900'ün üzerinde araç kiralama tedarikçilerden ucuz fiyatlar

Kuala Lumpur - Havaalanı - Uluslararası - Terminal 1 bulunan AVIS kiralık arabalar [KUL]

Kuala Lumpur - Havaalanı - Uluslararası - Terminal 1 havaalanında mevcut büyük AVIS araba kiralama fırsatlarını incelemek için çekinmeyin. Şu anda mevcutlar arasından en çok tercih edilenleri seçmek için KUL havaalanında bu tekliflere göz atın.

JIP

Proton X70

AVIS
A
5
5
4
Proton X70

şuradan:

$106.45 /güny

Ekonomi

Perodua Bezza

EUROPCAR
A
5
3
2
Perodua Bezza

şuradan:

$30.36 /güny

Kompakt

Proton Persona

EUROPCAR
A
5
3
3
Proton Persona

şuradan:

$33.87 /güny

Standart

Honda City

EUROPCAR
A
5
4
4
Honda City

şuradan:

$37.37 /güny

Standart

Proton Perdana

GO SO CARS
A
5
4
4
Proton Perdana

şuradan:

$158.37 /güny

Mini

Perodua Myvi

GO SO CARS
A
4
5
2
Perodua Myvi

şuradan:

$37.94 /güny

Mini

Perodua Viva

MERGE CAR RENTAL
A
4
3
2
Perodua Viva

şuradan:

$69.64 /güny

Van

Perodua Alza

GALAXY ASIA CAR RENTAL
A
5
5
3
Perodua Alza

şuradan:

$55.41 /güny

Van

Proton Aruz

KASINA
A
6
4
3
Proton Aruz

şuradan:

$92.84 /güny

7 kişilik

Proton Exora

GALAXY ASIA CAR RENTAL
A
7
5
1
Proton Exora

şuradan:

$61.43 /güny

7 kişilik

Hyundai Starex

KASINA
A
7
5
1
Hyundai Starex

şuradan:

$97.03 /güny

JIP

Ford Ranger

HERTZ
M
5
5
5
Ford Ranger

şuradan:

$74.34 /güny

JIP

Honda CR-V

SIXT
A
5
5
4
Honda CR-V

şuradan:

$113.02 /güny

Kuala Lumpur - Havaalanı - Uluslararası - Terminal 1 AVIS hakkında bilgi

Aşağıdaki tabloda, AVIS'un teslim yeri, iade adresi, telefon numarası, çalışma saatleri, yakıt politikası, teslim türü ve AVIS'un Kuala Lumpur - Havaalanı - Uluslararası - Terminal 1 sağladığı bonuslar hakkında [KUL] bilgiler bulabilirsiniz.

Avis

Şirket ismi:

Avis

Adres:

KLIA International Airport Counter C01, International Airside Main Terminal Building 00, 439, Malaysia

KUL Havaalanı yakınındaki AVIS konumları

Seyahatinizi daha iyi planlamak için, lütfen Kuala Lumpur - Havaalanı - Uluslararası - Terminal 1 yakınındaki mevcut tüm araç kiralama konumlarının bulunduğu aşağıdaki haritaya gidin. Tüm simgeler, gidiş ve dönüş konumuna karşılık gelir: Havaalanı, tren istasyonu, liman ve şehir merkezi konumları.

Havalimanları yakınlarında araç kiralama noktaları

Şehir merkezi yakınlarında araç kiralama noktaları

Kuala Lumpur - Havaalanı - Uluslararası - Terminal 1 en iyi araba kiralama şirketleri [KUL]

AVIS'a alternatif olarak, Kuala Lumpur - Havaalanı - Uluslararası - Terminal 1 [KUL] çalışan diğer yerel ve uluslararası araç kiralama acenteleri var. Bunların arasından, dünyaca ünlü otomobil tedarikçilerinden özel indirim ve kuponları kontrol ettiğinizden emin olun ve sizin için en iyi seçeneği seçin.

Kasina Rent a Car

Kasina 12 reviews

8.9 / 10

Paradise Car Rental

Paradise 14 reviews

8.3 / 10

EUROPCAR Franchise

EUROPCAR 7 reviews

6.1 / 10

Hawk Rent A Car

Hawk 50 reviews

6 / 10

Kuala Lumpur - Havaalanı - Uluslararası - Terminal 1 [KUL] Havaalanından bir sonraki seyahatiniz için küçük bir arabaya ihtiyacınız varsa, EUROPCAR ve firmasından araç kiralama fırsatlarına daha yakından bakmalısınız. Kuala Lumpur - Havaalanı - Uluslararası - Terminal 1 en büyük EKONOMI ve araç kiralama sınıfı araçlarını sağlıyorlar.

Kuala Lumpur - Havaalanı - Uluslararası - Terminal 1 havaalanında EUROPCAR ve tarafından çok sayıda orta ölçekli otomobil kiralama hizmeti sağlandı. STANDART ve TAM BOY araç kiralama sınıfları için en uygun fiyatlı aracı bulmak istiyorsanız bu tedarikçileri takip edin.

Kuala Lumpur - Havaalanı - Uluslararası - Terminal 1 [KUL] içindeki en iyi SUV araç kiralama anlaşmasını bulmak için, AVIS'ten SUV'lara bakın. Bu sağlayıcı Kuala Lumpur - Havaalanı - Uluslararası - Terminal 1 en büyük JIP otomobil koleksiyonunu sunuyor.

Kuala Lumpur - Havaalanı - Uluslararası - Terminal 1 büyük bir araba arıyorsanız, ve KASINA'deki fırsatları göz önünde bulundurmalısınız. Çok sayıda 7 KIşILIK, VAN kiralama hizmetleri sunarlar.

AVIS Kuala Lumpur - Havaalanı - Uluslararası - Terminal 1 Araba Kiralama Filosuna Genel Bakış

Kuala Lumpur - Havaalanı - Uluslararası - Terminal 1 AVIS KUL, farklı araç kiralama sınıflarından çok çeşitli otomobiller sunar: Suv, Economy, Compact, Standard, Mini, Van, 7-seater,.

AVIS Kuala Lumpur - Havaalanı - Uluslararası - Terminal 1 için Ekonomi arabası kiralamaya karar verdiyseniz ve Perodua Bezza ,veya bir araç sınıfı geliştirmesi almaya hazır olun.

Bir Kompakt araç kiralamaya karar verenleriniz için ve Proton Persona ,Veya araç sınıfı güncellemesi alabilirsiniz.

AVIS Kuala Lumpur - Havaalanı - Uluslararası - Terminal 1n “veya benzeri” işareti olan bir Standart sınıf araba rezervasyonu yaptığınızda Honda City, ve Proton Perdana .

AVIS Kuala Lumpur - Havaalanı - Uluslararası - Terminal 1 konumundan JİP araç kiralama sınıfına bir araba rezerve ettiğinizde, aşağıdaki araçlardan birini alacaksınız: Proton X70, Ford Ranger, ve Honda CR-V .

Bir grup insanla seyahat ediyorsanız ve AVIS Kuala Lumpur - Havaalanı - Uluslararası - Terminal 1n 7 koltuklu bir taşıyıcı araca ihtiyacınız varsa Proton Exora, ve Hyundai Starex .

Hangi araç sınıfında rezervasyon yaptıysanız, rezervasyon yaptırdığınız araç sınıfında uygun araç yoksa, her zaman ücretsiz olarak araç sınıfı yükseltme hakkı kazanabilirsiniz.

Amacınıza Göre AVIS Kuala Lumpur - Havaalanı - Uluslararası - Terminal 1 Aracınızı Seçin

  • Kendi ailenizle birlikte bir yolculuğa çıkıyorsanız, farklı araç kiralama sınıflarındaki araçlara dikkat etmelisiniz. Bir veya iki çocuğu olan küçük aileler ve az miktarda bagaj için, Ekonomi veya Kompakt otomobil sınıfları size uygun olabilir. Daha fazla bagajla seyahat ediyorsanız, JİP veya Tam Boy araba kiralama sınıflarına dönmelisiniz. Daha fazla yolcu olan bir seyahat için 7 kişilik, 9 kişilik ve belki 12 kişilik arama yapmanız gerekir.
  • Kuala Lumpur - Havaalanı - Uluslararası - Terminal 1 içindeki AVIS'dan sevdiklerinizle seyahat etmek için bir araba bulmaya çalışıyorsanız, Mini, Ekonomi, Cabrio ve hatta Lüks araç kiralama sınıfları araçlarını dikkate almalısınız.
  • Kuala Lumpur - Havaalanı - Uluslararası - Terminal 1 içindeki iş seyahatleri için, AVIS'dan en uygun araçlar, Tam Boyut, Lüks ve Egzotik araç kiralama sınıflarıdır, Ayrıca, Kuala Lumpur - Havaalanı - Uluslararası - Terminal 1 içindeki AVIS'dan düğünler, doğum günleri ve diğer kutlama türleri gibi özel günler için uygun bir araç bulabilirsiniz. Herhangi bir parti için bir araca ihtiyacınız varsa, Kuala Lumpur - Havaalanı - Uluslararası - Terminal 1ki AVIS konumundan Lüks ve Egzotik araç kiralama sınıflarını göz önünde bulundurun.
  • Genç sürücüler için AVIS, ayrıca bazı araç kiralama olanaklarına sahiptir. Kuala Lumpur - Havaalanı - Uluslararası - Terminal 1 AVIS'dan Mini, Ekonomi ve Cabrio araç kiralama sınıflarına bakın ve bunları not edin.

Sıkça sorulan sorular - AVIS Kuala Lumpur - Havaalanı - Uluslararası - Terminal 1 araba kiralıyor

Kuala Lumpur - Havaalanı - Uluslararası - Terminal 1 konumunda AVIS'dan araba kiralamak nasıl yapılır?

Gerekli araç alış ve dönüş konumunu girin ve arama formundaki kira, tarih ve saati seçin. Arama sonuçlarını aldıktan sonra, tercih ettiğiniz satıcıya göre filtreleyebilirsiniz.

KUL Havaalanında AVIS konumundan en ucuz araba kiralama hangisi?

AVIS'dan Kuala Lumpur - Havaalanı - Uluslararası - Terminal 1ki en ucuz araba Proton X70. Geçerli ilgili fiyat günlük olarak $106.45'dır.

Kuala Lumpur - Havaalanı - Uluslararası - Terminal 1 [KUL] AVIS ofis kiralama masasını nerede bulabilirim?

  • AVIS araç kiralama masası, Kuala Lumpur - Havaalanı - Uluslararası - Terminal 1 sitesinde bulunabilir. Tam yerini havaalanı haritasına bakarak bulabilirsiniz.

Kuala Lumpur - Havaalanı - Uluslararası - Terminal 1 yakınındaki benzin fiyatı nedir?

KUL Havaalanı yakınındaki benzin fiyatları $1.63 ile $2.24 arasında değişmektedir.

AVIS araba kiralama rezervasyonumu Kuala Lumpur - Havaalanı - Uluslararası - Terminal 1 bir banka kartıyla ödeyebilir miyim?

Evet, online rezervasyona ödeme yapmak için bir banka kartı kullanabilirsiniz. Ancak, araç pikap alımı sırasında, araç kiralama mevduatını kapsayacak şekilde ana sürücü adına verilen bir kredi kartı gerekir.

Benim dışımda başka biri kiralık Arabamı kullanabilir mi?

Çevrimiçi rezervasyon sırasında ek sürücü seçeneğini belirlerseniz bu mümkün olacaktır. Çoğu zaman bu, araç kiralama masasında ücretlendirilen ekstra ücretli bir seçenektir.

Rezervasyon sırasında belirli bir araba kiralama modeli rezerve edebilir miyim?

Evet, belirli araba modellerini içeren teklifler, arama sonuçları sayfasında "Garantili Otomobil Modeli" işareti ile işaretlenmiştir.

AVIS, Kuala Lumpur - Havaalanı - Uluslararası - Terminal 1ki [KUL] çocuklar için araba koltuğu kiralama seçeneği sunuyor mu?

Evet, çevrimiçi rezervasyonunuz sırasında çocuk koltuğu rezervasyonu yaptırabilir ve AVIS araba kiralama masasında ödeme yapabilirsiniz.

Kuala Lumpur - Havaalanı - Uluslararası - Terminal 1 adresinden araç kiralama için ek sigorta almalı mıyım?

Bu nedenle, tam sigorta teminatı almayacaksanız, teminatınızı güvence altına almak için sigorta almanız önerilir. Satıcınıza, aracın ödemesi için gereken yeterli miktarda fonu olan bir kredi kartı sağlamanız gerekecektir. Ancak herhangi bir para çekme meydana gelirse, sigorta şirketi masrafları karşılayacaktır.

Bu tür bir sigortayı, online araç kiralama rezervasyonu sırasında web sitemizden satın alabilirsiniz.

14CARS.com iOS ve Android araç kiralama uygulamaları

Size en yakın araç kiralama şirketlerini bulur, fiyatları ve fırsatları karşılaştırır ve seveceğiniz bir arabayı kiralar. Hızlı ve kolay!