900'ün üzerinde araç kiralama tedarikçilerden ucuz fiyatlar

Dubai - Intl Airport - Dxb- Terminal 3 bulunan INTERNATIONAL kiralık arabalar [Airport_Code]

Dubai - Intl Airport - Dxb- Terminal 3 havaalanında mevcut büyük INTERNATIONAL araba kiralama fırsatlarını incelemek için çekinmeyin. Şu anda mevcutlar arasından en çok tercih edilenleri seçmek için Airport_Code havaalanında bu tekliflere göz atın.

Mini

Nissan Micra

dollar
A
4
5
2
Nissan Micra

şuradan:

$7.25 /güny

Mini

Honda Brio

autorent
A
4
5
2
Honda Brio

şuradan:

$16.82 /güny

Ekonomi

Mitsubishi Lancer

dollar
M
5
5
2
Mitsubishi Lancer

şuradan:

$8.01 /güny

Ekonomi

Honda City

hertz
A
5
5
2
Honda City

şuradan:

$28.75 /güny

Kompakt

Nissan Tiida

dollar
A
5
3
3
Nissan Tiida

şuradan:

$9.41 /güny

Kompakt

Volkswagen Beetle

dollar
A
4
2
2
Volkswagen Beetle

şuradan:

$25.78 /güny

Standart

Toyota Corolla

dollar
A
5
4
4
Toyota Corolla

şuradan:

$10.72 /güny

Standart

Audi A3

max
A
5
3
4
Audi A3

şuradan:

$64.89 /güny

Tam boy

Chevrolet Lumina

alamo
A
5
4
5
Chevrolet Lumina

şuradan:

$23.74 /güny

Tam boy

Mercedes E Class

sixt
A
5
4
5
Mercedes E Class

şuradan:

$82.74 /güny

JIP

Dacia Duster

thrifty
A
5
5
3
Dacia Duster

şuradan:

$25.43 /güny

JIP

Audi Q7

white and black
A
7
5
5
Audi Q7

şuradan:

$156.55 /güny

7 kişilik

Toyota Previa

avis
A
7
5
1
Toyota Previa

şuradan:

$34.99 /güny

7 kişilik

Mercedes Viano

sixt
A
7
5
1
Mercedes Viano

şuradan:

$78.55 /güny

Lüks

BMW 5 Series

dollar
A
5
4
5
BMW 5 Series

şuradan:

$48.64 /güny

Lüks

Mercedes S500

max
A
5
4
5
Mercedes S500

şuradan:

$470.27 /güny

Convertible

Mercedes SLK Convertible

sixt
A
2
2
2
Mercedes SLK Convertible

şuradan:

$110.41 /güny

9 kişilik

Mercedes Vito

white and black
M
9
5
4
Mercedes Vito

şuradan:

$156.55 /güny

Egzotik

Maserati Quattroporte

white and black
A
4
4
3
Maserati Quattroporte

şuradan:

$172.20 /güny

Dubai - Intl Airport - Dxb- Terminal 3 INTERNATIONAL hakkında bilgi

Aşağıdaki tabloda, INTERNATIONAL'un teslim yeri, iade adresi, telefon numarası, çalışma saatleri, yakıt politikası, teslim türü ve INTERNATIONAL'un Dubai - Intl Airport - Dxb- Terminal 3 sağladığı bonuslar hakkında [DXB] bilgiler bulabilirsiniz.

International Supplier

Şirket ismi:

International Supplier

Adres:

Dubai International Airport, Delivery Service, Dubai, .

Telefon:

+971-4-2200777

Yakıt politikası

Tam yakıtla teslim alma ve teslim etme

Ekstralar

  • - Havalimanı ücreti
  • - Yol yardımı
  • - Sınırsız kilometre

DXB Havaalanı yakınındaki INTERNATIONAL konumları

Seyahatinizi daha iyi planlamak için, lütfen Dubai - Intl Airport - Dxb- Terminal 3 yakınındaki mevcut tüm araç kiralama konumlarının bulunduğu aşağıdaki haritaya gidin. Tüm simgeler, gidiş ve dönüş konumuna karşılık gelir: Havaalanı, tren istasyonu, liman ve şehir merkezi konumları.

Havalimanları yakınlarında araç kiralama noktaları

Şehir merkezi yakınlarında araç kiralama noktaları

INTERNATIONAL Dubai - Intl Airport - Dxb- Terminal 3 Araba Kiralama Filosuna Genel Bakış

Dubai - Intl Airport - Dxb- Terminal 3 INTERNATIONAL DXB, farklı araç kiralama sınıflarından çok çeşitli otomobiller sunar: Mini, Economy, Compact, Standard, Fullsize, Suv, 7-seater, Luxury, Convertible, 9-seater, Exotic,.

INTERNATIONAL Dubai - Intl Airport - Dxb- Terminal 3 için Ekonomi arabası kiralamaya karar verdiyseniz Mitsubishi Lancer, ve Honda City ,veya bir araç sınıfı geliştirmesi almaya hazır olun.

Bir Kompakt araç kiralamaya karar verenleriniz için Nissan Tiida, ve Volkswagen Beetle ,Veya araç sınıfı güncellemesi alabilirsiniz.

INTERNATIONAL Dubai - Intl Airport - Dxb- Terminal 3n “veya benzeri” işareti olan bir Standart sınıf araba rezervasyonu yaptığınızda Toyota Corolla, ve Audi A3 .

INTERNATIONAL Dubai - Intl Airport - Dxb- Terminal 3 Full Size araba kiralama sınıfı, aşağıdaki araba kiralama modellerini içerir: Chevrolet Lumina, ve Mercedes E Class .

INTERNATIONAL Dubai - Intl Airport - Dxb- Terminal 3 konumundan JİP araç kiralama sınıfına bir araba rezerve ettiğinizde, aşağıdaki araçlardan birini alacaksınız: Dacia Duster, ve Audi Q7 .

INTERNATIONAL Dubai - Intl Airport - Dxb- Terminal 3 tarafından sağlanan Premium araba kiralama sınıfı şu araba modellerinden oluşur: BMW 5 Series, ve Mercedes S500 .

Bir grup insanla seyahat ediyorsanız ve INTERNATIONAL Dubai - Intl Airport - Dxb- Terminal 3n 7 koltuklu bir taşıyıcı araca ihtiyacınız varsa Toyota Previa, ve Mercedes Viano .

INTERNATIONAL Dubai - Intl Airport - Dxb- Terminal 3 içinden Cabrio araba kiralama sınıfını seçtikten sonra, mevcut araba modelleri ve Mercedes SLK Convertible .

Hangi araç sınıfında rezervasyon yaptıysanız, rezervasyon yaptırdığınız araç sınıfında uygun araç yoksa, her zaman ücretsiz olarak araç sınıfı yükseltme hakkı kazanabilirsiniz.

Amacınıza Göre INTERNATIONAL Dubai - Intl Airport - Dxb- Terminal 3 Aracınızı Seçin

  • Kendi ailenizle birlikte bir yolculuğa çıkıyorsanız, farklı araç kiralama sınıflarındaki araçlara dikkat etmelisiniz. Bir veya iki çocuğu olan küçük aileler ve az miktarda bagaj için, Ekonomi veya Kompakt otomobil sınıfları size uygun olabilir. Daha fazla bagajla seyahat ediyorsanız, JİP veya Tam Boy araba kiralama sınıflarına dönmelisiniz. Daha fazla yolcu olan bir seyahat için 7 kişilik, 9 kişilik ve belki 12 kişilik arama yapmanız gerekir.
  • Dubai - Intl Airport - Dxb- Terminal 3 içindeki INTERNATIONAL'dan sevdiklerinizle seyahat etmek için bir araba bulmaya çalışıyorsanız, Mini, Ekonomi, Cabrio ve hatta Lüks araç kiralama sınıfları araçlarını dikkate almalısınız.
  • Dubai - Intl Airport - Dxb- Terminal 3 içindeki iş seyahatleri için, INTERNATIONAL'dan en uygun araçlar, Tam Boyut, Lüks ve Egzotik araç kiralama sınıflarıdır, Ayrıca, Dubai - Intl Airport - Dxb- Terminal 3 içindeki INTERNATIONAL'dan düğünler, doğum günleri ve diğer kutlama türleri gibi özel günler için uygun bir araç bulabilirsiniz. Herhangi bir parti için bir araca ihtiyacınız varsa, Dubai - Intl Airport - Dxb- Terminal 3ki INTERNATIONAL konumundan Lüks ve Egzotik araç kiralama sınıflarını göz önünde bulundurun.
  • Genç sürücüler için INTERNATIONAL, ayrıca bazı araç kiralama olanaklarına sahiptir. Dubai - Intl Airport - Dxb- Terminal 3 INTERNATIONAL'dan Mini, Ekonomi ve Cabrio araç kiralama sınıflarına bakın ve bunları not edin.

Sıkça sorulan sorular - INTERNATIONAL Dubai - Intl Airport - Dxb- Terminal 3 araba kiralıyor

Dubai - Intl Airport - Dxb- Terminal 3 konumunda INTERNATIONAL'dan araba kiralamak nasıl yapılır?

Gerekli araç alış ve dönüş konumunu girin ve arama formundaki kira, tarih ve saati seçin. Arama sonuçlarını aldıktan sonra, tercih ettiğiniz satıcıya göre filtreleyebilirsiniz.

DXB Havaalanında INTERNATIONAL konumundan en ucuz araba kiralama hangisi?

INTERNATIONAL'dan Dubai - Intl Airport - Dxb- Terminal 3ki en ucuz araba Nissan Micra. Geçerli ilgili fiyat günlük olarak $7.25'dır.

Dubai - Intl Airport - Dxb- Terminal 3 yakınındaki benzin fiyatı nedir?

DXB Havaalanı yakınındaki benzin fiyatları $1.36 ile $2.58 arasında değişmektedir.

INTERNATIONAL araba kiralama rezervasyonumu Dubai - Intl Airport - Dxb- Terminal 3 bir banka kartıyla ödeyebilir miyim?

Evet, online rezervasyona ödeme yapmak için bir banka kartı kullanabilirsiniz. Ancak, araç pikap alımı sırasında, araç kiralama mevduatını kapsayacak şekilde ana sürücü adına verilen bir kredi kartı gerekir.

Benim dışımda başka biri kiralık Arabamı kullanabilir mi?

Çevrimiçi rezervasyon sırasında ek sürücü seçeneğini belirlerseniz bu mümkün olacaktır. Çoğu zaman bu, araç kiralama masasında ücretlendirilen ekstra ücretli bir seçenektir.

Rezervasyon sırasında belirli bir araba kiralama modeli rezerve edebilir miyim?

Evet, belirli araba modellerini içeren teklifler, arama sonuçları sayfasında "Garantili Otomobil Modeli" işareti ile işaretlenmiştir.

INTERNATIONAL, Dubai - Intl Airport - Dxb- Terminal 3ki [DXB] çocuklar için araba koltuğu kiralama seçeneği sunuyor mu?

Evet, çevrimiçi rezervasyonunuz sırasında çocuk koltuğu rezervasyonu yaptırabilir ve INTERNATIONAL araba kiralama masasında ödeme yapabilirsiniz.

Dubai - Intl Airport - Dxb- Terminal 3 adresinden araç kiralama için ek sigorta almalı mıyım?

Bu nedenle, tam sigorta teminatı almayacaksanız, teminatınızı güvence altına almak için sigorta almanız önerilir. Satıcınıza, aracın ödemesi için gereken yeterli miktarda fonu olan bir kredi kartı sağlamanız gerekecektir. Ancak herhangi bir para çekme meydana gelirse, sigorta şirketi masrafları karşılayacaktır.

Bu tür bir sigortayı, online araç kiralama rezervasyonu sırasında web sitemizden satın alabilirsiniz.

iOS ve Android için 14CARS.com araç kiralama uygulaması

Size en yakın araç kiralama şirketlerini bulur, fiyatları ve fırsatları karşılaştırır ve seveceğiniz bir arabayı kiralar. Hızlı ve kolay!