900'ün üzerinde araç kiralama tedarikçilerden ucuz fiyatlar

Subang - Havaalanı - Sultan Abdul Aziz Shah bulunan SIXT kiralık arabalar [Airport_Code]

Subang - Havaalanı - Sultan Abdul Aziz Shah havaalanında mevcut büyük SIXT araba kiralama fırsatlarını incelemek için çekinmeyin. Şu anda mevcutlar arasından en çok tercih edilenleri seçmek için Airport_Code havaalanında bu tekliflere göz atın.

Mini

Perodua Axia

sixt
A
4
5
2
Perodua Axia

şuradan:

$38.42 /güny

Ekonomi

Proton Saga

sixt
A
5
3
2
Proton Saga

şuradan:

$43.11 /güny

Kompakt

Honda City

sixt
A
5
5
3
Honda City

şuradan:

$66.55 /güny

7 kişilik

Proton Exora

sixt
A
7
5
1
Proton Exora

şuradan:

$71.23 /güny

Standart

Honda Civic

sixt
A
5
4
4
Honda Civic

şuradan:

$94.68 /güny

Van

Mitsubishi Triton

sixt
M
4
4
0
Mitsubishi Triton

şuradan:

$97.02 /güny

JIP

Kia Sportage

sixt
A
5
5
4
Kia Sportage

şuradan:

$120.46 /güny

Kompakt

Proton Persona

hertz
A
5
5
3
Proton Persona

şuradan:

$61.71 /güny

Standart

Hyundai Elantra

hertz
A
5
4
4
Hyundai Elantra

şuradan:

$66.96 /güny

Subang - Havaalanı - Sultan Abdul Aziz Shah SIXT hakkında bilgi

Aşağıdaki tabloda, SIXT'un teslim yeri, iade adresi, telefon numarası, çalışma saatleri, yakıt politikası, teslim türü ve SIXT'un Subang - Havaalanı - Sultan Abdul Aziz Shah sağladığı bonuslar hakkında [SZB] bilgiler bulabilirsiniz.

SIXT Rent A Car

Şirket ismi:

SIXT Rent A Car

Adres:

Sultan Abdul Aziz Shah Airport, Subang Jaya, 47200

Telefon:

+60-378801834

Yakıt politikası

Tam yakıtla teslim alma ve teslim etme

Teslim alış türü

Karşılanma hizmeti

Ekstralar

  • - Yol vergisi
  • - Sınırsız kilometre

SZB Havaalanı yakınındaki SIXT konumları

Seyahatinizi daha iyi planlamak için, lütfen Subang - Havaalanı - Sultan Abdul Aziz Shah yakınındaki mevcut tüm araç kiralama konumlarının bulunduğu aşağıdaki haritaya gidin. Tüm simgeler, gidiş ve dönüş konumuna karşılık gelir: Havaalanı, tren istasyonu, liman ve şehir merkezi konumları.

Havalimanları yakınlarında araç kiralama noktaları

Şehir merkezi yakınlarında araç kiralama noktaları

SIXT Subang - Havaalanı - Sultan Abdul Aziz Shah Araba Kiralama Filosuna Genel Bakış

Subang - Havaalanı - Sultan Abdul Aziz Shah SIXT SZB, farklı araç kiralama sınıflarından çok çeşitli otomobiller sunar: Mini, Economy, Compact, 7-seater, Standard, Van, Suv,.

SIXT Subang - Havaalanı - Sultan Abdul Aziz Shah için Ekonomi arabası kiralamaya karar verdiyseniz ve Proton Saga ,veya bir araç sınıfı geliştirmesi almaya hazır olun.

Bir Kompakt araç kiralamaya karar verenleriniz için Honda City, ve Proton Persona ,Veya araç sınıfı güncellemesi alabilirsiniz.

SIXT Subang - Havaalanı - Sultan Abdul Aziz Shahn “veya benzeri” işareti olan bir Standart sınıf araba rezervasyonu yaptığınızda Honda Civic, ve Hyundai Elantra .

SIXT Subang - Havaalanı - Sultan Abdul Aziz Shah konumundan JİP araç kiralama sınıfına bir araba rezerve ettiğinizde, aşağıdaki araçlardan birini alacaksınız: ve Kia Sportage .

Bir grup insanla seyahat ediyorsanız ve SIXT Subang - Havaalanı - Sultan Abdul Aziz Shahn 7 koltuklu bir taşıyıcı araca ihtiyacınız varsa ve Proton Exora .

Hangi araç sınıfında rezervasyon yaptıysanız, rezervasyon yaptırdığınız araç sınıfında uygun araç yoksa, her zaman ücretsiz olarak araç sınıfı yükseltme hakkı kazanabilirsiniz.

Amacınıza Göre SIXT Subang - Havaalanı - Sultan Abdul Aziz Shah Aracınızı Seçin

  • Kendi ailenizle birlikte bir yolculuğa çıkıyorsanız, farklı araç kiralama sınıflarındaki araçlara dikkat etmelisiniz. Bir veya iki çocuğu olan küçük aileler ve az miktarda bagaj için, Ekonomi veya Kompakt otomobil sınıfları size uygun olabilir. Daha fazla bagajla seyahat ediyorsanız, JİP veya Tam Boy araba kiralama sınıflarına dönmelisiniz. Daha fazla yolcu olan bir seyahat için 7 kişilik, 9 kişilik ve belki 12 kişilik arama yapmanız gerekir.
  • Subang - Havaalanı - Sultan Abdul Aziz Shah içindeki SIXT'dan sevdiklerinizle seyahat etmek için bir araba bulmaya çalışıyorsanız, Mini, Ekonomi, Cabrio ve hatta Lüks araç kiralama sınıfları araçlarını dikkate almalısınız.
  • Subang - Havaalanı - Sultan Abdul Aziz Shah içindeki iş seyahatleri için, SIXT'dan en uygun araçlar, Tam Boyut, Lüks ve Egzotik araç kiralama sınıflarıdır, Ayrıca, Subang - Havaalanı - Sultan Abdul Aziz Shah içindeki SIXT'dan düğünler, doğum günleri ve diğer kutlama türleri gibi özel günler için uygun bir araç bulabilirsiniz. Herhangi bir parti için bir araca ihtiyacınız varsa, Subang - Havaalanı - Sultan Abdul Aziz Shahki SIXT konumundan Lüks ve Egzotik araç kiralama sınıflarını göz önünde bulundurun.
  • Genç sürücüler için SIXT, ayrıca bazı araç kiralama olanaklarına sahiptir. Subang - Havaalanı - Sultan Abdul Aziz Shah SIXT'dan Mini, Ekonomi ve Cabrio araç kiralama sınıflarına bakın ve bunları not edin.

Sıkça sorulan sorular - SIXT Subang - Havaalanı - Sultan Abdul Aziz Shah araba kiralıyor

Subang - Havaalanı - Sultan Abdul Aziz Shah konumunda SIXT'dan araba kiralamak nasıl yapılır?

Gerekli araç alış ve dönüş konumunu girin ve arama formundaki kira, tarih ve saati seçin. Arama sonuçlarını aldıktan sonra, tercih ettiğiniz satıcıya göre filtreleyebilirsiniz.

SZB Havaalanında SIXT konumundan en ucuz araba kiralama hangisi?

SIXT'dan Subang - Havaalanı - Sultan Abdul Aziz Shahki en ucuz araba Perodua Axia. Geçerli ilgili fiyat günlük olarak $38.42'dır.

Subang - Havaalanı - Sultan Abdul Aziz Shah yakınındaki benzin fiyatı nedir?

SZB Havaalanı yakınındaki benzin fiyatları $1.63 ile $2.24 arasında değişmektedir.

SIXT araba kiralama rezervasyonumu Subang - Havaalanı - Sultan Abdul Aziz Shah bir banka kartıyla ödeyebilir miyim?

Evet, online rezervasyona ödeme yapmak için bir banka kartı kullanabilirsiniz. Ancak, araç pikap alımı sırasında, araç kiralama mevduatını kapsayacak şekilde ana sürücü adına verilen bir kredi kartı gerekir.

Benim dışımda başka biri kiralık Arabamı kullanabilir mi?

Çevrimiçi rezervasyon sırasında ek sürücü seçeneğini belirlerseniz bu mümkün olacaktır. Çoğu zaman bu, araç kiralama masasında ücretlendirilen ekstra ücretli bir seçenektir.

Rezervasyon sırasında belirli bir araba kiralama modeli rezerve edebilir miyim?

Evet, belirli araba modellerini içeren teklifler, arama sonuçları sayfasında "Garantili Otomobil Modeli" işareti ile işaretlenmiştir.

SIXT, Subang - Havaalanı - Sultan Abdul Aziz Shahki [SZB] çocuklar için araba koltuğu kiralama seçeneği sunuyor mu?

Evet, çevrimiçi rezervasyonunuz sırasında çocuk koltuğu rezervasyonu yaptırabilir ve SIXT araba kiralama masasında ödeme yapabilirsiniz.

Subang - Havaalanı - Sultan Abdul Aziz Shah adresinden araç kiralama için ek sigorta almalı mıyım?

Bu nedenle, tam sigorta teminatı almayacaksanız, teminatınızı güvence altına almak için sigorta almanız önerilir. Satıcınıza, aracın ödemesi için gereken yeterli miktarda fonu olan bir kredi kartı sağlamanız gerekecektir. Ancak herhangi bir para çekme meydana gelirse, sigorta şirketi masrafları karşılayacaktır.

Bu tür bir sigortayı, online araç kiralama rezervasyonu sırasında web sitemizden satın alabilirsiniz.

iOS ve Android için 14CARS.com araç kiralama uygulaması

Size en yakın araç kiralama şirketlerini bulur, fiyatları ve fırsatları karşılaştırır ve seveceğiniz bir arabayı kiralar. Hızlı ve kolay!