900'ün üzerinde araç kiralama tedarikçilerden ucuz fiyatlar

Tallahassee Havaalani(tlh) bulunan THRIFTY kiralık arabalar [Airport_Code]

Tallahassee Havaalani(tlh) havaalanında mevcut büyük THRIFTY araba kiralama fırsatlarını incelemek için çekinmeyin. Şu anda mevcutlar arasından en çok tercih edilenleri seçmek için Airport_Code havaalanında bu tekliflere göz atın.

Ekonomi

Ford Fiesta

thrifty
A
5
4
2
Ford Fiesta

şuradan:

$37.28 /güny

Kompakt

Ford Focus

thrifty
A
5
4
3
Ford Focus

şuradan:

$38.31 /güny

Standart

Toyota Corolla

thrifty
A
5
4
4
Toyota Corolla

şuradan:

$39.33 /güny

Standart

Chrysler 200

thrifty
A
5
4
4
Chrysler 200

şuradan:

$51.48 /güny

JIP

Jeep Patriot

thrifty
A
5
5
3
Jeep Patriot

şuradan:

$40.36 /güny

Tam boy

Chevrolet Impala

thrifty
A
5
4
4
Chevrolet Impala

şuradan:

$45.98 /güny

Lüks

Buick Lacrosse

thrifty
A
5
4
5
Buick Lacrosse

şuradan:

$54.93 /güny

Convertible

Chevrolet Camaro Convertible

thrifty
A
4
2
2
Chevrolet Camaro Convertible

şuradan:

$92.05 /güny

Ekonomi

Chevrolet Spark

dollar
A
5
4
2
Chevrolet Spark

şuradan:

$37.28 /güny

Ekonomi

Mitsubishi Mirage

enterprise
A
5
4
2
Mitsubishi Mirage

şuradan:

$59.84 /güny

Kompakt

Hyundai Accent

dollar
A
5
5
3
Hyundai Accent

şuradan:

$38.31 /güny

JIP

Jeep Compass

dollar
A
5
5
3
Jeep Compass

şuradan:

$40.36 /güny

JIP

Ford Expedition EL

budget
A
7
5
3
Ford Expedition EL

şuradan:

$323.66 /güny

Lüks

Chrysler 300

dollar
A
5
4
5
Chrysler 300

şuradan:

$54.93 /güny

Lüks

Lincoln MKS

avis
A
5
4
5
Lincoln MKS

şuradan:

$98.25 /güny

Standart

Hyundai Elantra

alamo
A
5
4
4
Hyundai Elantra

şuradan:

$62.39 /güny

Standart

Ford Fusion

national
A
5
2
3
Ford Fusion

şuradan:

$74.35 /güny

7 kişilik

Dodge Grand Caravan

alamo
A
7
5
3
Dodge Grand Caravan

şuradan:

$94.29 /güny

7 kişilik

Chrysler Town and Country

avis
A
7
5
3
Chrysler Town and Country

şuradan:

$264.27 /güny

Tam boy

Ford Taurus

budget
A
5
4
4
Ford Taurus

şuradan:

$118.73 /güny

Convertible

Ford Mustang Convertible

avis
A
4
2
2
Ford Mustang Convertible

şuradan:

$128.12 /güny

Van

Ford Econoline

avis
A
12
4
6
Ford Econoline

şuradan:

$307.45 /güny

Tallahassee Havaalani(tlh) THRIFTY hakkında bilgi FL

Aşağıdaki tabloda, THRIFTY'un teslim yeri, iade adresi, telefon numarası, çalışma saatleri, yakıt politikası, teslim türü ve THRIFTY'un Tallahassee Havaalani(tlh) sağladığı bonuslar hakkında [TLH] bilgiler bulabilirsiniz.

Thrifty Car Rental

Şirket ismi:

Thrifty Car Rental

Adres:

3300 CAPITAL CIRCLE SW, TALLAHASSEE, FL (FL), UNITED STATES, 32310

Telefon:

(877) 283-0898

Yakıt politikası

Tam yakıtla teslim alma ve teslim etme

Teslim alış türü

Havalimanı terminalinden teslim alış

Ekstralar

  • - Genç sürücü
  • - Havalimanı ücreti
  • - Sınırsız kilometre

Tallahassee Havaalani(tlh) en iyi araba kiralama şirketleri [TLH]

THRIFTY'a alternatif olarak, Tallahassee Havaalani(tlh) [TLH] çalışan diğer yerel ve uluslararası araç kiralama acenteleri var. Bunların arasından, dünyaca ünlü otomobil tedarikçilerinden özel indirim ve kuponları kontrol ettiğinizden emin olun ve sizin için en iyi seçeneği seçin.

ALAMO ehi

ALAMO 769 reviews

8.5 / 10

NATIONAL ehi

NATIONAL 59 reviews

8.4 / 10

Enterprise

Enterprise 172 reviews

8.1 / 10

AVIS ABG

AVIS 144 reviews

7.5 / 10

Hertz Corporate

Hertz 109 reviews

7.5 / 10

DOLLAR (US)

DOLLAR 848 reviews

7.5 / 10

BUDGET ABG

BUDGET 298 reviews

7.2 / 10

Tallahassee Havaalani(tlh) [TLH] Havaalanından bir sonraki seyahatiniz için küçük bir arabaya ihtiyacınız varsa, DOLLAR ve ENTERPRISE firmasından araç kiralama fırsatlarına daha yakından bakmalısınız. Tallahassee Havaalani(tlh) en büyük EKONOMI ve araç kiralama sınıfı araçlarını sağlıyorlar.

Tallahassee Havaalani(tlh) FL havaalanında ALAMO ve NATIONAL tarafından çok sayıda orta ölçekli otomobil kiralama hizmeti sağlandı. STANDART ve TAM BOY araç kiralama sınıfları için en uygun fiyatlı aracı bulmak istiyorsanız bu tedarikçileri takip edin.

Tallahassee Havaalani(tlh) [TLH] içindeki en iyi SUV araç kiralama anlaşmasını bulmak için, DOLLAR'ten SUV'lara bakın. Bu sağlayıcı Tallahassee Havaalani(tlh) en büyük JIP otomobil koleksiyonunu sunuyor.

Tallahassee Havaalani(tlh) büyük bir araba arıyorsanız, AVIS'deki fırsatları göz önünde bulundurmalısınız. Çok sayıda 7 KIşILIK, VAN kiralama hizmetleri sunarlar.

Tallahassee Havaalani(tlh) içinde lüks bir araç kullanmak isteyenler için teklifleri DOLLAR'den incelemelisiniz. Tallahassee Havaalani(tlh) her zevkinize hitap edebilecek kadar LüKS, EGZOTIK ve CONVERTIBLE otomobillerini sunuyorlar.

THRIFTY Tallahassee Havaalani(tlh) FL Araba Kiralama Filosuna Genel Bakış

Tallahassee Havaalani(tlh) THRIFTY TLH, farklı araç kiralama sınıflarından çok çeşitli otomobiller sunar: Economy, Compact, Standard, Suv, Fullsize, Luxury, Convertible, 7-seater, Van,.

THRIFTY Tallahassee Havaalani(tlh) için Ekonomi arabası kiralamaya karar verdiyseniz Ford Fiesta, Chevrolet Spark, ve Mitsubishi Mirage ,veya bir araç sınıfı geliştirmesi almaya hazır olun.

Bir Kompakt araç kiralamaya karar verenleriniz için Ford Focus, ve Hyundai Accent ,Veya araç sınıfı güncellemesi alabilirsiniz.

THRIFTY Tallahassee Havaalani(tlh)n “veya benzeri” işareti olan bir Standart sınıf araba rezervasyonu yaptığınızda Toyota Corolla, Chrysler 200, Hyundai Elantra, ve Ford Fusion .

THRIFTY Tallahassee Havaalani(tlh) Full Size araba kiralama sınıfı, aşağıdaki araba kiralama modellerini içerir: Chevrolet Impala, ve Ford Taurus .

THRIFTY Tallahassee Havaalani(tlh) konumundan JİP araç kiralama sınıfına bir araba rezerve ettiğinizde, aşağıdaki araçlardan birini alacaksınız: Jeep Patriot, Jeep Compass, ve Ford Expedition EL .

THRIFTY Tallahassee Havaalani(tlh) tarafından sağlanan Premium araba kiralama sınıfı şu araba modellerinden oluşur: Buick Lacrosse, Chrysler 300, ve Lincoln MKS .

Bir grup insanla seyahat ediyorsanız ve THRIFTY Tallahassee Havaalani(tlh)n 7 koltuklu bir taşıyıcı araca ihtiyacınız varsa Dodge Grand Caravan, ve Chrysler Town and Country .

THRIFTY Tallahassee Havaalani(tlh) içinden Cabrio araba kiralama sınıfını seçtikten sonra, mevcut araba modelleri Chevrolet Camaro Convertible, ve Ford Mustang Convertible .

Hangi araç sınıfında rezervasyon yaptıysanız, rezervasyon yaptırdığınız araç sınıfında uygun araç yoksa, her zaman ücretsiz olarak araç sınıfı yükseltme hakkı kazanabilirsiniz.

Amacınıza Göre THRIFTY Tallahassee Havaalani(tlh) Aracınızı Seçin

  • Kendi ailenizle birlikte bir yolculuğa çıkıyorsanız, farklı araç kiralama sınıflarındaki araçlara dikkat etmelisiniz. Bir veya iki çocuğu olan küçük aileler ve az miktarda bagaj için, Ekonomi veya Kompakt otomobil sınıfları size uygun olabilir. Daha fazla bagajla seyahat ediyorsanız, JİP veya Tam Boy araba kiralama sınıflarına dönmelisiniz. Daha fazla yolcu olan bir seyahat için 7 kişilik, 9 kişilik ve belki 12 kişilik arama yapmanız gerekir.
  • Tallahassee Havaalani(tlh) içindeki THRIFTY'dan sevdiklerinizle seyahat etmek için bir araba bulmaya çalışıyorsanız, Mini, Ekonomi, Cabrio ve hatta Lüks araç kiralama sınıfları araçlarını dikkate almalısınız.
  • Tallahassee Havaalani(tlh) içindeki iş seyahatleri için, THRIFTY'dan en uygun araçlar, Tam Boyut, Lüks ve Egzotik araç kiralama sınıflarıdır, Ayrıca, Tallahassee Havaalani(tlh) içindeki THRIFTY'dan düğünler, doğum günleri ve diğer kutlama türleri gibi özel günler için uygun bir araç bulabilirsiniz. Herhangi bir parti için bir araca ihtiyacınız varsa, Tallahassee Havaalani(tlh)ki THRIFTY konumundan Lüks ve Egzotik araç kiralama sınıflarını göz önünde bulundurun.
  • Genç sürücüler için THRIFTY, ayrıca bazı araç kiralama olanaklarına sahiptir. Tallahassee Havaalani(tlh) THRIFTY'dan Mini, Ekonomi ve Cabrio araç kiralama sınıflarına bakın ve bunları not edin.

Sıkça sorulan sorular - THRIFTY Tallahassee Havaalani(tlh) araba kiralıyor

Tallahassee Havaalani(tlh) FL konumunda THRIFTY'dan araba kiralamak nasıl yapılır?

Gerekli araç alış ve dönüş konumunu girin ve arama formundaki kira, tarih ve saati seçin. Arama sonuçlarını aldıktan sonra, tercih ettiğiniz satıcıya göre filtreleyebilirsiniz.

TLH Havaalanında THRIFTY konumundan en ucuz araba kiralama hangisi?

THRIFTY'dan Tallahassee Havaalani(tlh)ki en ucuz araba Ford Fiesta. Geçerli ilgili fiyat günlük olarak $37.28'dır.

Tallahassee Havaalani(tlh) [TLH]'daki en popüler THRIFTY kiralık araba hangisi?

THRIFTY'dan gelen Tallahassee Havaalani(tlh)ki en popüler kiralık araba şu anda FORD FIESTA. Bu araç için en düşük fiyat günde $37.28.

Tallahassee Havaalani(tlh) [TLH] THRIFTY'dan en çok rezervasyon yapılan araba sınıfı hangisidir?

TLH Havaalanında THRIFTY ülkesinden en sık rezervasyonu yapılan araba sınıfı . THRIFTY'dan en ucuz araç . Fiyatı gün başına $38.31 ile başlar.

THRIFTY araba kiralama rezervasyonumu Tallahassee Havaalani(tlh) bir banka kartıyla ödeyebilir miyim?

Evet, online rezervasyona ödeme yapmak için bir banka kartı kullanabilirsiniz. Ancak, araç pikap alımı sırasında, araç kiralama mevduatını kapsayacak şekilde ana sürücü adına verilen bir kredi kartı gerekir.

Benim dışımda başka biri kiralık Arabamı kullanabilir mi?

Çevrimiçi rezervasyon sırasında ek sürücü seçeneğini belirlerseniz bu mümkün olacaktır. Çoğu zaman bu, araç kiralama masasında ücretlendirilen ekstra ücretli bir seçenektir.

Rezervasyon sırasında belirli bir araba kiralama modeli rezerve edebilir miyim?

Evet, belirli araba modellerini içeren teklifler, arama sonuçları sayfasında "Garantili Otomobil Modeli" işareti ile işaretlenmiştir.

THRIFTY, Tallahassee Havaalani(tlh)ki [TLH] çocuklar için araba koltuğu kiralama seçeneği sunuyor mu?

Evet, çevrimiçi rezervasyonunuz sırasında çocuk koltuğu rezervasyonu yaptırabilir ve THRIFTY araba kiralama masasında ödeme yapabilirsiniz.

Tallahassee Havaalani(tlh) FL adresinden araç kiralama için ek sigorta almalı mıyım?

Bu nedenle, tam sigorta teminatı almayacaksanız, teminatınızı güvence altına almak için sigorta almanız önerilir. Satıcınıza, aracın ödemesi için gereken yeterli miktarda fonu olan bir kredi kartı sağlamanız gerekecektir. Ancak herhangi bir para çekme meydana gelirse, sigorta şirketi masrafları karşılayacaktır.

Bu tür bir sigortayı, online araç kiralama rezervasyonu sırasında web sitemizden satın alabilirsiniz.

iOS ve Android için 14CARS.com araç kiralama uygulaması

Size en yakın araç kiralama şirketlerini bulur, fiyatları ve fırsatları karşılaştırır ve seveceğiniz bir arabayı kiralar. Hızlı ve kolay!