanin “veya benzeri” işareti olan bir Standart sınıf araba rezervasyonu yaptığınızda Citroen C-Elysee, ve Peugeot 508 ya da benzer araçlar .

HERTZ Samsun - Havaalani konumundan JİP araç kiralama sınıfına bir araba rezerve ettiğinizde, aşağıdaki araçlardan birini alacaksınız: Jeep Renegade ya da benzer araçlar, ve Kia Sportage ya da benzer araçlar .

HERTZ Samsun - Havaalani tarafından sağlanan Premium araba kiralama sınıfı şu araba modellerinden oluşur: ve Mercedes C Class ya da benzer araçlar .

Hangi araç sınıfında rezervasyon yaptıysanız, rezervasyon yaptırdığınız araç sınıfında uygun araç yoksa, her zaman ücretsiz olarak araç sınıfı yükseltme hakkı kazanabilirsiniz.

Amacınıza Göre HERTZ Samsun - Havaalani Aracınızı Seçin

  • Kendi ailenizle birlikte bir yolculuğa çıkıyorsanız, farklı araç kiralama sınıflarındaki araçlara dikkat etmelisiniz. Bir veya iki çocuğu olan küçük aileler ve az miktarda bagaj için, Ekonomi veya Kompakt otomobil sınıfları size uygun olabilir. Daha fazla bagajla seyahat ediyorsanız, JİP veya Tam Boy araba kiralama sınıflarına dönmelisiniz. Daha fazla yolcu olan bir seyahat için 7 kişilik, 9 kişilik ve belki 12 kişilik arama yapmanız gerekir.
  • Samsun - Havaalani içindeki HERTZ'dan sevdiklerinizle seyahat etmek için bir araba bulmaya çalışıyorsanız, Mini, Ekonomi, Cabrio ve hatta Lüks araç kiralama sınıfları araçlarını dikkate almalısınız.
  • Samsun - Havaalani içindeki iş seyahatleri için, HERTZ'dan en uygun araçlar, Tam Boyut, Lüks ve Egzotik araç kiralama sınıflarıdır, Ayrıca, Samsun - Havaalani içindeki HERTZ'dan düğünler, doğum günleri ve diğer kutlama türleri gibi özel günler için uygun bir araç bulabilirsiniz. Herhangi bir parti için bir araca ihtiyacınız varsa, Samsun - Havaalaniki HERTZ konumundan Lüks ve Egzotik araç kiralama sınıflarını göz önünde bulundurun.
  • Genç sürücüler için HERTZ, ayrıca bazı araç kiralama olanaklarına sahiptir. Samsun - Havaalani HERTZ'dan Mini, Ekonomi ve Cabrio araç kiralama sınıflarına bakın ve bunları not edin.

Sıkça sorulan sorular - HERTZ Samsun - Havaalani araba kiralıyor

Samsun - Havaalani konumunda HERTZ'dan araba kiralamak nasıl yapılır?

Gerekli araç alış ve dönüş konumunu girin ve arama formundaki kira, tarih ve saati seçin. Arama sonuçlarını aldıktan sonra, tercih ettiğiniz satıcıya göre filtreleyebilirsiniz.

SZF Havaalanında HERTZ konumundan en ucuz araba kiralama hangisi?

HERTZ'dan Samsun - Havaalaniki en ucuz araba Fiat Linea ya da benzer araçlar. Geçerli ilgili fiyat günlük olarak $25.18'dır.

Samsun - Havaalani yakınındaki benzin fiyatı nedir?

SZF Havaalanı yakınındaki benzin fiyatları $4.14 ile $5.07 arasında değişmektedir.

HERTZ araba kiralama rezervasyonumu Samsun - Havaalani bir banka kartıyla ödeyebilir miyim?

Evet, online rezervasyona ödeme yapmak için bir banka kartı kullanabilirsiniz. Ancak, araç pikap alımı sırasında, araç kiralama mevduatını kapsayacak şekilde ana sürücü adına verilen bir kredi kartı gerekir.

Benim dışımda başka biri kiralık Arabamı kullanabilir mi?

Çevrimiçi rezervasyon sırasında ek sürücü seçeneğini belirlerseniz bu mümkün olacaktır. Çoğu zaman bu, araç kiralama masasında ücretlendirilen ekstra ücretli bir seçenektir.

Rezervasyon sırasında belirli bir araba kiralama modeli rezerve edebilir miyim?

Evet, belirli araba modellerini içeren teklifler, arama sonuçları sayfasında "Garantili Otomobil Modeli" işareti ile işaretlenmiştir.

HERTZ, Samsun - Havaalaniki [SZF] çocuklar için araba koltuğu kiralama seçeneği sunuyor mu?

Evet, çevrimiçi rezervasyonunuz sırasında çocuk koltuğu rezervasyonu yaptırabilir ve HERTZ araba kiralama masasında ödeme yapabilirsiniz.

Samsun - Havaalani adresinden araç kiralama için ek sigorta almalı mıyım?

Bu nedenle, tam sigorta teminatı almayacaksanız, teminatınızı güvence altına almak için sigorta almanız önerilir. Satıcınıza, aracın ödemesi için gereken yeterli miktarda fonu olan bir kredi kartı sağlamanız gerekecektir. Ancak herhangi bir para çekme meydana gelirse, sigorta şirketi masrafları karşılayacaktır.

Bu tür bir sigortayı, online araç kiralama rezervasyonu sırasında web sitemizden satın alabilirsiniz.

14CARS.com iOS ve Android araç kiralama uygulamaları

Size en yakın araç kiralama şirketlerini bulur, fiyatları ve fırsatları karşılaştırır ve seveceğiniz bir arabayı kiralar. Hızlı ve kolay!