900'ün üzerinde araç kiralama tedarikçilerden ucuz fiyatlar

Birmingham - Havaalanı bulunan EUROPCAR-PRESTIGE kiralık arabalar [Airport_Code]

Birmingham - Havaalanı havaalanında mevcut büyük EUROPCAR-PRESTIGE araba kiralama fırsatlarını incelemek için çekinmeyin. Şu anda mevcutlar arasından en çok tercih edilenleri seçmek için Airport_Code havaalanında bu tekliflere göz atın.

Mini

Fiat 500

easirent
M
4
3
2
Fiat 500

şuradan:

$15.02 /güny

Mini

Chevrolet Spark

national
M
4
3
1
Chevrolet Spark

şuradan:

$45.86 /güny

Kompakt

Ford Focus

easirent
M
5
5
3
Ford Focus

şuradan:

$16.54 /güny

Kompakt

Opel Astra

enterprise
M
5
5
3
Opel Astra

şuradan:

$45.29 /güny

Ekonomi

Hyundai i20

easirent
M
5
5
2
Hyundai i20

şuradan:

$16.54 /güny

Ekonomi

Mini Cooper

sixt
A
4
3
2
Mini Cooper

şuradan:

$47.86 /güny

JIP

Renault Captur

sixt
M
5
5
3
Renault Captur

şuradan:

$25.59 /güny

JIP

Range Rover Sport

sixt
A
5
5
6
Range Rover Sport

şuradan:

$115.20 /güny

Standart

Opel Insignia

easirent
M
5
4
4
Opel Insignia

şuradan:

$28.67 /güny

Standart

Skoda Karoq

sixt
A
5
4
4
Skoda Karoq

şuradan:

$67.55 /güny

Estate

Volkswagen Golf Estate

sixt
M
5
5
4
Volkswagen Golf Estate

şuradan:

$43.71 /güny

Estate

Mercedes E Class Estate

sixt
A
5
5
6
Mercedes E Class Estate

şuradan:

$84.08 /güny

7 kişilik

Volkswagen Touran

easirent
M
7
5
1
Volkswagen Touran

şuradan:

$48.39 /güny

7 kişilik

Peugeot 5008

budget
A
7
5
1
Peugeot 5008

şuradan:

$97.52 /güny

Tam boy

Mercedes C Class

enterprise
A
5
4
4
Mercedes C Class

şuradan:

$60.85 /güny

Lüks

Mercedes E Class

enterprise
A
5
4
4
Mercedes E Class

şuradan:

$79.11 /güny

9 kişilik

Ford Transit Passengervan

enterprise
M
9
5
4
Ford Transit Passengervan

şuradan:

$86.66 /güny

Birmingham - Havaalanı EUROPCAR-PRESTIGE hakkında bilgi

Aşağıdaki tabloda, EUROPCAR-PRESTIGE'un teslim yeri, iade adresi, telefon numarası, çalışma saatleri, yakıt politikası, teslim türü ve EUROPCAR-PRESTIGE'un Birmingham - Havaalanı sağladığı bonuslar hakkında [BHX] bilgiler bulabilirsiniz.

Europcar

Şirket ismi:

Europcar

Adres:

Telefon:

BHX Havaalanı yakınındaki EUROPCAR-PRESTIGE konumları

Seyahatinizi daha iyi planlamak için, lütfen Birmingham - Havaalanı yakınındaki mevcut tüm araç kiralama konumlarının bulunduğu aşağıdaki haritaya gidin. Tüm simgeler, gidiş ve dönüş konumuna karşılık gelir: Havaalanı, tren istasyonu, liman ve şehir merkezi konumları.

Şehir merkezi yakınlarında araç kiralama noktaları

Birmingham - Havaalanı en iyi araba kiralama şirketleri [BHX]

EUROPCAR-PRESTIGE'a alternatif olarak, Birmingham - Havaalanı [BHX] çalışan diğer yerel ve uluslararası araç kiralama acenteleri var. Bunların arasından, dünyaca ünlü otomobil tedarikçilerinden özel indirim ve kuponları kontrol ettiğinizden emin olun ve sizin için en iyi seçeneği seçin.

Enterprise Corporate

Enterprise 8 reviews

9.1 / 10

Alamo EHI

Alamo 22 reviews

8.9 / 10

EUROPCAR Corporate

EUROPCAR 10 reviews

8.9 / 10

Firefly Corporate

Firefly 18 reviews

8.7 / 10

National

National 15 reviews

8.6 / 10

Avis Europe Corporate

Avis 117 reviews

8 / 10

BUDGET EMEA Corporate

BUDGET 23 reviews

8 / 10

SIXT Corporate

SIXT 23 reviews

8 / 10

Hertz Corporate

Hertz 18 reviews

7.9 / 10

FLIZZR Corporate

FLIZZR 10 reviews

5.7 / 10

InterRent Corporate

InterRent 22 reviews

5.7 / 10

Easirent

Easirent 35 reviews

3.9 / 10

Birmingham - Havaalanı [BHX] Havaalanından bir sonraki seyahatiniz için küçük bir arabaya ihtiyacınız varsa, EASIRENT ve NATIONAL firmasından araç kiralama fırsatlarına daha yakından bakmalısınız. Birmingham - Havaalanı en büyük EKONOMI ve araç kiralama sınıfı araçlarını sağlıyorlar.

Birmingham - Havaalanı havaalanında EASIRENT ve SIXT tarafından çok sayıda orta ölçekli otomobil kiralama hizmeti sağlandı. STANDART ve TAM BOY araç kiralama sınıfları için en uygun fiyatlı aracı bulmak istiyorsanız bu tedarikçileri takip edin.

Birmingham - Havaalanı [BHX] içindeki en iyi SUV araç kiralama anlaşmasını bulmak için, SIXT'ten SUV'lara bakın. Bu sağlayıcı Birmingham - Havaalanı en büyük JIP otomobil koleksiyonunu sunuyor.

Birmingham - Havaalanı içinde lüks bir araç kullanmak isteyenler için teklifleri ENTERPRISE'den incelemelisiniz. Birmingham - Havaalanı her zevkinize hitap edebilecek kadar LüKS, EGZOTIK ve CONVERTIBLE otomobillerini sunuyorlar.

EUROPCAR-PRESTIGE Birmingham - Havaalanı Araba Kiralama Filosuna Genel Bakış

Birmingham - Havaalanı EUROPCAR-PRESTIGE BHX, farklı araç kiralama sınıflarından çok çeşitli otomobiller sunar: Mini, Compact, Economy, Suv, Standard, Estate, 7-seater, Fullsize, Luxury, 9-seater,.

EUROPCAR-PRESTIGE Birmingham - Havaalanı için Ekonomi arabası kiralamaya karar verdiyseniz Hyundai i20, ve Mini Cooper ,veya bir araç sınıfı geliştirmesi almaya hazır olun.

Bir Kompakt araç kiralamaya karar verenleriniz için Ford Focus, ve Opel Astra ,Veya araç sınıfı güncellemesi alabilirsiniz.

EUROPCAR-PRESTIGE Birmingham - Havaalanın “veya benzeri” işareti olan bir Standart sınıf araba rezervasyonu yaptığınızda Opel Insignia, ve Skoda Karoq .

EUROPCAR-PRESTIGE Birmingham - Havaalanı Full Size araba kiralama sınıfı, aşağıdaki araba kiralama modellerini içerir: ve Mercedes C Class .

EUROPCAR-PRESTIGE Birmingham - Havaalanı konumundan JİP araç kiralama sınıfına bir araba rezerve ettiğinizde, aşağıdaki araçlardan birini alacaksınız: Renault Captur, ve Range Rover Sport .

EUROPCAR-PRESTIGE Birmingham - Havaalanı tarafından sağlanan Premium araba kiralama sınıfı şu araba modellerinden oluşur: ve Mercedes E Class .

Bir grup insanla seyahat ediyorsanız ve EUROPCAR-PRESTIGE Birmingham - Havaalanın 7 koltuklu bir taşıyıcı araca ihtiyacınız varsa Volkswagen Touran, ve Peugeot 5008 .

Hangi araç sınıfında rezervasyon yaptıysanız, rezervasyon yaptırdığınız araç sınıfında uygun araç yoksa, her zaman ücretsiz olarak araç sınıfı yükseltme hakkı kazanabilirsiniz.

Amacınıza Göre EUROPCAR-PRESTIGE Birmingham - Havaalanı Aracınızı Seçin

  • Kendi ailenizle birlikte bir yolculuğa çıkıyorsanız, farklı araç kiralama sınıflarındaki araçlara dikkat etmelisiniz. Bir veya iki çocuğu olan küçük aileler ve az miktarda bagaj için, Ekonomi veya Kompakt otomobil sınıfları size uygun olabilir. Daha fazla bagajla seyahat ediyorsanız, JİP veya Tam Boy araba kiralama sınıflarına dönmelisiniz. Daha fazla yolcu olan bir seyahat için 7 kişilik, 9 kişilik ve belki 12 kişilik arama yapmanız gerekir.
  • Birmingham - Havaalanı içindeki EUROPCAR-PRESTIGE'dan sevdiklerinizle seyahat etmek için bir araba bulmaya çalışıyorsanız, Mini, Ekonomi, Cabrio ve hatta Lüks araç kiralama sınıfları araçlarını dikkate almalısınız.
  • Birmingham - Havaalanı içindeki iş seyahatleri için, EUROPCAR-PRESTIGE'dan en uygun araçlar, Tam Boyut, Lüks ve Egzotik araç kiralama sınıflarıdır, Ayrıca, Birmingham - Havaalanı içindeki EUROPCAR-PRESTIGE'dan düğünler, doğum günleri ve diğer kutlama türleri gibi özel günler için uygun bir araç bulabilirsiniz. Herhangi bir parti için bir araca ihtiyacınız varsa, Birmingham - Havaalanıki EUROPCAR-PRESTIGE konumundan Lüks ve Egzotik araç kiralama sınıflarını göz önünde bulundurun.
  • Genç sürücüler için EUROPCAR-PRESTIGE, ayrıca bazı araç kiralama olanaklarına sahiptir. Birmingham - Havaalanı EUROPCAR-PRESTIGE'dan Mini, Ekonomi ve Cabrio araç kiralama sınıflarına bakın ve bunları not edin.

Sıkça sorulan sorular - EUROPCAR-PRESTIGE Birmingham - Havaalanı araba kiralıyor

Birmingham - Havaalanı konumunda EUROPCAR-PRESTIGE'dan araba kiralamak nasıl yapılır?

Gerekli araç alış ve dönüş konumunu girin ve arama formundaki kira, tarih ve saati seçin. Arama sonuçlarını aldıktan sonra, tercih ettiğiniz satıcıya göre filtreleyebilirsiniz.

BHX Havaalanında EUROPCAR-PRESTIGE konumundan en ucuz araba kiralama hangisi?

EUROPCAR-PRESTIGE'dan Birmingham - Havaalanıki en ucuz araba Fiat 500. Geçerli ilgili fiyat günlük olarak $15.02'dır.

Birmingham - Havaalanı yakınındaki benzin fiyatı nedir?

BHX Havaalanı yakınındaki benzin fiyatları $5.95 ile $6.50 arasında değişmektedir.

EUROPCAR-PRESTIGE araba kiralama rezervasyonumu Birmingham - Havaalanı bir banka kartıyla ödeyebilir miyim?

Evet, online rezervasyona ödeme yapmak için bir banka kartı kullanabilirsiniz. Ancak, araç pikap alımı sırasında, araç kiralama mevduatını kapsayacak şekilde ana sürücü adına verilen bir kredi kartı gerekir.

Benim dışımda başka biri kiralık Arabamı kullanabilir mi?

Çevrimiçi rezervasyon sırasında ek sürücü seçeneğini belirlerseniz bu mümkün olacaktır. Çoğu zaman bu, araç kiralama masasında ücretlendirilen ekstra ücretli bir seçenektir.

Rezervasyon sırasında belirli bir araba kiralama modeli rezerve edebilir miyim?

Evet, belirli araba modellerini içeren teklifler, arama sonuçları sayfasında "Garantili Otomobil Modeli" işareti ile işaretlenmiştir.

EUROPCAR-PRESTIGE, Birmingham - Havaalanıki [BHX] çocuklar için araba koltuğu kiralama seçeneği sunuyor mu?

Evet, çevrimiçi rezervasyonunuz sırasında çocuk koltuğu rezervasyonu yaptırabilir ve EUROPCAR-PRESTIGE araba kiralama masasında ödeme yapabilirsiniz.

Birmingham - Havaalanı adresinden araç kiralama için ek sigorta almalı mıyım?

Bu nedenle, tam sigorta teminatı almayacaksanız, teminatınızı güvence altına almak için sigorta almanız önerilir. Satıcınıza, aracın ödemesi için gereken yeterli miktarda fonu olan bir kredi kartı sağlamanız gerekecektir. Ancak herhangi bir para çekme meydana gelirse, sigorta şirketi masrafları karşılayacaktır.

Bu tür bir sigortayı, online araç kiralama rezervasyonu sırasında web sitemizden satın alabilirsiniz.

iOS ve Android için 14CARS.com araç kiralama uygulaması

Size en yakın araç kiralama şirketlerini bulur, fiyatları ve fırsatları karşılaştırır ve seveceğiniz bir arabayı kiralar. Hızlı ve kolay!