900'ün üzerinde araç kiralama tedarikçilerden ucuz fiyatlar

Jersey - Havaalanı bulunan VAN kiralık araba [JER]

VAN Jersey - Havaalanı araç kiralama fırsatlarımızı inceleyin ve en uygun teklifi seçin. JER Havaalanında bulunan VAN araç kiralama firmalarını, fiyatlarını ve tedarikçilerini öğrenin.

Ekonomi

Skoda Fabia

europcar
M
5
5
2
Skoda Fabia

şuradan:

$65.66 /güny

Standart

Opel Crossland X

europcar
M
5
5
4
Opel Crossland X

şuradan:

$105.31 /güny

Jersey - Havaalanı [JER], Birleşik Krallık VAN kiralık araç sınıfları hakkında bilgi

Vanlar, insan taşıyıcıları olarak da bilinen büyük 10-12 kişilik binek araçlardır. Bu geniş arabalar genellikle büyük aileleri veya geniş insan gruplarını taşımak için seçilir. Vanlar da böyle bir gereklilik meydana gelmesi durumunda eşya taşımak için de ideal araçlardır. Örneğin, başka bir taşıma seçeneği yoksa ev taşırken bir kiralık minibüs iyi bir çözüm olabilir.

Bu arabalar, diğer kiralık sınıflardan gelen arabalarla elde edilemeyen aşırı miktarda alana ihtiyaç duyan insanlar için bir öncelik olmalıdır.

VAN JER Havaalanı araç kiralama

Jersey - Havaalanı VAN sınıfı, aşağıdaki araba kiralama modelleri ile sunulmaktadır:, veya benzer VAN kiralık araçlar.

Jersey - Havaalanı yakınlarındaki VAN araba kiralama yerleri

Jersey - Havaalanı konumuna en yakın yerde ve havaalanı dışındaki araç kiralama noktalarındaki araba kiralama fırsatlarını kontrol etmeyi unutmayın. Otomobillerin fiyatları ve bulunabilirliği genellikle farklıdır. En iyi seçimi yaptığınızdan emin olun.

Havalimanları yakınlarında araç kiralama noktaları

En iyi VAN Jersey - Havaalanı araç kiralama tedarikçileri

Jersey - Havaalanı [JER] VAN araba kiralama anlaşmasını en iyi şekilde yapmak için, yalnızca kiralık aracın modeline ve fiyatına değil, aynı zamanda bu anlaşmayı sağlayan araç kiralama acentesine de dikkat edin. Jersey - Havaalanı Havaalanında VAN araç sunan araç kiralama acenteleri, farklı müşterilerimizden farklı araç kiralama koşullarına ve puanlama ortalamalarına sahiptir.

Jersey - Havaalanı bulunan VAN araba kiralama tekliflerinin en geniş çeşitliliği BUDGET EMEA CORPORATE tarafından sağlanmaktadır.

BUDGET EMEA Corporate

BUDGET 18 reviews

8.9 / 10

Sıkça sorulan sorular - VAN Jersey - Havaalanı araba kiralama

Jersey - Havaalanı konumunda VAN araç kiralama rezervasyonu nasıl yapılır?

Arama formunda gerekli teslim alma konumunu ve teslim etme adresini yazmaya başlayın ve açılır listeden en uygun olanları seçin. Kiralama için gerekli tarih ve saati seçin. Arama sonuçları sayfasında, tercih ettiğiniz kiralık araç sınıfına göre tüm araç kiralama fırsatlarını filtreleyebilir ve sıralayabilirsiniz.

JER Havaalanında en ucuz VAN araba kiralama hangisidir?

Jersey - Havaalanı en ucuz VAN arabası europcar'dan Skoda Fabia aracıdır. Günlük fiyatı $65.66 civarındadır.

Jersey - Havaalanı içindeki VAN otomobil için ne kadar yakıt harcayacağım?

Jersey - Havaalanı VAN kiralık araba alırken nelere ihtiyacım var?

Genellikle, şunları sunmak yeterlidir:

  • Tam ehliyet. İngiltere ehliyeti sahipleri aynı zamanda fotoğraflı kimlik de sunmak zorundadır. Ehliyetiniz Roma alfabesinde değilse (yani Arapça, Yunanca, Kiril veya Çince ise), yerel ehliyetinizle birlikte uluslararası bir sürüş izni getirmeniz gerekir.
  • Geçerli fotoğraflı kimlik (pasaport veya ulusal kimlik).
  • Asıl sürücü adına geçerli bir kredi kartı. Kiralama masasında bir araç kiralama depozitosu için ön provizyon alınması gerekir.

Jersey - Havaalanı VAN aracını kiralamak için kaç yaşında olmalıyım?

Jersey - Havaalanı VAN aracını kiralamak için genellikle 25 ile 70 yaş arasında olmanız gerekir. Jersey - Havaalanı araç kiralama şirketlerinin yaş sınırlamaları önemli ölçüde farklılık gösteriyor.

Bu yaş sınırlamalarının dışında kalırsanız, ek bir genç sürücü ek ücreti veya üst düzey sürücü ücreti ödemeniz veya ek sigorta satın almanız koşuluyla araç kiralamanıza izin verecek araç kiralama sağlayıcılarını her zaman bulabilirsiniz.

VAN arabasını tek yönlü kiralamak mümkün müdür?

Evet, bazı satıcılar Jersey - Havaalanı bu şekilde VAN araç kiralama hizmeti sağlıyor. Bir sağlayıcı seçerken dikkatli olun. Tek yönlü kiralamalar arıyorsanız, bazı kısıtlamaların ve ek ödemelerin geçerli olabileceği konusunda hazırlıklı olun. Tek yönlü kiralamanın gerçek kullanılabilirliğinden ve maliyetinden emin olmak için şirketle iletişim kurmayı unutmayın.

iOS ve Android için 14CARS.com araç kiralama uygulaması

Size en yakın araç kiralama şirketlerini bulur, fiyatları ve fırsatları karşılaştırır ve seveceğiniz bir arabayı kiralar. Hızlı ve kolay!