Дешеві ціни від більш ніж 900 постачальників прокату автомобілів

Тарифи на оренду автомобіля в Кан - Аеропорт [CFR]

За допомогою нашої таблиці, наведеної нижче, ви можете легко порівняти ціни на прокат автомобілів різних класів від перевірених компаній у Кан - Аеропорт.

Для того щоб ще більше спростити ваш вибір, червоним кольором було виділено найдешевшу пропозицію оренди автомобілів кожного класу в CFR Аеропорту.

Економічні

Економічні

Компактні

Компактні

Стандартні

Стандартні

Позашляховик

Позашляховик

AVIS Car Rental від$98.41 від$107.18
Budget Car Rental від$98.41 від$107.18
National від$69.07 від$76.74 від$82.89 від$79.81

Найкращі компанії з прокату авто в Кан - Аеропорт [CFR]

Компанії з прокату в Кан - Аеропорт можуть суттєво відрізнятися не лише за різноманітністю орендованих транспортних засобів та умовами їх оренди, але й за середніми оцінками, наданими нашими попередніми клієнтами.

Alamo EHI

Alamo 1022 reviews

8.1 / 10

Enterprise Corporate

Enterprise 934 reviews

8.1 / 10

EUROPCAR Corporate

EUROPCAR 1931 reviews

7.6 / 10

Hertz Corporate

Hertz 1283 reviews

7.6 / 10

Avis Europe Corporate

Avis 743 reviews

7.5 / 10

BUDGET EMEA Corporate

BUDGET 1448 reviews

7.4 / 10

Асортимент прокату авто в CFR Аеропорту зачарує вас. Доступний прокат автомобілів різного класу в Кан - Аеропорт починаючи з Економічні, Стандартні, Повнорозмірні, Люкс, Кабріолет, Вен, Позашляховик до Екзотичні, 7-місні, 9-місні. Найбільша колекція автомобілів в Кан - Аеропорт пропонує NATIONAL.

У Кан - Аеропорт, ви можете знайти компанію для будь-якої Вашої подорожі. Ви знайдете компанії, які пропонують погодинні, щоденні, щотижневі, короткострокові, місячні, довгострокові та навіть односторонні пропозиції прокату автомобілів. Ви також можете знайти пропозиції для молодих водіїв у CFR Аеропорті.

Пункти прокату автомобілей поблизу Кан - Аеропорт CFR Аеропорта

Якщо ви не можете знайти ідеальну пропозицію прокату автомобіля в Кан - Аеропорт, не забудьте перевірити пропозиції в інших найближчих пунктах отримання авто CFR Аеропорта.

Різноманітність автомобілів зазвичай ширше в Кан - Аеропорт, але ви можете знайти дешевші пропозиції в інших менш популярних місцях прийому: невеликих або місцевих аеропортах, залізничних вокзалах, портах і центрах міста.

Кан - Аеропорт огляд автопарку

Компанії прокату автомобілів в CFR Аеропорті надають величезну різноманітність транспортних засобів, які підходять для будь-якої Вашої подорожі. З таблицею нижче ви легко знайдете автомобіль, який відповідає вашим потребам.

Класи проката автомобіля Найкраще для Можливі моделі прокату автомобіля
Міні Бюджетної самостійної поїздки або поїздки з другом по місту з відсутністю місця для паркування Smart, Fiat 500, Hyundai i10, Citroen DS3, Opel Adam, або схожі.
Економічні Пари або двох друзів, які хочуть заощадити на паливі Chevrolet Spark, Mitsubishi Mirage, або схожі.
Компактні 2-4 мандрівники, для яких потрібне місце для зберігання речей Hyundai Accent, Nissan Versa, або схожі.
Середньорозмірні Невеликих сімей або груп до 5 друзів, які хочуть досліджувати Кан Nissan Sentra, або схожі.
Стандартні Довгих подорожей з 5 пасажирами, які насолоджуються спокійною та комфортною поїздкою Audi A4, або схожі.
Повнорозмірні Комфортної далекої поїздки з родиною та достатньою кількістю багажу Ford Taurus, Chevrolet Camaro, або схожі.
7-місні Дорожніх поїздок, якщо у вашій компанії більше 5 пасажирів з невеликим багажем Dodge Caravan, Toyota Sienna, або схожі.
Мінівен / 9-12 місні Сімейних подорожей з великою кількістю багажу Mercedes Viano, Mercedes Sprinter, або схожі.
Преміум Відрядження, які починаються в Кан - Аеропорт Buick Lacrosse, Lincoln MKS, або схожі.
Позашляховик Безпечних та комфортних подорожей по шосе або по бездоріжжю Toyota Rav4, Audi Q5, або схожі.
Люкс/Екзотичні Особливих подій або драйву для вашого життя в Кан Bentley, Rolls Royce, Ferrari, або схожі.
Кабріолет Самостійних подорожей або зі своєю другою половинкою, щоб відчути свободу в Кан дорогах. Ford Mustang Convertible, Chrysler 200 Convertible, або схожі.

FAQ - Оренда автомобіля в Кан - Аеропорт

Як орендувати автомобіль в Кан - Аеропорт ?

Введіть потрібне місце отримання авто та повернення у форму пошуку, виберіть потрібну дату та час оренди. Після того як ви отримаєте результати пошуку, ви зможете відфільтрувати їх на основі бажаних критеріїв.

Скільки коштує оренда авто в CFR Аеропорту?

Ціна на оренду автомобіля в Кан - Аеропорт у діапазоні від $61.40 за день до $184.19 на день залежно від обраної моделі та варіантів оренди.

Який клас оренди автомобіля найчастіше запитують в Кан - Аеропорт CFR?

Економічні це той клас прокату автомобілів, який найчастіше обирають наші клієнти в CFR Аеропорту. Найдешевший Економічні транспортний засіб в Кан - Аеропорт це Opel Corsa. Ціна починається від $69.07 за день.

Яка найкраща компанія з прокату автомобілів Кан - Аеропорт?

Компанія з прокату автомобілів, яка наразі має найвищий рейтинг серед користувачів в CFR це ALAMO EHI із середнім балом 8.1/10.

Які компанії з прокату автомобілів мають на місці пункти прокату автомобілі в Кан - Аеропорт?

Компанії з прокату автомобілів із доступними пунктами прокату автомобілів у Кан - Аеропорт BUDGET, AVIS, INTERNATIONAL SUPPLIER, SIXT, HERTZ, ENTERPRISE, ALAMO, EUROPCAR, NATIONAL .

Додаток для оренди авто 14CARS.com для iOS та Android

Знайдіть прокат автомобілів поруч з Вами, порівняйте ціни та пропозиції та візьміть напрокат автомобіль, який вам сподобається. Це швидко та легко!