900'ün üzerinde araç kiralama tedarikçilerden ucuz fiyatlar

Londra - City Havaalanı bulunan GREEN-MOTION kiralık arabalar [Airport_Code]

Londra - City Havaalanı havaalanında mevcut büyük GREEN-MOTION araba kiralama fırsatlarını incelemek için çekinmeyin. Şu anda mevcutlar arasından en çok tercih edilenleri seçmek için Airport_Code havaalanında bu tekliflere göz atın.

Mini

Fiat 500

keddy by europcar
M
4
3
2
Fiat 500

şuradan:

$48.38 /güny

Ekonomi

Opel Corsa

keddy by europcar
M
5
3
2
Opel Corsa

şuradan:

$51.91 /güny

Ekonomi

Peugeot 208

budget
M
4
3
2
Peugeot 208

şuradan:

$91.56 /güny

Kompakt

Opel Astra

keddy by europcar
M
5
5
3
Opel Astra

şuradan:

$53.42 /güny

Kompakt

Citroen C4

budget
A
5
5
3
Citroen C4

şuradan:

$103.79 /güny

Standart

Skoda Octavia

keddy by europcar
M
5
5
4
Skoda Octavia

şuradan:

$78.77 /güny

Standart

Peugeot 3008

budget
M
5
5
4
Peugeot 3008

şuradan:

$149.64 /güny

Estate

Ford Focus Estate

europcar
M
5
5
4
Ford Focus Estate

şuradan:

$86.15 /güny

Estate

Kia Ceed Estate

hertz
M
5
5
4
Kia Ceed Estate

şuradan:

$292.01 /güny

JIP

Nissan Qashqai

keddy by europcar
M
5
5
4
Nissan Qashqai

şuradan:

$94.35 /güny

7 kişilik

Citroen C4 Grand Picasso

avis
M
7
5
1
Citroen C4 Grand Picasso

şuradan:

$150.32 /güny

Tam boy

Mercedes C Class

budget
A
5
4
4
Mercedes C Class

şuradan:

$216.82 /güny

Londra - City Havaalanı GREEN-MOTION hakkında bilgi

Aşağıdaki tabloda, GREEN-MOTION'un teslim yeri, iade adresi, telefon numarası, çalışma saatleri, yakıt politikası, teslim türü ve GREEN-MOTION'un Londra - City Havaalanı sağladığı bonuslar hakkında [LCY] bilgiler bulabilirsiniz.

Green Motion Car Rental

Şirket ismi:

Green Motion Car Rental

Adres:

1012 Dockside Road, London Regatta Centre, London, E16 2QT

Teslim alış türü

Ücretsiz shuttle servisi

Ekstralar

  • - Ücretsiz ek sürücür
  • - Genç sürücü
  • - Yol yardımı
  • - Sınırsız kilometre tüm otomobiller için mevcut değildir.

LCY Havaalanı yakınındaki GREEN-MOTION konumları

Seyahatinizi daha iyi planlamak için, lütfen Londra - City Havaalanı yakınındaki mevcut tüm araç kiralama konumlarının bulunduğu aşağıdaki haritaya gidin. Tüm simgeler, gidiş ve dönüş konumuna karşılık gelir: Havaalanı, tren istasyonu, liman ve şehir merkezi konumları.

Havalimanları yakınlarında araç kiralama noktaları

Şehir merkezi yakınlarında araç kiralama noktaları

Londra - City Havaalanı en iyi araba kiralama şirketleri [LCY]

GREEN-MOTION'a alternatif olarak, Londra - City Havaalanı [LCY] çalışan diğer yerel ve uluslararası araç kiralama acenteleri var. Bunların arasından, dünyaca ünlü otomobil tedarikçilerinden özel indirim ve kuponları kontrol ettiğinizden emin olun ve sizin için en iyi seçeneği seçin.

Hertz Corporate

Hertz 758 reviews

8.3 / 10

EUROPCAR Corporate

EUROPCAR 295 reviews

7.7 / 10

BUDGET EMEA Corporate

BUDGET 6 reviews

7 / 10

Avis Europe Corporate

Avis 7 reviews

5.6 / 10

Londra - City Havaalanı [LCY] Havaalanından bir sonraki seyahatiniz için küçük bir arabaya ihtiyacınız varsa, ve BUDGET firmasından araç kiralama fırsatlarına daha yakından bakmalısınız. Londra - City Havaalanı en büyük EKONOMI ve araç kiralama sınıfı araçlarını sağlıyorlar.

Londra - City Havaalanı havaalanında ve BUDGET tarafından çok sayıda orta ölçekli otomobil kiralama hizmeti sağlandı. STANDART ve TAM BOY araç kiralama sınıfları için en uygun fiyatlı aracı bulmak istiyorsanız bu tedarikçileri takip edin.

GREEN-MOTION Londra - City Havaalanı Araba Kiralama Filosuna Genel Bakış

Londra - City Havaalanı GREEN-MOTION LCY, farklı araç kiralama sınıflarından çok çeşitli otomobiller sunar: Mini, Economy, Compact, Standard, Estate, Suv, 7-seater, Fullsize,.

GREEN-MOTION Londra - City Havaalanı için Ekonomi arabası kiralamaya karar verdiyseniz Opel Corsa, ve Peugeot 208 ,veya bir araç sınıfı geliştirmesi almaya hazır olun.

Bir Kompakt araç kiralamaya karar verenleriniz için Opel Astra, ve Citroen C4 ,Veya araç sınıfı güncellemesi alabilirsiniz.

GREEN-MOTION Londra - City Havaalanın “veya benzeri” işareti olan bir Standart sınıf araba rezervasyonu yaptığınızda Skoda Octavia, ve Peugeot 3008 .

GREEN-MOTION Londra - City Havaalanı Full Size araba kiralama sınıfı, aşağıdaki araba kiralama modellerini içerir: ve Mercedes C Class .

GREEN-MOTION Londra - City Havaalanı konumundan JİP araç kiralama sınıfına bir araba rezerve ettiğinizde, aşağıdaki araçlardan birini alacaksınız: ve Nissan Qashqai .

Bir grup insanla seyahat ediyorsanız ve GREEN-MOTION Londra - City Havaalanın 7 koltuklu bir taşıyıcı araca ihtiyacınız varsa ve Citroen C4 Grand Picasso .

Hangi araç sınıfında rezervasyon yaptıysanız, rezervasyon yaptırdığınız araç sınıfında uygun araç yoksa, her zaman ücretsiz olarak araç sınıfı yükseltme hakkı kazanabilirsiniz.

Amacınıza Göre GREEN-MOTION Londra - City Havaalanı Aracınızı Seçin

  • Kendi ailenizle birlikte bir yolculuğa çıkıyorsanız, farklı araç kiralama sınıflarındaki araçlara dikkat etmelisiniz. Bir veya iki çocuğu olan küçük aileler ve az miktarda bagaj için, Ekonomi veya Kompakt otomobil sınıfları size uygun olabilir. Daha fazla bagajla seyahat ediyorsanız, JİP veya Tam Boy araba kiralama sınıflarına dönmelisiniz. Daha fazla yolcu olan bir seyahat için 7 kişilik, 9 kişilik ve belki 12 kişilik arama yapmanız gerekir.
  • Londra - City Havaalanı içindeki GREEN-MOTION'dan sevdiklerinizle seyahat etmek için bir araba bulmaya çalışıyorsanız, Mini, Ekonomi, Cabrio ve hatta Lüks araç kiralama sınıfları araçlarını dikkate almalısınız.
  • Londra - City Havaalanı içindeki iş seyahatleri için, GREEN-MOTION'dan en uygun araçlar, Tam Boyut, Lüks ve Egzotik araç kiralama sınıflarıdır, Ayrıca, Londra - City Havaalanı içindeki GREEN-MOTION'dan düğünler, doğum günleri ve diğer kutlama türleri gibi özel günler için uygun bir araç bulabilirsiniz. Herhangi bir parti için bir araca ihtiyacınız varsa, Londra - City Havaalanıki GREEN-MOTION konumundan Lüks ve Egzotik araç kiralama sınıflarını göz önünde bulundurun.
  • Genç sürücüler için GREEN-MOTION, ayrıca bazı araç kiralama olanaklarına sahiptir. Londra - City Havaalanı GREEN-MOTION'dan Mini, Ekonomi ve Cabrio araç kiralama sınıflarına bakın ve bunları not edin.

Sıkça sorulan sorular - GREEN-MOTION Londra - City Havaalanı araba kiralıyor

Londra - City Havaalanı konumunda GREEN-MOTION'dan araba kiralamak nasıl yapılır?

Gerekli araç alış ve dönüş konumunu girin ve arama formundaki kira, tarih ve saati seçin. Arama sonuçlarını aldıktan sonra, tercih ettiğiniz satıcıya göre filtreleyebilirsiniz.

LCY Havaalanında GREEN-MOTION konumundan en ucuz araba kiralama hangisi?

GREEN-MOTION'dan Londra - City Havaalanıki en ucuz araba Fiat 500. Geçerli ilgili fiyat günlük olarak $48.38'dır.

Londra - City Havaalanı yakınındaki benzin fiyatı nedir?

LCY Havaalanı yakınındaki benzin fiyatları $5.03 ile $6.09 arasında değişmektedir.

GREEN-MOTION araba kiralama rezervasyonumu Londra - City Havaalanı bir banka kartıyla ödeyebilir miyim?

Evet, online rezervasyona ödeme yapmak için bir banka kartı kullanabilirsiniz. Ancak, araç pikap alımı sırasında, araç kiralama mevduatını kapsayacak şekilde ana sürücü adına verilen bir kredi kartı gerekir.

Benim dışımda başka biri kiralık Arabamı kullanabilir mi?

Çevrimiçi rezervasyon sırasında ek sürücü seçeneğini belirlerseniz bu mümkün olacaktır. Çoğu zaman bu, araç kiralama masasında ücretlendirilen ekstra ücretli bir seçenektir.

Rezervasyon sırasında belirli bir araba kiralama modeli rezerve edebilir miyim?

Evet, belirli araba modellerini içeren teklifler, arama sonuçları sayfasında "Garantili Otomobil Modeli" işareti ile işaretlenmiştir.

GREEN-MOTION, Londra - City Havaalanıki [LCY] çocuklar için araba koltuğu kiralama seçeneği sunuyor mu?

Evet, çevrimiçi rezervasyonunuz sırasında çocuk koltuğu rezervasyonu yaptırabilir ve GREEN-MOTION araba kiralama masasında ödeme yapabilirsiniz.

Londra - City Havaalanı adresinden araç kiralama için ek sigorta almalı mıyım?

Bu nedenle, tam sigorta teminatı almayacaksanız, teminatınızı güvence altına almak için sigorta almanız önerilir. Satıcınıza, aracın ödemesi için gereken yeterli miktarda fonu olan bir kredi kartı sağlamanız gerekecektir. Ancak herhangi bir para çekme meydana gelirse, sigorta şirketi masrafları karşılayacaktır.

Bu tür bir sigortayı, online araç kiralama rezervasyonu sırasında web sitemizden satın alabilirsiniz.

iOS ve Android için 14CARS.com araç kiralama uygulaması

Size en yakın araç kiralama şirketlerini bulur, fiyatları ve fırsatları karşılaştırır ve seveceğiniz bir arabayı kiralar. Hızlı ve kolay!