Tanie ceny od ponad 900 wypożyczalni samochodów

Ceny wynajmu samochodu dla osób mających mniej niż 25 lat na lotnisku Łódź – Lotnisko Im. Władysława Reymonta [LCJ]

W tabeli poniżej możesz sprawdzić ceny wynajmu samochodów dla młodych kierowców na lotnisku Łódź – Lotnisko Im. Władysława Reymonta, klasy samochodów dostępne dla kierowców poniżej 25 lat oraz firmy, które oferują młodym kierowcom wynajem samochodów na lotnisku LCJ. Aby ułatwić Ci wybór, wyróżniliśmy na czerwono najtańszą ofertę dla każdej klasy samochodu do wynajęcia.

Ekonomiczny

Ekonomiczny

SUV

SUV

Kompaktowy

Kompaktowy

Standardowy

Standardowy

Pełnowymiarowy

Pełnowymiarowy

Luksusowy

Luksusowy

Hertz Car Hire od$72.51 od$76.43
SIXT Rent A Car od$55.35 od$82.61 od$73.37 od$99.02 od$109.87
Europcar od$43.87 od$64.03 od$47.90 od$68.60
GT cars Rent A Car od$61.34 od$79.82

Opinie o wynajmie samochodów dla młodych kierowców na lotnisku Łódź – Lotnisko Im. Władysława Reymonta [LCJ]

Jeśli masz wątpliwości co do wyboru wypożyczalni samochodów lub dokonujesz rezerwacji w ostatniej chwili, nie zapomnij przeczytać opinii naszych poprzednich klientów o wynajmie samochodu dla młodych kierowców na lotnisku Łódź – Lotnisko Im. Władysława Reymonta.

Miejsca wynajmu samochodów w pobliżu centrum

Najlepsze wypożyczalnie aut dla osób mających mniej niż 25 lat na lotnisku Łódź – Lotnisko Im. Władysława Reymonta [LCJ]

Agencje wynajmu samochodów, które działają na lotnisku Łódź – Lotnisko Im. Władysława Reymonta i oferują wynajem samochodów osobom poniżej 25 lat, różnią się warunkami wynajmu samochodów i średnimi ocenami klientów. Aby zapewnić sobie bezproblemową podróż, pamiętaj o obu tych kryteriach przy wyborze wypożyczalni.

SIXT Franchise

SIXT 13 reviews

9.2 / 10

Hertz Corporate

Hertz 51 reviews

8.9 / 10

BUDGET EMEA Corporate

BUDGET 74 reviews

8.6 / 10

EUROPCAR Franchise

EUROPCAR 21 reviews

8.4 / 10

Express Car Hire

Express 148 reviews

8.2 / 10

Thrifty Corporate

Thrifty 15 reviews

8 / 10

Rentis

Rentis 16 reviews

7.3 / 10

Minimalny wiek wymagany do wynajęcia samochodu na lotnisku Łódź – Lotnisko Im. Władysława Reymonta wynosi 25 lat. Można jednak wynająć samochód na lotnisku Łódź – Lotnisko Im. Władysława Reymonta, nawet jeśli masz mniej niż 25 lat. Zwróć szczególną uwagę na ograniczenia wiekowe w wypożyczalniach samochodów, a znajdziesz oferty dla kierowców w wieku od 21 do 24 lat.

W większości przypadków kierowcy w wieku poniżej 25 lat muszą zapłacić dodatkową opłatę dla młodych kierowców. Opłata ta jest jednak zazwyczaj niższa dla kierowców w wieku 21-24 lat niż dla kierowców w wieku od 18 do 20 lat.

Najczęściej zadawane pytania - Wynajem samochodu dla młodych kierowców na lotnisku Łódź – Lotnisko Im. Władysława Reymonta

Jak wynająć samochód na lotnisku Łódź – Lotnisko Im. Władysława Reymonta jeżeli masz mniej niż 25 lat?

Wpisz wymagane miejsce odbioru i miejsce zwrotu w formularzu wyszukiwania i wybierz wymaganą datę i godzinę wypożyczenia. Po uzyskaniu wyników wyszukiwania uważnie przeczytaj warunki wynajmu samochodu, a zwłaszcza ograniczenia wiekowe w wypożyczalni samochodów, w której zamierzasz zarezerwować pojazd.

Możesz znaleźć wypożyczalnie samochodów, w których minimalny wiek do wynajmu samochodów to 23 lata. Pozwoli Ci to zaoszczędzić dużo pieniędzy, ponieważ podczas odbioru pojazdu nie będziesz obciążony dodatkową opłatą dla młodego kierowcy

Jaki jest najtańszy samochód dostępny dla kierowcy mającego mniej niż 25 lat na lotnisku LCJ?

Najtańszy samochód dla kierowcy w wieku poniżej 25 lat na lotnisku Łódź – Lotnisko Im. Władysława Reymonta to Volkswagen Polo. Jego aktualna cena to $29.46 za dzień.

Ile kosztuje benzyna w okolicy lotniska Łódź – Lotnisko Im. Władysława Reymonta?

Ceny benzyny w okolicy lotniska LCJ wahają się od $4.52 do $4.93.

Czy w Łódź – Lotnisko Im. Władysława Reymonta Airport mogę zapłacić kartą debetową za rezerwację samochodu dla kierowcy mającego mniej niż 25 lat?

Tak, możesz użyć karty debetowej do opłacenia rezerwacji w Internecie. Jednak przy odbiorze pojazdu, do pokrycia kosztów depozytu za wynajem pojazdu, będzie wymagana karta kredytowa wydana na nazwisko głównego kierowcy.

Czy inna osoba może kierować wynajętym przeze mnie autem?

Jest to możliwe, jeśli wybierzesz opcję dodatkowego kierowcy przy rezerwacji internetowej. Najczęściej jest to opcja, którą trzeba dodatkowo opłacić przy odbiorze pojazdu.

Czy mogę zarezerwować konkretny model auta?

Tak, oferty umożliwiające wybór konkretnego modelu auta są zaznaczone na stronie z wynikami wyszukiwania opisem „Gwarantowany Model Auta”.

Czy potrzebuję dodatkowego ubezpieczenia przy wynajmie samochodu dla kierowcy mającego mniej niż 25 lat na lotnisku Łódź – Lotnisko Im. Władysława Reymonta ?

Jeśli więc nie chcesz wykupować pełnego ubezpieczenia, zalecamy wykupienie ubezpieczenia w celu zabezpieczenia depozytu. Będziesz musiał udostępnić swojemu dostawcy kartę kredytową z wystarczającą ilością środków potrzebnych na depozyt za wynajem samochodu. Ale jeśli wystąpi konieczność jakichkolwiek opłat, firma ubezpieczeniowa pokryje wydatki. Takie ubezpieczenie możesz zakupić podczas rezerwacji wynajmu samochodu na naszej stronie internetowej.

Aplikacja 14CARS.com na iOS i Android

Znajdź wypożyczalnie samochodów w okolicy, porównaj ceny i oferty, i wypożycz samochód, który pokochasz. Z 14CARS.com to szybkie i proste!