Дешеві ціни від більш ніж 900 постачальників прокату автомобілів

Економічні прокат автомобілів в Куала-лумпур — Міжнародний Аеропорт — Термінал 1 [KUL]

Подивіться на нашу велику кількість Економічні Куала-лумпур — Міжнародний Аеропорт — Термінал 1 пропозицій прокату автомобілів та виберіть найбільш влучну пропозицію. Дізнайтеся про моделі прокату автомобілів, їх ціни та постачальників Економічні прокату автомобілів, які доступні в [KUL] Аеропорту.

Економічні

Proton Saga

GO SO CARS
A
5
3
2
Proton Saga

від

$28.85 /день

Міні

Perodua Myvi

GO SO CARS
A
4
5
2
Perodua Myvi

від

$30.58 /день

Міні

Honda Jazz

SIXT
A
4
3
2
Honda Jazz

від

$68.97 /день

Компактні

Perodua Bezza

GO SO CARS
A
5
5
3
Perodua Bezza

від

$30.87 /день

Компактні

Honda BR-V

HAWK
A
5
5
3
Honda BR-V

від

$48.97 /день

Стандартні

Nissan Almera

GALAXY ASIA CAR RENTAL
A
5
3
4
Nissan Almera

від

$42.31 /день

Стандартні

Honda Civic

GALAXY ASIA CAR RENTAL
A
5
4
4
Honda Civic

від

$68.54 /день

Вен

Perodua Alza

GALAXY ASIA CAR RENTAL
A
5
5
3
Perodua Alza

від

$59.80 /день

Вен

Hyundai Starex

GALAXY ASIA CAR RENTAL
A
12
5
4
Hyundai Starex

від

$113.72 /день

7-місні

Proton Exora

GALAXY ASIA CAR RENTAL
A
7
5
1
Proton Exora

від

$59.80 /день

Позашляховик

Ford Ranger

HERTZ
M
5
5
5
Ford Ranger

від

$74.34 /день

Позашляховик

Honda CR-V

SIXT
A
5
5
4
Honda CR-V

від

$136.83 /день

Повнорозмірні

Toyota Camry

HAWK
A
5
4
5
Toyota Camry

від

$94.42 /день

Інформація про Економічні клас прокату автомобілів в Куала-лумпур — Міжнародний Аеропорт — Термінал 1

Економічний клас прокату автомобілів також можна назвати «суперміні» в Європі або «субкомпактним» у Північній Америці. Економічні автомобілі зазвичай легші та менші, ніж стандартні, але пропонують більше простору та комфорту, ніж міні.

Цей клас прокату автомобілів є чудовим поєднанням нижчої ціни оренди та високої ефективності використання палива завдяки своєму помірному розміру. Такі машини зазвичай дозволяють комфортно подорожувати до 4 пасажирів з додатковим місцем для багажу та особистих речей.

Історично економічний клас є одним із найпопулярніших, оскільки це дешеве рішення для подорожей з друзями чи родиною та вирішення особистих справ.

Економічні [KUL] Аеропорту прокат автомобілів

Економічні клас прокату автомобілів в Куала-лумпур — Міжнародний Аеропорт — Термінал 1 представлений наступними моделями прокату автомобілів: Proton Saga, або схожі Економічні оренди транспортних засобів.

Економічні пункти прокату автомобілів поблизу Куала-лумпур — Міжнародний Аеропорт — Термінал 1

Не забудьте перевірити пропозиції прокату автомобілів у пунктах прокату автомобілів на території та поза аеропортом, найближчих до Куала-лумпур — Міжнародний Аеропорт — Термінал 1 . Ціни та наявність автомобілів зазвичай різні. Переконайтеся, що ви зробили найкращий вибір.

Пункти оренди автомобілів в аеропортах поблизу Куала-лумпур — Міжнародний Аеропорт — Термінал 1 [KUL] Пункти оренди автомобілів у містах поблизу Куала-лумпур — Міжнародний Аеропорт — Термінал 1

Найближчі пункти оренди в аеропортах

Найближчі пункти оренди в містах

Найкращі компанії Економічні Куала-лумпур — Міжнародний Аеропорт — Термінал 1 прокату автомобілів

Щоб зробити найкращий вибір Економічні оренди автомобілів в Куала-лумпур — Міжнародний Аеропорт — Термінал 1 [KUL] , зверніть увагу не тільки на модель оренди автомобіля та її ціну, але й на постачальника, який надає цю угоду.

Агентства з прокату автомобілів, які пропонують Економічні транспортні засоби в Куала-лумпур — Міжнародний Аеропорт — Термінал 1 мають різні умови оренди автомобілів та середні оцінки наших попередніх клієнтів.

Найбільша різноманітність Економічні пропозиції прокату автомобілів в Куала-лумпур — Міжнародний Аеропорт — Термінал 1 надається KASINA RENT A CAR.

Kasina Rent a Car

Kasina 12 reviews

8.9 / 10

Paradise Car Rental

Paradise 14 reviews

8.3 / 10

EUROPCAR Franchise

EUROPCAR 7 reviews

6.1 / 10

Hawk Rent A Car

Hawk 50 reviews

6 / 10

FAQ - Економічні оренда автомобілей в Куала-лумпур — Міжнародний Аеропорт — Термінал 1

Як забронювати Економічні оренду автомобіля в Куала-лумпур — Міжнародний Аеропорт — Термінал 1 ?

Почніть вводити потрібне місце отримання та зворотну адресу у формі пошуку та виберіть найбільш відповідний із спадного списку. Виберіть потрібну дату та час оренди. На сторінці результатів пошуку ви зможете відфільтрувати та відсортувати всі пропозиції прокату автомобілів на основі бажаного класу прокату автомобіля.

Яка найдешевша Економічні оренда автомобіля [KUL] Аеропорту?

Найдешевші Економічні авто в Куала-лумпур — Міжнародний Аеропорт — Термінал 1 є Proton Saga від GO SO CARS. Поточна актуальна ціна $28.85 за день.

Скільки я буду витрачати на паливо Економічні автомобіля в Куала-лумпур — Міжнародний Аеропорт — Термінал 1?

Ціни на бензин близько [KUL] Аеропорту варіюється від $1.63 до $2.24.

Таким чином, ви витратите близько 2.6 доларів на водіння Економічні автомобіля на 100 km. За 100 миль США Економічні транспортний засіб обійдеться вам приблизно 4.2.

Що мені потрібно мати під час отримання Економічні орендованого авто в Куала-лумпур — Міжнародний Аеропорт — Термінал 1?

Як правило, достатньо представити:

  • Повне водійське посвідчення. Власники ліцензій у Великобританії також повинні надати фотокартку. Якщо ваше водійське посвідчення написане не латинським алфавітом (тобто арабською, грецькою, кирилицею чи китайською мовою), ви повинні мати з собою міжнародне водійське посвідчення разом із вашими внутрішніми правами.
  • Дійсне посвідчення особи з фотографією (паспорт або національне посвідчення особи).
  • Діюча кредитна картка на ім'я головного водія. Необхідно попередньо авторизувати заставу за оренду автомобіля в пункті прокату.

Скільки мені має бути років, щоб орендувати Економічні авто в Куала-лумпур — Міжнародний Аеропорт — Термінал 1

Зазвичай для оренди вам потрібен вік від 25 до 70 років Економічні авто в Куала-лумпур — Міжнародний Аеропорт — Термінал 1. Вікові обмеження компаній з прокату автомобілів в Куала-лумпур — Міжнародний Аеропорт — Термінал 1 кардинально відрізняються.

Якщо ви виходите за межі цих вікових обмежень, ви завжди можете знайти компанії прокату автомобілів, які дозволять вам орендувати авто за умови, що ви заплатите додаткову плату за молодого водія або старшого водія або придбаєте додаткову страховку.

Чи можна орендувати автомобіль Економічні в одну сторону?

Так, деякі постачальники пропонують авто в одну сторону Економічні оренда автомобіля в Куала-лумпур — Міжнародний Аеропорт — Термінал 1 . Будьте уважні при виборі компанії. Якщо ви шукаєте оренду в одну сторону, будьте готові, що можуть застосовуватися деякі обмеження та додаткові платежі. Не забудьте зв’язатися з компанією, щоб переконатися в наявності та вартості оренди в одну сторон

Додаток для оренди авто 14CARS.com для iOS та Android

Знайдіть прокат автомобілів поруч з Вами, порівняйте ціни та пропозиції та візьміть напрокат автомобіль, який вам сподобається. Це швидко та легко!