Дешеві ціни від більш ніж 900 постачальників прокату автомобілів

7-місні прокат автомобілів в Куала-лумпур — Міжнародний Аеропорт — Термінал 1 [KUL]

Подивіться на нашу велику кількість 7-місні Куала-лумпур — Міжнародний Аеропорт — Термінал 1 пропозицій прокату автомобілів та виберіть найбільш влучну пропозицію. Дізнайтеся про моделі прокату автомобілів, їх ціни та постачальників 7-місні прокату автомобілів, які доступні в [KUL] Аеропорту.

7-місні

Proton Exora

GALAXY ASIA CAR RENTAL
A
7
5
1
Proton Exora

від

$58.16 /день

Вен

Hyundai Starex

GALAXY ASIA CAR RENTAL
A
12
5
4
Hyundai Starex

від

$133.63 /день

Вен

Toyota Hilux Double

KASINA
M
5
4
0
Toyota Hilux Double

від

$81.91 /день

Економічні

Proton Saga

GO SO CARS
A
5
3
2
Proton Saga

від

$31.36 /день

Міні

Perodua Myvi

GO SO CARS
A
4
5
2
Perodua Myvi

від

$34.45 /день

Міні

Honda Jazz

SIXT
A
4
3
2
Honda Jazz

від

$67.97 /день

Компактні

Proton Persona

HAWK
A
5
5
3
Proton Persona

від

$35.84 /день

Стандартні

Toyota Vios

HAWK
A
5
4
4
Toyota Vios

від

$40.72 /день

Стандартні

Proton Perdana

GO SO CARS
A
5
4
4
Proton Perdana

від

$165.01 /день

Позашляховик

Hyundai Tucson

GALAXY ASIA CAR RENTAL
A
5
5
4
Hyundai Tucson

від

$77.19 /день

Інформація про 7-місні клас прокату автомобілів в Куала-лумпур — Міжнародний Аеропорт — Термінал 1

Назва цього класу прокату автомобілів говорить сама за себе, оскільки передбачає, що ці автомобілі мають 7 місць, на відміну від менших 5-місних автомобілів. Ці додаткові 2 місця не тільки дозволяють подорожувати більшою групою людей, але й забезпечують додатковий простір для багажу та особистого майна. Завдяки цьому 7 місць часто вибирають для сімейного відпочинку або великих групових поїздок.

Іноді краще орендувати один автомобіль із надмірною площею, замість того, щоб орендувати 2 окремі транспортні засоби для великої групи людей. Якщо простір є одним із ваших головних пріоритетів при виборі автомобіля напрокат, клас оренди негабаритних розмірів стане для вас відмінним рішенням.

7-місні [KUL] Аеропорту прокат автомобілів

7-місні клас прокату автомобілів в Куала-лумпур — Міжнародний Аеропорт — Термінал 1 представлений наступними моделями прокату автомобілів: Proton Exora, або схожі 7-місні оренди транспортних засобів.

7-місні пункти прокату автомобілів поблизу Куала-лумпур — Міжнародний Аеропорт — Термінал 1

Не забудьте перевірити пропозиції прокату автомобілів у пунктах прокату автомобілів на території та поза аеропортом, найближчих до Куала-лумпур — Міжнародний Аеропорт — Термінал 1 . Ціни та наявність автомобілів зазвичай різні. Переконайтеся, що ви зробили найкращий вибір.

Пункти оренди автомобілів в аеропортах поблизу Куала-лумпур — Міжнародний Аеропорт — Термінал 1 [KUL] Пункти оренди автомобілів у містах поблизу Куала-лумпур — Міжнародний Аеропорт — Термінал 1

Найближчі пункти оренди в аеропортах

Найближчі пункти оренди в містах

Найкращі компанії 7-місні Куала-лумпур — Міжнародний Аеропорт — Термінал 1 прокату автомобілів

Щоб зробити найкращий вибір 7-місні оренди автомобілів в Куала-лумпур — Міжнародний Аеропорт — Термінал 1 [KUL] , зверніть увагу не тільки на модель оренди автомобіля та її ціну, але й на постачальника, який надає цю угоду.

Агентства з прокату автомобілів, які пропонують 7-місні транспортні засоби в Куала-лумпур — Міжнародний Аеропорт — Термінал 1 мають різні умови оренди автомобілів та середні оцінки наших попередніх клієнтів.

Найбільша різноманітність 7-місні пропозиції прокату автомобілів в Куала-лумпур — Міжнародний Аеропорт — Термінал 1 надається KASINA RENT A CAR.

Kasina Rent a Car

Kasina 12 reviews

8.9 / 10

Paradise Car Rental

Paradise 14 reviews

8.3 / 10

EUROPCAR Franchise

EUROPCAR 7 reviews

6.1 / 10

Hawk Rent A Car

Hawk 50 reviews

6 / 10

FAQ - 7-місні оренда автомобілей в Куала-лумпур — Міжнародний Аеропорт — Термінал 1

Як забронювати 7-місні оренду автомобіля в Куала-лумпур — Міжнародний Аеропорт — Термінал 1 ?

Почніть вводити потрібне місце отримання та зворотну адресу у формі пошуку та виберіть найбільш відповідний із спадного списку. Виберіть потрібну дату та час оренди. На сторінці результатів пошуку ви зможете відфільтрувати та відсортувати всі пропозиції прокату автомобілів на основі бажаного класу прокату автомобіля.

Яка найдешевша 7-місні оренда автомобіля [KUL] Аеропорту?

Найдешевші 7-місні авто в Куала-лумпур — Міжнародний Аеропорт — Термінал 1 є Proton Exora від GALAXY ASIA CAR RENTAL. Поточна актуальна ціна $58.16 за день.

Скільки я буду витрачати на паливо 7-місні автомобіля в Куала-лумпур — Міжнародний Аеропорт — Термінал 1?

Ціни на бензин близько [KUL] Аеропорту варіюється від $1.63 до $2.24.

Таким чином, ви витратите близько 3.8 доларів на водіння 7-місні автомобіля на 100 km. За 100 миль США 7-місні транспортний засіб обійдеться вам приблизно 6.1.

Що мені потрібно мати під час отримання 7-місні орендованого авто в Куала-лумпур — Міжнародний Аеропорт — Термінал 1?

Як правило, достатньо представити:

  • Повне водійське посвідчення. Власники ліцензій у Великобританії також повинні надати фотокартку. Якщо ваше водійське посвідчення написане не латинським алфавітом (тобто арабською, грецькою, кирилицею чи китайською мовою), ви повинні мати з собою міжнародне водійське посвідчення разом із вашими внутрішніми правами.
  • Дійсне посвідчення особи з фотографією (паспорт або національне посвідчення особи).
  • Діюча кредитна картка на ім'я головного водія. Необхідно попередньо авторизувати заставу за оренду автомобіля в пункті прокату.

Скільки мені має бути років, щоб орендувати 7-місні авто в Куала-лумпур — Міжнародний Аеропорт — Термінал 1

Зазвичай для оренди вам потрібен вік від 25 до 70 років 7-місні авто в Куала-лумпур — Міжнародний Аеропорт — Термінал 1. Вікові обмеження компаній з прокату автомобілів в Куала-лумпур — Міжнародний Аеропорт — Термінал 1 кардинально відрізняються.

Якщо ви виходите за межі цих вікових обмежень, ви завжди можете знайти компанії прокату автомобілів, які дозволять вам орендувати авто за умови, що ви заплатите додаткову плату за молодого водія або старшого водія або придбаєте додаткову страховку.

Чи можна орендувати автомобіль 7-місні в одну сторону?

Так, деякі постачальники пропонують авто в одну сторону 7-місні оренда автомобіля в Куала-лумпур — Міжнародний Аеропорт — Термінал 1 . Будьте уважні при виборі компанії. Якщо ви шукаєте оренду в одну сторону, будьте готові, що можуть застосовуватися деякі обмеження та додаткові платежі. Не забудьте зв’язатися з компанією, щоб переконатися в наявності та вартості оренди в одну сторон

Додаток для оренди авто 14CARS.com для iOS та Android

Знайдіть прокат автомобілів поруч з Вами, порівняйте ціни та пропозиції та візьміть напрокат автомобіль, який вам сподобається. Це швидко та легко!