900'ün üzerinde araç kiralama tedarikçilerden ucuz fiyatlar

Kuala Lumpur - Havaalanı - Uluslararası - Terminal 1’de araç kiralama fiyatları [KUL]

Bu tablo ile Kuala Lumpur - Havaalanı - Uluslararası - Terminal 1 dünyaca çok ünlü tedarikçilerin farklı sınıflardaki kiralık araç fiyatlarını kolayca karşılaştırabilirsiniz.

Seçiminizi daha da basitleştirmek için, KUL Havaalanı'ndaki her araç kiralama sınıfının en ucuz araç kiralama teklifini kırmızı ile vurguladık.

Ekonomi

Ekonomi

Standart

Standart

Kompakt

Kompakt

Van

Van

JIP

JIP

SIXT Rent A Car
Europcar şuradan:$31.37 şuradan:$42.40
Go So Cars şuradan:$31.36 şuradan:$165.01
Kasina Rent A Car şuradan:$77.34

Kuala Lumpur - Havaalanı - Uluslararası - Terminal 1 deki araba kiralama şirketleri [KUL]

Kuala Lumpur - Havaalanı - Uluslararası - Terminal 1 araç kiralama acenteleri, yalnızca çeşitli kiralık araçlar ve araç kiralama koşullarında değil, aynı zamanda önceki müşterilerimiz tarafından sağlanan ortalama derecelendirme puanlarında da önemli ölçüde farklılık gösterebilir.

Kasina Rent a Car

Kasina 12 reviews

8.9 / 10

Paradise Car Rental

Paradise 14 reviews

8.3 / 10

EUROPCAR Franchise

EUROPCAR 7 reviews

6.1 / 10

Hawk Rent A Car

Hawk 50 reviews

6 / 10

KUL Havaalanı'ndaki Kiralık Araba dizisi sizi büyüleyecek. EKONOMI, STANDART, TAM BOY, LüKS, VAN, JIP için 7 KIşILIK, 9 KIşILIK araçlardan SUV, Luxury, ve Exotic araçlara kadar Kuala Lumpur - Havaalanı - Uluslararası - Terminal 1 içinde bulunan mevcut araç kiralama sınıflarıdır. Kuala Lumpur - Havaalanı - Uluslararası - Terminal 1 en büyük otomobil koleksiyonu GALAXY ASIA CAR RENTAL tarafından sunulmaktadır.

Kuala Lumpur - Havaalanı - Uluslararası - Terminal 1 havaalanında, herhangi bir seyahatiniz için doğru tedarikçiyi bulabilirsiniz. Saatlik, günlük, haftalık, kısa vadeli, aylık, uzun vadeli ve hatta tek yönlü araç kiralama fırsatları sağlayan satıcıları da bulacaksınız. Ayrıca KUL havaalanında genç sürücüler için bazı teklifler bulabilirsiniz.

Kuala Lumpur - Havaalanı - Uluslararası - Terminal 1 şehrindeki araç kiralama noktaları

Kuala Lumpur - Havaalanı - Uluslararası - Terminal 1 mükemmel araç kiralama anlaşmanızı bulamıyorsanız, KUL Havaalanına en yakın diğer kalkış konumlarındaki teklifleri kontrol etmeyi unutmayın. Otomobillerin çeşitliliği genellikle Kuala Lumpur - Havaalanı - Uluslararası - Terminal 1 havaalanında seçenekler daha geniştir, ancak diğer daha az popüler konumlarda daha ucuz fırsatlar bulabilirsiniz: küçük veya yerel havaalanları, tren istasyonları, limanlar ve şehir merkezi noktaları.

Kuala Lumpur - Havaalanı - Uluslararası - Terminal 1 Oto Kiralama Filo Genel Bakış

KUL Havaalanı'ndaki araç kiralama tedarikçileri, seyahatlerinizden herhangi biri için uygun olan çok çeşitli araçlar sunar. Aşağıdaki tablomuzda, ihtiyacınıza uygun bir araba bulacaksınız.

Araç kiralama sınıfı Kimler için uygun? Muhtemel araç kiralama modelleri
Mini Bütçeli yalnız seyahatler veya park yeri olmayan şehirdeki bir arkadaşınızla seyahatler Smart, Fiat 500, Hyundai i10, Citroen DS3, Opel Adam, veya benzeri.
Ekonomi Yakıttan tasarruf etmek isteyen iki ya da iki arkadaş Chevrolet Spark, Mitsubishi Mirage, veya benzeri.
Kompakt Depolama alanına ihtiyaç duyan 2-4 gezgin Hyundai Accent, Nissan Versa, veya benzeri.
Orta sınıf KUALA LUMPUR şehrini keşfetmek isteyen 5 arkadaşa kadar küçük gruplar veya aileler Nissan Sentra, veya benzeri.
Standart Sakin ve rahat bir sürüş keyfini çıkarırken 5 yolcuya kadar uzun yolculuklar Audi A4, veya benzeri.
Tam boy Aileniz ve yeterli bagajla konforlu uzun mesafe sürüşü Ford Taurus, Chevrolet Camaro, veya benzeri.
7 kişilik Partinizde küçük bagajlı 5'ten fazla yolcuya sahip geziler Dodge Caravan, Toyota Sienna, veya benzeri.
Van / 9-12 kişilik Çok fazla bagaj gerektiren aile gezileri Mercedes Viano, Mercedes Sprinter, veya benzeri.
Premium Kuala Lumpur - Havaalanı - Uluslararası - Terminal 1 başlayan iş gezileri Buick Lacrosse, Lincoln MKS, veya benzeri.
JIP Güvenli ve rahat karayolu seyahatleri veya off-road amaçlar Toyota Rav4, Audi Q5, veya benzeri.
Lüks / Egzotik KUALA LUMPUR’de hayatınızın özel günleri ve itici güçleri Bentley, Rolls Royce, Ferrari, veya benzeri.
Convertible KUALA LUMPUR yollarında özgürlüğü hissetmek için kendi başınıza veya ikinci yarınızla geziler Ford Mustang Convertible, Chrysler 200 Convertible, veya benzeri.

Sıkça sorulan sorular - Kuala Lumpur - Havaalanı - Uluslararası - Terminal 1 araç kiralamak

Kuala Lumpur - Havaalanı - Uluslararası - Terminal 1 ’de araba nasıl kiralanır? How to rent a car in Kuala Lumpur - Havaalanı - Uluslararası - Terminal 1?

Arama formuna teslim alma konumunu ve teslim etme adresini girin ve gerekli tarih ve saati seçin. Arama sonuçlarını aldıktan sonra, tercih ettiğiniz kriterlere göre filtreleyebilirsiniz

KUL Havalimanı'da araba kiralamak ne kadara mal olur?

Kuala Lumpur - Havaalanı - Uluslararası - Terminal 1 içinde araç kiralama fiyatları, seçilen modele ve kiralama seçeneklerine bağlı olarak, günlük Kuala Lumpur - Havaalanı - Uluslararası - Terminal 1 ile günlük $77.19 arasında değişiyor.

Kuala Lumpur - Havaalanı - Uluslararası - Terminal 1 Havaalanı'ndaki en popüler kiralık araba hangisi?

Kuala Lumpur - Havaalanı - Uluslararası - Terminal 1 içerisinde müşterilerimiz tarafından en sık rezervasyonu yapılan araç Proton Persona. Bu araçlar KUL Havaalanında $35.84 fiyattan başlar.

Kuala Lumpur - Havaalanı - Uluslararası - Terminal 1 KUL'da en çok talep edilen kiralık araç sınıfı hangisidir?

KUL Havaalanı'ndaki müşterilerimiz arasında en sık seçilen kiralık otomobil sınıfıdır. Kuala Lumpur - Havaalanı - Uluslararası - Terminal 1 en ucuz cheapest araç Perodua Myvi. Fiyatı günlük $34.45’dan başlar.

Kuala Lumpur - Havaalanı - Uluslararası - Terminal 1 en iyi araba kiralama acentesi hangisidir?

Şu anda KUL içinde en yüksek kullanıcı derecesine sahip araç kiralama şirketi, ortalama 8.9/10 puana sahip KASINA RENT A CAR şirketidir

Kuala Lumpur - Havaalanı - Uluslararası - Terminal 1 Havalimanı'nda hangi araç kiralama şirketlerinin araç kiralama masaları var?

Kuala Lumpur - Havaalanı - Uluslararası - Terminal 1 araç kiralama masalarına sahip araç kiralama şirketleri SIXT, AVIS, HAWK, PARADISE, SCR, AVIS, KASINA, EUROPCAR, HERTZ, 'dır.

Kuala Lumpur - Havaalanı - Uluslararası - Terminal 1 sizi hangi araç kiralama tedarikçileri alacak?

Kuala Lumpur - Havaalanı - Uluslararası - Terminal 1 araç kiralama ofislerine ücretsiz servis otobüsü gezileri düzenler.

Kuala Lumpur - Havaalanı - Uluslararası - Terminal 1 yakınındaki benzin fiyatı nedir?

KUL Havaalanı yakınındaki benzin fiyatları $1.63 ile $2.24 arasında değişmektedir.

Kuala Lumpur - Havaalanı - Uluslararası - Terminal 1 araç kiralama rezervasyonumu banka kartıyla ödeyebilir miyim?

Evet, çevrimiçi rezervasyon için ödeme yapmak için bir banka kartı kullanabilirsiniz. Ancak, araç teslim alma sırasında, araç kiralama mevduat kapsayacak şekilde ana sürücü adına verilen bir kredi kartı gerekir.

Benim dışımda başka biri kiralık arabamı kullanabilir mi?

Çevrimiçi rezervasyon sırasında ek sürücü seçeneğini belirlerseniz bu mümkün olacaktır. Çoğu zaman bu, araç kiralama masasında ücretlendirilen ücretli bir seçenektir.

Rezervasyon sırasında belirli bir araba kiralama modeli rezerve edebilir miyim?

Evet, belirli araba modellerini içeren teklifler, arama sonuçları sayfasında "Garantili Otomobil Modeli" işareti ile işaretlenmiştir.

Kuala Lumpur - Havaalanı - Uluslararası - Terminal 1 adresinden araç kiralama için ek sigorta almalı mıyım?

Bu nedenle, tam sigorta teminatı almayacaksanız, teminatınızı güvence altına almak için sigorta almanız önerilir. Satıcınıza, aracın ödemesi için gereken yeterli miktarda fonu olan bir kredi kartı sağlamanız gerekecektir. Ancak herhangi bir para çekme meydana gelirse, sigorta şirketi masrafları karşılayacaktır. Bu tür bir sigortayı, online araç kiralama rezervasyonu sırasında web sitemizden satın alabilirsiniz.

14CARS.com iOS ve Android araç kiralama uygulamaları

Size en yakın araç kiralama şirketlerini bulur, fiyatları ve fırsatları karşılaştırır ve seveceğiniz bir arabayı kiralar. Hızlı ve kolay!