900'ün üzerinde araç kiralama tedarikçilerden ucuz fiyatlar

Miami - Havaalani bulunan U-SAVE kiralık arabalar [Airport_Code]

Miami - Havaalani havaalanında mevcut büyük U-SAVE araba kiralama fırsatlarını incelemek için çekinmeyin. Şu anda mevcutlar arasından en çok tercih edilenleri seçmek için Airport_Code havaalanında bu tekliflere göz atın.

Standart

Toyota Corolla

aco
A
5
4
4
Toyota Corolla

şuradan:

$13.03 /güny

Standart

Nissan Altima

alamo
A
5
4
4
Nissan Altima

şuradan:

$143.34 /güny

Ekonomi

Toyota Yaris

routes
A
5
4
2
Toyota Yaris

şuradan:

$13.50 /güny

Ekonomi

Mitsubishi Mirage

alamo
A
5
4
2
Mitsubishi Mirage

şuradan:

$45.00 /güny

Kompakt

Dodge Neon

nu
A
5
4
3
Dodge Neon

şuradan:

$17.91 /güny

Kompakt

Audi A3

hertz
A
5
5
3
Audi A3

şuradan:

$109.97 /güny

JIP

Nissan Rogue

routes
A
4
3
3
Nissan Rogue

şuradan:

$27.58 /güny

JIP

Ford Expedition EL

ace
A
7
5
3
Ford Expedition EL

şuradan:

$413.86 /güny

Tam boy

Chevrolet Impala

fox
A
5
4
4
Chevrolet Impala

şuradan:

$28.11 /güny

Tam boy

Dodge Magnum

payless
A
5
4
4
Dodge Magnum

şuradan:

$111.04 /güny

Van

Dodge Caravan

green motion
A
7
5
3
Dodge Caravan

şuradan:

$36.88 /güny

Van

Ford E350

dollar
A
12
4
6
Ford E350

şuradan:

$99.82 /güny

Lüks

Cadillac XTS

sixt
A
5
4
5
Cadillac XTS

şuradan:

$38.48 /güny

Lüks

BMW 5 Series

enterprise
A
5
4
3
BMW 5 Series

şuradan:

$168.33 /güny

Convertible

Chevrolet Camaro Convertible

thrifty
A
4
2
2
Chevrolet Camaro Convertible

şuradan:

$41.99 /güny

Convertible

Volkswagen Beetle Convertible

easirent
A
4
2
2
Volkswagen Beetle Convertible

şuradan:

$355.11 /güny

Egzotik

Ford Flex

alamo
A
6
5
4
Ford Flex

şuradan:

$59.28 /güny

Miami - Havaalani U-SAVE hakkında bilgi FL

Aşağıdaki tabloda, U-SAVE'un teslim yeri, iade adresi, telefon numarası, çalışma saatleri, yakıt politikası, teslim türü ve U-SAVE'un Miami - Havaalani sağladığı bonuslar hakkında [MIA] bilgiler bulabilirsiniz.

U-Save Car & Truck Rental

Şirket ismi:

U-Save Car & Truck Rental

Adres:

3975 NW 25TH ST, MIAMI, FL, US, 33142

Telefon:

305-526-8094

Miami - Havaalani en iyi araba kiralama şirketleri [MIA]

U-SAVE'a alternatif olarak, Miami - Havaalani [MIA] çalışan diğer yerel ve uluslararası araç kiralama acenteleri var. Bunların arasından, dünyaca ünlü otomobil tedarikçilerinden özel indirim ve kuponları kontrol ettiğinizden emin olun ve sizin için en iyi seçeneği seçin.

ALAMO ehi

ALAMO 27 reviews

8.9 / 10

SIXT Corporate

SIXT 14 reviews

8.4 / 10

NATIONAL ehi

NATIONAL 28 reviews

8.3 / 10

Enterprise

Enterprise 109 reviews

8.1 / 10

Hertz Corporate

Hertz 152 reviews

7.8 / 10

THRIFTY (US)

THRIFTY 37 reviews

7.7 / 10

BUDGET ABG

BUDGET 6 reviews

7.7 / 10

DOLLAR (US)

DOLLAR 40 reviews

7.5 / 10

Easirent

Easirent 8 reviews

7.3 / 10

EZ-RAC

EZ-RAC 17 reviews

7.2 / 10

AVIS ABG

AVIS 112 reviews

6.9 / 10

Payless Car Rental USA

Payless 132 reviews

6.8 / 10

Fox Rent A Car

Fox 107 reviews

6.6 / 10

Advantage Rent A Car

Advantage 192 reviews

6.5 / 10

ACE

ACE 28 reviews

5.1 / 10

NU Car Rentals USA

NU 24 reviews

4.6 / 10

Add Car Rental

Add 6 reviews

2 / 10

Miami - Havaalani [MIA] Havaalanından bir sonraki seyahatiniz için küçük bir arabaya ihtiyacınız varsa, ROUTES ve ALAMO firmasından araç kiralama fırsatlarına daha yakından bakmalısınız. Miami - Havaalani en büyük EKONOMI ve araç kiralama sınıfı araçlarını sağlıyorlar.

Miami - Havaalani FL havaalanında ACO ve ALAMO tarafından çok sayıda orta ölçekli otomobil kiralama hizmeti sağlandı. STANDART ve TAM BOY araç kiralama sınıfları için en uygun fiyatlı aracı bulmak istiyorsanız bu tedarikçileri takip edin.

Miami - Havaalani [MIA] içindeki en iyi SUV araç kiralama anlaşmasını bulmak için, ROUTES'ten SUV'lara bakın. Bu sağlayıcı Miami - Havaalani en büyük JIP otomobil koleksiyonunu sunuyor.

Miami - Havaalani büyük bir araba arıyorsanız, ve DOLLAR'deki fırsatları göz önünde bulundurmalısınız. Çok sayıda 7 KIşILIK, VAN kiralama hizmetleri sunarlar.

Miami - Havaalani içinde lüks bir araç kullanmak isteyenler için teklifleri SIXT'den incelemelisiniz. Miami - Havaalani her zevkinize hitap edebilecek kadar LüKS, EGZOTIK ve CONVERTIBLE otomobillerini sunuyorlar.

U-SAVE Miami - Havaalani FL Araba Kiralama Filosuna Genel Bakış

Miami - Havaalani U-SAVE MIA, farklı araç kiralama sınıflarından çok çeşitli otomobiller sunar: Standard, Economy, Compact, Suv, Fullsize, Van, Luxury, Convertible, Exotic,.

U-SAVE Miami - Havaalani için Ekonomi arabası kiralamaya karar verdiyseniz Toyota Yaris, ve Mitsubishi Mirage ,veya bir araç sınıfı geliştirmesi almaya hazır olun.

Bir Kompakt araç kiralamaya karar verenleriniz için Dodge Neon, ve Audi A3 ,Veya araç sınıfı güncellemesi alabilirsiniz.

U-SAVE Miami - Havaalanin “veya benzeri” işareti olan bir Standart sınıf araba rezervasyonu yaptığınızda Toyota Corolla, ve Nissan Altima .

U-SAVE Miami - Havaalani Full Size araba kiralama sınıfı, aşağıdaki araba kiralama modellerini içerir: Chevrolet Impala, ve Dodge Magnum .

U-SAVE Miami - Havaalani konumundan JİP araç kiralama sınıfına bir araba rezerve ettiğinizde, aşağıdaki araçlardan birini alacaksınız: Nissan Rogue, ve Ford Expedition EL .

U-SAVE Miami - Havaalani tarafından sağlanan Premium araba kiralama sınıfı şu araba modellerinden oluşur: Cadillac XTS, ve BMW 5 Series .

U-SAVE Miami - Havaalani içinden Cabrio araba kiralama sınıfını seçtikten sonra, mevcut araba modelleri Chevrolet Camaro Convertible, ve Volkswagen Beetle Convertible .

Hangi araç sınıfında rezervasyon yaptıysanız, rezervasyon yaptırdığınız araç sınıfında uygun araç yoksa, her zaman ücretsiz olarak araç sınıfı yükseltme hakkı kazanabilirsiniz.

Amacınıza Göre U-SAVE Miami - Havaalani Aracınızı Seçin

  • Kendi ailenizle birlikte bir yolculuğa çıkıyorsanız, farklı araç kiralama sınıflarındaki araçlara dikkat etmelisiniz. Bir veya iki çocuğu olan küçük aileler ve az miktarda bagaj için, Ekonomi veya Kompakt otomobil sınıfları size uygun olabilir. Daha fazla bagajla seyahat ediyorsanız, JİP veya Tam Boy araba kiralama sınıflarına dönmelisiniz. Daha fazla yolcu olan bir seyahat için 7 kişilik, 9 kişilik ve belki 12 kişilik arama yapmanız gerekir.
  • Miami - Havaalani içindeki U-SAVE'dan sevdiklerinizle seyahat etmek için bir araba bulmaya çalışıyorsanız, Mini, Ekonomi, Cabrio ve hatta Lüks araç kiralama sınıfları araçlarını dikkate almalısınız.
  • Miami - Havaalani içindeki iş seyahatleri için, U-SAVE'dan en uygun araçlar, Tam Boyut, Lüks ve Egzotik araç kiralama sınıflarıdır, Ayrıca, Miami - Havaalani içindeki U-SAVE'dan düğünler, doğum günleri ve diğer kutlama türleri gibi özel günler için uygun bir araç bulabilirsiniz. Herhangi bir parti için bir araca ihtiyacınız varsa, Miami - Havaalaniki U-SAVE konumundan Lüks ve Egzotik araç kiralama sınıflarını göz önünde bulundurun.
  • Genç sürücüler için U-SAVE, ayrıca bazı araç kiralama olanaklarına sahiptir. Miami - Havaalani U-SAVE'dan Mini, Ekonomi ve Cabrio araç kiralama sınıflarına bakın ve bunları not edin.

Sıkça sorulan sorular - U-SAVE Miami - Havaalani araba kiralıyor

Miami - Havaalani FL konumunda U-SAVE'dan araba kiralamak nasıl yapılır?

Gerekli araç alış ve dönüş konumunu girin ve arama formundaki kira, tarih ve saati seçin. Arama sonuçlarını aldıktan sonra, tercih ettiğiniz satıcıya göre filtreleyebilirsiniz.

MIA Havaalanında U-SAVE konumundan en ucuz araba kiralama hangisi?

U-SAVE'dan Miami - Havaalaniki en ucuz araba Toyota Corolla. Geçerli ilgili fiyat günlük olarak $13.03'dır.

Miami - Havaalani yakınındaki benzin fiyatı nedir?

MIA Havaalanı yakınındaki benzin fiyatları $2.21 ile $2.89 arasında değişmektedir.

U-SAVE araba kiralama rezervasyonumu Miami - Havaalani bir banka kartıyla ödeyebilir miyim?

Evet, online rezervasyona ödeme yapmak için bir banka kartı kullanabilirsiniz. Ancak, araç pikap alımı sırasında, araç kiralama mevduatını kapsayacak şekilde ana sürücü adına verilen bir kredi kartı gerekir.

Benim dışımda başka biri kiralık Arabamı kullanabilir mi?

Çevrimiçi rezervasyon sırasında ek sürücü seçeneğini belirlerseniz bu mümkün olacaktır. Çoğu zaman bu, araç kiralama masasında ücretlendirilen ekstra ücretli bir seçenektir.

Rezervasyon sırasında belirli bir araba kiralama modeli rezerve edebilir miyim?

Evet, belirli araba modellerini içeren teklifler, arama sonuçları sayfasında "Garantili Otomobil Modeli" işareti ile işaretlenmiştir.

U-SAVE, Miami - Havaalaniki [MIA] çocuklar için araba koltuğu kiralama seçeneği sunuyor mu?

Evet, çevrimiçi rezervasyonunuz sırasında çocuk koltuğu rezervasyonu yaptırabilir ve U-SAVE araba kiralama masasında ödeme yapabilirsiniz.

Miami - Havaalani FL adresinden araç kiralama için ek sigorta almalı mıyım?

Bu nedenle, tam sigorta teminatı almayacaksanız, teminatınızı güvence altına almak için sigorta almanız önerilir. Satıcınıza, aracın ödemesi için gereken yeterli miktarda fonu olan bir kredi kartı sağlamanız gerekecektir. Ancak herhangi bir para çekme meydana gelirse, sigorta şirketi masrafları karşılayacaktır.

Bu tür bir sigortayı, online araç kiralama rezervasyonu sırasında web sitemizden satın alabilirsiniz.

iOS ve Android için 14CARS.com araç kiralama uygulaması

Size en yakın araç kiralama şirketlerini bulur, fiyatları ve fırsatları karşılaştırır ve seveceğiniz bir arabayı kiralar. Hızlı ve kolay!