Tanie ceny od ponad 900 wypożyczalni samochodów

Szybko i łatwo

Szybkie i łatwe porównanie cen samochodów

Najlepsza cena

Najlepsza cena dla większości samochodów

Przystępne

Korzystne ceny dodatkowego ubezpieczenia

Wolny

Darmowa anulacja lub zmiana

Szybko

Wsparcie w razie awarii

Popularne miejsca docelowe

Rozpocznij planowanie podróży tutaj. Kup samochód do najpopularniejszych miejsc na świecie!

Najlepszy wynajem samochodów

Sprawdź najlepsze stawki wynajmu samochodów w USA, na całym świecie i dla młodych kierowców.

Tylko najlepsze oferty wynajmu samochodów!

Tylko najlepsze oferty wynajmu samochodów!

Dla Twojej wygody zebraliśmy w jednym miejscu najlepsze oferty od najpopularniejszych i niezawodnych firm wynajmujących samochody.

Znajdź najlepszą ofertę wynajmu samochodu na swoją podróż, wybieraj spośród ogromnej liczby pojazdów.

Szybkie wyszukiwanie

Nasz nowy, łatwy w użyciu formularz wyszukiwania pomoże Ci znaleźć idealny samochód. Możesz łatwo edytować szczegóły wyszukiwania wynajmu samochodów i filtrować wyniki zgodnie z własnymi preferencjami.

Łatwa rezerwacja

Po znalezieniu idealnego samochodu, możesz go szybko zarezerwować, wykonując kilka prostych i intuicyjnych kroków. Cały proces rezerwacji zajmie Ci około 3 minuty.

Oszczędność

Dzięki naszym wyłącznym umowom z firmami wynajmującymi samochody, możemy zaoferować Ci najlepsze stawki wynajmu samochodów dostępnych online. W 14CARS.com zawsze znajdziesz specjalne oferty i zniżki.

Best online car rental service worldwide

Najlepsza usługa wynajmu samochodów na całym świecie

Wybierz samochód spośród najlepszych ofert renomowanych wypożyczalni

53 000

lokalizacje wynajmu samochodów

990

dostawcy wynajmu samochodóws

1 million

zadowoleni klienci

0.5 million

Opinie klientów

Car Rental with 14CARS.com

Wynajem samochodu z 14CARS.com

14CARS.com powstało, aby proces wypożyczania samochodów przez Internet stał się łatwiejszym. To najprostsza usługa porównywania i rezerwacji wynajmu samochodów online w prawie 60000 punktach odbioru w ponad 180 krajach i najbardziej odległych wyspach na świecie.

Współpracujemy zarówno z dużymi, znanymi międzynarodowymi firmami wynajmującymi samochody, jak i z małymi lokalnymi agencjami, aby móc zaoferować Ci najlepsze stawki w każdej klasie aut w dowolnym miejscu na świecie. W 14CARS.com możesz wynająć samochody ekonomiczne i luksusowe, minivany i transportery, SUV-y i pojazdy sportowe, samochody z manualną i automatyczną skrzynią biegów.

Możesz również znaleźć oferty z bezpłatną opcją dodatkowego kierowcy, nieograniczonym kilometrażem, fotelikiem dla dziecka, oponami zimowymi, bezpłatnym urządzeniem GPS itp. Nasz dział obsługi klienta zawsze chętnie pomoże Ci w wyszukiwaniu i rezerwacji samochodu. Tutaj znajdziesz samochód za najniższą cenę, który spełni wszystkie Twoje wymagania

Aplikacja 14CARS.com na iOS i Android

Znajdź wypożyczalnie samochodów w okolicy, porównaj ceny i oferty, i wypożycz samochód, który pokochasz. Z 14CARS.com to szybkie i proste!