Дешеві ціни від більш ніж 900 постачальників прокату автомобілів

Люкс прокат автомобілів в Куала-лумпур — Міжнародний Аеропорт — Термінал 1 [KUL]

Подивіться на нашу велику кількість Люкс Куала-лумпур — Міжнародний Аеропорт — Термінал 1 пропозицій прокату автомобілів та виберіть найбільш влучну пропозицію. Дізнайтеся про моделі прокату автомобілів, їх ціни та постачальників Люкс прокату автомобілів, які доступні в [KUL] Аеропорту.

Стандартні

Proton Perdana

GO SO CARS
A
5
4
4
Proton Perdana

від

$165.01 /день

Стандартні

Toyota Vios

HAWK
A
5
4
4
Toyota Vios

від

$40.72 /день

Вен

Hyundai Starex

GALAXY ASIA CAR RENTAL
A
12
5
4
Hyundai Starex

від

$133.63 /день

Вен

Perodua Alza

GALAXY ASIA CAR RENTAL
A
5
5
3
Perodua Alza

від

$58.16 /день

Позашляховик

Honda CR-V

GALAXY ASIA CAR RENTAL
A
5
5
4
Honda CR-V

від

$101.29 /день

7-місні

Toyota Innova

GALAXY ASIA CAR RENTAL
A
7
5
1
Toyota Innova

від

$80.12 /день

Міні

Honda Jazz

SIXT
A
4
3
2
Honda Jazz

від

$67.97 /день

Міні

Perodua Myvi

GO SO CARS
A
4
5
2
Perodua Myvi

від

$34.45 /день

Компактні

Honda BR-V

HAWK
A
5
5
3
Honda BR-V

від

$45.32 /день

Економічні

Perodua Bezza

EUROPCAR
A
5
3
2
Perodua Bezza

від

$31.37 /день

Інформація про Люкс клас прокату автомобілів в Куала-лумпур — Міжнародний Аеропорт — Термінал 1

Клас прокату автомобілів класу люкс поєднує в собі тільки найкращі та найкрасивіші транспортні засоби на ринку. Ці автомобілі виводять ваш досвід водіння на абсолютно новий рівень. Оптимізовані з чудовою звукоізоляцією та модернізованим великим салоном, ці автомобілі не залишать вас байдужими навіть після найкоротших поїздок.

Якщо гроші не є для вас головною проблемою під час оренди автомобіля, прокат автомобілів класу люкс є абсолютним лідером, коли мова йде про комфорт і стиль. Ці автомобілі забезпечать вам їзду на все життя, якщо ви не проти, щоб люди повертали голову до вашого автомобіля щоразу, коли ви повз них на вулиці.

Люкс [KUL] Аеропорту прокат автомобілів

Люкс клас прокату автомобілів в Куала-лумпур — Міжнародний Аеропорт — Термінал 1 представлений наступними моделями прокату автомобілів: або схожі Люкс оренди транспортних засобів.

Люкс пункти прокату автомобілів поблизу Куала-лумпур — Міжнародний Аеропорт — Термінал 1

Не забудьте перевірити пропозиції прокату автомобілів у пунктах прокату автомобілів на території та поза аеропортом, найближчих до Куала-лумпур — Міжнародний Аеропорт — Термінал 1 . Ціни та наявність автомобілів зазвичай різні. Переконайтеся, що ви зробили найкращий вибір.

Пункти оренди автомобілів в аеропортах поблизу Куала-лумпур — Міжнародний Аеропорт — Термінал 1 [KUL] Пункти оренди автомобілів у містах поблизу Куала-лумпур — Міжнародний Аеропорт — Термінал 1

Найближчі пункти оренди в аеропортах

Найближчі пункти оренди в містах

Найкращі компанії Люкс Куала-лумпур — Міжнародний Аеропорт — Термінал 1 прокату автомобілів

Щоб зробити найкращий вибір Люкс оренди автомобілів в Куала-лумпур — Міжнародний Аеропорт — Термінал 1 [KUL] , зверніть увагу не тільки на модель оренди автомобіля та її ціну, але й на постачальника, який надає цю угоду.

Агентства з прокату автомобілів, які пропонують Люкс транспортні засоби в Куала-лумпур — Міжнародний Аеропорт — Термінал 1 мають різні умови оренди автомобілів та середні оцінки наших попередніх клієнтів.

Найбільша різноманітність Люкс пропозиції прокату автомобілів в Куала-лумпур — Міжнародний Аеропорт — Термінал 1 надається KASINA RENT A CAR.

Kasina Rent a Car

Kasina 12 reviews

8.9 / 10

Paradise Car Rental

Paradise 14 reviews

8.3 / 10

EUROPCAR Franchise

EUROPCAR 7 reviews

6.1 / 10

Hawk Rent A Car

Hawk 50 reviews

6 / 10

FAQ - Люкс оренда автомобілей в Куала-лумпур — Міжнародний Аеропорт — Термінал 1

Як забронювати Люкс оренду автомобіля в Куала-лумпур — Міжнародний Аеропорт — Термінал 1 ?

Почніть вводити потрібне місце отримання та зворотну адресу у формі пошуку та виберіть найбільш відповідний із спадного списку. Виберіть потрібну дату та час оренди. На сторінці результатів пошуку ви зможете відфільтрувати та відсортувати всі пропозиції прокату автомобілів на основі бажаного класу прокату автомобіля.

Яка найдешевша Люкс оренда автомобіля [KUL] Аеропорту?

Найдешевші Люкс авто в Куала-лумпур — Міжнародний Аеропорт — Термінал 1 є Proton Perdana від GO SO CARS. Поточна актуальна ціна $165.01 за день.

Скільки я буду витрачати на паливо Люкс автомобіля в Куала-лумпур — Міжнародний Аеропорт — Термінал 1?

Ціни на бензин близько [KUL] Аеропорту варіюється від $1.63 до $2.24.

Таким чином, ви витратите близько 4.65 доларів на водіння Люкс автомобіля на 100 km. За 100 миль США Люкс транспортний засіб обійдеться вам приблизно 7.5.

Що мені потрібно мати під час отримання Люкс орендованого авто в Куала-лумпур — Міжнародний Аеропорт — Термінал 1?

Як правило, достатньо представити:

  • Повне водійське посвідчення. Власники ліцензій у Великобританії також повинні надати фотокартку. Якщо ваше водійське посвідчення написане не латинським алфавітом (тобто арабською, грецькою, кирилицею чи китайською мовою), ви повинні мати з собою міжнародне водійське посвідчення разом із вашими внутрішніми правами.
  • Дійсне посвідчення особи з фотографією (паспорт або національне посвідчення особи).
  • Діюча кредитна картка на ім'я головного водія. Необхідно попередньо авторизувати заставу за оренду автомобіля в пункті прокату.

Скільки мені має бути років, щоб орендувати Люкс авто в Куала-лумпур — Міжнародний Аеропорт — Термінал 1

Зазвичай для оренди вам потрібен вік від 25 до 70 років Люкс авто в Куала-лумпур — Міжнародний Аеропорт — Термінал 1. Вікові обмеження компаній з прокату автомобілів в Куала-лумпур — Міжнародний Аеропорт — Термінал 1 кардинально відрізняються.

Якщо ви виходите за межі цих вікових обмежень, ви завжди можете знайти компанії прокату автомобілів, які дозволять вам орендувати авто за умови, що ви заплатите додаткову плату за молодого водія або старшого водія або придбаєте додаткову страховку.

Чи можна орендувати автомобіль Люкс в одну сторону?

Так, деякі постачальники пропонують авто в одну сторону Люкс оренда автомобіля в Куала-лумпур — Міжнародний Аеропорт — Термінал 1 . Будьте уважні при виборі компанії. Якщо ви шукаєте оренду в одну сторону, будьте готові, що можуть застосовуватися деякі обмеження та додаткові платежі. Не забудьте зв’язатися з компанією, щоб переконатися в наявності та вартості оренди в одну сторон

Додаток для оренди авто 14CARS.com для iOS та Android

Знайдіть прокат автомобілів поруч з Вами, порівняйте ціни та пропозиції та візьміть напрокат автомобіль, який вам сподобається. Це швидко та легко!