900'ün üzerinde araç kiralama tedarikçilerden ucuz fiyatlar

Durham - Havaalanı - Tees Valley bulunan AVIS kiralık arabalar [Airport_Code]

Durham - Havaalanı - Tees Valley havaalanında mevcut büyük AVIS araba kiralama fırsatlarını incelemek için çekinmeyin. Şu anda mevcutlar arasından en çok tercih edilenleri seçmek için Airport_Code havaalanında bu tekliflere göz atın.

Mini

Fiat 500

europcar
M
4
3
2
Fiat 500

şuradan:

$35.49 /güny

Ekonomi

Opel Corsa

europcar
M
5
3
2
Opel Corsa

şuradan:

$35.74 /güny

Kompakt

Fiat Tipo

europcar
M
5
3
3
Fiat Tipo

şuradan:

$38.10 /güny

Kompakt

Ford Focus

europcar
A
5
3
3
Ford Focus

şuradan:

$44.61 /güny

Standart

Skoda Octavia

europcar
M
5
5
4
Skoda Octavia

şuradan:

$38.39 /güny

Standart

Toyota Avensis

europcar
A
5
4
4
Toyota Avensis

şuradan:

$52.90 /güny

JIP

Nissan Qashqai

europcar
M
5
5
4
Nissan Qashqai

şuradan:

$40.55 /güny

Estate

Ford Focus Estate

europcar
M
5
5
4
Ford Focus Estate

şuradan:

$57.63 /güny

Estate

Mercedes C Class Estate

europcar
A
5
5
5
Mercedes C Class Estate

şuradan:

$134.16 /güny

7 kişilik

Opel Zafira

europcar
M
7
5
1
Opel Zafira

şuradan:

$78.95 /güny

Durham - Havaalanı - Tees Valley AVIS hakkında bilgi

Aşağıdaki tabloda, AVIS'un teslim yeri, iade adresi, telefon numarası, çalışma saatleri, yakıt politikası, teslim türü ve AVIS'un Durham - Havaalanı - Tees Valley sağladığı bonuslar hakkında [MME] bilgiler bulabilirsiniz.

AVIS Car Rental

Şirket ismi:

AVIS Car Rental

Adres:

Terminal Building, Darlington, DL2 1NB

Telefon:

(44) 03445446009

MME Havaalanı yakınındaki AVIS konumları

Seyahatinizi daha iyi planlamak için, lütfen Durham - Havaalanı - Tees Valley yakınındaki mevcut tüm araç kiralama konumlarının bulunduğu aşağıdaki haritaya gidin. Tüm simgeler, gidiş ve dönüş konumuna karşılık gelir: Havaalanı, tren istasyonu, liman ve şehir merkezi konumları.

Şehir merkezi yakınlarında araç kiralama noktaları

Durham - Havaalanı - Tees Valley en iyi araba kiralama şirketleri [MME]

AVIS'a alternatif olarak, Durham - Havaalanı - Tees Valley [MME] çalışan diğer yerel ve uluslararası araç kiralama acenteleri var. Bunların arasından, dünyaca ünlü otomobil tedarikçilerinden özel indirim ve kuponları kontrol ettiğinizden emin olun ve sizin için en iyi seçeneği seçin.

BUDGET EMEA Corporate

BUDGET 372 reviews

8 / 10

Hertz Corporate

Hertz 686 reviews

8 / 10

EUROPCAR Corporate

EUROPCAR 252 reviews

7.6 / 10

Durham - Havaalanı - Tees Valley [MME] Havaalanından bir sonraki seyahatiniz için küçük bir arabaya ihtiyacınız varsa, EUROPCAR firmasından araç kiralama fırsatlarına daha yakından bakmalısınız. Durham - Havaalanı - Tees Valley en büyük EKONOMI ve araç kiralama sınıfı araçlarını sağlıyorlar.

Durham - Havaalanı - Tees Valley havaalanında EUROPCAR tarafından çok sayıda orta ölçekli otomobil kiralama hizmeti sağlandı. STANDART ve TAM BOY araç kiralama sınıfları için en uygun fiyatlı aracı bulmak istiyorsanız bu tedarikçileri takip edin.

Durham - Havaalanı - Tees Valley [MME] içindeki en iyi SUV araç kiralama anlaşmasını bulmak için, EUROPCAR'ten SUV'lara bakın. Bu sağlayıcı Durham - Havaalanı - Tees Valley en büyük JIP otomobil koleksiyonunu sunuyor.

AVIS Durham - Havaalanı - Tees Valley Araba Kiralama Filosuna Genel Bakış

Durham - Havaalanı - Tees Valley AVIS MME, farklı araç kiralama sınıflarından çok çeşitli otomobiller sunar: Mini, Economy, Compact, Standard, Suv, Estate, 7-seater,.

AVIS Durham - Havaalanı - Tees Valley için Ekonomi arabası kiralamaya karar verdiyseniz ve Opel Corsa ,veya bir araç sınıfı geliştirmesi almaya hazır olun.

Bir Kompakt araç kiralamaya karar verenleriniz için Fiat Tipo, ve Ford Focus ,Veya araç sınıfı güncellemesi alabilirsiniz.

AVIS Durham - Havaalanı - Tees Valleyn “veya benzeri” işareti olan bir Standart sınıf araba rezervasyonu yaptığınızda Skoda Octavia, ve Toyota Avensis .

AVIS Durham - Havaalanı - Tees Valley konumundan JİP araç kiralama sınıfına bir araba rezerve ettiğinizde, aşağıdaki araçlardan birini alacaksınız: ve Nissan Qashqai .

Bir grup insanla seyahat ediyorsanız ve AVIS Durham - Havaalanı - Tees Valleyn 7 koltuklu bir taşıyıcı araca ihtiyacınız varsa ve Opel Zafira .

Hangi araç sınıfında rezervasyon yaptıysanız, rezervasyon yaptırdığınız araç sınıfında uygun araç yoksa, her zaman ücretsiz olarak araç sınıfı yükseltme hakkı kazanabilirsiniz.

Amacınıza Göre AVIS Durham - Havaalanı - Tees Valley Aracınızı Seçin

  • Kendi ailenizle birlikte bir yolculuğa çıkıyorsanız, farklı araç kiralama sınıflarındaki araçlara dikkat etmelisiniz. Bir veya iki çocuğu olan küçük aileler ve az miktarda bagaj için, Ekonomi veya Kompakt otomobil sınıfları size uygun olabilir. Daha fazla bagajla seyahat ediyorsanız, JİP veya Tam Boy araba kiralama sınıflarına dönmelisiniz. Daha fazla yolcu olan bir seyahat için 7 kişilik, 9 kişilik ve belki 12 kişilik arama yapmanız gerekir.
  • Durham - Havaalanı - Tees Valley içindeki AVIS'dan sevdiklerinizle seyahat etmek için bir araba bulmaya çalışıyorsanız, Mini, Ekonomi, Cabrio ve hatta Lüks araç kiralama sınıfları araçlarını dikkate almalısınız.
  • Durham - Havaalanı - Tees Valley içindeki iş seyahatleri için, AVIS'dan en uygun araçlar, Tam Boyut, Lüks ve Egzotik araç kiralama sınıflarıdır, Ayrıca, Durham - Havaalanı - Tees Valley içindeki AVIS'dan düğünler, doğum günleri ve diğer kutlama türleri gibi özel günler için uygun bir araç bulabilirsiniz. Herhangi bir parti için bir araca ihtiyacınız varsa, Durham - Havaalanı - Tees Valleyki AVIS konumundan Lüks ve Egzotik araç kiralama sınıflarını göz önünde bulundurun.
  • Genç sürücüler için AVIS, ayrıca bazı araç kiralama olanaklarına sahiptir. Durham - Havaalanı - Tees Valley AVIS'dan Mini, Ekonomi ve Cabrio araç kiralama sınıflarına bakın ve bunları not edin.

Sıkça sorulan sorular - AVIS Durham - Havaalanı - Tees Valley araba kiralıyor

Durham - Havaalanı - Tees Valley konumunda AVIS'dan araba kiralamak nasıl yapılır?

Gerekli araç alış ve dönüş konumunu girin ve arama formundaki kira, tarih ve saati seçin. Arama sonuçlarını aldıktan sonra, tercih ettiğiniz satıcıya göre filtreleyebilirsiniz.

MME Havaalanında AVIS konumundan en ucuz araba kiralama hangisi?

AVIS'dan Durham - Havaalanı - Tees Valleyki en ucuz araba Fiat 500. Geçerli ilgili fiyat günlük olarak $35.49'dır.

Durham - Havaalanı - Tees Valley yakınındaki benzin fiyatı nedir?

MME Havaalanı yakınındaki benzin fiyatları $5.42 ile $6.22 arasında değişmektedir.

AVIS araba kiralama rezervasyonumu Durham - Havaalanı - Tees Valley bir banka kartıyla ödeyebilir miyim?

Evet, online rezervasyona ödeme yapmak için bir banka kartı kullanabilirsiniz. Ancak, araç pikap alımı sırasında, araç kiralama mevduatını kapsayacak şekilde ana sürücü adına verilen bir kredi kartı gerekir.

Benim dışımda başka biri kiralık Arabamı kullanabilir mi?

Çevrimiçi rezervasyon sırasında ek sürücü seçeneğini belirlerseniz bu mümkün olacaktır. Çoğu zaman bu, araç kiralama masasında ücretlendirilen ekstra ücretli bir seçenektir.

Rezervasyon sırasında belirli bir araba kiralama modeli rezerve edebilir miyim?

Evet, belirli araba modellerini içeren teklifler, arama sonuçları sayfasında "Garantili Otomobil Modeli" işareti ile işaretlenmiştir.

AVIS, Durham - Havaalanı - Tees Valleyki [MME] çocuklar için araba koltuğu kiralama seçeneği sunuyor mu?

Evet, çevrimiçi rezervasyonunuz sırasında çocuk koltuğu rezervasyonu yaptırabilir ve AVIS araba kiralama masasında ödeme yapabilirsiniz.

Durham - Havaalanı - Tees Valley adresinden araç kiralama için ek sigorta almalı mıyım?

Bu nedenle, tam sigorta teminatı almayacaksanız, teminatınızı güvence altına almak için sigorta almanız önerilir. Satıcınıza, aracın ödemesi için gereken yeterli miktarda fonu olan bir kredi kartı sağlamanız gerekecektir. Ancak herhangi bir para çekme meydana gelirse, sigorta şirketi masrafları karşılayacaktır.

Bu tür bir sigortayı, online araç kiralama rezervasyonu sırasında web sitemizden satın alabilirsiniz.

iOS ve Android için 14CARS.com araç kiralama uygulaması

Size en yakın araç kiralama şirketlerini bulur, fiyatları ve fırsatları karşılaştırır ve seveceğiniz bir arabayı kiralar. Hızlı ve kolay!