Дешеві ціни від більш ніж 900 постачальників прокату автомобілів

Тарифи на оренду автомобіля в Куала-лумпур — Міжнародний Аеропорт — Термінал 1 [KUL]

За допомогою нашої таблиці, наведеної нижче, ви можете легко порівняти ціни на прокат автомобілів різних класів від перевірених компаній у Куала-лумпур — Міжнародний Аеропорт — Термінал 1.

Для того щоб ще більше спростити ваш вибір, червоним кольором було виділено найдешевшу пропозицію оренди автомобілів кожного класу в KUL Аеропорту.

Економічні

Економічні

Стандартні

Стандартні

Компактні

Компактні

Вен

Вен

Позашляховик

Позашляховик

SIXT Rent A Car
Europcar від$31.37 від$42.40
Go So Cars від$31.36 від$165.01
Kasina Rent A Car від$77.34

Найкращі компанії з прокату авто в Куала-лумпур — Міжнародний Аеропорт — Термінал 1 [KUL]

Компанії з прокату в Куала-лумпур — Міжнародний Аеропорт — Термінал 1 можуть суттєво відрізнятися не лише за різноманітністю орендованих транспортних засобів та умовами їх оренди, але й за середніми оцінками, наданими нашими попередніми клієнтами.

Kasina Rent a Car

Kasina 12 reviews

8.9 / 10

Paradise Car Rental

Paradise 14 reviews

8.3 / 10

EUROPCAR Franchise

EUROPCAR 7 reviews

6.1 / 10

Hawk Rent A Car

Hawk 50 reviews

6 / 10

Асортимент прокату авто в KUL Аеропорту зачарує вас. Доступний прокат автомобілів різного класу в Куала-лумпур — Міжнародний Аеропорт — Термінал 1 починаючи з Економічні, Стандартні, Повнорозмірні, Люкс, Вен, Позашляховик до 7-місні, 9-місні. Найбільша колекція автомобілів в Куала-лумпур — Міжнародний Аеропорт — Термінал 1 пропонує GALAXY ASIA CAR RENTAL.

У Куала-лумпур — Міжнародний Аеропорт — Термінал 1, ви можете знайти компанію для будь-якої Вашої подорожі. Ви знайдете компанії, які пропонують погодинні, щоденні, щотижневі, короткострокові, місячні, довгострокові та навіть односторонні пропозиції прокату автомобілів. Ви також можете знайти пропозиції для молодих водіїв у KUL Аеропорті.

Пункти прокату автомобілей поблизу Куала-лумпур — Міжнародний Аеропорт — Термінал 1 KUL Аеропорта

Якщо ви не можете знайти ідеальну пропозицію прокату автомобіля в Куала-лумпур — Міжнародний Аеропорт — Термінал 1, не забудьте перевірити пропозиції в інших найближчих пунктах отримання авто KUL Аеропорта.

Різноманітність автомобілів зазвичай ширше в Куала-лумпур — Міжнародний Аеропорт — Термінал 1, але ви можете знайти дешевші пропозиції в інших менш популярних місцях прийому: невеликих або місцевих аеропортах, залізничних вокзалах, портах і центрах міста.

Куала-лумпур — Міжнародний Аеропорт — Термінал 1 огляд автопарку

Компанії прокату автомобілів в KUL Аеропорті надають величезну різноманітність транспортних засобів, які підходять для будь-якої Вашої подорожі. З таблицею нижче ви легко знайдете автомобіль, який відповідає вашим потребам.

Класи проката автомобіля Найкраще для Можливі моделі прокату автомобіля
Міні Бюджетної самостійної поїздки або поїздки з другом по місту з відсутністю місця для паркування Smart, Fiat 500, Hyundai i10, Citroen DS3, Opel Adam, або схожі.
Економічні Пари або двох друзів, які хочуть заощадити на паливі Chevrolet Spark, Mitsubishi Mirage, або схожі.
Компактні 2-4 мандрівники, для яких потрібне місце для зберігання речей Hyundai Accent, Nissan Versa, або схожі.
Середньорозмірні Невеликих сімей або груп до 5 друзів, які хочуть досліджувати Куала-Лумпур Nissan Sentra, або схожі.
Стандартні Довгих подорожей з 5 пасажирами, які насолоджуються спокійною та комфортною поїздкою Audi A4, або схожі.
Повнорозмірні Комфортної далекої поїздки з родиною та достатньою кількістю багажу Ford Taurus, Chevrolet Camaro, або схожі.
7-місні Дорожніх поїздок, якщо у вашій компанії більше 5 пасажирів з невеликим багажем Dodge Caravan, Toyota Sienna, або схожі.
Мінівен / 9-12 місні Сімейних подорожей з великою кількістю багажу Mercedes Viano, Mercedes Sprinter, або схожі.
Преміум Відрядження, які починаються в Куала-лумпур — Міжнародний Аеропорт — Термінал 1 Buick Lacrosse, Lincoln MKS, або схожі.
Позашляховик Безпечних та комфортних подорожей по шосе або по бездоріжжю Toyota Rav4, Audi Q5, або схожі.
Люкс/Екзотичні Особливих подій або драйву для вашого життя в Куала-Лумпур Bentley, Rolls Royce, Ferrari, або схожі.
Кабріолет Самостійних подорожей або зі своєю другою половинкою, щоб відчути свободу в Куала-Лумпур дорогах. Ford Mustang Convertible, Chrysler 200 Convertible, або схожі.

FAQ - Оренда автомобіля в Куала-лумпур — Міжнародний Аеропорт — Термінал 1

Як орендувати автомобіль в Куала-лумпур — Міжнародний Аеропорт — Термінал 1 ?

Введіть потрібне місце отримання авто та повернення у форму пошуку, виберіть потрібну дату та час оренди. Після того як ви отримаєте результати пошуку, ви зможете відфільтрувати їх на основі бажаних критеріїв.

Скільки коштує оренда авто в KUL Аеропорту?

Ціна на оренду автомобіля в Куала-лумпур — Міжнародний Аеропорт — Термінал 1 у діапазоні від $31.36 за день до $77.19 на день залежно від обраної моделі та варіантів оренди.

Який найпопулярніший автомобіль напрокат в Куала-лумпур — Міжнародний Аеропорт — Термінал 1 ?

Автомобіль, який найчастіше бронюють наші клієнти в Куала-лумпур — Міжнародний Аеропорт — Термінал 1 це Proton Persona. Його ціна починається з $35.84 в KUL Аеропорту.

Який клас оренди автомобіля найчастіше запитують в Куала-лумпур — Міжнародний Аеропорт — Термінал 1 KUL?

це той клас прокату автомобілів, який найчастіше обирають наші клієнти в KUL Аеропорту. Найдешевший транспортний засіб в Куала-лумпур — Міжнародний Аеропорт — Термінал 1 це Perodua Myvi. Ціна починається від $34.45 за день.

Яка найкраща компанія з прокату автомобілів Куала-лумпур — Міжнародний Аеропорт — Термінал 1?

Компанія з прокату автомобілів, яка наразі має найвищий рейтинг серед користувачів в KUL це KASINA RENT A CAR із середнім балом 8.9/10.

Які компанії з прокату автомобілів мають на місці пункти прокату автомобілі в Куала-лумпур — Міжнародний Аеропорт — Термінал 1?

Компанії з прокату автомобілів із доступними пунктами прокату автомобілів у Куала-лумпур — Міжнародний Аеропорт — Термінал 1 SIXT, AVIS, HAWK, PARADISE, SCR, AVIS, KASINA, EUROPCAR, HERTZ, .

Які компанії прокату автомобілів вас заберуть у Куала-лумпур — Міжнародний Аеропорт — Термінал 1?

пропонують безкоштовні маршрутні автобусні поїздки з Куала-лумпур — Міжнародний Аеропорт — Термінал 1 до своїх офісів прокату автомобілів.

Додаток для оренди авто 14CARS.com для iOS та Android

Знайдіть прокат автомобілів поруч з Вами, порівняйте ціни та пропозиції та візьміть напрокат автомобіль, який вам сподобається. Це швидко та легко!