Tanie ceny od ponad 900 wypożyczalni samochodów

Ceny wynajmu samochodu dla osób mających mniej niż 21 lat na lotnisku Poznań – Lotnisko Ławica [POZ]

W tabeli poniżej możesz sprawdzić ceny wynajmu samochodów dla młodych kierowców na lotnisku Poznań – Lotnisko Ławica, klasy samochodów dostępne dla kierowców poniżej 21 lat oraz firmy, które oferują młodym kierowcom wynajem samochodów na lotnisku POZ. Aby ułatwić Ci wybór, wyróżniliśmy na czerwono najtańszą ofertę dla każdej klasy samochodu do wynajęcia.

Ekonomiczny

Ekonomiczny

Kompaktowy

Kompaktowy

Standardowy

Standardowy

SUV

SUV

Van

Van

Luksusowy

Luksusowy

Pełnowymiarowy

Pełnowymiarowy

Hertz Car Hire od$38.32
SIXT Rent A Car od$70.29 od$124.52 od$152.24 od$144.59
Alamo od$20.39 od$23.29 od$29.32 od$68.49 od$63.70
Europcar od$183.36

Opinie o wynajmie samochodów dla młodych kierowców na lotnisku Poznań – Lotnisko Ławica [POZ]

Jeśli masz wątpliwości co do wyboru wypożyczalni samochodów lub dokonujesz rezerwacji w ostatniej chwili, nie zapomnij przeczytać opinii naszych poprzednich klientów o wynajmie samochodu dla młodych kierowców na lotnisku Poznań – Lotnisko Ławica.

Miejsca wynajmu samochodów w pobliżu centrum

Najlepsze wypożyczalnie aut dla osób mających mniej niż 21 lat na lotnisku Poznań – Lotnisko Ławica [POZ]

Agencje wynajmu samochodów, które działają na lotnisku Poznań – Lotnisko Ławica i oferują wynajem samochodów osobom poniżej 21 lat, różnią się warunkami wynajmu samochodów i średnimi ocenami klientów. Aby zapewnić sobie bezproblemową podróż, pamiętaj o obu tych kryteriach przy wyborze wypożyczalni.

Hertz Corporate

Hertz 6 reviews

9.8 / 10

SIXT Franchise

SIXT 13 reviews

9.2 / 10

Enterprise Franchise

Enterprise 9 reviews

9.2 / 10

BUDGET EMEA Corporate

BUDGET 7 reviews

8.9 / 10

EUROPCAR Franchise

EUROPCAR 20 reviews

8.4 / 10

Express Car Hire

Express 148 reviews

8.2 / 10

Thrifty Corporate

Thrifty 15 reviews

8 / 10

YourRent

YourRent 27 reviews

7.3 / 10

Rentis

Rentis 16 reviews

7.3 / 10

Minimalny wiek wymagany do wynajęcia samochodu na lotnisku Poznań – Lotnisko Ławica wynosi 21 lat. Ale z 14CARS.com, nawet nastolatek może wynająć samochód na lotnisku POZ.

Wypożyczalnie samochodów, takie jak AVIS, HERTZ, BUDGET, SIXT, ALAMO, KAIZENRENT, ACE, FLEX TO GO, CARWIZ, FLEX RENT, AUTO-UNION, SURPRICE, PANEK, CARFREE, ADDCAR, RIGHT CARS, CAR NET, GREEN MOTION, YOURRENT, GT CARS, GLOBAL RENT A CAR, MWM, INTERNATIONAL SUPPLIER, ENTERPRISE, EUROPCAR, THRIFTY, PANEK, RENTIS, EXPRESS, WHEEGO na lotnisku Poznań – Lotnisko Ławica, pozwalają kierowcom poniżej 21 roku życia na prowadzenie wynajętego samochodu, o ile uiści on dodatkową opłatę dla młodego kierowcy i spełnione są wszystkie inne wymagania. Zwykle dodatkowa opłata dla kierowców w wieku 18-20 lat jest wyższa niż dla kierowców w wieku 21-24 lat.

Najniższy wiek, w którym można wynająć samochód u niektórych z naszych dostawców, to 18 lat, jednak zależy to od miejsca odbioru samochodu.

Najczęściej zadawane pytania - Wynajem samochodu dla młodych kierowców na lotnisku Poznań – Lotnisko Ławica

Jak wynająć samochód na lotnisku Poznań – Lotnisko Ławica jeżeli masz mniej niż 21 lat?

Wpisz wymagane miejsce odbioru i miejsce zwrotu w formularzu wyszukiwania i wybierz wymaganą datę i godzinę wypożyczenia. Po uzyskaniu wyników wyszukiwania uważnie przeczytaj warunki wynajmu samochodu, a zwłaszcza ograniczenia wiekowe w wypożyczalni samochodów, w której zamierzasz zarezerwować pojazd.

Jaki jest najtańszy samochód dostępny dla kierowcy mającego mniej niż 21 lat na lotnisku POZ?

Najtańszy samochód dla kierowcy w wieku poniżej 21 lat na lotnisku Poznań – Lotnisko Ławica to Fiat 500. Jego aktualna cena to $15.03 za dzień.

Ile kosztuje benzyna w okolicy lotniska Poznań – Lotnisko Ławica?

Ceny benzyny w okolicy lotniska POZ wahają się od $4.53 do $5.04.

Czy w Poznań – Lotnisko Ławica Airport mogę zapłacić kartą debetową za rezerwację samochodu dla kierowcy mającego mniej niż 21 lat?

Tak, możesz użyć karty debetowej do opłacenia rezerwacji w Internecie. Jednak przy odbiorze pojazdu, do pokrycia kosztów depozytu za wynajem pojazdu, będzie wymagana karta kredytowa wydana na nazwisko głównego kierowcy.

Czy inna osoba może kierować wynajętym przeze mnie autem?

Jest to możliwe, jeśli wybierzesz opcję dodatkowego kierowcy przy rezerwacji internetowej. Najczęściej jest to opcja, którą trzeba dodatkowo opłacić przy odbiorze pojazdu.

Czy mogę zarezerwować konkretny model auta?

Tak, oferty umożliwiające wybór konkretnego modelu auta są zaznaczone na stronie z wynikami wyszukiwania opisem „Gwarantowany Model Auta”.

Czy potrzebuję dodatkowego ubezpieczenia przy wynajmie samochodu dla kierowcy mającego mniej niż 21 lat na lotnisku Poznań – Lotnisko Ławica ?

Jeśli więc nie chcesz wykupować pełnego ubezpieczenia, zalecamy wykupienie ubezpieczenia w celu zabezpieczenia depozytu. Będziesz musiał udostępnić swojemu dostawcy kartę kredytową z wystarczającą ilością środków potrzebnych na depozyt za wynajem samochodu. Ale jeśli wystąpi konieczność jakichkolwiek opłat, firma ubezpieczeniowa pokryje wydatki. Takie ubezpieczenie możesz zakupić podczas rezerwacji wynajmu samochodu na naszej stronie internetowej.

Aplikacja 14CARS.com na iOS i Android

Znajdź wypożyczalnie samochodów w okolicy, porównaj ceny i oferty, i wypożycz samochód, który pokochasz. Z 14CARS.com to szybkie i proste!