900'ün üzerinde araç kiralama tedarikçilerden ucuz fiyatlar

Newquay - Havaalanı - Cornwall bulunan AVIS kiralık arabalar [Airport_Code]

Newquay - Havaalanı - Cornwall havaalanında mevcut büyük AVIS araba kiralama fırsatlarını incelemek için çekinmeyin. Şu anda mevcutlar arasından en çok tercih edilenleri seçmek için Airport_Code havaalanında bu tekliflere göz atın.

Mini

Hyundai i10

avis
M
4
3
1
Hyundai i10

şuradan:

$43.99 /güny

Ekonomi

Ford Fiesta

avis
M
5
3
2
Ford Fiesta

şuradan:

$44.95 /güny

Kompakt

Kia Ceed

avis
M
5
3
3
Kia Ceed

şuradan:

$51.73 /güny

Kompakt

Volkswagen Golf

avis
M
5
5
3
Volkswagen Golf

şuradan:

$57.50 /güny

Standart

Citroen C4 Picasso

avis
M
5
5
4
Citroen C4 Picasso

şuradan:

$74.40 /güny

Tam boy

Mercedes C Class

avis
A
5
4
4
Mercedes C Class

şuradan:

$102.04 /güny

Estate

Volkswagen Passat Estate

avis
M
5
5
5
Volkswagen Passat Estate

şuradan:

$127.49 /güny

Lüks

Mercedes E Class

avis
A
5
4
4
Mercedes E Class

şuradan:

$159.89 /güny

Mini

Fiat 500

europcar
M
4
3
2
Fiat 500

şuradan:

$22.47 /güny

Ekonomi

Opel Corsa

europcar
M
5
3
2
Opel Corsa

şuradan:

$23.08 /güny

Ekonomi

Citroen C3 Aircross

budget
M
5
5
2
Citroen C3 Aircross

şuradan:

$51.73 /güny

Kompakt

Fiat 500L

europcar
M
5
3
3
Fiat 500L

şuradan:

$23.70 /güny

Kompakt

Peugeot 308

budget
M
5
5
3
Peugeot 308

şuradan:

$55.59 /güny

Estate

Opel Astra Estate

europcar
M
5
5
4
Opel Astra Estate

şuradan:

$30.77 /güny

Estate

Kia Ceed Estate

hertz
M
5
5
4
Kia Ceed Estate

şuradan:

$113.20 /güny

Standart

Opel Insignia

europcar
M
5
4
4
Opel Insignia

şuradan:

$34.54 /güny

Standart

Skoda Octavia

budget
A
5
4
4
Skoda Octavia

şuradan:

$97.36 /güny

7 kişilik

Volkswagen Sharan

europcar
M
7
5
2
Volkswagen Sharan

şuradan:

$58.80 /güny

Newquay - Havaalanı - Cornwall AVIS hakkında bilgi

Aşağıdaki tabloda, AVIS'un teslim yeri, iade adresi, telefon numarası, çalışma saatleri, yakıt politikası, teslim türü ve AVIS'un Newquay - Havaalanı - Cornwall sağladığı bonuslar hakkında [NQY] bilgiler bulabilirsiniz.

AVIS Car Rental

Şirket ismi:

AVIS Car Rental

Adres:

Saint Mawgan, Newquay, TR8 4RQ

Telefon:

(44) 03445446109

Yakıt politikası

Tam yakıtla teslim alma ve teslim etme

Teslim alış türü

Havalimanı terminalinden teslim alış

Ekstralar

  • - Havalimanı ücreti
  • - Yol yardımı
  • - Sınırsız kilometre

NQY Havaalanı yakınındaki AVIS konumları

Seyahatinizi daha iyi planlamak için, lütfen Newquay - Havaalanı - Cornwall yakınındaki mevcut tüm araç kiralama konumlarının bulunduğu aşağıdaki haritaya gidin. Tüm simgeler, gidiş ve dönüş konumuna karşılık gelir: Havaalanı, tren istasyonu, liman ve şehir merkezi konumları.

Şehir merkezi yakınlarında araç kiralama noktaları

Newquay - Havaalanı - Cornwall en iyi araba kiralama şirketleri [NQY]

AVIS'a alternatif olarak, Newquay - Havaalanı - Cornwall [NQY] çalışan diğer yerel ve uluslararası araç kiralama acenteleri var. Bunların arasından, dünyaca ünlü otomobil tedarikçilerinden özel indirim ve kuponları kontrol ettiğinizden emin olun ve sizin için en iyi seçeneği seçin.

BUDGET EMEA Corporate

BUDGET 376 reviews

7.9 / 10

EUROPCAR Corporate

EUROPCAR 9 reviews

7.8 / 10

Hertz Corporate

Hertz 7 reviews

7.3 / 10

Newquay - Havaalanı - Cornwall [NQY] Havaalanından bir sonraki seyahatiniz için küçük bir arabaya ihtiyacınız varsa, EUROPCAR ve BUDGET firmasından araç kiralama fırsatlarına daha yakından bakmalısınız. Newquay - Havaalanı - Cornwall en büyük EKONOMI ve araç kiralama sınıfı araçlarını sağlıyorlar.

Newquay - Havaalanı - Cornwall havaalanında EUROPCAR ve BUDGET tarafından çok sayıda orta ölçekli otomobil kiralama hizmeti sağlandı. STANDART ve TAM BOY araç kiralama sınıfları için en uygun fiyatlı aracı bulmak istiyorsanız bu tedarikçileri takip edin.

AVIS Newquay - Havaalanı - Cornwall Araba Kiralama Filosuna Genel Bakış

Newquay - Havaalanı - Cornwall AVIS NQY, farklı araç kiralama sınıflarından çok çeşitli otomobiller sunar: Mini, Economy, Compact, Standard, Fullsize, Estate, Luxury, 7-seater,.

AVIS Newquay - Havaalanı - Cornwall için Ekonomi arabası kiralamaya karar verdiyseniz Ford Fiesta, Opel Corsa, ve Citroen C3 Aircross ,veya bir araç sınıfı geliştirmesi almaya hazır olun.

Bir Kompakt araç kiralamaya karar verenleriniz için Kia Ceed, Volkswagen Golf, Fiat 500L, ve Peugeot 308 ,Veya araç sınıfı güncellemesi alabilirsiniz.

AVIS Newquay - Havaalanı - Cornwalln “veya benzeri” işareti olan bir Standart sınıf araba rezervasyonu yaptığınızda Citroen C4 Picasso, Opel Insignia, ve Skoda Octavia .

AVIS Newquay - Havaalanı - Cornwall Full Size araba kiralama sınıfı, aşağıdaki araba kiralama modellerini içerir: ve Mercedes C Class .

AVIS Newquay - Havaalanı - Cornwall tarafından sağlanan Premium araba kiralama sınıfı şu araba modellerinden oluşur: ve Mercedes E Class .

Bir grup insanla seyahat ediyorsanız ve AVIS Newquay - Havaalanı - Cornwalln 7 koltuklu bir taşıyıcı araca ihtiyacınız varsa ve Volkswagen Sharan .

Hangi araç sınıfında rezervasyon yaptıysanız, rezervasyon yaptırdığınız araç sınıfında uygun araç yoksa, her zaman ücretsiz olarak araç sınıfı yükseltme hakkı kazanabilirsiniz.

Amacınıza Göre AVIS Newquay - Havaalanı - Cornwall Aracınızı Seçin

  • Kendi ailenizle birlikte bir yolculuğa çıkıyorsanız, farklı araç kiralama sınıflarındaki araçlara dikkat etmelisiniz. Bir veya iki çocuğu olan küçük aileler ve az miktarda bagaj için, Ekonomi veya Kompakt otomobil sınıfları size uygun olabilir. Daha fazla bagajla seyahat ediyorsanız, JİP veya Tam Boy araba kiralama sınıflarına dönmelisiniz. Daha fazla yolcu olan bir seyahat için 7 kişilik, 9 kişilik ve belki 12 kişilik arama yapmanız gerekir.
  • Newquay - Havaalanı - Cornwall içindeki AVIS'dan sevdiklerinizle seyahat etmek için bir araba bulmaya çalışıyorsanız, Mini, Ekonomi, Cabrio ve hatta Lüks araç kiralama sınıfları araçlarını dikkate almalısınız.
  • Newquay - Havaalanı - Cornwall içindeki iş seyahatleri için, AVIS'dan en uygun araçlar, Tam Boyut, Lüks ve Egzotik araç kiralama sınıflarıdır, Ayrıca, Newquay - Havaalanı - Cornwall içindeki AVIS'dan düğünler, doğum günleri ve diğer kutlama türleri gibi özel günler için uygun bir araç bulabilirsiniz. Herhangi bir parti için bir araca ihtiyacınız varsa, Newquay - Havaalanı - Cornwallki AVIS konumundan Lüks ve Egzotik araç kiralama sınıflarını göz önünde bulundurun.
  • Genç sürücüler için AVIS, ayrıca bazı araç kiralama olanaklarına sahiptir. Newquay - Havaalanı - Cornwall AVIS'dan Mini, Ekonomi ve Cabrio araç kiralama sınıflarına bakın ve bunları not edin.

Sıkça sorulan sorular - AVIS Newquay - Havaalanı - Cornwall araba kiralıyor

Newquay - Havaalanı - Cornwall konumunda AVIS'dan araba kiralamak nasıl yapılır?

Gerekli araç alış ve dönüş konumunu girin ve arama formundaki kira, tarih ve saati seçin. Arama sonuçlarını aldıktan sonra, tercih ettiğiniz satıcıya göre filtreleyebilirsiniz.

NQY Havaalanında AVIS konumundan en ucuz araba kiralama hangisi?

AVIS'dan Newquay - Havaalanı - Cornwallki en ucuz araba Hyundai i10. Geçerli ilgili fiyat günlük olarak $43.99'dır.

Newquay - Havaalanı - Cornwall [NQY]'daki en popüler AVIS kiralık araba hangisi?

AVIS'dan gelen Newquay - Havaalanı - Cornwallki en popüler kiralık araba şu anda FORD FIESTA. Bu araç için en düşük fiyat günde $44.95.

Newquay - Havaalanı - Cornwall [NQY] AVIS'dan en çok rezervasyon yapılan araba sınıfı hangisidir?

NQY Havaalanında AVIS ülkesinden en sık rezervasyonu yapılan araba sınıfı EKONOMI. AVIS'dan en ucuz EKONOMI araç FORD FIESTA. Fiyatı gün başına $44.95 ile başlar.

AVIS araba kiralama rezervasyonumu Newquay - Havaalanı - Cornwall bir banka kartıyla ödeyebilir miyim?

Evet, online rezervasyona ödeme yapmak için bir banka kartı kullanabilirsiniz. Ancak, araç pikap alımı sırasında, araç kiralama mevduatını kapsayacak şekilde ana sürücü adına verilen bir kredi kartı gerekir.

Benim dışımda başka biri kiralık Arabamı kullanabilir mi?

Çevrimiçi rezervasyon sırasında ek sürücü seçeneğini belirlerseniz bu mümkün olacaktır. Çoğu zaman bu, araç kiralama masasında ücretlendirilen ekstra ücretli bir seçenektir.

Rezervasyon sırasında belirli bir araba kiralama modeli rezerve edebilir miyim?

Evet, belirli araba modellerini içeren teklifler, arama sonuçları sayfasında "Garantili Otomobil Modeli" işareti ile işaretlenmiştir.

AVIS, Newquay - Havaalanı - Cornwallki [NQY] çocuklar için araba koltuğu kiralama seçeneği sunuyor mu?

Evet, çevrimiçi rezervasyonunuz sırasında çocuk koltuğu rezervasyonu yaptırabilir ve AVIS araba kiralama masasında ödeme yapabilirsiniz.

Newquay - Havaalanı - Cornwall adresinden araç kiralama için ek sigorta almalı mıyım?

Bu nedenle, tam sigorta teminatı almayacaksanız, teminatınızı güvence altına almak için sigorta almanız önerilir. Satıcınıza, aracın ödemesi için gereken yeterli miktarda fonu olan bir kredi kartı sağlamanız gerekecektir. Ancak herhangi bir para çekme meydana gelirse, sigorta şirketi masrafları karşılayacaktır.

Bu tür bir sigortayı, online araç kiralama rezervasyonu sırasında web sitemizden satın alabilirsiniz.

iOS ve Android için 14CARS.com araç kiralama uygulaması

Size en yakın araç kiralama şirketlerini bulur, fiyatları ve fırsatları karşılaştırır ve seveceğiniz bir arabayı kiralar. Hızlı ve kolay!