900'ün üzerinde araç kiralama tedarikçilerden ucuz fiyatlar

Kuala Lumpur - Havaalanı - Uluslararası - Terminal 1 bulunan SIXT kiralık arabalar [Airport_Code]

Kuala Lumpur - Havaalanı - Uluslararası - Terminal 1 havaalanında mevcut büyük SIXT araba kiralama fırsatlarını incelemek için çekinmeyin. Şu anda mevcutlar arasından en çok tercih edilenleri seçmek için Airport_Code havaalanında bu tekliflere göz atın.

Mini

Perodua Axia

sixt
A
4
5
2
Perodua Axia

şuradan:

$18.91 /güny

Van

Mitsubishi Triton

sixt
M
4
4
0
Mitsubishi Triton

şuradan:

$65.20 /güny

Mini

Proton Saga

galaxy asia car rental
A
4
3
2
Proton Saga

şuradan:

$14.42 /güny

Mini

Perodua Viva

merge car rental
A
4
3
2
Perodua Viva

şuradan:

$36.44 /güny

Ekonomi

Perodua Bezza

galaxy asia car rental
A
5
3
2
Perodua Bezza

şuradan:

$15.89 /güny

Standart

Nissan Almera

galaxy asia car rental
A
5
3
4
Nissan Almera

şuradan:

$21.76 /güny

Standart

Honda Accord

avis
A
5
4
4
Honda Accord

şuradan:

$61.32 /güny

Kompakt

Toyota Vios

galaxy asia car rental
A
5
3
3
Toyota Vios

şuradan:

$26.16 /güny

Kompakt

Honda BR-V

hawk
A
5
5
3
Honda BR-V

şuradan:

$33.67 /güny

7 kişilik

Proton Exora

galaxy asia car rental
A
7
5
1
Proton Exora

şuradan:

$29.10 /güny

7 kişilik

Toyota Vellfire

hawk
A
7
5
1
Toyota Vellfire

şuradan:

$88.45 /güny

JIP

Kia Sorento

galaxy asia car rental
A
5
5
4
Kia Sorento

şuradan:

$45.25 /güny

JIP

Honda HR-V

europcar
A
5
5
4
Honda HR-V

şuradan:

$61.84 /güny

Van

Hyundai Starex

galaxy asia car rental
A
12
5
4
Hyundai Starex

şuradan:

$68.74 /güny

Kuala Lumpur - Havaalanı - Uluslararası - Terminal 1 SIXT hakkında bilgi

Aşağıdaki tabloda, SIXT'un teslim yeri, iade adresi, telefon numarası, çalışma saatleri, yakıt politikası, teslim türü ve SIXT'un Kuala Lumpur - Havaalanı - Uluslararası - Terminal 1 sağladığı bonuslar hakkında [KUL] bilgiler bulabilirsiniz.

SIXT Rent A Car

Şirket ismi:

SIXT Rent A Car

Adres:

Lot No. 14, GF, Block D, Selangor, 64000

Telefon:

+60-387872834

Yakıt politikası

Tam yakıtla teslim alma ve teslim etme

Teslim alış türü

Havalimanı terminalinden teslim alış

KUL Havaalanı yakınındaki SIXT konumları

Seyahatinizi daha iyi planlamak için, lütfen Kuala Lumpur - Havaalanı - Uluslararası - Terminal 1 yakınındaki mevcut tüm araç kiralama konumlarının bulunduğu aşağıdaki haritaya gidin. Tüm simgeler, gidiş ve dönüş konumuna karşılık gelir: Havaalanı, tren istasyonu, liman ve şehir merkezi konumları.

Havalimanları yakınlarında araç kiralama noktaları

Şehir merkezi yakınlarında araç kiralama noktaları

Kuala Lumpur - Havaalanı - Uluslararası - Terminal 1 en iyi araba kiralama şirketleri [KUL]

SIXT'a alternatif olarak, Kuala Lumpur - Havaalanı - Uluslararası - Terminal 1 [KUL] çalışan diğer yerel ve uluslararası araç kiralama acenteleri var. Bunların arasından, dünyaca ünlü otomobil tedarikçilerinden özel indirim ve kuponları kontrol ettiğinizden emin olun ve sizin için en iyi seçeneği seçin.

Kasina Rent a Car

Kasina 12 reviews

8.9 / 10

Paradise Car Rental

Paradise 14 reviews

8.3 / 10

EUROPCAR Franchise

EUROPCAR 7 reviews

6.1 / 10

Hawk Rent A Car

Hawk 50 reviews

6 / 10

Kuala Lumpur - Havaalanı - Uluslararası - Terminal 1 [KUL] Havaalanından bir sonraki seyahatiniz için küçük bir arabaya ihtiyacınız varsa, ve firmasından araç kiralama fırsatlarına daha yakından bakmalısınız. Kuala Lumpur - Havaalanı - Uluslararası - Terminal 1 en büyük EKONOMI ve araç kiralama sınıfı araçlarını sağlıyorlar.

Kuala Lumpur - Havaalanı - Uluslararası - Terminal 1 havaalanında ve AVIS tarafından çok sayıda orta ölçekli otomobil kiralama hizmeti sağlandı. STANDART ve TAM BOY araç kiralama sınıfları için en uygun fiyatlı aracı bulmak istiyorsanız bu tedarikçileri takip edin.

SIXT Kuala Lumpur - Havaalanı - Uluslararası - Terminal 1 Araba Kiralama Filosuna Genel Bakış

Kuala Lumpur - Havaalanı - Uluslararası - Terminal 1 SIXT KUL, farklı araç kiralama sınıflarından çok çeşitli otomobiller sunar: Mini, Van, Economy, Standard, Compact, 7-seater, Suv,.

SIXT Kuala Lumpur - Havaalanı - Uluslararası - Terminal 1 için Ekonomi arabası kiralamaya karar verdiyseniz ve Perodua Bezza ,veya bir araç sınıfı geliştirmesi almaya hazır olun.

Bir Kompakt araç kiralamaya karar verenleriniz için Toyota Vios, ve Honda BR-V ,Veya araç sınıfı güncellemesi alabilirsiniz.

SIXT Kuala Lumpur - Havaalanı - Uluslararası - Terminal 1n “veya benzeri” işareti olan bir Standart sınıf araba rezervasyonu yaptığınızda Nissan Almera, ve Honda Accord .

SIXT Kuala Lumpur - Havaalanı - Uluslararası - Terminal 1 konumundan JİP araç kiralama sınıfına bir araba rezerve ettiğinizde, aşağıdaki araçlardan birini alacaksınız: Kia Sorento, ve Honda HR-V .

Bir grup insanla seyahat ediyorsanız ve SIXT Kuala Lumpur - Havaalanı - Uluslararası - Terminal 1n 7 koltuklu bir taşıyıcı araca ihtiyacınız varsa Proton Exora, ve Toyota Vellfire .

Hangi araç sınıfında rezervasyon yaptıysanız, rezervasyon yaptırdığınız araç sınıfında uygun araç yoksa, her zaman ücretsiz olarak araç sınıfı yükseltme hakkı kazanabilirsiniz.

Amacınıza Göre SIXT Kuala Lumpur - Havaalanı - Uluslararası - Terminal 1 Aracınızı Seçin

  • Kendi ailenizle birlikte bir yolculuğa çıkıyorsanız, farklı araç kiralama sınıflarındaki araçlara dikkat etmelisiniz. Bir veya iki çocuğu olan küçük aileler ve az miktarda bagaj için, Ekonomi veya Kompakt otomobil sınıfları size uygun olabilir. Daha fazla bagajla seyahat ediyorsanız, JİP veya Tam Boy araba kiralama sınıflarına dönmelisiniz. Daha fazla yolcu olan bir seyahat için 7 kişilik, 9 kişilik ve belki 12 kişilik arama yapmanız gerekir.
  • Kuala Lumpur - Havaalanı - Uluslararası - Terminal 1 içindeki SIXT'dan sevdiklerinizle seyahat etmek için bir araba bulmaya çalışıyorsanız, Mini, Ekonomi, Cabrio ve hatta Lüks araç kiralama sınıfları araçlarını dikkate almalısınız.
  • Kuala Lumpur - Havaalanı - Uluslararası - Terminal 1 içindeki iş seyahatleri için, SIXT'dan en uygun araçlar, Tam Boyut, Lüks ve Egzotik araç kiralama sınıflarıdır, Ayrıca, Kuala Lumpur - Havaalanı - Uluslararası - Terminal 1 içindeki SIXT'dan düğünler, doğum günleri ve diğer kutlama türleri gibi özel günler için uygun bir araç bulabilirsiniz. Herhangi bir parti için bir araca ihtiyacınız varsa, Kuala Lumpur - Havaalanı - Uluslararası - Terminal 1ki SIXT konumundan Lüks ve Egzotik araç kiralama sınıflarını göz önünde bulundurun.
  • Genç sürücüler için SIXT, ayrıca bazı araç kiralama olanaklarına sahiptir. Kuala Lumpur - Havaalanı - Uluslararası - Terminal 1 SIXT'dan Mini, Ekonomi ve Cabrio araç kiralama sınıflarına bakın ve bunları not edin.

Sıkça sorulan sorular - SIXT Kuala Lumpur - Havaalanı - Uluslararası - Terminal 1 araba kiralıyor

Kuala Lumpur - Havaalanı - Uluslararası - Terminal 1 konumunda SIXT'dan araba kiralamak nasıl yapılır?

Gerekli araç alış ve dönüş konumunu girin ve arama formundaki kira, tarih ve saati seçin. Arama sonuçlarını aldıktan sonra, tercih ettiğiniz satıcıya göre filtreleyebilirsiniz.

KUL Havaalanında SIXT konumundan en ucuz araba kiralama hangisi?

SIXT'dan Kuala Lumpur - Havaalanı - Uluslararası - Terminal 1ki en ucuz araba Perodua Axia. Geçerli ilgili fiyat günlük olarak $18.91'dır.

Kuala Lumpur - Havaalanı - Uluslararası - Terminal 1 [KUL]'daki en popüler SIXT kiralık araba hangisi?

SIXT'dan gelen Kuala Lumpur - Havaalanı - Uluslararası - Terminal 1ki en popüler kiralık araba şu anda MITSUBISHI TRITON. Bu araç için en düşük fiyat günde $65.20.

Kuala Lumpur - Havaalanı - Uluslararası - Terminal 1 [KUL] SIXT'dan en çok rezervasyon yapılan araba sınıfı hangisidir?

KUL Havaalanında SIXT ülkesinden en sık rezervasyonu yapılan araba sınıfı VAN. SIXT'dan en ucuz VAN araç MITSUBISHI TRITON. Fiyatı gün başına $65.20 ile başlar.

Kuala Lumpur - Havaalanı - Uluslararası - Terminal 1 yakınındaki benzin fiyatı nedir?

KUL Havaalanı yakınındaki benzin fiyatları $1.63 ile $2.24 arasında değişmektedir.

SIXT araba kiralama rezervasyonumu Kuala Lumpur - Havaalanı - Uluslararası - Terminal 1 bir banka kartıyla ödeyebilir miyim?

Evet, online rezervasyona ödeme yapmak için bir banka kartı kullanabilirsiniz. Ancak, araç pikap alımı sırasında, araç kiralama mevduatını kapsayacak şekilde ana sürücü adına verilen bir kredi kartı gerekir.

Benim dışımda başka biri kiralık Arabamı kullanabilir mi?

Çevrimiçi rezervasyon sırasında ek sürücü seçeneğini belirlerseniz bu mümkün olacaktır. Çoğu zaman bu, araç kiralama masasında ücretlendirilen ekstra ücretli bir seçenektir.

Rezervasyon sırasında belirli bir araba kiralama modeli rezerve edebilir miyim?

Evet, belirli araba modellerini içeren teklifler, arama sonuçları sayfasında "Garantili Otomobil Modeli" işareti ile işaretlenmiştir.

SIXT, Kuala Lumpur - Havaalanı - Uluslararası - Terminal 1ki [KUL] çocuklar için araba koltuğu kiralama seçeneği sunuyor mu?

Evet, çevrimiçi rezervasyonunuz sırasında çocuk koltuğu rezervasyonu yaptırabilir ve SIXT araba kiralama masasında ödeme yapabilirsiniz.

Kuala Lumpur - Havaalanı - Uluslararası - Terminal 1 adresinden araç kiralama için ek sigorta almalı mıyım?

Bu nedenle, tam sigorta teminatı almayacaksanız, teminatınızı güvence altına almak için sigorta almanız önerilir. Satıcınıza, aracın ödemesi için gereken yeterli miktarda fonu olan bir kredi kartı sağlamanız gerekecektir. Ancak herhangi bir para çekme meydana gelirse, sigorta şirketi masrafları karşılayacaktır.

Bu tür bir sigortayı, online araç kiralama rezervasyonu sırasında web sitemizden satın alabilirsiniz.

iOS ve Android için 14CARS.com araç kiralama uygulaması

Size en yakın araç kiralama şirketlerini bulur, fiyatları ve fırsatları karşılaştırır ve seveceğiniz bir arabayı kiralar. Hızlı ve kolay!