900'ün üzerinde araç kiralama tedarikçilerden ucuz fiyatlar

Kuala Lumpur - Havaalanı - Uluslararası - Terminal 1 bulunan HERTZ kiralık arabalar [KUL]

Kuala Lumpur - Havaalanı - Uluslararası - Terminal 1 havaalanında mevcut büyük HERTZ araba kiralama fırsatlarını incelemek için çekinmeyin. Şu anda mevcutlar arasından en çok tercih edilenleri seçmek için KUL havaalanında bu tekliflere göz atın.

Standart

Hyundai Elantra

HERTZ
A
5
4
4
Hyundai Elantra

şuradan:

$58.87 /güny

JIP

Ford Ranger

HERTZ
M
5
5
5
Ford Ranger

şuradan:

$73.88 /güny

Ekonomi

Proton Saga

GO SO CARS
A
5
3
2
Proton Saga

şuradan:

$31.98 /güny

Ekonomi

Perodua Myvi

KASINA
A
5
3
2
Perodua Myvi

şuradan:

$44.89 /güny

Kompakt

Proton Persona

EUROPCAR
A
5
3
3
Proton Persona

şuradan:

$38.30 /güny

Kompakt

Honda BR-V

HAWK
A
5
5
3
Honda BR-V

şuradan:

$93.07 /güny

Standart

Honda City

EUROPCAR
A
5
4
4
Honda City

şuradan:

$45.96 /güny

Standart

Honda Civic

GALAXY ASIA CAR RENTAL
A
5
4
4
Honda Civic

şuradan:

$108.21 /güny

Mini

Honda Jazz

SIXT
A
4
3
2
Honda Jazz

şuradan:

$61.24 /güny

Mini

Perodua Axia

MERGE CAR RENTAL
A
4
5
2
Perodua Axia

şuradan:

$75.34 /güny

Van

Proton Exora

AVIS
A
6
4
3
Proton Exora

şuradan:

$65.78 /güny

Van

Hyundai Starex

GALAXY ASIA CAR RENTAL
A
12
5
4
Hyundai Starex

şuradan:

$176.03 /güny

JIP

Hyundai Tucson

GALAXY ASIA CAR RENTAL
A
5
5
4
Hyundai Tucson

şuradan:

$87.96 /güny

JIP

Proton X70

AVIS
A
5
5
4
Proton X70

şuradan:

$106.00 /güny

7 kişilik

Toyota Innova

KASINA
A
7
5
1
Toyota Innova

şuradan:

$94.28 /güny

Tam boy

Toyota Camry

HAWK
A
5
4
5
Toyota Camry

şuradan:

$119.39 /güny

Kuala Lumpur - Havaalanı - Uluslararası - Terminal 1 HERTZ hakkında bilgi

Aşağıdaki tabloda, HERTZ'un teslim yeri, iade adresi, telefon numarası, çalışma saatleri, yakıt politikası, teslim türü ve HERTZ'un Kuala Lumpur - Havaalanı - Uluslararası - Terminal 1 sağladığı bonuslar hakkında [KUL] bilgiler bulabilirsiniz.

Hertz Car Hire

Şirket ismi:

Hertz Car Hire

Adres:

Kuala Lumpur Itnl Apt, Lot 16,ground Fl,car Park, LOT 16,GROUND FL,CAR PARK, Kuala Lumpur, 43900

Telefon:

60 3 87874572

Yakıt politikası

Tam yakıtla teslim alma ve teslim etme

Teslim alış türü

Havalimanı terminalinden teslim alış

KUL Havaalanı yakınındaki HERTZ konumları

Seyahatinizi daha iyi planlamak için, lütfen Kuala Lumpur - Havaalanı - Uluslararası - Terminal 1 yakınındaki mevcut tüm araç kiralama konumlarının bulunduğu aşağıdaki haritaya gidin. Tüm simgeler, gidiş ve dönüş konumuna karşılık gelir: Havaalanı, tren istasyonu, liman ve şehir merkezi konumları.

Havalimanları yakınlarında araç kiralama noktaları

Kuala Lumpur - Havaalanı - Uluslararası - Terminal 1 en iyi araba kiralama şirketleri [KUL]

HERTZ'a alternatif olarak, Kuala Lumpur - Havaalanı - Uluslararası - Terminal 1 [KUL] çalışan diğer yerel ve uluslararası araç kiralama acenteleri var. Bunların arasından, dünyaca ünlü otomobil tedarikçilerinden özel indirim ve kuponları kontrol ettiğinizden emin olun ve sizin için en iyi seçeneği seçin.

Kasina Rent a Car

Kasina 12 reviews

8.9 / 10

Paradise Car Rental

Paradise 14 reviews

8.3 / 10

EUROPCAR Franchise

EUROPCAR 7 reviews

6.1 / 10

Hawk Rent A Car

Hawk 50 reviews

6 / 10

Kuala Lumpur - Havaalanı - Uluslararası - Terminal 1 [KUL] Havaalanından bir sonraki seyahatiniz için küçük bir arabaya ihtiyacınız varsa, ve KASINA firmasından araç kiralama fırsatlarına daha yakından bakmalısınız. Kuala Lumpur - Havaalanı - Uluslararası - Terminal 1 en büyük EKONOMI ve araç kiralama sınıfı araçlarını sağlıyorlar.

Kuala Lumpur - Havaalanı - Uluslararası - Terminal 1 havaalanında HERTZ ve EUROPCAR tarafından çok sayıda orta ölçekli otomobil kiralama hizmeti sağlandı. STANDART ve TAM BOY araç kiralama sınıfları için en uygun fiyatlı aracı bulmak istiyorsanız bu tedarikçileri takip edin.

Kuala Lumpur - Havaalanı - Uluslararası - Terminal 1 [KUL] içindeki en iyi SUV araç kiralama anlaşmasını bulmak için, HERTZ'ten SUV'lara bakın. Bu sağlayıcı Kuala Lumpur - Havaalanı - Uluslararası - Terminal 1 en büyük JIP otomobil koleksiyonunu sunuyor.

Kuala Lumpur - Havaalanı - Uluslararası - Terminal 1 büyük bir araba arıyorsanız, AVIS ve 'deki fırsatları göz önünde bulundurmalısınız. Çok sayıda 7 KIşILIK, VAN kiralama hizmetleri sunarlar.

HERTZ Kuala Lumpur - Havaalanı - Uluslararası - Terminal 1 Araba Kiralama Filosuna Genel Bakış

Kuala Lumpur - Havaalanı - Uluslararası - Terminal 1 HERTZ KUL, farklı araç kiralama sınıflarından çok çeşitli otomobiller sunar: Standard, Suv, Economy, Compact, Mini, Van, 7-seater, Fullsize,.

HERTZ Kuala Lumpur - Havaalanı - Uluslararası - Terminal 1 için Ekonomi arabası kiralamaya karar verdiyseniz Proton Saga, ve Perodua Myvi ,veya bir araç sınıfı geliştirmesi almaya hazır olun.

Bir Kompakt araç kiralamaya karar verenleriniz için Proton Persona, ve Honda BR-V ,Veya araç sınıfı güncellemesi alabilirsiniz.

HERTZ Kuala Lumpur - Havaalanı - Uluslararası - Terminal 1n “veya benzeri” işareti olan bir Standart sınıf araba rezervasyonu yaptığınızda Hyundai Elantra, Honda City, ve Honda Civic .

HERTZ Kuala Lumpur - Havaalanı - Uluslararası - Terminal 1 Full Size araba kiralama sınıfı, aşağıdaki araba kiralama modellerini içerir: ve Toyota Camry .

HERTZ Kuala Lumpur - Havaalanı - Uluslararası - Terminal 1 konumundan JİP araç kiralama sınıfına bir araba rezerve ettiğinizde, aşağıdaki araçlardan birini alacaksınız: Ford Ranger, Hyundai Tucson, ve Proton X70 .

Bir grup insanla seyahat ediyorsanız ve HERTZ Kuala Lumpur - Havaalanı - Uluslararası - Terminal 1n 7 koltuklu bir taşıyıcı araca ihtiyacınız varsa ve Toyota Innova .

Hangi araç sınıfında rezervasyon yaptıysanız, rezervasyon yaptırdığınız araç sınıfında uygun araç yoksa, her zaman ücretsiz olarak araç sınıfı yükseltme hakkı kazanabilirsiniz.

Amacınıza Göre HERTZ Kuala Lumpur - Havaalanı - Uluslararası - Terminal 1 Aracınızı Seçin

  • Kendi ailenizle birlikte bir yolculuğa çıkıyorsanız, farklı araç kiralama sınıflarındaki araçlara dikkat etmelisiniz. Bir veya iki çocuğu olan küçük aileler ve az miktarda bagaj için, Ekonomi veya Kompakt otomobil sınıfları size uygun olabilir. Daha fazla bagajla seyahat ediyorsanız, JİP veya Tam Boy araba kiralama sınıflarına dönmelisiniz. Daha fazla yolcu olan bir seyahat için 7 kişilik, 9 kişilik ve belki 12 kişilik arama yapmanız gerekir.
  • Kuala Lumpur - Havaalanı - Uluslararası - Terminal 1 içindeki HERTZ'dan sevdiklerinizle seyahat etmek için bir araba bulmaya çalışıyorsanız, Mini, Ekonomi, Cabrio ve hatta Lüks araç kiralama sınıfları araçlarını dikkate almalısınız.
  • Kuala Lumpur - Havaalanı - Uluslararası - Terminal 1 içindeki iş seyahatleri için, HERTZ'dan en uygun araçlar, Tam Boyut, Lüks ve Egzotik araç kiralama sınıflarıdır, Ayrıca, Kuala Lumpur - Havaalanı - Uluslararası - Terminal 1 içindeki HERTZ'dan düğünler, doğum günleri ve diğer kutlama türleri gibi özel günler için uygun bir araç bulabilirsiniz. Herhangi bir parti için bir araca ihtiyacınız varsa, Kuala Lumpur - Havaalanı - Uluslararası - Terminal 1ki HERTZ konumundan Lüks ve Egzotik araç kiralama sınıflarını göz önünde bulundurun.
  • Genç sürücüler için HERTZ, ayrıca bazı araç kiralama olanaklarına sahiptir. Kuala Lumpur - Havaalanı - Uluslararası - Terminal 1 HERTZ'dan Mini, Ekonomi ve Cabrio araç kiralama sınıflarına bakın ve bunları not edin.

Sıkça sorulan sorular - HERTZ Kuala Lumpur - Havaalanı - Uluslararası - Terminal 1 araba kiralıyor

Kuala Lumpur - Havaalanı - Uluslararası - Terminal 1 konumunda HERTZ'dan araba kiralamak nasıl yapılır?

Gerekli araç alış ve dönüş konumunu girin ve arama formundaki kira, tarih ve saati seçin. Arama sonuçlarını aldıktan sonra, tercih ettiğiniz satıcıya göre filtreleyebilirsiniz.

KUL Havaalanında HERTZ konumundan en ucuz araba kiralama hangisi?

HERTZ'dan Kuala Lumpur - Havaalanı - Uluslararası - Terminal 1ki en ucuz araba Hyundai Elantra. Geçerli ilgili fiyat günlük olarak $58.87'dır.

Kuala Lumpur - Havaalanı - Uluslararası - Terminal 1 [KUL] HERTZ ofis kiralama masasını nerede bulabilirim?

  • HERTZ araç kiralama masası, Kuala Lumpur - Havaalanı - Uluslararası - Terminal 1 sitesinde bulunabilir. Tam yerini havaalanı haritasına bakarak bulabilirsiniz.

Kuala Lumpur - Havaalanı - Uluslararası - Terminal 1 yakınındaki benzin fiyatı nedir?

KUL Havaalanı yakınındaki benzin fiyatları $1.63 ile $2.24 arasında değişmektedir.

HERTZ araba kiralama rezervasyonumu Kuala Lumpur - Havaalanı - Uluslararası - Terminal 1 bir banka kartıyla ödeyebilir miyim?

Evet, online rezervasyona ödeme yapmak için bir banka kartı kullanabilirsiniz. Ancak, araç pikap alımı sırasında, araç kiralama mevduatını kapsayacak şekilde ana sürücü adına verilen bir kredi kartı gerekir.

Benim dışımda başka biri kiralık Arabamı kullanabilir mi?

Çevrimiçi rezervasyon sırasında ek sürücü seçeneğini belirlerseniz bu mümkün olacaktır. Çoğu zaman bu, araç kiralama masasında ücretlendirilen ekstra ücretli bir seçenektir.

Rezervasyon sırasında belirli bir araba kiralama modeli rezerve edebilir miyim?

Evet, belirli araba modellerini içeren teklifler, arama sonuçları sayfasında "Garantili Otomobil Modeli" işareti ile işaretlenmiştir.

HERTZ, Kuala Lumpur - Havaalanı - Uluslararası - Terminal 1ki [KUL] çocuklar için araba koltuğu kiralama seçeneği sunuyor mu?

Evet, çevrimiçi rezervasyonunuz sırasında çocuk koltuğu rezervasyonu yaptırabilir ve HERTZ araba kiralama masasında ödeme yapabilirsiniz.

Kuala Lumpur - Havaalanı - Uluslararası - Terminal 1 adresinden araç kiralama için ek sigorta almalı mıyım?

Bu nedenle, tam sigorta teminatı almayacaksanız, teminatınızı güvence altına almak için sigorta almanız önerilir. Satıcınıza, aracın ödemesi için gereken yeterli miktarda fonu olan bir kredi kartı sağlamanız gerekecektir. Ancak herhangi bir para çekme meydana gelirse, sigorta şirketi masrafları karşılayacaktır.

Bu tür bir sigortayı, online araç kiralama rezervasyonu sırasında web sitemizden satın alabilirsiniz.

14CARS.com iOS ve Android araç kiralama uygulamaları

Size en yakın araç kiralama şirketlerini bulur, fiyatları ve fırsatları karşılaştırır ve seveceğiniz bir arabayı kiralar. Hızlı ve kolay!