Дешеві ціни від більш ніж 900 постачальників прокату автомобілів

Позашляховик прокат автомобілів в Куала-лумпур — Міжнародний Аеропорт — Термінал 1 [KUL]

Подивіться на нашу велику кількість Позашляховик Куала-лумпур — Міжнародний Аеропорт — Термінал 1 пропозицій прокату автомобілів та виберіть найбільш влучну пропозицію. Дізнайтеся про моделі прокату автомобілів, їх ціни та постачальників Позашляховик прокату автомобілів, які доступні в [KUL] Аеропорту.

Позашляховик

Honda CR-V

GALAXY ASIA CAR RENTAL
A
5
5
4
Honda CR-V

від

$99.48 /день

Позашляховик

Hyundai Tucson

GALAXY ASIA CAR RENTAL
A
5
5
4
Hyundai Tucson

від

$124.65 /день

Економічні

Proton Saga

GO SO CARS
A
5
3
2
Proton Saga

від

$32.57 /день

Компактні

Proton Persona

EUROPCAR
A
5
3
3
Proton Persona

від

$38.84 /день

Компактні

Honda BR-V

HAWK
A
5
5
3
Honda BR-V

від

$93.07 /день

Міні

Perodua Axia

SIXT
A
4
5
2
Perodua Axia

від

$39.41 /день

Міні

Perodua Viva

MERGE CAR RENTAL
A
4
3
2
Perodua Viva

від

$66.76 /день

Стандартні

Honda City

EUROPCAR
A
5
4
4
Honda City

від

$44.36 /день

Стандартні

Proton Perdana

GO SO CARS
A
5
4
4
Proton Perdana

від

$81.38 /день

7-місні

Proton Exora

GALAXY ASIA CAR RENTAL
A
7
5
1
Proton Exora

від

$67.07 /день

Вен

Toyota Hilux Double

KASINA
M
5
4
0
Toyota Hilux Double

від

$83.53 /день

Вен

Hyundai Starex

GALAXY ASIA CAR RENTAL
A
12
5
4
Hyundai Starex

від

$143.81 /день

Повнорозмірні

Toyota Camry

HAWK
A
5
4
5
Toyota Camry

від

$119.39 /день

Інформація про Позашляховик клас прокату автомобілів в Куала-лумпур — Міжнародний Аеропорт — Термінал 1

Спортивний позашляховик, більш відомий під абревіатурою SUV — це великий автомобіль з підвищеним класом і великою кількістю простору, який зазвичай оснащений повним приводом. Автомобілі цього класу прокату чудово підходять для активного туризму та сімейного відпочинку на природі.

Доступний повнопривідний механізм, оптимізована трансмісія та потужний двигун роблять позашляховики комфортними для подорожей по бездоріжжю. Також є багато місця в багажнику та внутрішнього простору, щоб помістити велику кількість багажу чи обладнання, яке інакше не помістилося б у меншому автомобілі.

Керувати позашляховиком 4x4 також дуже комфортно і, безумовно, змусить вас відчути себе справжнім босом на дорозі.

Позашляховик [KUL] Аеропорту прокат автомобілів

Позашляховик клас прокату автомобілів в Куала-лумпур — Міжнародний Аеропорт — Термінал 1 представлений наступними моделями прокату автомобілів: Honda CR-V, Hyundai Tucson, або схожі Позашляховик оренди транспортних засобів.

Позашляховик пункти прокату автомобілів поблизу Куала-лумпур — Міжнародний Аеропорт — Термінал 1

Не забудьте перевірити пропозиції прокату автомобілів у пунктах прокату автомобілів на території та поза аеропортом, найближчих до Куала-лумпур — Міжнародний Аеропорт — Термінал 1 . Ціни та наявність автомобілів зазвичай різні. Переконайтеся, що ви зробили найкращий вибір.

Пункти оренди автомобілів в аеропортах поблизу Куала-лумпур — Міжнародний Аеропорт — Термінал 1 [KUL] Пункти оренди автомобілів у містах поблизу Куала-лумпур — Міжнародний Аеропорт — Термінал 1

Найближчі пункти оренди в аеропортах

Найближчі пункти оренди в містах

Найкращі компанії Позашляховик Куала-лумпур — Міжнародний Аеропорт — Термінал 1 прокату автомобілів

Щоб зробити найкращий вибір Позашляховик оренди автомобілів в Куала-лумпур — Міжнародний Аеропорт — Термінал 1 [KUL] , зверніть увагу не тільки на модель оренди автомобіля та її ціну, але й на постачальника, який надає цю угоду.

Агентства з прокату автомобілів, які пропонують Позашляховик транспортні засоби в Куала-лумпур — Міжнародний Аеропорт — Термінал 1 мають різні умови оренди автомобілів та середні оцінки наших попередніх клієнтів.

Найбільша різноманітність Позашляховик пропозиції прокату автомобілів в Куала-лумпур — Міжнародний Аеропорт — Термінал 1 надається KASINA RENT A CAR.

Kasina Rent a Car

Kasina 12 reviews

8.9 / 10

Paradise Car Rental

Paradise 14 reviews

8.3 / 10

EUROPCAR Franchise

EUROPCAR 7 reviews

6.1 / 10

Hawk Rent A Car

Hawk 50 reviews

6 / 10

FAQ - Позашляховик оренда автомобілей в Куала-лумпур — Міжнародний Аеропорт — Термінал 1

Як забронювати Позашляховик оренду автомобіля в Куала-лумпур — Міжнародний Аеропорт — Термінал 1 ?

Почніть вводити потрібне місце отримання та зворотну адресу у формі пошуку та виберіть найбільш відповідний із спадного списку. Виберіть потрібну дату та час оренди. На сторінці результатів пошуку ви зможете відфільтрувати та відсортувати всі пропозиції прокату автомобілів на основі бажаного класу прокату автомобіля.

Яка найдешевша Позашляховик оренда автомобіля [KUL] Аеропорту?

Найдешевші Позашляховик авто в Куала-лумпур — Міжнародний Аеропорт — Термінал 1 є Honda CR-V від GALAXY ASIA CAR RENTAL. Поточна актуальна ціна $99.48 за день.

Скільки я буду витрачати на паливо Позашляховик автомобіля в Куала-лумпур — Міжнародний Аеропорт — Термінал 1?

Ціни на бензин близько [KUL] Аеропорту варіюється від $1.63 до $2.24.

Таким чином, ви витратите близько 4.4 доларів на водіння Позашляховик автомобіля на 100 km. За 100 миль США Позашляховик транспортний засіб обійдеться вам приблизно 7.1.

Що мені потрібно мати під час отримання Позашляховик орендованого авто в Куала-лумпур — Міжнародний Аеропорт — Термінал 1?

Як правило, достатньо представити:

  • Повне водійське посвідчення. Власники ліцензій у Великобританії також повинні надати фотокартку. Якщо ваше водійське посвідчення написане не латинським алфавітом (тобто арабською, грецькою, кирилицею чи китайською мовою), ви повинні мати з собою міжнародне водійське посвідчення разом із вашими внутрішніми правами.
  • Дійсне посвідчення особи з фотографією (паспорт або національне посвідчення особи).
  • Діюча кредитна картка на ім'я головного водія. Необхідно попередньо авторизувати заставу за оренду автомобіля в пункті прокату.

Скільки мені має бути років, щоб орендувати Позашляховик авто в Куала-лумпур — Міжнародний Аеропорт — Термінал 1

Зазвичай для оренди вам потрібен вік від 25 до 70 років Позашляховик авто в Куала-лумпур — Міжнародний Аеропорт — Термінал 1. Вікові обмеження компаній з прокату автомобілів в Куала-лумпур — Міжнародний Аеропорт — Термінал 1 кардинально відрізняються.

Якщо ви виходите за межі цих вікових обмежень, ви завжди можете знайти компанії прокату автомобілів, які дозволять вам орендувати авто за умови, що ви заплатите додаткову плату за молодого водія або старшого водія або придбаєте додаткову страховку.

Чи можна орендувати автомобіль Позашляховик в одну сторону?

Так, деякі постачальники пропонують авто в одну сторону Позашляховик оренда автомобіля в Куала-лумпур — Міжнародний Аеропорт — Термінал 1 . Будьте уважні при виборі компанії. Якщо ви шукаєте оренду в одну сторону, будьте готові, що можуть застосовуватися деякі обмеження та додаткові платежі. Не забудьте зв’язатися з компанією, щоб переконатися в наявності та вартості оренди в одну сторон

Додаток для оренди авто 14CARS.com для iOS та Android

Знайдіть прокат автомобілів поруч з Вами, порівняйте ціни та пропозиції та візьміть напрокат автомобіль, який вам сподобається. Це швидко та легко!