900'ün üzerinde araç kiralama tedarikçilerden ucuz fiyatlar

Sivas Havaalanı bulunan ESSENCE kiralık arabalar [Airport_Code]

Sivas Havaalanı havaalanında mevcut büyük ESSENCE araba kiralama fırsatlarını incelemek için çekinmeyin. Şu anda mevcutlar arasından en çok tercih edilenleri seçmek için Airport_Code havaalanında bu tekliflere göz atın.

Ekonomi

Ford Fiesta

essence
M
5
3
2
Ford Fiesta

şuradan:

$28.06 /güny

Kompakt

Fiat Linea

essence
M
5
5
3
Fiat Linea

şuradan:

$29.41 /güny

Standart

Renault Fluence

essence
M
5
5
5
Renault Fluence

şuradan:

$41.78 /güny

Ekonomi

Renault Clio

enterprise
M
5
4
2
Renault Clio

şuradan:

$29.97 /güny

Ekonomi

Hyundai i20

circular
A
5
3
2
Hyundai i20

şuradan:

$64.75 /güny

Kompakt

Ford Focus

enterprise
M
5
3
3
Ford Focus

şuradan:

$38.53 /güny

Kompakt

Citroen C4 Cactus

circular
A
5
5
3
Citroen C4 Cactus

şuradan:

$106.56 /güny

Standart

Toyota Corolla

enterprise
A
5
4
4
Toyota Corolla

şuradan:

$46.76 /güny

Standart

Honda Civic

circular
A
5
4
4
Honda Civic

şuradan:

$110.74 /güny

Lüks

Mercedes E Class

sixt
A
5
4
5
Mercedes E Class

şuradan:

$99.74 /güny

Lüks

Audi A6

sixt
A
5
4
5
Audi A6

şuradan:

$103.91 /güny

Van

Renault Trafic

europcar
M
6
4
2
Renault Trafic

şuradan:

$116.89 /güny

7 kişilik

Hyundai H1

europcar
M
7
5
4
Hyundai H1

şuradan:

$130.37 /güny

Sivas Havaalanı ESSENCE hakkında bilgi

Aşağıdaki tabloda, ESSENCE'un teslim yeri, iade adresi, telefon numarası, çalışma saatleri, yakıt politikası, teslim türü ve ESSENCE'un Sivas Havaalanı sağladığı bonuslar hakkında [VAS] bilgiler bulabilirsiniz.

Essence Car Rental

Şirket ismi:

Essence Car Rental

Adres:

SIVAS NURI DEMIRAG AIRPORT, PASSENGER EXIT GATE (MEET & GREET SERVICE), SIVAS

Yakıt politikası

Çeyrek depoyla teslim alma ve teslim etme

Teslim alış türü

Karşılanma hizmeti

Ekstralar

  • - Havalimanı ücreti
  • - Yol yardımı
  • - Sınırsız kilometre

VAS Havaalanı yakınındaki ESSENCE konumları

Seyahatinizi daha iyi planlamak için, lütfen Sivas Havaalanı yakınındaki mevcut tüm araç kiralama konumlarının bulunduğu aşağıdaki haritaya gidin. Tüm simgeler, gidiş ve dönüş konumuna karşılık gelir: Havaalanı, tren istasyonu, liman ve şehir merkezi konumları.

Şehir merkezi yakınlarında araç kiralama noktaları

Sivas Havaalanı en iyi araba kiralama şirketleri [VAS]

ESSENCE'a alternatif olarak, Sivas Havaalanı [VAS] çalışan diğer yerel ve uluslararası araç kiralama acenteleri var. Bunların arasından, dünyaca ünlü otomobil tedarikçilerinden özel indirim ve kuponları kontrol ettiğinizden emin olun ve sizin için en iyi seçeneği seçin.

SIXT Franchise

SIXT 6 reviews

7.6 / 10

EUROPCAR Franchise

EUROPCAR 14 reviews

7.1 / 10

Circular Car Hire

Circular 112 reviews

5.4 / 10

Sivas Havaalanı [VAS] Havaalanından bir sonraki seyahatiniz için küçük bir arabaya ihtiyacınız varsa, ENTERPRISE ve CIRCULAR firmasından araç kiralama fırsatlarına daha yakından bakmalısınız. Sivas Havaalanı en büyük EKONOMI ve araç kiralama sınıfı araçlarını sağlıyorlar.

Sivas Havaalanı havaalanında ENTERPRISE ve CIRCULAR tarafından çok sayıda orta ölçekli otomobil kiralama hizmeti sağlandı. STANDART ve TAM BOY araç kiralama sınıfları için en uygun fiyatlı aracı bulmak istiyorsanız bu tedarikçileri takip edin.

Sivas Havaalanı büyük bir araba arıyorsanız, EUROPCAR'deki fırsatları göz önünde bulundurmalısınız. Çok sayıda 7 KIşILIK, VAN kiralama hizmetleri sunarlar.

Sivas Havaalanı içinde lüks bir araç kullanmak isteyenler için teklifleri SIXT'den incelemelisiniz. Sivas Havaalanı her zevkinize hitap edebilecek kadar LüKS, otomobillerini sunuyorlar.

ESSENCE Sivas Havaalanı Araba Kiralama Filosuna Genel Bakış

Sivas Havaalanı ESSENCE VAS, farklı araç kiralama sınıflarından çok çeşitli otomobiller sunar: Economy, Compact, Standard, Luxury, Van, 7-seater,.

ESSENCE Sivas Havaalanı için Ekonomi arabası kiralamaya karar verdiyseniz Ford Fiesta, Renault Clio, ve Hyundai i20 ,veya bir araç sınıfı geliştirmesi almaya hazır olun.

Bir Kompakt araç kiralamaya karar verenleriniz için Fiat Linea, Ford Focus, ve Citroen C4 Cactus ,Veya araç sınıfı güncellemesi alabilirsiniz.

ESSENCE Sivas Havaalanın “veya benzeri” işareti olan bir Standart sınıf araba rezervasyonu yaptığınızda Renault Fluence, Toyota Corolla, ve Honda Civic .

ESSENCE Sivas Havaalanı tarafından sağlanan Premium araba kiralama sınıfı şu araba modellerinden oluşur: Mercedes E Class, ve Audi A6 .

Bir grup insanla seyahat ediyorsanız ve ESSENCE Sivas Havaalanın 7 koltuklu bir taşıyıcı araca ihtiyacınız varsa ve Hyundai H1 .

Hangi araç sınıfında rezervasyon yaptıysanız, rezervasyon yaptırdığınız araç sınıfında uygun araç yoksa, her zaman ücretsiz olarak araç sınıfı yükseltme hakkı kazanabilirsiniz.

Amacınıza Göre ESSENCE Sivas Havaalanı Aracınızı Seçin

  • Kendi ailenizle birlikte bir yolculuğa çıkıyorsanız, farklı araç kiralama sınıflarındaki araçlara dikkat etmelisiniz. Bir veya iki çocuğu olan küçük aileler ve az miktarda bagaj için, Ekonomi veya Kompakt otomobil sınıfları size uygun olabilir. Daha fazla bagajla seyahat ediyorsanız, JİP veya Tam Boy araba kiralama sınıflarına dönmelisiniz. Daha fazla yolcu olan bir seyahat için 7 kişilik, 9 kişilik ve belki 12 kişilik arama yapmanız gerekir.
  • Sivas Havaalanı içindeki ESSENCE'dan sevdiklerinizle seyahat etmek için bir araba bulmaya çalışıyorsanız, Mini, Ekonomi, Cabrio ve hatta Lüks araç kiralama sınıfları araçlarını dikkate almalısınız.
  • Sivas Havaalanı içindeki iş seyahatleri için, ESSENCE'dan en uygun araçlar, Tam Boyut, Lüks ve Egzotik araç kiralama sınıflarıdır, Ayrıca, Sivas Havaalanı içindeki ESSENCE'dan düğünler, doğum günleri ve diğer kutlama türleri gibi özel günler için uygun bir araç bulabilirsiniz. Herhangi bir parti için bir araca ihtiyacınız varsa, Sivas Havaalanıki ESSENCE konumundan Lüks ve Egzotik araç kiralama sınıflarını göz önünde bulundurun.
  • Genç sürücüler için ESSENCE, ayrıca bazı araç kiralama olanaklarına sahiptir. Sivas Havaalanı ESSENCE'dan Mini, Ekonomi ve Cabrio araç kiralama sınıflarına bakın ve bunları not edin.

Sıkça sorulan sorular - ESSENCE Sivas Havaalanı araba kiralıyor

Sivas Havaalanı konumunda ESSENCE'dan araba kiralamak nasıl yapılır?

Gerekli araç alış ve dönüş konumunu girin ve arama formundaki kira, tarih ve saati seçin. Arama sonuçlarını aldıktan sonra, tercih ettiğiniz satıcıya göre filtreleyebilirsiniz.

VAS Havaalanında ESSENCE konumundan en ucuz araba kiralama hangisi?

ESSENCE'dan Sivas Havaalanıki en ucuz araba Ford Fiesta. Geçerli ilgili fiyat günlük olarak $28.06'dır.

Sivas Havaalanı [VAS]'daki en popüler ESSENCE kiralık araba hangisi?

ESSENCE'dan gelen Sivas Havaalanıki en popüler kiralık araba şu anda . Bu araç için en düşük fiyat günde $29.41.

Sivas Havaalanı [VAS] ESSENCE'dan en çok rezervasyon yapılan araba sınıfı hangisidir?

VAS Havaalanında ESSENCE ülkesinden en sık rezervasyonu yapılan araba sınıfı . ESSENCE'dan en ucuz araç . Fiyatı gün başına $29.41 ile başlar.

Sivas Havaalanı yakınındaki benzin fiyatı nedir?

VAS Havaalanı yakınındaki benzin fiyatları $4.04 ile $5.17 arasında değişmektedir.

ESSENCE araba kiralama rezervasyonumu Sivas Havaalanı bir banka kartıyla ödeyebilir miyim?

Evet, online rezervasyona ödeme yapmak için bir banka kartı kullanabilirsiniz. Ancak, araç pikap alımı sırasında, araç kiralama mevduatını kapsayacak şekilde ana sürücü adına verilen bir kredi kartı gerekir.

Benim dışımda başka biri kiralık Arabamı kullanabilir mi?

Çevrimiçi rezervasyon sırasında ek sürücü seçeneğini belirlerseniz bu mümkün olacaktır. Çoğu zaman bu, araç kiralama masasında ücretlendirilen ekstra ücretli bir seçenektir.

Rezervasyon sırasında belirli bir araba kiralama modeli rezerve edebilir miyim?

Evet, belirli araba modellerini içeren teklifler, arama sonuçları sayfasında "Garantili Otomobil Modeli" işareti ile işaretlenmiştir.

ESSENCE, Sivas Havaalanıki [VAS] çocuklar için araba koltuğu kiralama seçeneği sunuyor mu?

Evet, çevrimiçi rezervasyonunuz sırasında çocuk koltuğu rezervasyonu yaptırabilir ve ESSENCE araba kiralama masasında ödeme yapabilirsiniz.

Sivas Havaalanı adresinden araç kiralama için ek sigorta almalı mıyım?

Bu nedenle, tam sigorta teminatı almayacaksanız, teminatınızı güvence altına almak için sigorta almanız önerilir. Satıcınıza, aracın ödemesi için gereken yeterli miktarda fonu olan bir kredi kartı sağlamanız gerekecektir. Ancak herhangi bir para çekme meydana gelirse, sigorta şirketi masrafları karşılayacaktır.

Bu tür bir sigortayı, online araç kiralama rezervasyonu sırasında web sitemizden satın alabilirsiniz.

iOS ve Android için 14CARS.com araç kiralama uygulaması

Size en yakın araç kiralama şirketlerini bulur, fiyatları ve fırsatları karşılaştırır ve seveceğiniz bir arabayı kiralar. Hızlı ve kolay!