Дешеві ціни від більш ніж 900 постачальників прокату автомобілів

MERGE-CAR-RENTAL прокат автомобілів в Куала-лумпур — Міжнародний Аеропорт — Термінал 1 [KUL]

Не соромтеся переглядати доступні чудові пропозиції прокату автомобілів MERGE-CAR-RENTAL в Куала-лумпур — Міжнародний Аеропорт — Термінал 1. Перегляньте ці пропозиції в [KUL] Аеропорту та оберіть найбільш вигідний з наявних на даний момент.

Міні

Perodua Viva

MERGE CAR RENTAL
A
4
3
2
Perodua Viva

від

$71.78 /день

Економічні

Perodua Bezza

EUROPCAR
A
5
3
2
Perodua Bezza

від

$30.15 /день

Економічні

Perodua Myvi

KASINA
A
5
3
2
Perodua Myvi

від

$44.28 /день

Компактні

Proton Persona

EUROPCAR
A
5
3
3
Proton Persona

від

$35.74 /день

Компактні

Honda BR-V

HAWK
A
5
5
3
Honda BR-V

від

$93.07 /день

Стандартні

Honda City

EUROPCAR
A
5
4
4
Honda City

від

$43.03 /день

Стандартні

Proton Perdana

GO SO CARS
A
5
4
4
Proton Perdana

від

$93.76 /день

Міні

Honda Jazz

SIXT
A
4
3
2
Honda Jazz

від

$61.24 /день

Вен

Proton Exora

AVIS
A
6
4
3
Proton Exora

від

$65.52 /день

Вен

Hyundai Starex

GALAXY ASIA CAR RENTAL
A
12
5
4
Hyundai Starex

від

$185.35 /день

Позашляховик

Honda CR-V

GALAXY ASIA CAR RENTAL
A
5
5
4
Honda CR-V

від

$99.48 /день

Позашляховик

Honda HR-V

EUROPCAR
A
5
5
4
Honda HR-V

від

$124.51 /день

7-місні

Toyota Innova

KASINA
A
7
5
1
Toyota Innova

від

$100.78 /день

Повнорозмірні

Toyota Camry

HAWK
A
5
4
5
Toyota Camry

від

$119.39 /день

Інформація про MERGE-CAR-RENTAL в Куала-лумпур — Міжнародний Аеропорт — Термінал 1

У таблиці нижче ви можете знайти MERGE-CAR-RENTAL інформацію про місце самовивезення, зворотню адресу, номер телефону, години роботи, політику щодо палива, тип самовивезення та бонуси, які MERGE-CAR-RENTAL забезпечує в Куала-лумпур — Міжнародний Аеропорт — Термінал 1 [KUL].

Merge Car Rental

Назва компанії:

Merge Car Rental

Адреса:

Arrival Hall, Kuala Lumpur International Airport, Terminal M, Arrival Hall, Kuala Lumpur International Airport, Terminal 2, Kuala Lumpur

Телефон:

+6018 365 6282

Правила заправки

Отримати і повернути повним

Тип оренди

Зустріч та супровід

Бонуси

  • - Допомога у випадку несправності
  • - Необмежений пробіг

MERGE-CAR-RENTAL місця поблизу KUL Аеропорта

Щоб краще спланувати свою поїздку, перейдіть на карту, наведену нижче, з усіма доступними пунктами прокату автомобілів поблизу Куала-лумпур — Міжнародний Аеропорт — Термінал 1. Усі значки відповідають чотирьом типам місць отримання та повернення авто: аеропорт, залізничний вокзал, порт і центр міста.

Найближчі пункти оренди в аеропортах

Найкращі компанії з прокату автомобілів в Куала-лумпур — Міжнародний Аеропорт — Термінал 1 [KUL]

Як альтернатива MERGE-CAR-RENTAL, є й інші доступні місцеві та міжнародні агенції з прокату автомобілів, які діють в Куала-лумпур — Міжнародний Аеропорт — Термінал 1 [KUL]. Обов’язково перевіряйте наявність акцій, знижок або навіть купонів від цих перевірених компаній автомобілів і виберіть найкращий варіант для вас.

Kasina Rent a Car

Kasina 12 reviews

8.9 / 10

Paradise Car Rental

Paradise 14 reviews

8.3 / 10

EUROPCAR Franchise

EUROPCAR 7 reviews

6.1 / 10

Hawk Rent A Car

Hawk 50 reviews

6 / 10

Оберіть свій MERGE-CAR-RENTAL Куала-лумпур — Міжнародний Аеропорт — Термінал 1 Автомобіль відповідно до Вашого призначення

MERGE-CAR-RENTAL надає велику кількість автомобілів, які підійдуть на будь-який бюджет і призначення.

Якщо ви збираєтеся в подорож з сім’єю, то варто звернути увагу на транспортні засоби різних класів прокату. Для невеликих сімей з однією або двома дітьми та невеликою кількістю багажу підійдуть класи автомобілів Економ або Компакт. Якщо ви подорожуєте з більшою кількістю багажу, вам варто звернутися до класів прокату позашляховиків або повнорозмірних автомобілів. Для поїздки з більшою кількістю пасажирів вам слід шукати 7- місні, 9-місні і, можливо, 12-місні.

Якщо ви намагаєтеся знайти автомобіль MERGE-CAR-RENTAL в Куала-лумпур — Міжнародний Аеропорт — Термінал 1 для подорожі з коханою людиною варто звернути увагу на автомобілі класів прокату міні, економ, кабріолет або навіть люкс.

Для бізнес подорожей в Куала-лумпур — Міжнародний Аеропорт — Термінал 1, найбільш задовільні транспортні засоби з MERGE-CAR-RENTAL є повнорозмірними, розкішними та екзотичними класами прокату автомобілів.

Ви також можете знайти відповідний автомобіль MERGE-CAR-RENTAL в Куала-лумпур — Міжнародний Аеропорт — Термінал 1 для ваших особливих випадків, таких як весілля, дні народження та інші види свят. Якщо вам потрібен автомобіль для будь-якої вечірки, розгляньте класи прокату автомобілів класу люкс та екзотики MERGE-CAR-RENTAL в Куала-лумпур — Міжнародний Аеропорт — Термінал 1.

Для молодих водіїв MERGE-CAR-RENTAL також є деякі можливості орендувати автомобіль. Зверніть увагу на класи прокату автомобілів Міні, Економічні та Кабріолети з MERGE-CAR-RENTAL в Куала-лумпур — Міжнародний Аеропорт — Термінал 1.

FAQ - MERGE-CAR-RENTAL оренда авто в Куала-лумпур — Міжнародний Аеропорт — Термінал 1

Як орендувати автомобіль MERGE-CAR-RENTAL в Куала-лумпур — Міжнародний Аеропорт — Термінал 1 ?

Введіть необхідне місце отримання та повернення у форму пошуку та виберіть потрібну дату та час оренди. Після того як ви отримаєте результати пошуку, ви зможете відфільтрувати їх на основі бажаного постачальника.

Який найдешевший прокат автомобіля у MERGE-CAR-RENTAL в KUL Аеропорту?

Найдешевший автомобіль від MERGE-CAR-RENTAL в Куала-лумпур — Міжнародний Аеропорт — Термінал 1 це Perodua Viva. Актуальна ціна $71.78 за день.

Де знайти офіс MERGE-CAR-RENTAL в Куала-лумпур — Міжнародний Аеропорт — Термінал 1 [KUL]?

  • Службу прокату автомобілів MERGE-CAR-RENTAL можна знайти на території Куала-лумпур — Міжнародний Аеропорт — Термінал 1. Ви можете знайти точне розташування за допомогою навігації на карті аеропорту.

Чи можу я оплатити своє бронювання оренди автомобіля MERGE-CAR-RENTAL за допомогою Debit Card в Куала-лумпур — Міжнародний Аеропорт — Термінал 1?

Так, ви можете використовувати дебетову картку для оплати онлайн-бронювання. Однак під час отримання автомобіля вам знадобиться кредитна картка, видана на ім’я основного водія, щоб покрити заставу за оренду автомобіля.

Чи надає MERGE-CAR-RENTAL можливість оренди автокрісел для дітей в Куала-лумпур — Міжнародний Аеропорт — Термінал 1 [KUL ]?

Так, ви можете забронювати дитяче крісло під час онлайн-бронювання та оплатити його на MERGE-CAR-RENTAL пункті прокату автомобілів.

Додаток для оренди авто 14CARS.com для iOS та Android

Знайдіть прокат автомобілів поруч з Вами, порівняйте ціни та пропозиції та візьміть напрокат автомобіль, який вам сподобається. Це швидко та легко!