Tanie ceny od ponad 900 wypożyczalni samochodów

7-osobwy samochody do wynajęcia dostępne na lotnisku Kuala Lumpur – Lotnisko Międzynarodowe – Terminal 1 [KUL]

Przejrzyj naszą ofertę 7-osobwy Kuala Lumpur – Lotnisko Międzynarodowe – Terminal 1 samochodów do wynajęcia i wybierz najlepszą. Zobacz dostępne modele, ich ceny oraz dostawców 7-osobwy samochodów do wynajęcia dostępnych na lotnisku KUL.

7-osobwy

Proton Exora

GALAXY ASIA CAR RENTAL
A
7
5
1
Proton Exora

od

$58.16 za dzień

Van

Hyundai Starex

GALAXY ASIA CAR RENTAL
A
12
5
4
Hyundai Starex

od

$133.63 za dzień

Van

Toyota Hilux Double

KASINA
M
5
4
0
Toyota Hilux Double

od

$81.91 za dzień

Ekonomiczny

Proton Saga

GO SO CARS
A
5
3
2
Proton Saga

od

$31.36 za dzień

Mini

Perodua Myvi

GO SO CARS
A
4
5
2
Perodua Myvi

od

$34.45 za dzień

Mini

Honda Jazz

SIXT
A
4
3
2
Honda Jazz

od

$67.97 za dzień

Kompaktowy

Proton Persona

HAWK
A
5
5
3
Proton Persona

od

$35.84 za dzień

Standardowy

Toyota Vios

HAWK
A
5
4
4
Toyota Vios

od

$40.72 za dzień

Standardowy

Proton Perdana

GO SO CARS
A
5
4
4
Proton Perdana

od

$165.01 za dzień

SUV

Hyundai Tucson

GALAXY ASIA CAR RENTAL
A
5
5
4
Hyundai Tucson

od

$77.19 za dzień

Informacje o klasach samochodów 7-osobwy do wynajęcia na lotnisku

Nazwa tej klasy mówi sama za siebie, ponieważ te samochody posiadają 7 miejsc w przeciwieństwie do mniejszych pojazdów 5-osobowych. Te dodatkowe 2 miejsca nie tylko umożliwiają podróżowanie większej grupie osób, ale także zapewniają dodatkowe miejsce na bagaż i rzeczy osobiste. Właśnie dlatego ta klasa jest często wybierana na rodzinne wakacje lub duże wycieczki grupowe.

Czasami lepszym pomysłem przy dużej grupie osób jest wynajęcie jednego samochodu z nadmierną przestrzenią niż 2 oddzielnych pojazdów. Jeśli przestrzeń jest jednym z najważniejszych priorytetów przy wyborze samochodu do wynajęcia, to ta klasa będzie dobrym wyborem.

7-osobwy KUL Wynajem samochodów na lotnisku

7-osobwy klasa samochodów do wynajęcia na lotnisku Kuala Lumpur – Lotnisko Międzynarodowe – Terminal 1 to następujące modele samochodów Proton Exora, lub podobne samochody do wynajęcia 7-osobwy.

Najlepsi dostawcy samochodów do wynajęcia 7-osobwy Kuala Lumpur – Lotnisko Międzynarodowe – Terminal 1

Aby dokonać najlepszego wyboru samochodu do wynajęcia 7-osobwy na lotnisku Kuala Lumpur – Lotnisko Międzynarodowe – Terminal 1 [KUL], zwróć uwagę nie tylko na model samochodu i jego cenę, ale także na dostawcę i oferowaną przez niego umowę.

Agencje wynajmu samochodów, które oferują samochody 7-osobwy na lotnisku Kuala Lumpur – Lotnisko Międzynarodowe – Terminal 1 mają różne warunki wynajmu samochodów i średnie oceny od poprzednich klientów.

Największa różnorodność ofert wynajmu samochodów 7-osobwy na lotnisku Kuala Lumpur – Lotnisko Międzynarodowe – Terminal 1 zapewnia dostawca KASINA RENT A CAR.

Kasina Rent a Car

Kasina 12 reviews

8.9 / 10

Paradise Car Rental

Paradise 14 reviews

8.3 / 10

EUROPCAR Franchise

EUROPCAR 7 reviews

6.1 / 10

Hawk Rent A Car

Hawk 50 reviews

6 / 10

FAQ - 7-osobwy wynajmij samochód na lotnisku Kuala Lumpur – Lotnisko Międzynarodowe – Terminal 1

Jak zarezerwować wynajem samochodu 7-osobwy na lotnisku ?

Wpisz wymagane miejsce odbioru i zwrotu samochodu w formularzu wyszukiwania i wybierz najbardziej odpowiedni z rozwijanej listy. Wybierz datę i godzinę wypożyczenia. Na stronie wyników wyszukiwania będziesz mógł filtrować i sortować wszystkie oferty wynajmu samochodów według preferowanej klasy.

Jaka jest najtańsza grupa 7-osobwy wynajmu samochodów na lotnisku KUL?

Najtańsza grupa 7-osobwy samochodów do wynajęcia na lotnisku to Kuala Lumpur – Lotnisko Międzynarodowe – Terminal 1 Proton Exora od GALAXY ASIA CAR RENTAL. Obecna cena to $58.16 za dzień.

Ile wydam na paliwo w samochodzie 7-osobwy na lotnisku Kuala Lumpur – Lotnisko Międzynarodowe – Terminal 1?

Ceny paliwa w pobliżu lotniska KUL wahają się od $1.63 do $2.24.

A więc wydasz około $3.8 za 100 km podróż samochodem 7-OSOBWY. Trasa 100 mili będzie 7-OSOBWY Cię kosztowała mniej więcej $6.1.

Czego potrzebuję do wynajęcia samochodu 7-osobwy na lotnisku Kuala Lumpur – Lotnisko Międzynarodowe – Terminal 1?

Zazwyczaj wystarczą:

  • Prawo jazdy.. Posiadacze prawa jazdy w Wielkiej Brytanii muszą również dostarczyć kartę fotograficzną. Jeśli twoje prawo jazdy nie ma alfabetu łacińskiego (tj. Jest w języku arabskim, greckim, cyrylicy lub chińskim), musisz przywieźć pozwolenie na prowadzenie pojazdów wraz z krajowym prawem jazdy.
  • Ein gültiger Lichtbildausweis (paszport lub dowód osobisty).
  • Ważna karta kredytowaiwydana na głównego kierowcę. Konieczne jest wstępne autoryzowanie depozytu do wynajęcia samochodu w biurze wynajmu.

Ile muszę mieć lat, aby wynająć samochód 7-osobwy na lotnisku Kuala Lumpur – Lotnisko Międzynarodowe – Terminal 1?

Często musisz mieć między 25 a 70 rokiem życia, aby wypożyczyć samochód 7-osobwy na lotnisku Kuala Lumpur – Lotnisko Międzynarodowe – Terminal 1. Ograniczenia wiekowe firm wynajmujących samochody w okolicy lotniska Kuala Lumpur – Lotnisko Międzynarodowe – Terminal 1 znacznie się różnią.

Jeśli nie spełniasz tych ograniczeń wiekowych, możesz znaleźć dostawców wynajmu samochodów, którzy pozwolą Ci wynająć pojazd pod warunkiem, że zapłacisz dodatkową opłatę dla młodych kierowców lub wykupisz dodatkowe ubezpieczenie.

Czy można wynająć samochód 7-osobwy tylko w jedną stronę?

Tak, niektórzy dostawcy oferują wynajem samochodów 7-osobwy tylko w jedną stronę na lotnisku Kuala Lumpur – Lotnisko Międzynarodowe – Terminal 1. Uważaj przy wyborze dostawcy. Jeśli chcesz wynająć samochód tylko w jedną stronę, bądź przygotowany, że mogą obowiązywać pewne ograniczenia i dodatkowe płatności. Nie zapomnij skontaktować się z firmą, aby upewnić się o rzeczywistej dostępności i kosztach wynajmu w jedną stronę.

Aplikacja 14CARS.com na iOS i Android

Znajdź wypożyczalnie samochodów w okolicy, porównaj ceny i oferty, i wypożycz samochód, który pokochasz. Z 14CARS.com to szybkie i proste!